94802
  • TOMDRIVER333
    #59231
    Nagyon kafa.
  • NicoKoko759
    #59230
    Az első kettőn túl vagyok, azt szerettem volna továbbgondolni. A videóban szereplőt még kipróbálom.
    Derekas, valami nem globálisra gondoltam. Mert pl ha átírom a fényeket a játékban, nemcsak az autó lesz szebb, hanem minden más fény is. Ha versenyben közelítek a terelőnyilakhoz, 5fps-t érek el, ha nekimegyek, zéró. :D
  • RoboKutya78
    #59229
    ja remélem az előző levelemet nem olvassa el:))
  • nfsmw4ever
    #59228
    Ez nem segít, ez bizonyíték :-) Add nekik és tolják a kárpótlást.
  • nfsmw4ever
    #59227
    Az nice!!! Jól összejöttetek. Akkor jó kocsikázást nektek!


    A videós hadoválásom kuka. Viszont QUQA1 linkjei naggyon jók!!! Jár érte pirospont!
  • RoboKutya78
    #59226
    ez jó ötlet volt köszi talán segít nekik valamit hogy ez nem jutott eszembe:)
  • chris1997
    #59225
    Csoportszám:
    - TCMCHRIS
    - JACKBAUER87
    - SCHUMAHER8712
    - AVATARHUN
    - VITYADRIFT
    - PITYESZ9070

    Megyek is vissza :D
  • Quqa
    #59224
    Nem tudom ezekből tudsz e valamit használni. 1, 2, 3.
  • chris1997
    #59223
    Pofátlanság ez az exe.hiba.

    Mindenesetre: Hitman kap egy második esélyt nálam(Szabinál már harmadik lenne xP )
  • nfsmw4ever
    #59222
    Képekkel, szaftos részletekkel????
  • nfsmw4ever
    #59221
    Szia! Jelenlegi tudásom szerint, ebben az NFS-ben nincs mód a különféle minőség beállításokra, mert alapból globális beállításokra van építve a játék. Tehát bármit változtatsz, az mindenre kihat. Kódszinten szerintem szintén nem megoldható, de az már eléggé mélyen lenne. :-)
  • chris1997
    #59220
    Asszem egy jófajta gruppenbe csöppentem, mindjárt jüvök :D
  • nfsmw4ever
    #59219
    A barátlistáról kérj meg valakit, hogy nézze meg a hírekben az ő profiljában. Ha ott benne van, hogy teljesítetted akkor fotó, és mailban elküldeted magadnak. Aztán nálad is fotó a pirosságról és a két képet elküldöd nekik.
  • NicoKoko759
    #59218
    Sziasztok! Van itt valaki, aki turkált a World grafikai beállításaiban? Nem arra gondolok, hogy carlodlevelt írjam át, hogy jobb legyen az autó grafika. Ennél is mélyebben. Kocsi színe, fényei, neon fénye, ablakfólia megjelenése a legjobb legyen, viszont minden más a legrosszabb. Gondolok itt az útra, környezetre, stb.. Rákényszerültem most egy gyenge cseregépre.
  • RoboKutya78
    #59217
    na most ezt írtam nekik vissza illetve lefotóztam a nagy semmit mutató ablakot:)
    "
    Én szívesen igazolnám hogy összeszedtem csak a játék maga se igazolja azt hogy egyáltalán játszottam a héten vele
    Kár hogy ez az ablak a játékban semmire se jó csak arra hogy fel idegeljen azzal hogy milyen új autókkal csalnak benne a csalók.
    nem kispályás játékos voltam ebben a játékban ami a 80 autót illetve a béta logót kapó játékosok között vagyok.
    Adjon ötletet mivel tudnám bizonyítani ezt a dolgot ha minden rendben lezajlott és másnap semmi nyoma a cuccomnak.
    2 karakterrel szedem a játékban a gyémántokat nem hinném hogy annyira szórakozott lennék ezzel kapcsolatban hogy ha az egyikkel összeszedtem a másikat meg azonnal kihagynám.
    "
    Mondván hogy a program egy rakás szar mert ahol a bizonyíték lenne ott semmi sincsen.
  • chris1997
    #59216
    Megyek is RX-7 RZ-t pingálni.. csak nem tudom, hogy, a bye-bye Poland Boost Edition-t átrakom másik autóra X)
  • tutuhawer #59215
    menni kell egy pályán és frissülni fog. Ennyi. A többiek is ezt írták, eégen lépett be.
  • RoboKutya78
    #59214
    hát ha vissza lehetne lesni mit csináltál egy nappal ez előtt a játékban az nagy segítség lenne:)
  • nfsmw4ever
    #59213
    Há! Az cinkes....
  • Hunn1a
    #59212
    Az a vak trükk elég vérfagyasztó lehetett. De mindkét Toudou Jyukust sikerült vele lefőzni.
  • chris1997
    #59211
    OFF: Drewbá' bejelentette: A Videókártyája meghalt... :D
  • nfsmw4ever
    #59210
    183. nap volt... Ráadásul két screenshottal igazolhattam volna. Most fejelek a fotóshoppon :-) Csesszék meg. És nem is ez volt az elsó, hanem a negyedik ilyen hiba. Csak eddig nem néztem a társprofilokban a news-t.
  • RoboKutya78
    #59209
    Na én is pont ezt írtam hogy brutál sok lovét dobtam be a semmiért sajna
    Csak most belegondoltam én se tudnám igazolni magamat eskü mostantól videózom a gyémántozásaimat
    Sajnálom a 108 napomat kezdhetem elölről:( mert több pénzt nem adok nekik, az earn meg magas mérce az angolomnak sose jött be rajta túl sok minden:(
  • SUNNY84HUN
    #59208

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez nagyon bejövős lehet már csak azért is mert igen sokáig küzdenek a hondával


  • nfsmw4ever
    #59207
    Isten hozott. Épp tegnap zártam egy ilyen témát! Két heti levelezés után értem oda, ahova te két napa alatt. Három levélváltásban elküldtek a fórumra. Erre leugattam őket, hogy nem öt éves vagyok, és tetemes lóvét öltem a játékba. Valamint megkértem őket, hogy tartsák meg a fórumra elhajtós levelüket maguknak. Erre kaptam ugyanazt a pár sort, mint te. Csakhogy első levelemben megírtam nekik, hogy a feleségem news rovatában mutatja, hogy előző nap TH-val nyertem medion féket, az én profilomban meg vigyorog a piros ikon. Írtam, hogy képet tudok küldeni. 2 hétig szopattak, mire kérték, úgyhogy bebuktam. Nincs kép. Megköszöntem fáradozásukat és közöltem velük: Téma lezárva...
    Most nagyon kinyalhatják..... Űberbunkó módon kommunikáltak két héten át.
  • goregrind #59206
    Egyébként meg egy kis OFF

    Pár kép a masinámról...
  • SUNNY84HUN
    #59205
    te mindig agyalsz valamin , túl okos leszel mert mindig kivánciskodsz
  • goregrind #59204
    Akkor mindegy, csak van egy érdekes dolog, és jó lett volna tudni, hogy igazam van-e abban amit gyanítok...
  • chris1997
    #59203
    Nem. Miért?
  • goregrind #59202
    Főnök úr! IP címet tudsz nézni itt a fórumon?
  • chris1997
    #59201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát még fut? De én nem szeretek ülve TV-zni :D Szóval inkább letöltöm, ami van.
  • Hunn1a
    #59200
    [spoiler] Micsoda? Indavideón fent van a 4 évad magyar felirattal (a 2. évad eleje csúszik). Az Ötödik Szakaszt meg ki kell várni, havonta 2 epizód jelenik meg belőle Japánban (ott is friss).
  • RoboKutya78
    #59199
    szerintetek erre egy okos ember hogy válaszoljon?
    ha gyémántszedésnél minden rendben volt és ezért nem fotózol esetleg videózol akkor mivel bizonyítsam a dolgot? A szavammal? vagy fotózzam le neki a piros gyémántot a sarokba a mai dátummal?
    "Az eset kivizsgálásához kérem küldjön képenyőképeket a problémáról.

    Egy képet, amin szerepel a hírekben, hogy Ön teljesítette a Treasure Hunt-ot és egy másikat, amin a program a folyatást SB-tal engedi.

    Várom válaszát!"
    Szerintem meg fog öregedni a válaszom várása mellett :(
  • goregrind #59198
    Mai trófeáim (eddig) a kis fosrakéta micsuval.

  • nfsmw4ever
    #59197
    Oksa. Kell gurulni párat, utána Update. És ha akkor is gond van, akkor lehet tovább lépni.
  • SUNNY84HUN
    #59196
    Family Guy maraton
  • chris1997
    #59195
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kész, ennyi, teljesen elragadt ez az anime, szedem is le az összes részt angolul, vagy angol felirattal és eredeti nyelven, asszem ma meg holnap elmarad a Family Guy maraton.
  • SUNNY84HUN
    #59194





  • Hunn1a
    #59193
    Az én kedvencem a D felhozatalból a Right Now. Na meg a Dogfight.
  • SOLYMOSIROLAN
    #59192
    ilyen pontosan nem beszéltünk, de nemtudom majd meglátjuk mi lesz vele...