94802
  • SUNNY84HUN
    #59191
  • chris1997
    #59190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Új favorit a japó zenék között

  • nfsmw4ever
    #59189
    Köszi! Úgy látszik csak a haladó államok játszanak évente kétszer az órával
  • chris1997
    #59188
    Csini ez a Police Interceptor. Most lestem Drewbá'nál.
  • veszettróka
    #59187
    01:00 kor. Majd kb egy hónap múlva lesz 02:00 kor.
  • nfsmw4ever
    #59186
    Jah mag a Válasz gombityó, mint funkció
  • SUNNY84HUN
    #59185
    úgy látszik már nem tudok olyan vakon ( monitort nézzve ) írni mint anno
  • nfsmw4ever
    #59184
    Játszott mostanában? Pár időt néztem és azok rendben vannak. Ha nincs okosság, akkor az van, hogy inaktív a profil (nem játszik mostanában). Ha akkor is marad a nulla, akkor kell fejelni (Első gondolat: A th napok száma, arányos a felszedett kavicsokkal?)
  • SUNNY84HUN
    #59183


    hát ha töbdször leírva megérti
  • DEJAVU71
    #59182
    javitom ota :)
  • SOLYMOSIROLAN
    #59181
    én nemrég beszéltem vele megnézte és azt mondta hogy ő se értette... de akkor ez rossz hir:D
  • nfsmw4ever
    #59180
    Ezt írtam én is...
  • DEJAVU71
    #59179
    Csak egy velemeny, de szerintem Citrom azert lehet nullazva, mert mar honapok otya nem jatszik...
  • SUNNY84HUN
    #59178
    csak annyi a gond nála hogy nincs mért ideje idén még és ezért van nullázva , amint fut 1 et már újra rangsorolja :)
  • SOLYMOSIROLAN
    #59177
    CITROM21 a neve ha majd megnézed egy szép nagy 0át látsz ott...
  • SUNNY84HUN
    #59176
    ok , akkor öntök magamba valami jótékony szert és talán fent maradok , mert ha ledölök vagy Tutu szavaival élve bólintok 1 et akkor fel nem kelek 2 re :D
  • SOLYMOSIROLAN
    #59175
    Skacok nekem nem a szerkeztőkkel van gondom, hanem hogy hogy kerül be a 0 oda véletlen pl... jó lehet h valaki szereti nézegetni az adatokat, de lehet h nem pontszám dönt, mert lehet valaki rosszabb kocsival is jobb vezető, és ugyan igy forditva is...
  • nfsmw4ever
    #59174
    Úgy tudom 2kor, mint a Th.
  • SUNNY84HUN
    #59173
    na , most nem vagyok szalonképes és ezért kérdem
  • nfsmw4ever
    #59172

    Eldöntöd te??? Lehet én vagyok az értetlen. Közben meg a kérdéseimre nem kaptam választ. Érdekes. Mindenesetre igazad van. Valaki kitalálta, hogy stat. Ez nem hercehurca, hanem számomra például egy jó dolog. Ha neked a nulláról szól az egész, akkor nem kell nézegetni. Nekem azt is elmeséli, hogy pl 40fokos lázzal jobb időt mentem, mint 14 óra meló után az xy pályán a valamelyik autómmal. Meg azt is elmondja, hogy azonos feltételekkel, mennyivel lehet nálam jobb a versenytárs, segédprogram nélkül. De ez csak akkor ha elérem a maximumot az adott pályán, adott verdával, a magam képességeivel. Szóval sok mindenre jó lehet az másnak, ami neked ....t sem ér.
  • tutuhawer #59171
    azért nem ilyen egyszerű. Sokat látott versenyzők 100 féle autóval, sok képpel, videóval döntenek. Hoznak rossz döntéseket, de hidd el, a nagyokosok azért tudják, mi a tuti. Nem mondanak a-t vagy b-t csak úgy. Amúgy Dominic herbst találta ki a stat oldalt, ő üzemelteti. A magyart pedig a világhírű programozó, a falcosoft tulajdonosa... Falco :) Ő a mi stat oldalunkat működteti, és van egy segítője, Bonesai, aki rangsrol vagy nem stb stb. A nemzetközi is ilyen, és mindenki döntse el , mennyire működik jól. De adj egy nevet, és megnézem, a barátoddal mi a gond a stat oldalon. Majd hajnail 1 után.... akkor fogok ráérni, előtte meló van
  • SOLYMOSIROLAN
    #59170
    szerintem valaki kitalált egy ilyen oldalt hogy stat és azóta van hercehurca... belecspok a billentyűzetbe és idegesítem atz emberkéket, és eldöntöm hogy valaki0ás vagy sem... erről szól szerintem az egész...
  • nfsmw4ever
    #59169
    A vidi pedig telitalálat! :-)
  • tutuhawer #59168
    meg a videók alapján, értem
    videó:
    youtube
  • nfsmw4ever
    #59167
    Persze, és értelek. Nem a nullás stat a döntő a számomra és nem is a csillagok. Az összkép, hogy úgymondjam. Tudom, hogy sok minden lehet/van a nullázás hátterében. Kaptam én is fals pozitívot már. Ezért nem is ítélek egy-egy adat láttán. Az összkép és a személyes tapasztalat után döntöm el, hogy + vagy -
  • SOLYMOSIROLAN
    #59166
    és akkor most ő mit csináljon?? irjon hogy adják vissza rangsorát? valamit kezdenének is vele?
  • SUNNY84HUN
    #59165
    a pályák mikor váltanak vagy is állnak át a másnapi felhozatalra ? úgy mint a th hajnali 2 kor
  • chris1997
    #59164
    Kicsit sok az off.
  • nfsmw4ever
    #59163
    Esetleg Update volt? Vagy volt versenye az utolsó RESET óta? Vagy esetleg kihagyott egy hónapot? Fusson most egy versenyt és frissítsen. Ha nullázva van végleg, akkor ott valami van.
  • tutuhawer #59162
    azt kell kihozni, hogy most arcoskodok kicsit: vannak barátaim innen a játékból, akiknek volt gondjuk áplyákkal vagy a teljes profillal. Így vagy úgy, előbb vagy utóbb el tudtam érni, hogy visszakapják a ranglistájukat. De ez nem mindenkinél van így. Láthatsz te olyan nullázott spílert, aki a legtisztább és legjobb arc, de valamiért nullás. Bugok miatt akár. Van ilyen, és lesz is. ne ítélj elsőre.
    itt a videó, ne ítélj elsőre:
    youtube
  • SOLYMOSIROLAN
    #59161
    hát ide képfeltöltéshez
  • goregrind #59160
    Köszönettel elfogadom mester!
  • SOLYMOSIROLAN
    #59159
    az NFS-s tényleg nem jó oldal. haverom megnézte, de ő életébe nem csalt és mégis nullázva van... ennyit erről
  • gyeprefos007
    #59158
    hova nem fér be? O.O"
  • SOLYMOSIROLAN
    #59157
    Haverommal fogadtunk, hogy nem tudok MONSTER feliratot gyártani. hát egyértelmű hogy tudok:D a kép meg bezzeg nem fér be, mivel nem 20 KBtye
  • tutuhawer #59156
    ááááá, javítok, igen. A fórum maga így nagyon hasznos, jó is, hogy használod. Maga a profil statisztikája félrevezető, de a fórum valóban piros pontot ér. Jár is a piros pont neked
  • nfsmw4ever
    #59155
    Minden rovar bogár, de nem minden bogár rovar. Ha jól értem. :-) De nem is, hiszen kicsit más és akkor a stat oldal tabellája csupán egy szubjektív összkép, túlnyomórészt objektív adatokkal. Tehát "Az adatok csak tájékoztató jellegűek és ..." Vagyis a stat oldal nekem jó valamire, mert megmutatja nekem, magamhoz képest, hol is állok. Ugyanakkor ha kérdéses ellenféllel futok, akkor is viszonylag objektív adatokat láthatók róla, hogy milyen időket is fut. Nem a csillagok mennyisége a döntő a számomra, hanem milyen autóval és kb mikor futott "jó" időket. Ez pedig befolyásolja a véleményem róla és megítélem őt, így vagy úgy. Vagy kérdőjeles marad és hagyom. De általában billen a mérleg erre vagy arra az eredményei láttán. (Azt hiszem a végére el is felejtettem mit is akartam kihozni ebből... Vagy nem is akartam....??? Mindegy, tök jó mondatok)
  • Hunn1a
    #59154
    Az első mondat után majdnem leájultam a székről. A második után meg majdnem felháborodtam. Videót nagyon várom, imádom a gépet.
  • goregrind #59153
    Téved kedves mester! Az "nfs-s.com" igen is hasznos! Elég frankó kis kollekcióm van már onnan csitör videókból, szerinted miért merem kijelenteni már csak "ránézésre, hogy ki csitör és kinek szar a netkapcsolata? Eddig nem sokat tévedtem, azaz egyszer sem! Bocsi, ez nagyon arcos volt tőlem...
  • tutuhawer #59152
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ingyen vezethető holnap reggel 9-ig.
    nemhogy nem erős a nitrója, de még nitró sincs benne:

    Levideózom a hétvégén, biztosan, és tudom, hogy vannak itt BMW-fanok.... ugye vannak még? Majd belinkelem