94802
  • Drope
    #58791
    Apropó,spoilert,ilyeneket nyerhetek verseny után is,vagy azt csak Boostért lehet szerezni?
  • Drope
    #58790
    Skacok szerintetek egy matt zöld BMW e3 sport evo-t milyen színű matricákkal fűszerezzek? ;)
  • BONESAI
    #58789
    Akkor tényleg szar
  • chris1997
    #58788
    Renault :P Tegnaptól már Renault van.
  • BONESAI
    #58787
    Ha a Cinque szar, akkor igen
  • chris1997
    #58786
    De az ajándékok még mindig szarok?
  • BONESAI
    #58785
    50% NOS cooldownnal is csak 15 másodpercenként lehet nitrózni. De tölt neki folyamatosan, nincs úgy egyszer sem, hogy semmi cooldown nincs a nitrón.
    Utánanézek.
    Más: 10%al több boostot kapsz most topupért
  • zoji
    #58784
    De inkább hagyjuk az egészet, nem szeretnék vitázni senkivel, láttam én itt már furcsaságokat.
    Témát le is zárnám. Ha valós az idő, akkor nagy grat. hozzá.

    És tényleg zárjuk le a témát.

  • zoji
    #58783
    Hogy ki kinek a rokona az engem nem érdekel. Attól a véleményemet még elmondhatom.
    Az amcsi stat oldalon, nem véletlen az admin vezeti mindig a listát.(Valyon miért?)
    Akkor már csak egy kérdésem van a videóval kapcsolatban. 2x ment nintro 14 mp eltéréssel, 1x 9mp eltéréssel. Hogy is van ez? Nehogy azt mond hogy ez a Skill miatt van. Össz. egy readit nyomott.
    Várom a válaszokat.
  • veszettróka
    #58782
    Csak 11 másodperccel futottatok jobb időt mint az a Corvette a 13. helyen. (Az is mit keres ott? tök gyenge a nitrója meg nemis fordul :D)
    És alig 12 másodperccel jobbat a szintén gyenge nitrós r34 es Nismonál a 14. helyen (Amiben könnyen lehet hogy 0 nitróerősítő volt)

    Akarom mondani - nem lehet hogy nem próbáltátok elég keményen azzal a Mekláreneffeggyel?
  • Quqa
    #58781
    Pajti ez is az ö ideje a két személy ugyanaz, ráadásul a magyar ranglista készítője a bátyja.
    Szerinted csal? HADIMARHA

    És itt egy kis olvasnivaló hogy jött össze neki. PH-ról 12!
  • goregrind #58780
    Ha már szóba került a paradicsom szálló... Nemrég volt egy futam, természetesen akadt egy két trükkös is. Az egyik még egy plusz kört is odadobott, hagy mulasson a nép. Nem akarom fényezni a csodálatos micsukámat, de dnf-re jött ki az eredmény rajtam kívül mindenkinél.





    És ami a legfaszányosabb volt, az a kukkoló verseny közben! Egész végig ott állt a 3 kör alatt, lehet defektet kapott, vagy mittudomén...

  • SUNNY84HUN
    #58779
    a legjobb munka után be mixerezve hazajönni és worldozni és még csak kedd van hogy roh@dna meg
  • zsomboor
    #58778
    Hát végül is csak közűlünk veri el az összeset, azért legjobb idő az 2:00.500
  • zoji
    #58777
    Még 1 észrevétel. Paradise Hotel HADIMARHA Zonda F-el 02:09. Vagyis az összes F1-et elveri. Egy kicsit elgondolkodtató. A videó szerintem nem bizonyíték.
  • zoji
    #58776
    Rendben, hiszek neked, csak kicsit furcsa a pár csillag, és azokhoz az időkhöz képest a többi pályán sehol sincs. De én kérek elnézést ha tévedtem
  • BONESAI
    #58775
    Szia. Teljesen reális időket futott, fullos Zonda F-el. Minden nfs-s-en csillagos idejéhez volt videó a ranglistán csatolva, ma már csak 1hez van, a többi rekordját már megdöntötték. Én láttam mindet, s alátámaszthatom, hogy nem csaló. A nfs-s adminjai is csak emberek, tévedhetnek ilyen jó idők láttán.
    Magyar ranglista hivatalos fóruma,
    [email protected]
  • zsomboor
    #58774
    Hát nem tudom, nézd meg a videókat, az ő "durvább" idejeihez oda van linkelve
  • zoji
    #58773
    Szevasztok

    Kicsit jobban körülnéztem a Magyar ranglistában. Nem tudom ki ez a HADIMARHA, de töröljétek már ki a listából. Egy kicsit furcsák az eredményei és tele van csillaggal. Úgy vélem nem tiszta játékos.
  • nfsmw4ever
    #58772
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ha én teljesítem a napi TH-t (181. nap) bezsebelve a jól megérdemelt két*os skillemet és másnap fellépve a piros kavics ikon fogad, akkor az
    Játék menettel kapcsolatos
    vagy
    Technikai jellegű probléma?
    Úgy tűnik, hogy fontos lenne, mert lehet, nekem van gondom a magyar nyelvvel és a fogalmakkal.
  • chris1997
    #58771
    Valakinek bejött a Beta Noob :D
  • zsomboor
    #58770
    haha az bukta
  • RICCS98
    #58769
    Hogyan lehet felkerülni / feliratkozni erre a magyar ranglistás nemtom' mire? :D
  • gyeprefos007
    #58768
    jó volna :D
  • BONESAI
    #58767
    Újítás a ranglistán: Minden Driver proflija alján található egy XYZ's Detailed Car List, ahol megtekinthetitek a versenyző autóinak statjait is
  • BONESAI
    #58766
    A nagymenő soeren NFS-S admin azt állította, hogy ő bizony kapott F1et a packból. Nyomiii
  • BONESAI
    #58765
    A Redline pazarlás szerintem. Meg lehet tanulni elkapni a keskeny sávot
  • Milo82
    #58764
  • chris1997
    #58763
  • DEJAVU71
    #58762
  • Ryder159
    #58761
  • Milo82
    #58760
    Azon a linken közvetlen a név alá generál egy valós címet!
  • Dealcsy
    #58759
    "Jó, ha előtte 'kitalálsz' egy VALÓS címet az adott országban. Erre azért van szükség, mert bizonyos ajánlatok leellenőrzik, hogy létezik-e a beírt cím valamint egy időkorlátba vannak beszorítva és ha ezt túlléped, már nem kapod meg."

    Idézet innen: #57110
  • Milo82
    #58758
    Kis segítség adatok generálásához!http://hu.fakenamegenerator.com/
  • Dealcsy
    #58757
    Huha, öregszem...
    Régen órákat töltöttem boost szerzéssel, mára már csak akkor megyek fel, ha konkrétan szeretnék valamit. Hiába, öregszik az ember és változnak az idők.
  • Hunn1a
    #58756
    Forgalmas startok esetén juggerhez jól jön. Tedd be, baj nem lehet.
  • Robirx7
    #58755
    a fordulatszámot az esetek 75%ban eltalálom szóval azt ki is hagyhatom akkor asszem lesz egy kis nos pumpa meg vagy 2sec startnyitró és van egy 2,5 seces izém amivel hamarabb használhatom a cuccokat
  • Hunn1a
    #58754
    Ja, az megvan, mikor látom ellenfélnél, hogy fordulatszám-szélesítő, vagy egyéb cucc van neki 3-5 db a tárban. És mind 1 csillagos. Na, olyankor mondom, hogy a versenyző "jól bevásárolt".
  • gyeprefos007
    #58753
    nekem csak startnitró hosszabító van bent. kirakva 5 sec-re
  • Hunn1a
    #58752
    Ismerős, én is minden autómba tettem - ha nem volt raktáron, hát pénzért - a következőkből: startnitróhoz hosszabbító és fordulatszámtartomány-nagyobbító, illetve nitróerősítő. Mert egy jó rajton múlik minden.