94802
  • Hunn1a
    #59111
    Ó, jön az Estoque... Klassz.
  • RoboKutya78
    #59110
    de a 6 os albumban van bent ne erre a képre mert az nem érvényes.
  • RoboKutya78
    #59109
  • RoboKutya78
    #59108
    Na végre legyetek szívesek egy likot nyomni a kicsikének kíváncsi lennék mennyit lehet összeszedni ha összefogunk:)
  • goregrind #59107
    0:50? Az igen!
  • SUNNY84HUN
    #59106
    na kipróbáltam a rental f1 et :) , ott tartok hogy némelyik pályán jobb vagyok mint a másik döggel de van olyan ahol 2-3 mp re maradok el az időmtől , kemény autó de nekem picit kezelhetettlen megy mint a barom , szalad a kép gyorsabban kell reagálni minden mozgásra változásra mint a többi -s- classosautómnál :))

    -----------------------

    más : még van jó pár arc akit ki kellene baszkódni mert ma pl 3 speedhackerrel taliztam ... 1 ik astonnal picsázott el a constructionon 50 es időt futott ... ami lehetetlen sztem
  • Quqa
    #59105
    Elvileg ha a stats aldolon nullázva van nem lehetne a játékba, ha látsz valakit jelentsd őket, hátha. Én azt fogom tenni. Valaki linkelhetné a fórum oldalt ahol panaszkodnak a töröltek, hogy nem tudnak belépni, ha van ilyen. Érdekes, hogy a face oldalukról eltűnt a leállásról szóló bejegyzés pedig ott volt még előtte.
  • goregrind #59104
    ...és még egy elvileg bannolt név: NATAL04K
  • goregrind #59103
    ...Egyébként nem tudom, hogy hol lettek bannolva bizonyos játékosok (akik elvileg már nem jelentkezhetnek be), de az előbb futottam össze a NEBUNU01 nevű csitör bajnokkal. Szóval lófaszjóska van még mindig...
  • goregrind #59102
    Úgy is találnak "megoldást" a ök ... Lehetetlen megszabadulni a sudribunkó faparaszt csiterektől!
  • chris1997
    #59101
  • Quqa
    #59100
    Remélem minden érintett jól kijátszotta magát, aztán …
    Fixed an issue that allowed banned players to be able to log into the game.
  • trakk
    #59099


  • MerlinW
    #59098
    A demo az maga a teljes játék. A kulcs csak feloldja az autókat és a pályákat.
  • HansKammerling
    #59097
    Majd szólj :D
  • HansKammerling
    #59096
    hahaha...

    nagyon jó azt látni h. idiótákkal vagyok körülvéve, legalább lenne group, hogy ezt megbeszéljük...
  • chris1997
    #59095
    Néha néha. Majd kéne is egy nemsokára. Megálmodom mikor és hol legyen.
  • BONESAI
    #59094
    krúz?
    Ha egyedül szar, ott a multi
  • HansKammerling
    #59093
    Értem, szoktatok még rendezni ilyen... fúnemjuteszembe, xd készvagyok

    izét miaz, amikor sokan mentek autópályán :D, meg groupok?
    egyedül nagyon szar gamelni
  • chris1997
    #59092
    Dehogy nem. Sőt, ma festettem újjá az 1M-et, de hétvégén vagyok inkább aktívabb.
  • HansKammerling
    #59091
    Télleg ha már így kidobott a játék, te már nem szoktál játszani?
  • chris1997
    #59090
    Nem baj. Ráér :-D
  • HansKammerling
    #59089
    Szevasztok, Chris nehari majd holnap rajzolom a Suprát, most ittam, így vezetek picit :D

    Menekülök a zsaruk elől, valaki nemjön velem?
  • Quqa
    #59088
    Na ilyet sem hallottam még, de szerintem itt a fórumon se senki, a drága boost-ot IGC-vé, az eszem megáll. Kocsikázni kell multiban, vagy privat esetleg SP, lehet TE-zni (csak a végső esetben) és el lehet adogatni a felesleges alkatrészeket, skilleket. Különben ha mákod van Out-on 10-15 TE és megvan a 500E kes.
  • chris1997
    #59087
    30%-os kedvezmény van a következő autókon, aztán pápá ezeknek:
    - Bentley Continental SS Drag
    - BMW 1M Coupé
    - BMW 3.0 CSL Vintage
    - Chevrolet ElCamino Juggernaut(Szerintem Blue :P )
    - Chevrolet ElCamino Drag
    - Ford Shelby GT500 SuperSnake Drag
    - Porsche 959(hmmm, alszok rá egyet)
    - Toyota Supra Drag
  • Gab0523
    #59086
    ImTOO.Video.Converter.Ultimate 7+
  • Drope
    #59085
    Fenébe :D pedig egy Skyline-on gondolkodtam
  • BONESAI
    #59084
    Nem lehet
  • Drope
    #59083
    Skacok olyat lehet,hogy a Boostot átváltom IG pénzre? mert kevés boostom van,úgy se jó már semmire,viszont van egy kocsi amihez kéne még 500.000 :D
  • BONESAI
    #59082
    Nekem is jó lenne. Napi szinten 100at lövök el
  • nfsmw4ever
    #59081
    Milyen oprendszert használsz? mert a winben elvileg van beépítve a Movie Maker. Abban is van konvertálási lehetőség. Ott Internet video 1080i (vagy p) kimeneti formátumot választasz és konvertálsz. Nagyon lecsökken a fájl méret, de marad a full minőség. A többi konvertert nem ismerem, meg igazából, amiket próbáltam, nem jött ki ami akartam. Én maradok a Sony Vegas-nál. Eszi a gépet, de megéri (nekem). Ha hülyeséget vagy téveset írtam akkor bocs. Majd jön valaki a ki javít (remélem)
    Frankó lett a videód!!!!
  • NicoKoko759
    #59080
    Sziasztok! Van itt valaki, aki turkált a World grafikai beállításaiban? Nem arra gondolok, hogy carlodlevelt írjam át, hogy jobb legyen az autó grafika. Ennél is mélyebben. Kocsi színe, fényei, neon fénye, ablakfólia megjelenése a legjobb legyen, viszont minden más a legrosszabb. Gondolok itt az útra, környezetre, stb.. Rákényszerültem most egy gyenge cseregépre. Ezért érdeklődöm.
  • tutuhawer #59079
    15 giga lett a videó :) Most megint felvettem egy futamot, körpályán mentünk egy stock car-ral, szélárnyék, Daytona, nagyon király... Tehát akkor konvertáljam a mivel is...? Any video converterrel sose sikerül úgy, hogy jó minőségű maradjon.... kell a HD, amúgy szarul néz ki. Szart tudok feltölteni, de én ritkán szoktam, de annak jónak kell lennie.
  • nfsmw4ever
    #59078
    No mit fogtam az S-es pályán?? Lambo LP650-4, végsebesség 409 km/h. És a kis ruszki.... szerint az én anyámat....
  • goregrind #59077
    aggyak kőcsön? összegyűlt 1-2 ezer megint...
  • goregrind #59076
    Jelenleg nincs asszony a háznál, nem is kell a púp a hátamra, de egy ilyen asszonyka azé' odabasz!
  • chris1997
    #59075
    Nekem 15 nitróm sincs, ez a gond :D
  • BONESAI
    #59074
    Én 15 nitróval 1:05öt futnák
  • goregrind #59073
    Mai nitró bajnokunk sem teljesített méltóan egy vérprofi hekkerhez, szégyellheti is magát!

    Lyons & HWY 201
  • gyeprefos007
    #59072
    vezetni nem tud, de a felszerelést elfogadnám :D