94802
  • gyeprefos007
    #58751
    miért nem raksz bele egy csillagos skill-eket? én is azt tettem. még úgy is ütős... aztán ha pottyannak megfelelő színű alkatrészek bepakolgatom :D
  • Robirx7
    #58750
    Jelenleg amit max bele tudok tenni:4,9 kék-7,7 sárga-4,6,3 kék-4,4,11 sárga-16 piros-4,8,8 kék. Na ebből mi lesz?:P
  • gyeprefos007
    #58749
    Nekem a zöld / zöld / zöld / piros / piros / piros jött be. de lehet van jobb is
  • Robirx7
    #58748
    Na asszem ma végre valahára meg lesz már az az m3 gts(ellenfelek nélkül nehéz exp-t szerezni),kinek milyen szinsor vált be hozzá?
  • goregrind #58747
    Mit szabad és mit nem játékban...

    Szabad!
    - Szabad nyerni bármilyen csalással, ez teljesen természetes dolog.
    - Nyugodtan lerammolhatod a többieket, főleg ha tank módot használsz, kifejezetten szeretik.
    - Csillió millió PU használata tök menő (1-2 már égő), senkinek sem lesz feltűnő.
    - El se indulj a versenyen, használd inkább az "autofinish" módot.


    És ami tilos!
    - Tilos a tisztességes játék, mekkora noob vagy!
    - Soha, de soha ne nyerj jobb autó ellen! Azonnal kiderül mekkora csaló is vagy!
    - Tilos csak a lehetőségekhez kimért PU használata, egyáltalán tilos a használata, ha nagymenőkkel versenyzel!


    Ez van, ne akarj kilógni az átlagból, lásd a képet...
  • noblem1983
    #58746
    Megvesznek 11 pakkot apránként hátha megnyerik az F1-et de nem jön össze Utána rájönnek, hogy megvehették volna.
  • tutuhawer #58745
    a "....." mindennap bevallják, hogy veszik a speedboostot.
  • Dealcsy
    #58744
    https://world.needforspeed.com/news/article/9306
    Bevallották, hogy lehúzták speedboost-tal a hülyéket...
  • tutuhawer #58743
    visszamenőleg is, amikor X és Y időt futottad a legutóbbi statisztika-nullázás óta. Ugyanis hivatalos RESET, visszaállítás is volt nemrég, ősszel, ha jól tudom. Én pl októberi, novemberi időeredményekkel szerepelek többségében.
  • Dealcsy
    #58742
    A lista az nfs-s.com-ot figyeli. Szóval ha nem nulláznak ezen az oldalon, akkor a régebbi időket is.
  • HS2k
    #58741
    Sziasztok!
    Örömmel látom, hogy a fórum szinte a fénykorát éli, remélem nagyon hosszú ideig!
    Viszonylag sok kihagyás után visszatértem a játékba, és szeretnék aktív tagja lenni a fórumnak is, továbbá szeretnék felkerülni erre az új listára. A listával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy visszamenőleg is néz eredményeket, vagy csak a felkerüléstől? Választ és felírást előre is köszönöm, mindenkinek jó játékot, sok sikert, és kevés unbeatable ellenfelet kívánok! :)
  • Dealcsy
    #58740
  • Dealcsy
    #58739
    Még szerencse, hogy van tunnelmaci tartalékba... huh
  • Dealcsy
    #58738
    És persze, hogy most meg túlterhelt az incoak.com...
  • Dealcsy
    #58737
    Csak most jutott eszembe, hogy megnézzem, van-e az IS300-ra bodykit és...
    TE JÓ ÉG!!!

    És ezt eddig nem vettem észre???
  • Hunn1a
    #58736
    50% kedvezmény a Renault modellekre a gyár 114. születésnapja alkalmából. Ha valakinek esetleg hiányozna még egy Clio... Vagy egy Mégane RS Gendarmerie.
  • BONESAI
    #58735


    Felkerültetek.
  • SUNNY84HUN
    #58734
    esetleg pár üveg pezsgő meg vodka - martin és esetleg pálesz amit a lista örömére megiszunk mind

    ez mind felkerülhetne
  • Hunn1a
    #58733
    Gratulla Dealcsynek. Megint.
  • RoboKutya78
    #58732
  • nfsmw4ever
    #58731
    Engem is légyszi! Bár most már versenyeznem is kellene :-)
  • Freeman16
    #58730
    Engem is feltehetsz.
  • gyeprefos007
    #58729
    Jóóóóó lett
  • BONESAI
    #58728
    Valaki esetleg szeretne felkerülni még a magyar ranglistára?
  • Dealcsy
    #58727
    Lexus-rajongóként kötelező volt megcsinálnom ezt.
    Innen másoltam le
    És az új szépségem:

    A briteknél tesz szolgálatot az autópályákon.
  • nfsmw4ever
    #58726
    Akartam is kérdezni. Láttam az audidon a rendszámot :-) Én a napi versenyen nyertem anno ilyet (a porsés napon). Azóta esett ez-az Nem panaszkodom.
  • TOMDRIVER333
    #58725

  • chris1997
    #58724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kedvencem az volt, amikor bringatúra nap volt a suliban, 40km tekerés, hullafáradtan hazamegyek: FB-n ír Drewbá: Congrats, you won the NFS World Fun Friday! Here is your code for the Amazon Gold Starter Pack --> ****-****-****-****
  • BONESAI
    #58723
    Nekem ez volt a 3. az utóbbi 5 fun fridayből
  • TOMDRIVER333
    #58722

  • gyeprefos007
    #58721
    én eddig csak egyszer nyertem járgány FB-n azonkívül semmit :D
  • chris1997
    #58720
    Ha most összenézem a díjaimat, akkor a Chris név sem rossz :D
  • Dealcsy
    #58719
    Ha a nevem jelentéséből indulok ki, akkor kettő nyeremény megvolt, harmadikra már nem fogok befizetni.
  • TOMDRIVER333
    #58718
    Nekem is eléggé szerencsém van mivel mikor megnyertem a szépségversenyt ugyanakkor kaptam meg a tweet upos nyereményemet:egy lambo matricacsomag és egy chevy matricacsomag egy hét alatt, nem rossz mi?Úgyhogy hidjétek el hogy megéri Tamásnak lenni.
  • gyeprefos007
    #58717
    Gondolom nekem szántad :D csak azért kérdeztem mert ha annyi Tamás nyer, akkor megyek nevet változtatni x'D
  • chris1997
    #58716
    Igen, ő Tamás.
  • TOMDRIVER333
    #58715
    Jah.
  • gyeprefos007
    #58714
    miért te Tamás vagy?
  • Dealcsy
    #58713
    Ha úgy nézzük, akkor az eddigi nyereményjátékokat csak Tamások nyerték eddig. Nem?
  • gyeprefos007
    #58712
    utolsó előtti :D csak azé nem utolsó hogy befogjam a pofám xD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viccet félretéve hatalmas grat a győztesnek ^^