94802
  • SOLYMOSIROLAN
    #59031
    hát Dealcsy ez tényleg igy van nagyon szép, gondolkodtam rajta hogy veszek egy olyat...
  • tutuhawer #59030
    5 éves suli... Legyél okosabb, mint egy ötödikes, így értette. nekem megvan a 8 általános, úgyhogy én kipróbálom ezt a sony vegast bátran.
  • Quqa
    #59029
    A 997-es GT2 mindenképp/egyértelműen jobb, de csak jó színekkel, mert különben nagyon szarul fog fordulni.

    #59013
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Látom komoly vagy, jól veszed a lapot, más kérdés hogy mi a túrónak kéne konvertáláshoz egy professzionális videó vágó. Ezt még most sem értem, mindegy te biztos.
    Ja úgy mellesleg tényleg gyerekjáték , különösen a renderelési folyamat ami persze Tutu gépén is vígan elfutna. Amit én javasoltam egyszerű, gyors, praktikus.
    Megj.: Egy pár videó vágó progit már kipróbáltam, de a Vegas az egyik legbonyolultabb, igaz nagyon profi is ez mellett.
  • Dealcsy
    #59028
    Miért van az, hogy a játékban a legkirályabb és a legbruti tutkóbb kasztni az IS300-nak van? (költői kérdés)
    Olyan szép, hogy nem is szabad rá festegetni...
  • SUNNY84HUN
    #59027
    #59025 kösz

    #59026 köszi köszi az infot
  • lorci
    #59026
    Szerintem a 997 a jobb elég jól hasit nagyon jól gyorsul a nitrója is nagyon üt rajta az irányitása se rossz csak kicsit kell szokni és máris a ''kezedre'' fog állni.
  • BONESAI
    #59025
    Állítólag a 997 jobb, bár szerintem eléggé hasonlóak. A cuccok nagyon nagy befolyással vannak az irányításukra, de ha jól belövöd a felszerelést akkor lehet vele hasítani. VIDIA adhat ötleteket, az övé nagyon jól megy
  • SUNNY84HUN
    #59024
    most a sima gt2 vagy a 997 gt2 porsche a jobb ?
  • Dealcsy
    #59023
    *Kár
  • Dealcsy
    #59022
    Kér érte. Amúgy nekem a játékkal most semmi bajom. Egyelőre...
  • goregrind #59021
    ...azaz nincs már ott, törölték!
  • goregrind #59020
    ott van, de jelenleg nem megy a fórum (SocketException: Connection reset) A játék is befosott rendesen nálam az előbb...
  • Dealcsy
    #59019
    Felraknád a world fórumára, ez nagyot szólna... XD
  • DEJAVU71
    #59018
    Ez komoly
  • gyeprefos007
    #59017
    na ez üt xD jó nagyot
  • goregrind #59016
    ...és ha már felmerült az ötlet!

  • DEJAVU71
    #59015
    Szep volt
  • goregrind #59014
    Ehhez szerinted 5 évig tanultam? A legegyszerűbb vágás és effekt van csak benne, de 20 percnél tovább akkor sem dolgoztam rajta!

    http://www.youtube.com/watch?v=p-L7PFEchuw
  • goregrind #59013
    Milyen 5 éves sulit? Én a fos angolommal, pár nap alatt összeszedtem eztéazt a youtube-ről! Nagyszerű tutoriálok vannak ott! :)
  • chris1997
    #59012
    Az már más tészta :-D amúgy mi csak officet gyakorlunk....,..., nem tudom minek. Amm én már a műszaki suli előtt is használtam vegast.
  • Quqa
    #59011
    De van is sulid hozzá!
  • chris1997
    #59010
    Én vegast használok mindig. Egész jól megy.
  • Quqa
    #59009
    Nincs köze a RAM-nak a BandiCam-hoz, beállítod ahogy írtam a PH-n és tudsz vele felvenni (nem mindent full-ra), de MSI Afterburner beta (abban van hang is) sem rossz és nem lassít semmit felvétel közben. Bár az is túl nagy méretben veszi a cuccot.
  • tutuhawer #59008
    mi a gond? ilyen a RAM, ilyen van, nem? Ez a régebbi, az előző évtitzedből való fajta.
  • Quqa
    #59007
    A fenének kell a Sony Vegas, ahhoz el kell végezni egy 5 éves sulit hogy tudd kezelni. Teljesen jól működik az ingyenes Total Video Converter, aminek a használata gyerekjáték.

    #59005 Na hát ilyet sem hallottam még, nálad tényleg valami fekete lyuk van.
  • lorci
    #59006
    Atya világ belépek a játékba látom -1 boost a szivem majd megállt.
    Na mondom itt hagyom abba a world-öt de szerencsére vaklárma volt mert ujraléptem és megvolt a boostom...többet ilyet ne csináljanak mert a végén rámegyek
  • tutuhawer #59005
    azért nem jó, mert ddr2es memóriám van, valami 677 megahertzen működik és a bandicam megszakítja. A simraceay önmagában is.... 2 GB a minimum, elvileg. Újra kell indítanom a gépet játék előtt így is.... a bandicamot passzolnám.
  • tutuhawer #59004
    nem semmi,milyen ügyesen használom a spoiler makrót, mi?
  • Quqa
    #59003
    A BandiCam miért nem jó ott egy 4,5 perces felvétel kb. 600MB csak!

    Más: Tegnap volt egy fantasztikusan technikás és egyben gyors pálya Stadium & Chase. Milyen barmok találták ki hogy E class legyen. Pedig olyan szívesen megnéztem volna az első hajtűben a Zonda-k, F1-ek stb.-k hogy kenődnek fel a falra pláne ha előtte odanitroznak egyet, még a Silvia-t is felniig fékeztem hogy elforduljon.
  • tutuhawer #59002
    amíg aludtam, sikerült...
    ezt figyeld, milyen ügyes vagyok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OFF: YOUTUBE
    Lehetne jobban, de az se semmi, hogy nem ütök ki senkit és végig is megyek :)


    A konvertálást meg majd megnézem. ezt a sony vegas prot nem ismerem, de azért kipróbálom. kösz
  • goregrind #59001
    Konvertáld át a videót, pl Sony Vegas Pro-val 1080p/mp4-be! A minőség is megmarad és a méret is csökken! Én mindig ezt használom-így csinálom, mivel a Fraps ugyebár nem kis méretet készít egy-egy felvétel elkészítésekor!
  • tutuhawer #59000
    kösz a linket, megnéztem.
    Nem is
  • Quqa
    #58999
    Ezért,Youtube videó feltöltése! Ha csak nem változott azóta.
    De jobb így, mert legalább nem kaptál !
  • tutuhawer #58998
    lószart... nem ment a feltöltés,15 gigás videót akartam feltölteni, de a feltöltés utáni feldolgozás 95%-ánál elakadt. Egész nap 95% volt. Nem is értem :(
  • veszettróka
    #58997
    Videó hol van már? Főnökúr törölte talán? Már tűkön ülök...
  • HansKammerling
    #58996
    Dejó ^^ imádom azokat akik HS-en 0.01 alatt érnek be, köszönöm szépen a 0 casht ^^
  • DEJAVU71
    #58995
    Erdekes, mert en nem tudtam
  • Hunn1a
    #58994
    Na ez feldobta az estémet.
  • Hunn1a
    #58993
    Az a matricabomba a 200 SX (S14) Hashiriya 14 kiadáson van, az pedig csak boostért elérhető.
  • tutuhawer #58992
    ez biztosan valami tévedés lehet csak