94802
  • goregrind #58671
    Hónapok után rászántam magam, és támogattam eme remek játék fejlesztőit egy kis adománnyal. Vettem is sok-sok kártyát, nyertem ezt azt, szóval megtuningoltam végre a micsumat. Full ultra partokkal sem közelíti meg a 700-at, de én szeretem, megy mint állat!

    Kb 5 versennyel ezelőtt állva hagytam pár lambót (mert az idióták drag és pursuit skillekkel jönnek sprintre), természetesen megkaptam egyből a szokásos áldást! Valami SUNDENCE nevű arc be is fenyegetett, hogy ő admin valahol és azonnal bannolva leszek, mert ilyen nincs. Írtam neki ugyan a videós lehetőséget, de szerintem nem értette, olyan fos angollal fenyegetőzött...

    Egyébként ő lenne a picike:
  • Quqa
    #58670
    A GTS erősebb lehet versenyen különösen a NOS ereje miatt, a Murci viszont perfect-ben és drag-on élég jó. És utóbbin hamar lehet jó sok mindent nyerni, mondjuk nálam 2. helyre jobban ad pl. nitrot.
  • szivaktibor199
    #58669
    márcsak 5 perc van hátra
  • szivaktibor199
    #58668
    ott állok a stadion végén
  • szivaktibor199
    #58667
    a stadion végéről indulunk és a végén a stadion végéd az ugratónál lessz a vége
  • BONESAI
    #58666
    Még 2 és negyed óra időtök van nevezni. Már vagytok páran, úgyhogy biztosan ki lesz sorsolva
  • Drope
    #58665
    Így gondoltam én is :) Szerintem BMW lesz,de meglátjuk.
  • szivaktibor199
    #58664
    Még annyit a mai magyar versenyről ami magyar idő szerint NEM WORLD IDŐ SZERINT ! magyar idő szerint 18:00 kor rajt a stadion bejárata előt ! ott kell majd indulni ahol ezt az autót látod ! A neve szivaktibor199



    am ez egy toyota supra
  • Quqa
    #58663
    Szerintem nem kell költeni rá, most úgy sincs értékelhető gép olcsón. A Boss 69 lenne, de az csak B-ig jó, de az meg volt és valószínű lesz is IGC-ért. Esetleg A1, de az is csak B-ben. A jó gépek 4000 felett kezdődnek és nem valószínű hogy adnak ajándék boost-ot, ha már karácsonykor is lespórolták a tavalyi 1500-at.
    Gyűjts IGC ahol írtam és hamar megveheted a két legjobb gépet ingyé.
  • zsomboor
    #58662
    Szerintem összekavartuk kicsit, tehát,

    A boostból vegyél M3 Sport Evo-t (vagy Eclipse-t)

    Amit a játékban kapsz pénzt versenyek után abból vegyél M3 GTS-t vagy LP640-et
  • Freeman16
    #58661
    Akkor szerintem várj lehet, hogy lesz majd valami leárazás.
  • Drope
    #58660
    Egyik se jön ki 3500 Boostból :S
  • Freeman16
    #58659
    Szerintem érdemes B-ben nagyon ott van.
  • zsomboor
    #58658
    Amiket mondott azt szerintem játékbeli pénzre értette, M3 Sport Evo-t vagy Eclipse-et érdemes szerintem venni annyiból, de B class fölé egyiket se tuningold
  • Drope
    #58657
    BMW m3 Sport Evolutiont nem érdemes? nagyon bejön:D De megnézem azokat amiket mondtál
  • Quqa
    #58656
    Max. C-ig érdemes húzni, viszont D-ben meg Out-on jól lehet vele kp-t gyűjtögetni.
    Amit érdemes megvenni az a LP–640 és a BMW GTS. Ezek már A class-osok, de ott már komoly ellenfeleket is kaphatsz
  • Drope
    #58655
    Skacok! úgy döntöttem beleölök a játékba 3500 speedboostot. Segítenétek nekem,hogy melyik autót érdemes venni,melyikek a legjobbak amik 3500-ból kihozhatóak? Mert én nézelődtem,de érdekelne a ti véleményetek is.
  • Drope
    #58654
    Nissan 200SX-et :D
  • Quqa
    #58653
    Attól függ mit vettél, ha leírnád látnánk van e értelme tuningolni.
  • TOMDRIVER333
    #58652
    A 3-as.
  • TOMDRIVER333
    #58651
    A Dead Space sokkal faszább.
  • zsomboor
    #58650
    Eddig a betűk voltak szanaszét...most azt megcsinálták, helyette minden mást össze-vissze kevertek...szép
  • Drope
    #58649
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy miután kiválasztottam az alap kocsim,akkor mikor érdemes új autót vennem? Addig tuningoljam ezt,vagy erre ne költsek,hanem majd valamikor vegyek egy újat? Ha igen milyet érdemes venni?
  • Quqa
    #58648
    Valaki megint jól dolgozott Drew-éknél, mert a matricákat úgy összekeverték, mit annak a rendje. A számok össze – vissza és mintha lenne pár új is köztük vagy csak eddig nem vettem észre?!

    Pár napja orgin-en vetem észre és belelestem az új Alien lődözős, gyilkolós, menekülős játékába és annak ellenére hogy sok helyen lehúzták nem annyira játszhatatlan.

  • chris1997
    #58647
    Egye-fene megyek egyet valakivel. Csak érjék már haza.
  • BONESAI
    #58646
    Ma este 8-ig, igen. Igyekezzetek
  • Dealcsy
    #58645
    Én.
  • SOLYMOSIROLAN
    #58644
    Srácok, a You cant run-al mi lett, kiirét ki nyerte meg?? mert még mindig nem tudom a végeredményt
  • RICCS98
    #58643
    A nyereményjáték az a mai hétfőig van, vagy a jövőheti ig?
  • Dealcsy
    #58642
    Érdekes a kék, mert pl. a corvette a lobby-ban szép kékszínű, minden máshol meg fakókék.
  • gyeprefos007
    #58641
    Nem tudom sajna, de ez nekem is ilyen és nagyon idegesítő :S
  • Quqa
    #58640
    Valaki azt mesélje el nekem, hogy a jó életbe lehet rendes sötét kéket ill. pirosat kikeverni, mert röhej ami low-on tökéletes az full-on fakó kék vagy rózsaszín.
  • Dealcsy
    #58639
    Elkészítettem a corvette nínút...
    Nem tudtam pár helyen az eredetihez hasonló festést, ezért néhol improvizáltam.
    De építőjellegű kritikát elfogadok, mit tudnék még rajta finomítani.
  • veszettróka
    #58638
    1999-ben Merciék többségi részesedést szereztek a McLarenben. Szóval vannak a 1999 előtti, meg a '99 utáni McLarenek. :)
  • gyeprefos007
    #58637
    én úgy tudom hogy a Mclaren F1 az bmw gyártmány az slr Mclaren pedig mercedesz.. tehát tudtommal semmi köze a 2nek egymáshoz, a néven kívül :D
  • Dealcsy
    #58636
    Bár a múltkor valahol volt egy dokumentumfilm, és ezt mondták. És közben az SLR McLaren-t mutatták. Na mindegy...
  • Dealcsy
    #58635
    Őőőő... valószínű. Mindegyik McLaren...
  • veszettróka
    #58634
    Kevered a Mclaren F1-el, nem? Abban van BMW motor. Az SLR-ben AMG motor van.
  • noblem1983
    #58633
    Valamit elnéztél
    Mercedes-Benz SLR Mclaren
  • Dealcsy
    #58632

    Hát, mercedes csak 1 db van a játékban. Nem hiszem, hogy fognak berakni az elkövetkezendő időben ilyet.

    Ha már Mercedes: miért van az, hogy az SLR McLaren-ben BMW motor van?