94802
  • HansKammerling
    #58871
    Sziasztok van group?

    Csá fox :D
  • Hunn1a
    #58870
    Gridben billentyűzettel drifteltem, és bár igaz, hogy meg kell szokni, a végére egész jól ment. A legjobb ottani driftvas a Holden Monaro a.k.a Pontiac GTO.
  • chris1997
    #58869
    Meg is érdemli


    Mit csinál? Remélem törlik azoknak az accját...
  • SOLYMOSIROLAN
    #58868
    Srácok, fel lehet valakit dobni ha hacket használ? és ha igen, akkor csinál is vele valamit az NFS?
  • zsomboor
    #58867
    Öröm volt a topikot végigolvasni
  • trakk
    #58866
    *röviden
  • trakk
    #58865
    Hát, vannak még idióták, sztori rövided:
    - Srác 400 eurót ölt az accjába, tele volt búsztos verdákkal
    - Srác letöltött egy trainert
    - Srác panaszkodik a hivatalos fórumon, hogy felnyomták a felhasználóját, mellékeli a statoldalát, tele van csillagos időkkel
    - Rögtön észreveszi mindenki, hogy a srác csaló, és keylogger volt a trainerben
    - Srácnak áll feljebb, mert ő nem is csalt 2013-ban lol, és hogy ez mégis hogyan történt, nem fogja fel, hogy keyloggert kapott, mert nem jelzett az antivírus

    Egyelőre itt tart, de lám, ilyen is van, hogy a csalóknak még van pofájuk panaszkodni, hogy felnyomták a szénné trainerezett profilját.
  • gyeprefos007
    #58864
    Gridben egy kalap kaki a drift. kormánnyal nem tudok letolni 2 kanyart (holott LFS drifterkedem) Shift szintén.... Shift 2ről ne is beszéljünk. kisgáz ellenkormányzás meg pörgés... mintha hozzá sem értem volna a kormányhoz :D Egy játék van amiben rendesen tudok Driftelni, és az a Live for Speed. De már évek óta csak ez van és már kezd unalmas lenni :S De természetesen kockáztatni nem akarok, ezért is kérdeztem rá. :)
  • chris1997
    #58863
    Állítólag a legtöbb ilyen fosban Keylogger van ergo megjegyzi a jelszavad. Szóval nem kockáztatnék vele.
  • SUNNY84HUN
    #58862
    okés , de szerintem nem ér annyit a kockázat hogy esetleg bannoljanak vagy valami büntid legyen ...
    ha driftet akarsz ott a shift 1 - 2 , race driver grid , stb
  • gyeprefos007
    #58861
    Soha nem térültem el. és soha nem csalnék multiplayer játékban. Tudod én ennél becsületesebb vagyok. inkább veszítsek 100 versenyből 99-szer, minthogy egyszer tisztességtelenül menjek végig. Ha annyira hackelni akarnék már rég megtehettem volna, de soha nem volt rá szükségem s ezután sem lesz. ezen az egyen agyaltam mert őszintén megmondom, nagyon hiányolom a drift-et a játékból.
  • SUNNY84HUN
    #58860
    hack az hack tök mind1 melyik fajta , kipróbálod és akkor azt mondod ó van itt még ilyen , ezt is free ben meglesem mit csinál és már el is térűltél :S
  • gyeprefos007
    #58859
    Srácok azért bannolhatnak és megvetendő bűn ha valaki drift hacket használ de csakis azt és kizárólag szabadkóborlásban? mert ha igen akkor nem próbálom ki xD de én mint fanatikus drift őrült, már agyaltam rajta xD
  • SUNNY84HUN
    #58858
    roh@dna meg még mindig nem frissít a stat oldalom , pedig már van pár újabb időm és nyert futamom... , érdekes a magyar ranglistán már frissült
  • RoboKutya78
    #58857
    akkor muszáj átkérnem ezt a játékot is a másik origi accra de arra is reggelve van egy másik accuntom:)
  • SUNNY84HUN
    #58856
    én a th -ra nem panaszkodom mostanában elég jól ad

    th cuccok mostanság


    #58855 elvileg igen
  • RoboKutya78
    #58855
    fiuk kérdés
    ha egy olyan origin accot akarok megszüntetni ahol a használt worldos regisztrációm van akkor nem tudok többet bejelentkezni erre a használt accra vagy az origin fiók független a bejelentkezéstől.
  • Hunn1a
    #58854
    Egész jól adja a tuned cuccokat a TH korlátos részében. Tegnapelőtt Richter tuned futómű, most Gromlen tuned váltó... Várom, mi lesz holnapután.
  • RoboKutya78
    #58853
    azt hittem japó kamikaze gyerekek mármint a michubishi miatt:)
  • RoboKutya78
    #58852
    Mitchubishi
    Lengyelek ha jól látom?
    Küld el drewnek a fotót:)
    Az szép hogy egyen autóval furikáznak ráadásul:) Tutti egy banda az egész:)

    Ügyes ebből látszik hogy imádják a játékot:)
    Nekünk is kellene alapítani egy ilyen bandát:)
  • SUNNY84HUN
    #58851
    ezt el is felejtettem 1-2 hete valahogy láttam a worldban csak körbe körbe jobbra balra driftelgettek

    [IMG][img=http://www3.picturepush.com/photo/a/12292036/img/vegyes-2/nfsw010.jpg][/IMG]





  • chris1997
    #58850
    Az még el.
  • tutuhawer #58849
    A 600. oldalon kezdve vannak hozzászólásaim, talán elfér egy OFF még ma.
  • chris1997
    #58848
    Igyekezz mert a topik címe 2009 óta Need For Speed World.
  • tutuhawer #58847
    Mindegy, használom-e. Átsiklasz felette, és kész. Bárki át tud lépni felette. De igyekszem használni a makrókat, csak nem túl egyszerű nekem, nem ehhez vagyok szokva. 1 kattintásos tagekhez, itt nem tudom, hogy kell 1 klikkel megoldani. De mondo, igyekszem...
  • chris1997
    #58846
    Belestem az SRW Forumba. Látom kiakadtál hawer. Ha legalább az OFF Markót használnád még talán akkor sem szólnálak le(talán).
  • chris1997
    #58845
    Muhahaha :-D
  • Quqa
    #58844
    Szerintem mákod lesz ha akkor Krisz pont órán lesz, bár ahogy írta telóról is tud már banolni.
  • tutuhawer #58843
    a feltöltésből hátra 308 perc, aztán megy a feldolgozás, kb 60 perc. :) De számoljunk rá plusz fél órát még. Én örülnék, ha tetszene a videó. Aki önmagához képest jó teljesítményt tesz le az asztalra, maradjunk nfs worldben, például fut egy rekord időt, ami 500. helyre elég, és mindent megtett, és azt mondja, ez OK volt, azt meg lehet dicsérni. Hossszú üldözés? Jár a piros pont. Frankó lett a festésed, és ez az első ilyen komolyabb munkád? Jár a piros pont. Én a játékból kicsit kiléptem, és vannak azért jó kis eredményeim magamhoz képest, és habár nem ON, hanem OFF, örülnék , ha benyomhatnám ide. Hogy tudja mindenki, hova tűntem el, hol vagyok megtalálható versenyezgetni.

    !!! majd ezt fordítsa le valaki Chrisnek, hogy értse, nem azért offolok, hogy nőjön a hozzászólásaim száma, hanem azért, amit most írtam.

    Q: lehet, oda is belinkelem. Sőt...
  • chris1997
    #58842
    Milyen NFS World videó lesz?
  • Robirx7
    #58841
    te sunny, van egy 3,3,9es pirosam, a richter az, nem? Beletehetem azt is, csak egy pontot viszi lejjebb a stat-ot
  • Quqa
    #58840
    Tömörijjed kisebbre. Ugye nem SRW ott meg haldoklik a topik.
  • SUNNY84HUN
    #58839
    majd eldugjuk a videót a mellényzsebbe


  • goregrind #58838
    Hopp! a második videó a szinkronhibás résznél nem szinkron hiba, hacker a cimbi! összekevertem a linkeket valahogy... Egy
  • tutuhawer #58837
    baromira fogalmam sincs, miért kell ennyi idő a feltöltéshez... ment már gyorsabban is. 15 gigás vid 6 óra??? C'moooon maaaaan... Ha mindkét 15 gigás feltöltés megy, és úgy hat óra, azt mondom, eltűröm, de így sok. Sokk.

    Na majd fű alatt belinkelem ide a fórumba, ha kész lesz, de úgy, hogy csak az lássa a linket.... szóval a nagyfőnök ne lássa meg
  • goregrind #58836
    Mit videóztál? Már várom, tiszta karácsony!



    És szemezgettem pár gyöngyszemet a p-stats.com-ról, egy érdekesség azoknak, akik szeretnének látni 1-2 speed hack-et!




    És kettő olyan videó, melyekben ténylegesen az EA balfaszkodott, azaz szinkron-hiba...

  • Robirx7
    #58835
    ja ok..
  • SUNNY84HUN
    #58834
    mert bömbölő és nem Honda
  • Quqa
    #58833
    #58831 Ez neked ment volna!
  • Robirx7
    #58832
    de ténleg nem tudjátok mitől rángat a bmw-m? Idegesit olyan mint a bólogatós kutya :S