94802
  • tutuhawer #59151
    mi az, hogy nullázott játékos? Egy teljesen privát oldalon nem számolják a statisztikáját saját döntésük alapján , ennyi. Pl ha TutuHawer kéri, hogy legyen nullázva, mert neki az a jó, akkor a nullázott TutuHawerrel kapcsolatban az EA nem tud mit tenni. Nem is kell, nem a stat oldalról kell nézni az eltitlásokat, mert az egy privát oldal saját szabályzattal. Nem csak csalókat nulláznak le. Tehát feljelenteni valakit, mert a stat oldalon nullás ... nem jó üzlet.
    Mindig azt mondtam: a fórumban köcsögösködés nem ér semmit. Kella játékból is valami a csalózáshoz, pl kép vagy videó, statisztika. Az nfs-s.com nem jó semmire.

    /persze, van olyan nullázott spíler, aki nem csaló, de van olyan rangsorolt is, aki csaló, szóval a stat oldal mint forrás nem mindenkinek jó/
  • Hunn1a
    #59150
    Egyébként elég vicces a mostani feladvány, mert én az utólagos dobozos Humveet is pickupnak tekintem.
  • BONESAI
    #59149
    Akkor meglátjuk, hátha nyerek jövő héten :)
  • gyeprefos007
    #59148
    de búsztom sajna nem volt. már jó ideje nem tudtam venni :S
  • noblem1983
    #59147
    Nincs Adblock-om egyáltalán. A reklámok megjelentek de csak kb 500-at kapartam össze azért gondoltam, hogy mi van ha több is lehetett volna
  • BONESAI
    #59146
    Benn volt kb 2 napja, olyan 1900-2000 boost közötti árban. Ma már nincs benn
  • gyeprefos007
    #59145
    De akkor odaadom cserébe ezt a bigyulát :) hisz azt mondtad kellene :) arra a renaultra meg már régóta pályázok. amíg bentvolt mindig is tetszett, oszt kivették a rendőr megant mire tudtam búsztot venni :S
  • BONESAI
    #59144
    Nyugodtan váltsd ki. Ha megnyerem a Renaultot odaadom
  • gyeprefos007
    #59143
    Nékem még nincs olyanom, de ha lenne odaadnám >.< vagy ha gondolod várok a beváltással jövő hétig ( a renault rendőrgépezet jobban kéne) és ha megnyered cserélünk :)
  • chris1997
    #59142
    :D
  • BONESAI
    #59141
    Gratulálok! Engem most kihagytak, pedig kellett volna a BFH SUV
  • gyeprefos007
    #59140
    nyertem FB-n :D ismét :D
  • Quqa
    #59139
    2 autó és 2 matrica nagyon kellhet a lóvé Drew-éknek. Ja, nemrég mentem a Z4-el D-ben skill-ek nélkül és elég jól hasit, bár nem a legjobb (a régi E30 előtti T2 király) ritka egy stabil járgány, egész jól fordul, viszont az röhej full ultra cuccokkal is csak B csúcs közelében van.

    Más: Ma már fogtam egy 54-es szinten levő PU hackert …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... Elite CCX-el.
  • SOLYMOSIROLAN
    #59138
    Ma változott 1 %ot a véleményem az egészégügyről... betömték a fogamat
  • BONESAI
    #59137
    Nem lehetetlen Astonnal az 50. Csak a V12 motrot ki kell cserélni egy W16ra
  • veszettróka
    #59136
    Aha, annyit fog számítani mint a javított matchmaking...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bejelentés olyan változtatásról / javításról szól amely azonnali pluszbevételt hozhat a fejlesztőknek/kiadónak?
    1. Igen: - újdonság jön a játékba, tesztelés nélkül: valami el lesz kúródva.
    2. Nem: - kamu szarduma
  • goregrind #59135
    Mi lett frissítve?
  • chris1997
    #59134
    TopUp oldal frissítve.
  • SUNNY84HUN
    #59133
    aki annyira pénzhajszoló annak azt javaslom hogy a gyémántozásnál kapjon össze 14et gyors verdával a 15 re váltson olyan dögre amiben 2 treaser hunt pénznövelő van vagy is 50% os maxra van járatva
    nekem több profilban használaton kivüli autót skillezek meg így
    érezhetően jobb zsét ad a gyémántozás is így

    ------------------------------

    #59132 már párszor írtam a report menüpontba náluk
  • Quqa
    #59132
    Report-old, hogy nullázott játékos, vagy valami hasonló.
  • SUNNY84HUN
    #59131
    " kis barátunk " még nyomatja Viki ,,i,,


    de ő már lehet feladta Csaba gyerek
  • Quqa
    #59130
    Az adblock-ot kapcsold ki elvileg blokkolja a reklámokat a legjobb egy másik böngészővel amin nincs, bár nekem ha be van kapcsolva, ha ki úgyis működik a spoiler. Érdekes! Mondjuk összesen csak 20 boost-ot kaptam így hiába próbálok bármit, mondjuk nem is értek hozzá.

    #59106 Én ma unblock-olom az összes tiltott csalót és meglátjuk fent e vannak, ha igen megy a report, úgy látszik csak van valami haszna.
  • Dealcsy
    #59129
    Tuningmatyizom az IS300-amat, és olvasgatom a tuningleírást, de egyszerűen egy valamit nem értek.
    Mi számít magas fordulatszámnak és mi számít alacsony fordulatszámnak?
    Pl. egy 6700-as fordulatszám egy kisebb kategóriájú autónál alacsonynak vagy magasnak vehető?
    Szemben egy pl. Lexus LFA-val, ahol 8700-as fordulatszám szerintem biztos a magas kategóriába tartozik.
    Vagy nem? Jól logikázok, vagy valahol hibádzik a gondolatom?
  • Dealcsy
    #59128
    Kilép? Nem tudom, mit csinálsz, de nekem még egyszer se lépett ki. Nem tudom, miért csinálja ezt.
  • noblem1983
    #59127
    Tegnap előtt láttam egy tankos falon lovagló Cinque-st akinek nem egyezett a stat oldalon lévő azonosító ikonja és a játékbeli ikonja(pont a tankos volt a játékban) Ugyanaz a sofőr volt természetesen nullázva. Ilyet lehet csinálni valahogy vagy ez is hack?
  • SUNNY84HUN
    #59126
    hastingson 6:59 multiban már szokom a gépet :))
  • noblem1983
    #59125
    Tegnap voltam amcsin és voltak facebookos ajánlatok is. Mivel most új lapon nyitja meg és a world oldala egy idő után kilép elképzelhető, hogy amiatt nem kapom meg a jutalmat?
  • RoboKutya78
    #59124
    rx 8 -09 es milyen járgány?
  • RoboKutya78
    #59123
    elhamarkodottam írtam a panaszlevelet lehet én felejtettem el beszedni a másik karimmal a cuccot kíváncsi leszek mit ír vissza.
  • Dealcsy
    #59122
    Bár még csak a briten (többször), meg az amcsin voltam (csak egyszer), de facebook-ost nem igen láttam. Csak ilyen lájkolgatóst, de csak 50 környékén adakozik.
    Pl. iMesh, RealPlayer, meg valami mézes-macis-méhecskés program.
  • RoboKutya78
    #59121
    mire gondolsz anno a facebokos cuccok bejöttek rendesen most is van?
  • Dealcsy
    #59120
    Hát valami töltögetős, de ne ilyen böngészős izéket, hanem normális programokat.
  • RoboKutya78
    #59119
    adjatok ötleted earnban hogy tudnék kijátszani gyorsan 500 bostot:)
  • RoboKutya78
    #59118
    akkor lehet elfelejtettem volna mégis na mindegy.:( elment a levél akkor is talán kiesik valami
  • Dealcsy
    #59117
    Már megint mit peccseltek tegnap?
    Asszem most jött el az a pillanat, hogy a GTR2-ben elkezdjek egy valós idejű 24 órás futamot. Amíg tölt...
  • RoboKutya78
    #59116
    pedig én összeszedtem még azt is tudom hogy egy 0 0 8 a s ** piros cucc esett a másiknál meg semmi
  • Dealcsy
    #59115
    Érdekes. Nálam ez a hiba egyszer se fordult elő még. Nálam ha pirosodás következett be, azt jelentette, hogy előző nap nem gyémántoztam.
    A múltkor kettő emberkének is volt ez a hiba. Ha jól emlékszem, akkor írtak a magyar support-nak és megoldódott a dolog. Persze, a News valamelyik részét mellékelték a bizonyításhoz. Hogy melyiket, azt nem tudom.
  • RoboKutya78
    #59114
    na jó most durrant el az agyam
    a 106 ik napon be pirosozott a gyémánt pedig tegnap összeszedtem ilyenkor ti mit csináltok?
    pereltek hátha foglalkoznak veletek de hogy bizonyítod hogy összeszedted?
  • Dealcsy
    #59113
    És milyen nagyban fogod látni ezt:
    SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_7
  • chris1997
    #59112
    Csinik.