94802
  • BONESAI
    #58511
    Sziasztok,
    Volkswagen Scirocco a legjobb E-s autó
  • szivaktibor199
    #58510
    Tudnátok ajánlani kezdő autót ?
  • SUNNY84HUN
    #58509
    én 2 napja leszedtem a nfs hp -t a telómra , marha jó game és nem is olyan rossz a grafikája attól föggetlenűl hogy telós játék .... 5,2 fsi audival tolom meg m3e92 vel , van benne 30 pálya amiből 10 zsarus ( mikor te vagy zsaru , többiben meg üldöznek rendesen ) autó lista : audi 5,2 fsi, porsche 911 gt3 , lambo gallardo spyder , dodge challenger srt , paganik cinqe + f , merci sl65 amg , koenig ccxr
  • HansKammerling
    #58508
    Szevasztok, van group valahol?
    Jelöljetek friendnek, volt egy kis kihagyásom, de ittvagyok
  • tutuhawer #58507
    ok
  • Quqa
    #58506
    Ez egy nagyon jó kis játék (volt) és lehetne is ha nem azok irányítanák akik akik most, lehetne még jó csak koncepció-t kellene váltani, amit már párszor leírtam (most nem teszem) az egy lehetséges út lenne. A sim-ről csak annyit, hogy unalmas csak róni a köröket ugyanazon a pályán, a városi pályák sokkal izgalmasabbak, ezért irkáltam annak idején jöhetnének a teherautók a nyergesek hogy még nagyobb kihívás legyen. Ez is unalmas már mert nincs pálya, vagyis kevés, régen jó volt, volt free chat, lehetett beszélgetni, kocsikázni szabad kószálásban. Az akkori arcok nagy része már nincs itt.
    Megj.: Én nagyon jókat megyek egy IGC-s LP640-el a Zonda-k, 911-ek ellen is, ráadásul a GTS is elég jól hasit!

    Az SRW-hez csak annyit ha már szimulátor, kanyarlevágásnál törlik a köridőt, vagy többszöri alkalom után jön a fekete zászló, esetleg ha szándékosan ütközöl van hasonló, mert amiket és ismerek abban ezek vannak, még offline-ban is. Nem tudom így van ott is, pedig olvasom a topikokat.

    Szivaktibor199, ha nagyon van rá keret, ezek most elég jó áron vannak. NFS pack, TDU2!
  • RoboKutya78
    #58505
    Ehh ez mekkora lenne worldben ilyen üzeneteket kapni:)

  • noblem1983
    #58504
    Csak úgy látszik megint szépen megcsinálták, hogy 5. verseny kuka-->Alt+F4
  • chris1997
    #58503
    Szarkazmus mindörökké :-D
  • chris1997
    #58502
    Én is újra megleltem a játék szépségét. Privát meccsek, külföldi csapathoz igazodni, sonic, néha idők nézése.
  • tutuhawer #58501
    akkor megyek is egy starter packért
  • Dealcsy
    #58500
    Hogy egy kicsit ellensúlyozzam a Tutu által leírt World tulajdonságait:
    Ma megijedtem a játék miatt. Miért?
    1. Elhanyagolható mennyiségű laggolás több mint 1 hónapja (win7 64 bites oprendszer)
    2. Ma első belépésemkor már láttam emberkéket szabad kóborlásban (több mint 2 hete üres volt a free roam, viszont semmi beállításhoz se nyúltam hozzá, úgy 'javult meg')
  • tutuhawer #58499
    ja, nem sértődöm meg. Egyszer sértődtem meg talán a fórumban. illetve szarul esett, volt egy incidens. Nincs gáz , na :))
  • Dealcsy
    #58498
    Most nehogy megsértődj már... -.-
    Semmi bántó szándék nem volt az eddigi soraim között.
  • SUNNY84HUN
    #58497
    állandóan küldik a mailokat hogy ilyen olyan teszt van meg bérelni lehet ezt azt meg ilyen új , nem olyan rossz game az csak idő kell oda is
  • chris1997
    #58496
    Nagyon feszegeted a határt..
  • SUNNY84HUN
    #58495
    én regeltem anno , fent is volt 1 et mentem és utána cseréltem op rendszer azóta nincs fent , meg időm sincs azzal is menni elég a world néha sok is , ezzel sem futok úgy mint régen , vannak fontosabb dolgok is ;)
  • gyeprefos007
    #58494
    Srácok megkövezhettek, de én most TUTU mellett állok. ugyanis én a sorai közé látok s értem mit beszél... mit és miért.
  • tutuhawer #58493
    OK, de ne mond el itt senkinek
  • tutuhawer #58492
    de billentyűvel is rendben van. Így tervezik, ezt akarják.

    Most képzelje mindenki magát szivaktibor helyébe. Most pontosan megtudta, hogy:
    "valóban nem sokat ér a játékpénzes cucc, mert mindig erősebbek a hardcore befizetők boostos tételei"
    "basszameg, tényleg a hsz-ek fele a mai napon csalásról szól"
    "a picsába, lehet normálisan is versenyezni ingyen a barátokkal?"

    Nekem mindig az volt a mottóm, hogy senkit nem hagyok hátra. Én nem hagytam szivaktibort csak úgy dönteni, adtam egy opciót. Ettől még tetszhet neki a nfs world városi versenyzése, az sem gond. Csak gondoltam, szólok, hogy van egyéb.
    http://blog.simraceway.com/
  • gyeprefos007
    #58491
    én is mennékd e vmiért a procimra hibár ír ki ha elindítom... majd ha megjön az új processzor akkor belevágok ;)
  • Dealcsy
    #58490
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezzel kapcsolatban az utolsó off-om.
  • tutuhawer #58489
    nulla, ez természetes.
    Én továbbra is szivaktibor199-cel egyeztettem, neki szántam, de közérdekű is. Az igazsághoz hozzátartozik, nem is kérdés: szívesen versenyeztem a legtöbb fórumozóval, és szívesen megyek, mennék most is. Amikor az oldal hozzászólásainak felében hiba, bug, csal, csalás vagy smiley van, akkor azt rosszul esik látni. Ellenben amikor a leglelkesebb NFSW BETA játékosok egyikével simraceayben is összefutok, és jót megyünk,azt jó látni. Jó lenne veled is versenyezni Q. Kész vagyok félretenni a kormányt is, és billentyűre átállni akár. Na, szerettem mindenkivel menni, és jó látni, hogy vannak innen arcok ott már jópáran. Csak szeretnék versenyezni veletek, de az nfsw egy fasszopás, ez az igazság. Bug, hiba, csaló, civil, bug, hiba, hiba, civil, röhel, irreális, bug, civil, ezek a kulcsszavak. Jobb, ha szivaktibor is tudja, mire fizet be. Mondd, hogy rosszul teszem, ha szólok. Mondd és viszlát
  • Dealcsy
    #58488
    De nem áll szándékunkban innen kitúrni, csak egy kicsit vicces, hogy mi mindenből ki nem tudod hozni, hogy erről a játékról legyen szó.
  • Quqa
    #58487
    Különben mikor beírta a srác hogy eltűnt az acc-ja én még láttam a stat oldalon csak ráfrissítettem és akkor eltűnt.

    #58482 Akkor meg ne reklámozz egyfolytában egy másik játékot itt, ha tudsz segíts, nem tudom az SRW-s topikban hányan írtak a NFSW-ről, pláne napi szinten. Szerintem 0.
  • Dealcsy
    #58486



    Aztán egyszer rászántam magamat, de még aznap le is dózeroltam a játékot, mert nem tetszett.
  • tutuhawer #58485
    szivaktibor most vesztette el a profilját, úgy néz ki. Mondja azt bárki, hogy amikor elkeseredetten próbál pénzt betenni az nfs worldbe, hogy újra versenyezhessen, akkor jól teszi. Nem teszi jól, és ezt tudjuk. Én csak vele akartam egyeztetni pár hozzászólásban, de valaki mindig közbeszól, és magyarázkodok utána. Nem gond, de így nem tudok kétsoros diszkrét maradni :(((
  • chris1997
    #58484
    Még egyszer..kik tolják?! Még végül tényleg kicsit belenézek.
  • Dealcsy
    #58483
    Nem te lettél volna tutu, ha nem említetted volna meg a játékot...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anno én akkor találtam rá, amikor az A5 írta, hogy Barrichello meg Massa is tolja az SRW-t (persze álnéven, amit nem adtak meg)
  • tutuhawer #58482
    a játékpénzes versenyzést nekem nem kell bemutatni, köszönöm :) másfél évig mentem boostos autó nélkül, egészen a lengyel importig... :D Egy idő után már az is kevés, és akkor köszöntem szépen. A GT3-as kategóriába tartozik az Audi R8 LMS. Kicsit erős lett, azonnal lépett, a simracewayes admin, együtt mentünk és mondta, hogy azonnal egyeztetnek, mert nem OK: Tehát ha a versenyzés rovására megy, boostos vagy nem boostos, az sehol, senkinek nem pálya. Nekem biztosan nem. Ismersz, nagyon lelkesen mentem sokáig, pozitívan néztem előre, sokat tettem a közösségért is, nagyon sokat, még ha nem is emlékszünk rá... De egy idő után már kész öngól menni előre és nyomni a gázt. Kivel versenyezzek, melyik rekordot döntsem meg? Nonszensz.
  • Hunn1a
    #58481
    Megjegyzés2-t én is tanúsíthatom!
  • chris1997
    #58480
    Obinak azonnal visszaadtak mindent. Csak füttyentenie kellet....
  • Quqa
    #58479
    Azt írd ami történt és van magyar is, de át fognak irányítani a kintihez, csak ők tudnak segíteni ha akarnak.

    Megj.: a válasz gombot használhatnád, hogy lássuk kinek írsz!
    Megj2: nem feltétlenül kell boost ehhez a játékhoz teljesen jól el lehet versenyezgetni az IGC-s verdákkal is. Tutu ez neked is szol!!


    #58475 Krisz kedvence (The Teenage Transporter) is oda irt, ha jól emlékszem és visszakapta, persze lehet tévedek. Mondjuk ö elég ismert volt és neki feltörték, ha nem tévedek.
  • tutuhawer #58478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    itt az elmúlt hetek újításai vannak.
    http://blog.simraceway.com/
    Hetente új autó, a simulator fanok szerint is elég jól alakulnak a kocsik, a pályák is. Tavasszal pályák tucatját várjuk európából és amerikából is. El kell dönteni, mit akarsz. Akarsz-e normálisan versenyezni? Hamarosan akár saját privát futamokban is, privát üzenetekkel, egyéb új alkotóelemekkel...
  • tutuhawer #58477
    nem feltétlenül kell ezt a játékot játszani, én is kiszálltam fél éve már. Ingyen próbálhatod ki a simracewayt, amit bőven királyan lehet tolni billentyűzettel is. Pl: egy csávót sose értem utol kormánnyal, ő meg billentyűs. Kedden és pénteken is extra tesztnapok vannak, amikor ki lehet próbálni és féláron venni egy autót. Folyamatos pénzdíjas események , állandó support élőben, versenyek közben is. Licencelt autók, pályák, normális versenyek. De nem akarom erőltetni...
  • szivaktibor199
    #58476
    szóval akkor vegyek starter packot és akkor minden jól megy
  • tutuhawer #58475
    a francba, nekem is volt, hogy nem tudtam belépni, kiírta, hogy 1-es szinten vagyok meg minden... vannak itt hibák meg stb stb. Mondjuk én meg se próbáltam belépni, hanem azonnal exit. Nálad, tibi, az lehet a gond, hogy se kinn se benn nem voltál, ott lett egy baleset, ami hadd használjak szakkifejezést, kibaszott szar helyzet. Már éppen betöltődne a profil és hoppá fagyás. A fagyi a legrosszabb, a feladatkezelő.... Minden nem mentett adat elveszik. Pont a mentett adatodat, a profilodat töltötted be, és amikor éppen betöltőtdött volna, amikor még pont nem volt mentve, hanem már módosult egy belépési infoval, akkor lett ctrl - alt -del. Elég szar.
    Quqa: nincs kedvem írni a stat fórumra, mert okosabb vagyok náluk így is. Együttvéve is. Csak annyit tudnak írni, hogy ez nem EA, nem felelősek, ők csak leolvassák az adatokat. Ennyit tesznek. Nincs mit írni nekik, esetleg boldog karácsonyt, annak több értelme lenne, mint tibi ügyéről írni. :))
  • szivaktibor199
    #58474
  • Quqa
    #58473
    Leírta ( #58444), inkább próbálj segíteni neki a stats fórumon, hátha visszakapja a régit.

    #58463 Annyi kp-t ad a játék amiből a kezdő kocsi kijön, régen így volt. Hogy most hogy van …?


  • szivaktibor199
    #58472
    De mit irjak a suprotnak ? egyáltalán van magyar suprot ? HELP ! : I