94802
  • Milo82
    #58631
  • Milo82
    #58630
    Egy ilyen gépet elbírna a játék!http://picturepush.com/+pW75
  • lorci
    #58629
    Na hát erre kell ébredjek, hogy egy kedves kolléganő itthagya a játékot
    Remélem még hébe-hóba felnézel a wordbe...
  • gyeprefos007
    #58628
    Már megoldottam :D
  • gyeprefos007
    #58627
    Srácok az miért van, hogy youtube-on a videóra rakok ilyen feliratot szövegbuborékba.... el is mentem a változásokat, videómegnézésnél mégsem jelenik meg a szövegbuborék? :S
  • DEJAVU71
    #58626
    Kosz szepen, jo meccsek voltak
    Ket dolog miatt irtam meg:
    Az egyik, h nem akartam szo nelkul eltunni...
    A masik, h tudtam, h ha megirom, h abbahagyom, akkor, barmennyire is szeretnek visszajonni el lesz vagva a visszaut
  • Dealcsy
    #58625
    *******
    Kidobott a sz*ros játék, miközben csináltam a corvette-em festését.
    Kezdhetem előlről...
  • CortezK2
    #58624
    Én meg sértésnek
  • Dealcsy
    #58623
    Kár volt megírnod hogy befejezed/szünetelteted a játékot.
    Ha beiktatsz egy nagy pihenőt, akkor megtiszteltetésnek veszem, hogy velem privátoztál utoljára tegnap hajnali 1 előtt.
  • DEJAVU71
    #58622
    Ez igy csak egyre nehezebb lesz...
  • CortezK2
    #58621
    Hát ez most meglepett, nagyon sajnálnám ha abbahagynád, jók voltak a privát/összemókolt multi futamok (még munkaidőben is). Ha tényleg letörölted már, akkor remélem valami véletlen folytán visszakerül majd a gépedre. Na jó, kapsz pár nap pihit

    Ez a ranglista, ahogy látom kicsit megkattant tőle mindenki (én is). Pár napja bőszen nézegetem melyik pályán nem mentem még, meg jujj ott már mentem, de valami panoráma járaton voltam még lehetne javítani bőven, elkezdtem használni a GT3 porkét, ami ezelőtt egy évig rohadt a garázsban, szóval elég fura hatása van a dolognak. Igaz az E/D/C class versenyeket még mindig jobban szeretem/élvezem, MR2-Eclipse nélkül is. A top időkre rá se nézek, kb 10. helytől szoktam nézni melyik idő ami elérhető

    Az meg hogy hol próbáljak jobb időt menni, még nehezebb. Multiban imádkozom, hogy legyen 1 ellenfél akivel elférünk talán a pályán, vagy ha több, akkor zondákkal meg MR2kkel jöjjenek, hogy szépen elhúzzanak, én meg tudjak menni a magam csiga módján. Single, hát a gépi drivereket is tudom úgy utálni mint a cheatereket, mikor 2 mpenként nyomja a magnetet, bizonyos mennyiség után már nem tudok elcikázni a traffic között

    Nem tudom meddig próbálok jobb időket menni(20.ról a 10.re), most még hajt valami, de rágörcsölni azért nem szabad.

    A lényeg, ha visszatérsz nyomunk pár nyugis traffic és nitrómentes C-D Classos lazulós versenyt, abból baj nem lehet
  • Dealcsy
    #58620
    nagy magyar verseny?
    láttam a hozzászólást de szerintem semmi értelme, bár nem tudom, ki milyen célból találta ki
  • chakon88
    #58619
    ja értem.... mert láttam , hogy nagy magyar verseny lesz csak Apex Us - on... akkor jól van
  • gyeprefos007
    #58618
    nagyrészt Apex EU
  • chakon88
    #58617
    ti melyik szerveren nyomjátok ?
  • nfsmw4ever
    #58616
    Ésszel megyek, csak olyankor nagyobb a harcigáz. Győzni, minden áron :-) és bizony olyankor erősen kopik még a ready készlet is. 2-3 ilyen időm van, nem komolyak csak jók. Nekem. De az igazi tophoz azért az kevés. Mindenesetre észben tartom a tanácsod.
  • Dealcsy
    #58615
    Dealcsynak

    Ez jó, Az ilyeneket megmosolygom. Pontosabban: "Dealcsynek".
    Amúgy a nevem a középiskolai becenevem továbbbecézése.
    Hogy miért volt Dealer, azt nem tudom, de azok se tudták, akik rámaggatták, azt mondták, mikor elsőnek megláttak, ez jutott az eszükbe. Aztán ez rajtam maradt, érettségi után meg felhasználónévként használom.
  • csiles
    #58614
    Én távoli nézetbe tolom, a motorháztetőt nem szeretem... A GTR2-t belső nézetbe tolom, a kormány mögül..
  • csiles
    #58613
    Ezzel a verzióval vigyázzál, mert ilyen időm volt nekem is, s olyan csillagot kaptam, hogy Tutuval nem tudtam kimagyarázni... Én úgy kaptam vissza a statomat, hogy átalakították a Classrendszert, én meg azóta nem multizok... s ez már van 2 éve... Másfél évig nem volt statom egy olyan miatt, amit te csinálsz most... Nevezetesen, cheater mögött menni top időt... Nem volt se videóm, se képem róla, csak egy jelentésem a supportnak, még a régi rendszerben... Csak azért nem vertem nagy dobra, mert akkor az EA kárpótolt, s a következő patchel azt a fajta cheaterezést, amibe belefutottam, azt kiütötték...
  • Guido992
    #58612
    ahan értem köszi a segitséget :)
  • Hunn1a
    #58611
    Szénszálast úgy csinálok, hogy a Maskirovka álcakészlet X-es tagját rányújtom a géptetőre, a háttér fekete, 1 csapat X az álcán pedig 1 árnyalattal világosabb.
  • gyeprefos007
    #58610
    én úgy vagyok vele, hogy ha bill-el tolom akkor legtávolabbi... ha kormánnyal akkor motorháztető nézed. másikakkal nem is törődök :D
  • chakon88
    #58609
    starter pack ? :O
  • DEJAVU71
    #58608
    Nekem jobban bejon a motorhaztetos nezet, de mivelhogy imadom a lamboimat, ezert le kellett mondanom rola. Az este meg mentem az mp4 el hoodnezetben, csak ugy privatozgattunk, sokkal elvezetesebb ugy menni, mint kulso nezetbol. A rentalos F el mentem meg ugy, nagy elmeny volt
  • Hunn1a
    #58607
    Tesóm imádja a vadászpilóta-nézetet (orrkamera), én viszont a falra mászok tőle. Alapvetően mindig a közepes távolnézetből irányítok (akkor érzem leginkább irányításom alatt az autót), de ha sötét van és nem látok semmit, rácuppanok a motorháztetőre.
  • Guido992
    #58606
    halvány csíkok vannak rajta
  • gyeprefos007
    #58605
    én ilyen motorháztetőt pingáltam.
  • gyeprefos007
    #58604
    öm..ebben mi a szénszálas? lehet vak vagyok de nem látom :D
  • TOMDRIVER333
    #58603
    Grat a nyertesnek, vagyis Dealcsynak.
  • Guido992
    #58602
    http://www.google.hu/search?hl=hu&site=imghp&tbm=isch&spell=1&q=nfs+world+bmw+135i+coup%C3%A9&sa=X&ei=xXkqUZeMLouL4gSV5YC4DQ&ved=0CE4QBSgA&biw=1280&bih=888#imgrc=jzQzGXsIJN7i-M%3A%3BhlDqJ5h1rqFboM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nfscars.net%252Fstorage%252Fusers%252F134443%252Fgarages%252F30940%252Ff08e29d4-d447-4bd8-90e9-2a3657b90ff1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nfscars.net%252Fshowroom%252Fimage%252Fworldonline%252F196139.aspx%3B1280%3B1024
    itt a kép
  • DEJAVU71
    #58601
    Tobbnyire en is bementem ellenuk, de akkor csak az idomet es a Pu kat pazaroltam, vagy mar csak arra hajtottam, h felkenjem a falra
    Es lehet tenyleg tul gyors tempot diktaltam magamnak, mert alig tobb mint egy het alatt tornaztam fel magam 2770. helyrol 793. ra, ezert is sokalltam be
  • Guido992
    #58600
    Nem tudjátok hogy, hogy lehet ilyen szénszálas festést csinálni mint az egyik nemrég betett bmw 135 cupén van?
  • nfsmw4ever
    #58599
    Hát változom én is. Eddig mindig a legtávolabbiból toltam, most az eggyel közelebbi hátsó nézet. A motorháztetős nekem még hard. Érdekes, de ezzel a közelebbi távoli nézettel, jobb időt futottam pár helyen... Ha ez exponencionálisan igaz minden kameraállásra, akkor lökhárítóról top10 leszek
  • SUNNY84HUN
    #58598
    én a kezdetek óta úgy megyek , a sima távoliból halálom irányítani
  • zsomboor
    #58597
    Én 2-3 hónapja kezdtem el úgy vezetni, pár órába se telt átszokni és sokkal jobb, igaz én szimulátoroztam/ok elég sokat úgyhogy lehet azért se volt nagy dolog váltani
  • BONESAI
    #58596
    Én most a motorháztetős kamerával próbálkozok. Eddig mindig távoli nézetből vezettem, de azt hiszem jobb lesz átszokni a motorházra
  • Dealcsy
    #58595
    Köszi.
    Az 1:30:22 után elment a kedvem az egésztől.
    Aztán pár nap múlva kapcsoltam, hogy van egy nagyon jó hely, ahol simán ki lehet kerülni az útzárakat és nem nagyon jönnek utánam. Ez annyira jól működött néha, hogy nekem kellett utánarohanni a rendőröknek.
    Ez a golfpálya volt.
    'Egy élmény volt több mint 80 kört megtenni ott'. Aztán 1:29:00-nál kapcsoltam, hogy hoppá, annyira elvoltam magamban, hogy ideje befejezni.
    Aztán a halastónál bementem a szűk csatornába, csak jött utánam két Rhino, úgyhogy ez is okozott még egy kis izgalmat. De nekik mentem és leálltak az üldözéssel.
    Távol álljon tőlem a saját magam dicsérete, de szerintem 5-6 másodperc még benne maradt.
    Ezután írtam ezt: #58240
  • nfsmw4ever
    #58594
    Én van hogy bemegyek blockolt csíter ellen. Több fajtájuk van. Aki "csak" a pu-t lövi, az kihajtható a sok hibázás miatt. Akkor van aki top speeden megy végig. Ott is rengeteg a hiba és verhető. Van aki mindkettőt gyakorolja, de helyismeret nélkül. Ők általában DNF. De a profikat rühellem, de nagyon. Az írányíthatósági csíterek, az egyik legszemetebb fajta, mert a végén még ugatnak is az egész mezőnyre. Én meg látom mögöttük menve, vért izzadva, hogy nitróval veszik a hajtű kanyart is, úgy hogy íven maradnak a kocsival. Undorító. Amelyik deviáns meg mögöttem ér be az kapja is: noob cheater :-D És ez olyan jó. De volt, hogy pont egy csaló mögött mentem a magam számára top időt. Speciel első nem lettem, de statba bekerült az idő. De tény, hogy a rekordozás az elég idő-poweup-türelem rabló eljárás. No meg idegileg is terhelő De néha jól esik az is.
  • SUNNY84HUN
    #58593
    grat és big respect a csaló rendőrök elleni kitartó másfél óráért
  • Dealcsy
    #58592
    Köszi.
    Bár a reakciódból ítélve csalódott vagy.