94802
  • Quqa
    #58831
    Az összes BMW ilyen, talán csak az M1 nem, vedd úgy gyárilag sport futóművel jön ki az meg ráz mint a fene!

    #58825 Különben ebben simán elmegy a 3K, 3P, Tutu nagy kedvenc színsora.
    Megj.: A sárga gumitól szerintem alig fordul, nem mintha a pirossal kanyar bajnok lenne csak egy csöppet talán jobb..
  • SUNNY84HUN
    #58830
    neked már legalább frissített a mai napon ezzel a dátummal 2013-02-27 02:38 , nekem még semmi :S tegnapi fost írja 2013-02-26 12:18
  • Robirx7
    #58829
    ez most nekem szólt?:D
  • SUNNY84HUN
    #58828
    csak jöjjön a videó
  • tutuhawer #58827
    ezt a két smiley-t jól jegyezd meg, remélem, használni fogod még a mai napon. Lesz egy videó, aminek a tartalmára ha nem is adod a két smiley-t, de az erőfeszítéseimért, hogy 6 órán át megy a feltöltés a youtube-ra , remélem, megérdemlem majd a smiley-t....
  • Robirx7
    #58826
    ok akk lesz egy turbócsere, amikor 7,7nél lesz erősebb, rugó is amikor 4,4,11nél lesz jobb és gumi csere is amikor a 4,8,8nál lesz jobb :)
  • SUNNY84HUN
    #58825
    kék moci ok , sárga turbó nem ok :) helyette zöld vagy kék de előbbi jobban ajánlott , váltó lehetkék is de zöld is beválik a gts ben , rugó kék vagy piros , fék piros , gumi sárga .. ezzel a setuppal jól megy a gts
  • Robirx7
    #58824
    Egy kis érdekesség, lehet nektek nem az: az m3-am, amit annnyira meg akartam venni, reszket minden egyes fokozatban. Van valami ami ezt okozza vagy ez valóban ilyen? Alkatrészek, tettem ami volt: kék,sárga,kék,sárga,piros,kék. 3as megeresztés vagy 21"es felni nem okozhatja?:P
  • goregrind #58823
    ...és az még ok, hogy jól tapad a cinke, de a nasa által épített csúcs szuper, fluxuskondenzátorral ellátott csillagrombolók szinte meg sem közelítik a sebességet, amit a cinke produkál - egyes emberkék "keze alatt"! Lásd a videót a start után!

  • chris1997
    #58822
    Ja. Téli gumira :-D bár mindjárt nyári kell.
  • goregrind #58821
    Nekem is van cinke a garázsban, de valahogy nem tapad ennyire! Lehet csak gumit kell cserélni?
  • Quqa
    #58820
    Nekem is az volt egyből szembeötlő milyen jól tapad ez a Zonda (és vegyük úgy jó a szinkron,), különösen a startnál jó szűken elfordul (de máshol is), nem hiába ez az egyik csúcs gép!

    #58817
  • goregrind #58819
    Volt pár érdekes "fogásom" ma is (ghost, tank, speedhack) de sebességben eddig sajnos csak ez volt a max, amit láttam! Hihetetlen, hogy a mai csiterek már száguldozni sem tanulnak meg... Teljesen elkeserítő az ilyen! Azonnal kell tartani egy csiter tanfolyamot, tanárnak felkérjük Viktor barátunkat, ha ő nem vállalja akkor Hitmanhun-t vagy kistesóját!

  • CortezK2
    #58818
    Nálam is ez van, tegnap mentem Central Coaston, eddig ott nem volt időm, magyar listán ott az idő, de stat oldalon nem szerepel.

    #58800 A Verge body nagyon beteg, tegnap meg is vettem, annyi tartalékom még volt. Full fekete az autó spoiler nélkül, szerintem nem is lesz semmi cicomázás rajta.
  • tutuhawer #58817
    átkapcsolom HD-be , köszi :D
  • goregrind #58816
    Nézzétek meg a 2. videót!!! Kedves Viktor barátunk odatette magát rendesen! Ami tőle látható ezen a videón az NEM szinkron vagy egyéb hiba - csak szimpla rásegítés a játékra egy külső alkalmazás által!
  • csiles
    #58815
    Ráfrissítettem a tiérde, ugyanazt csinálja, tehát ha én ráfrissítek bárkire, végtelen visszaszámolásba kezd... Sztem ez globális, de hogy nem vették még észre...
  • Milo82
    #58814
    Hú baszki így időrendi sorrendben visszaolvasva még durvább!DDDDDDDDDDDDDDDDD:)
  • csiles
    #58813
    Hiába nyomom az F5-öt, ugyanazt csinálja... visszaszámoláson kívül mást nem csinál... Megnézted már a tiédet?
  • Hunn1a
    #58812
    Ha látod, hogy nem frissít automatikusan, nyomj rá egy F5-öt. Az nekem szokott segíteni.
  • csiles
    #58811
    A statoldal csak nálam nem frissül vagy más is felfedezte már? A magyar oldal beírja az időket, na de a statoldal miért nem? a hétfői és a keddi idejeim hiányzik... Be fog az oda kerülni?

    Olyat csinál nálam, hogy az UPDATE visszaszámol valahonnan, s amikor 0, akkor gondolkodik egy sort, aztán újra visszaszámol valahonnan... s ezt csinálja már két napja... tehát folyamatosan visszaszámol, de frissíteni nem bír...
  • BONESAI
    #58810
    Falco üzen valamit:

    Kedves Zoltán !
    Biztosíthatlak, hogy BB tiszta, pont ahogy én is és igazságtalan volt így betámadnod. Az az érv, hogy más listákon is az admin van elöl egyszerűen övön aluli. Nézd meg az én versenyzőm GRABBAG. Grabbag és hadimarha között nem az a különbség, hogy kinek mekkora a csókja, hanem hogy ki milyen jó. Csókban én nyerek. Az a mondatod, hogy Hadimarha tele van csillaggal sima csúsztatásnak tartom. 2 ideje van csillagozva, amelyeket saját maga kért tőlem, hogy szedjem le a listáról, mivel még abban az idóben készültek, mikor a PAGANI stat szerint tovább volt húzható A class-ban, mint jelenleg. Neked is szép időid vannak, de Tőled speciel még nem láttam videót (pedig már kértem a jelentkezésed után). Kérlek szépen lassabban az előíteletes bunkósággal, mert még egyszer téged is utólérhet az alaptalan vádaskodás.
    Tisztelettel:
    falco
  • Hunn1a
    #58809
    Nyugi, most sem rakom ki a tofu bolt feliratát, hanem valami mást írok ki. Az izom-86osomra meg talán Castrol festést rakok.
  • BONESAI
    #58808
    A Cinque jobb Lunarra mint az F1, mert stabilabb és erősebb a nitrója is. Maxolt skillekkel az, bocs hogy ezt mondom, semmi extra. Láttam már 1.12t is Cinquevel
  • chris1997
    #58807
    Fene elfelejtettem stipistopizni Takumi Corollajat :-D
  • Quqa
    #58806
    Hoppszi rosszul linkeltem a 2. a csaló!
  • Quqa
    #58805
    Ha nekem írtál (mert nem volt válasz gomb) akkor így lehet menni 1, 2, 3! Ők is csalnak? Az utolsó csak azért hogy lehet megfogni egy köztudottan csalót is, és hát röhögni is lehet rajta, az sem mellékes.
    És ahogy lejjebb írták 15s alatt betölt a NOS a max. 50%-os utántöltővel és én sehol sem láttam hogy gyorsabban nyomta volna. Te láttál valahol, mert akkor nézd vissza!

    De megkérdezheted Kriszt is (én nem voltam ott), hogy iskolázott le mindenkit tavaly a többfordulós Magyar NFSW versenyen egy LFA-val. Ja és egy db NOS-t sem lőtt el ha jól emlékszem!
  • Hunn1a
    #58804
    Megvan. RZ-re kit és szárny, 8 garázshely, egy új 86-os, amit nem maxolok ki (D csúcs egyelőre), arra boostos felni (az hasonlít leginkább a Takumi gépén lévőre). 1500+ boost meg marad akciókra.
  • chris1997
    #58803
    Vagy úgy ahogy akarja.
  • veszettróka
    #58802
    Verdd el az összes boostot neked tetsző vacakokra.
  • BONESAI
    #58801
    Akkor GT2 997et. Ha már van boostod, okosan költsd el
  • Hunn1a
    #58800
    Ja, amúgy akció van Toyotákra való kasztnikra. Legalábbis a 86-os kitjeire biztosan.
  • zoji
    #58799
    Ha tévedek, azt mindig elismerem. Be tettem 49%-ra a nitro újratöltést, úgy PU-oztam ahogy a videón van. Egyenlőre 2.14-nél tartok, de mindig ütközöm. Vagyis elképzelhető az ő ideje, hisz ő csak 1x ütközött.

    Vagyis ELNÉZÉST kérek a meggyanúsításért.

  • Hunn1a
    #58798
    Nem veszek Cinkét. Egyrészt, mert utálom a Paganit, másrészt pedig mert a mottóm: SB-s helyek, IGC-s autók.
  • BONESAI
    #58797
    Igen.
    Kruger, te meg ne bodykitet vegyél a boostból hanem egy Cinque-t
  • Hunn1a
    #58796
    Gondoltam, megtisztelem a srácokat ott Vancouverben, vettem a jóárasított starter pakkból. Mindjárt jön a kép a Keisuke-RZ-ről!
  • Drope
    #58795
    Eddig én is sárgát raktam rá . Megpróbálom a sárga-fekete kombót.Viszont motort,féket stb-t tudok nyerni nem?
  • veszettróka
    #58794
    "2x ment nitro 14 mp eltéréssel, 1x 9mp eltéréssel"

    Annyi mindent nyomott az első kör végén a sikátorba fordítónál hogy a ready után benyomott nitró 9 másodperccel később íródott csak ki a képernyő közepére - de akkor nem nyomott egyet sem, csak akkor írta ki.
  • Hunn1a
    #58793
    Feketével párosítsd szerintem.
    Kasztnielemeket nem lehet nyerni.
  • BONESAI
    #58792
    Csak boostért.
    Matt zöldhöz szerintem a sárga illik