94802
  • Dealcsy
    #58591
    És köszi mégegyszer. Már egy éve várja ezt az egyik kocsim, így végre az is teljes lesz.
  • Dealcsy
    #58590
    A néger nő meg a mögötte lévő szemüveges pasas az nagyon kész van.
    A múltkor találtam ezt a képet és lementettem az url-jét, mert nagyon tetszik.
  • DEJAVU71
    #58589
    Hat az jo moka volt, utos kis csapat verodott ossze
  • chris1997
    #58588

    :D
  • chris1997
    #58587
    Nem :P
  • Hunn1a
    #58586
    Chris, most, hogy már kihirdetted a nyertest, leszedhetnéd a játékod linkjét. Ja és gratulla Dealcsynek.
  • Dealcsy
    #58585
  • Hunn1a
    #58584
    Nitró nélkül, 741-es statú GTS-sel nyilván nem jutok el addig, de pár ideges másodperc lejön mindenhonnan.
  • chris1997
    #58583
    Nem kéne nyertest hirdetnem? Dehogyisnem

    Gratulálok Dealcsy, küldöm a kódot.
  • BONESAI
    #58582
    hehh, 116os kommentet visszavezettem egy picit... 4 éves üzik
  • BONESAI
    #58581
    Én bementem singlebe, kb 20 nitróból kijött ez:
    Main Street MCLAREN F1 ELITE 1:13.139 #116
  • BONESAI
    #58580
    ez lesz nálam is mostantól. Engem az nem érdekel, milyen helyezésem van multiban ha időt megyek. de az már szánalmas, hogy a seggfej McLarennel rámfordul stattal 843as overallal meg 4 csillagos skillekkel. Meg az, hogy loopra 3 percig nem dob senkit, aztán berak üres lobbyba, ma ugyanez lincolnon. Kösz de ebből nem kérek így.
  • Hunn1a
    #58579
    Én egy ideje azért multiban faragtam időt, mert valaki mondta, hogy szólóban rekordot hajhászni a gyengék játéka. Én meg bevettem.
  • gyeprefos007
    #58578
    PVK PRO WORLD meg pár ruszki szó.. így fogadott minket egy tag verseny előtt... na mondom hacker ruszki.... érdekes hogy csak őt nem lehetett utolérni meg megelőzni :)
  • zsomboor
    #58577
    Én eddig is Single-be csináltam azt, mert én is utálom ha valaki ellenem 99x nitrót elnyom, multiba nem is nyomok power upot csak nagy ritkán ha az ellenfél is
  • BONESAI
    #58576
    Ma nálam is elpattant a cérna, én singleben viszem tovább az időzést. Gyorsabb, kevesebb fejfájás stb.. Nem éri meg multiban csinálni, rájöttem
  • chris1997
    #58575
    Kár :(

    Pedig még mehettünk volna párat és még egyszer szétrúghattuk volna Drewbá' seggét :D
  • DEJAVU71
    #58574
    Koszonom, h marasztalsz
    Amugy en meg nem hajtottam ki az autoimat, ezekkel az autokkal meg sok palyan tudnek javitani. Van meg vagy 9 palya, ami meg nem is kerult sorra, miota stattozom
    De, tudjuk, ez turelemjatek, a tegnap rengeteg idom elment azzal, h ki be lepegettem lobbikbol, mert egyikben csiter volt, masikban rammer, vagy mindketto, vagy csak egyszeruen befagytam lobbiba , es orakig nem haladtam semmire. Es akkor rajottem, h mibe fogtam
  • nfsmw4ever
    #58573
    Kedves vagy! A legegyszerűbb módja a dugó kihúzásnak: Elfeledni befizetni az internet havidíját De tényleg néha kell szünet. A stat függésről. Most ott tartok, hogy pár profilomban kihajtottam az autókat. egymás után, újra és újra ugyanaz a verseny. És elérek oda, hogy érzem: Ennyire vagyok képes, ezzel a tuninggal, ilyen skillekkel. Nincs ami tovább űzzön (azért nem teljesen), addig még nem nyerek valami überebb skillt. Ha beesik az áhított cucc, akkor mehet tovább a mókuskerék. De Te ne hagyj itt bennünkeeet
  • DEJAVU71
    #58572
    Igazad van, h marhasag, en is tudom
    Amugy en is szeretem a tobbi nemtop automat is, es az a legjobb erzes, amikor gyengebb autoval is helytallok...
  • Hunn1a
    #58571
    Én most érzem úgy, hogy a stat rabjává váltam. És hogy már nem tudok javítani semmin (egyelőre, amíg nem kapok a GTS-hez egy ultra tuned turbót). Tehát a hajhászatnak véget vetek. TH után pár meccs a leghervasztóbb autóimmal (E szintű gépek, Supra, IS300) majd helyre tesz. Persze csak holnap, mert még beadandót kell csinálnom...
  • DEJAVU71
    #58570
    Egyaltalan nem nyikorogtal
    Nagyon is a szivembol szoltal, es ugy tunik tenyleg tudod is, h mirol beszelsz. Es en is szeretem a jatekot, es ami korotte van, de sokszor probaltam meg a stattfuggesem elott is, h csak egy kicsit felmegyek. De amikor epp ki akartam lepni, epp mindig hivott valamelyik kedves ismerosom, es azon vettem eszre, h mar akar 5-6 oraja vagyok fenn. Nagyon jo volna, ugy ahogy mondod, csak kihuzni a dugot, es talan meg is fogok probalkozni vele...
    En sem vagyok regi motoros, 8 honapja jatszom a worldon, es talan ez az a kozosseg, ahol a legjobban ereztem magam.
  • Quqa
    #58569
    Ezért mondom hogy ez a topp időzgetés egy marhaság, szórakozni kell és kész. Sokszor direkt gyenge autókkal megyek be a csúcs gépek ellen és röhögök hogy küzdenek egymással 1000 PU elnyomásával, nem kevésbe azokon akik csak a noob F1-el (vagy class első járgánnyal) tudnak versenyre menni.
  • BONESAI
    #58568
    Ehhez most nem fűzök semmit
  • DEJAVU71
    #58567
    Az a helyzet, h mar azelott is tul sok idot toltottem worldon, h a stattoldal letezesevel egyaltalan foglalkoztam volna. Az mar csak feltette az i re a pontot...
  • szivaktibor199
    #58566


    Még annyit hogy a sárga vonalon belül bárhova lehet röviditeni !
    ja még annyi hogy apex us ban lessz
  • TOMDRIVER333
    #58565
    Vagy vegyél Starter Packot. :D
  • chakon88
    #58564
    :D ez jópofa volt :D oksi... köszi az infót
  • SUNNY84HUN
    #58563
    fent a bannerban írva

    " Jelenlegi ingyenes univerzális kódok:
    Nincs Kód "

    amúgy semmi és free boost kódban ne reménykedj
  • TOMDRIVER333
    #58562
    Most jelenleg nincs.
  • nfsmw4ever
    #58561
    win8, telefon pin, bankkártya... mire gondolsz??? De komolyra fordítva, ha van aktuális kód, azt megtalálod felül a bannerban. Jelenleg nincs.
  • chakon88
    #58560
    tud valaki esetleg egy akármilyen működő kódot ?
  • nfsmw4ever
    #58559
    R.I.P. No de remélem (és őszintén) hogy a hétvégi depresszió enyhültével, személyre szabottabb keretek közt, visszatérsz. Persze, tudom ez csak egy játék. De ha már beletetted magad, kitartással, munkával, tanulással, egy emberként és egy közösség része és részeseként, vagy akár pénzzel, akkor igenis nem kukába való az a dolog, amit kedvelsz. Talán tudom mit is írok, mert befüggtem én is. Megmérgezett a boost vásárlás mámora, a győzelem öröme, a csalók elleni féktelen harag és düh remegése, a küzdelem íze, a diadal édes vágya, a jobb és jobb időkért kényszerítő, keserédes, görcsös "újra!" indulata. És 3 napja kihúztam a dugót. Felmentem kavicsozni, kerültem párat a városban. PU nélkül egy-két single és ennyi. Most épp azon fejelek, felmenjek vagy ne. Tegnap volt kis dolgom bent és az is jó volt. Ha most felmegyek, akkor festés. Esetleg a családdal privát. Utána film és jöhet a hétfői robot. Nem vagyok régi motoros. Szűk másfél éve tolom, tologatom és ha kicsit is, de mindennap felugrok. Tavaly hagytam ki egy hetet, mikor a legmélyebben voltam. Elmúlt. Most sem vagyok magasan, de szeretem ezt a játékot és ami körötte van. A haverokat, barátokat, sporttársakat, a fórumot, a véleményeket.
    Ne menj messzire! (És elnézést a nyikorgásomért...)
  • SUNNY84HUN
    #58558
    nem szabad stat és top idő függőnek lenni mert beleőrűlsz , én sajnállak mentünk azért jó párat már , vigyázz magadra
  • DEJAVU71
    #58557
    Azt mondta nekem valaki nemreg, hogy, ha egy helyen jol erzed magad, mindegy , h hol, akkor mindegy, h ki mit mond, az az ido sosem tul sok, amit ott eltoltesz, a lelkednek szuksege van ra...
    Bar tenyleg nagyon jol ereztem magam a worldon, nagyszeru kozosseg resze voltam, nagyon jo meccseket mentem ott sok jo arccal, a forumot is kovettem...de az ido megis tul sok lett , amit ott eltoltottem. Probaltam csokkenteni a jatekidot, de nem mukodott.
    Amikor pedig felnyomtam egy MR2 ot, es viszonylag keves erofeszitessel 300 koruli idot futottam egy B s palyan hianyos skillekkel, akkor vegkepp meg lett pecsetelve a sorsom, kisse stattfuggo lettem .
    Es, mivelhogy maximalista vagyok, tudom, h mostmar nem nyugodnek, mar epp boostot keszultem venni, h autokat vegyek azert, h egyre jobb idoket tudjak menni...
    Ugyhogy ma ugy dontottem, h ennek veget vetek, ma a jatek torlesre kerult
  • Robirx7
    #58556
    van most fenn valaki a játékban?
  • SUNNY84HUN
    #58555
    köszi Laci nevében is , most ők elutaztak de megbeszéltem vele ;)
  • BONESAI
    #58554
    Tudok érvényteleníteni, de egyelőre nem övé a top1 idő
  • veszettróka
    #58553
    Nem mondtam hoyg DAWE csalt csak hogy tutira csillagos pár ideje. Kéne ilyesmi a magyar listára is hogy adminként événytelenítesz vagy hátrasorolsz lehetetlen időket.
  • BONESAI
    #58552
    Láttam, de még nem sikerült beszélnem vele. SPYGREG viszont már bevallotta hogy csalt. Előbb meghallgatom őket, csak utána cselekszem