94802
  • chris1997
    #59071
    És azt nem illik.
  • veszettróka
    #59070
    Hmm le van ültetve nagyon az a Raptor...
  • gyeprefos007
    #59069
    Garázsból kilépve ez a kép fogadott:
    Azt hittem kaptunk egy új kameraállást
  • chris1997
    #59068

    Megyek, kipróbálom ingyen az F1-et
  • SUNNY84HUN
    #59067
    azért még ezzel is oda lehet pörkölni - b- ben is
  • chris1997
    #59066
    QuadQuqa :D
  • veszettróka
    #59065
    Nem? kár, lehettél volna a QuadosQuqa :D
  • Drope
    #59064
    Dehogynem :D én is azzal csináltam minden videóm,tökéletesen bevált. Ja és egy OtherWorld-os barátom mondta,hogy ők is azt használják a Vegas helyett:D
  • veszettróka
    #59063
    Mindenki végigmenjen. Mégjobb ha közben senkit se kapnak el 1x sem. Sőt kis pénzbónuszt kapsz ha olyan powerupot használsz ami hat a többiekre is.
  • nfsmw4ever
    #59062
    Értelek és igazad van. A vegas csak egy alternatíva. Vista alatt a makert használtam, most win8 alatt meg vegast. A múlt vasárnapom arra csesztem el, hogy találjak egy működő konvertert. Úgy a tizedik ingyé progi után jött a vegas. Maradni is fog nekem. Persze luxus arra amire nekem kell, de ki tudja, mit akarok x idő múlva :-)
  • Gab0523
    #59061
    Őőőőőő... Azzal mondjuk pont nem, de közelednek az álláspontok. :D
  • ExDrill
    #59060
    Hmm köszönöm a választ eddig egy napot se hagytam ki :D Akkor majd megy mindig a verseny és holnap a gyémántgyűjtés :D Jah ne zavarjon be hogy a végére ezt írtam (Xkoti) azt hittem itt az a felhasználónevem még egyszer kösz a gyors választ ;)
  • Drope
    #59059
    Am ja :D leszeditek a legújabb Movie makert(lehet szarozni,de kva jó) és azzal is simán tudsz menteni 1080 ba,és a méretet is lecsökkenti
  • Gab0523
    #59058
    Hmmm... Én a konvertálást vágom, de az nem tiszta, hogy mi a francnak a vegas egy mezei konverthez. Mint ágyúval menni a nyári szúnyograjra. :/
  • Drope
    #59057
    Tehát akkor az a lényeg,hogy mindketten végigjussatok,vagy legalább az egyik fél?:D
  • nfsmw4ever
    #59056
    Team - azaz, csapat munka. Csak sokan elfeledik ezt. Pedig ez a lényeg, mert ha mindenki beér, akkor jön a teljes gázsi a hajszáéért.
  • Drope
    #59055
    A team escapenek most végülis mi a lényege?(Bocs a hülye kérdésért). Össze kell dolgozni vagy egymás ellen megy ott is?
  • nfsmw4ever
    #59054
    Igaz. Meg az is, hogy a vegasnak a SandyBridge i3 se sok. Ezt konkrétan tudom.

    Tutunak
    Miért is jó konvertálni:
    Frapssal felvett 2,576 Gb-os vidi, konvertálás után már csak 134 Mb. Ezt azért könnyedebben fel lehet tölteni jutubra :-). (Éccaka konvert - reggel feltöltés. Akit nem zavar a hűtő hangja, annak ráér éjjeli műszakban izzadni a gép)
  • veszettróka
    #59053
    Quados a géped Quqa?
  • Quqa
    #59052
    Esetleg szeded a gyémántokat miden nap és az is elég szépen ad. Ha kihagysz egy napot lehet kezdeni előröl, vagy kidobsz az ablakon 500 boost-ot (nem javasolt) hogy folytasd.
    Gyémánt szedővel könnyebb, különben meg keresgélni kell.

    #59049 De nem várható el mindenkitől hogy beruházzon legalább egy i3-ra (esetleg 1 brutál Core2-re vagy Quad-ra) hogy gyorsan fusson a progi. Igazam van vagy igazam van?
  • veszettróka
    #59051
    TH-t újabban meg se említitek az ilyen kérdésekre.

    ExDrill: a gyémántokat szedd össze minden nap - azzal is tudsz cuccokat nyerni . Ha nem hagysz ki egy napot sem, akkor egy idő után kezdenek értékesek is potyogni.
  • goregrind #59050
    ...mondjuk ez eléggé vérpistikésre sikeredett hozzászólás!
  • goregrind #59049
    Nekem nincs gondom a proci környékén, a bulldózer elkecmereg vegas alatt is!
  • chris1997
    #59048
    Szia, üdv a játékban.
    Versenyzel sokat barátokkal, multiban, esetleg Team Escape-n
    VAGY
    Veszel valódi pénzért kártyapakkokat, amikben tuti van alkatrész.

    Én az elsőt ajánlom.
  • ExDrill
    #59047
    Sziasztok nem rég kezdtem a játékot és lenne egy kérdésem . A Car class hogyan fejlődhetnék D-ről c-re arra rájöttem hogy minél jobb cucc van a kocsiba annál több pontod lesz de honnan szerezek még olyan cuccokat amikkel tudok is fejlődni ?

    A választ előre is köszöntem .

    by : Xkoti
  • Quqa
    #59046
    Elvileg ezekkel megy alapból.
  • chris1997
    #59045
    Háh a Bettle :D Én ma a kicsibömbit(1MKúpé) rángattam helyre. Nem rossz, ritka a neon nélküli GT3RS. anyvideoconverter? Az mi?

    Robokutya-szerű?!.. rémlik mi is a linkje? Menne a PPush helyére.
  • tutuhawer #59044
    hoppá, csináltam egy kattintható képet SG-re, ahol nincsenek felubgró Robokutya-szerű ablakok
  • tutuhawer #59043
    azt sejtettem, igazából az anyvideoconverter is sokáig tart, meg semmi kedvem a minőséget basztatni és még várni , aztán a feltöltést is várni. lehet, nem könnyű kitalálni, mit akarok ezen a gyenge gépen. A segítséget köszönöm, a déli szél sajnos elég ritka errefelé, Ny-ÉNy-i szokott, úgyhogy lehet, hogy rászorulok pár tippre.
    illetve:
    ma befejeztem egy rágen félbehagyott festést:

    elvileg ez egy kattintható kép fent, lássuk....
  • Drope
    #59042
    Skacok a játék tényleg nem támogat Joystickot,vagy csak én nem találom?
  • SOLYMOSIROLAN
    #59041
    hogy tudom megszekrezteni a profilomat? valaki segitsen pls
  • Quqa
    #59040
    Azért tanácsként pakolj ki a hűtőből, tedd max.-ra (a legjobb egy hűtőláda) és tedd be a gépet arra a cirka 2-3 órára míg végez a Vegas a 15 perc átkonvertálásával, mert igencsak megfingatja a procit.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legközelebb meg segítsen neked a déli szél!
  • SUNNY84HUN
    #59039
    én csak a címét kifogásolom :D
  • chris1997
    #59038
    Nem a Drift volt a HANGsúly :D
  • SUNNY84HUN
    #59037
    ez a drift




    nem az amit a szappanos doboz művel
  • chris1997
    #59036
    London.
  • SOLYMOSIROLAN
    #59035
    Az szép... hol van ez amugy nemtod?
  • chris1997
    #59034
    Nem vagyok Cinque fan, nagyon nem itt. De azért ez..
  • chris1997
    #59033
    Emailt igen, accnevet is, ha origin. Driver nevet nem.
  • SOLYMOSIROLAN
    #59032
    Srácok a a worldben lehet nevet változtatni profilon belül? mármint megvan az emailom, és van a accom neve. azt meg lehet változtatni?