94802
  • tutuhawer #59271
    wolfgibkay, persze. wolfgibkay=perfect10n, a youtube-on pedig superfluid777 vagy micsoda. Mindenki tudja. Én simraceway-ben is láttam, csevegtem is vele. Nem tartott ki sokáig, visszakapta a ranglistáját itt, és visszajött.
  • RED BULL F
    #59270
    Dobtam rá egy mutatóujjat!
  • Quqa
    #59269
    A lényeg nem az idő, hanem az alatta lévő link a spoiler-ben, erről van infód ö az vagy …
  • SUNNY84HUN
    #59268
    3 at de ha van shine matrica csomagod akkor már nem kaphatod meg a z4et :S
  • noblem1983
    #59267
    Leárazták a 2013-as Valentine-es kocsikat is ha valakinek kellene még esetleg
  • noblem1983
    #59266
    Az előbb mentem ellene és elég érdekes a profilja PILOTGIRL Kérdeztem miért van nullázva de nem adott rá egyértelmű magyarázatot csak "ő nincs a stat oldalon rangsorolva hanem a need for speedbe van meg ő a leggyorsabb csaj a játékban"
  • tutuhawer #59265
    de jobb, hogy megkérdezted
  • Drope
    #59264
    Az FB-s autóhoz hány barátot kell meghívni?
  • RoboKutya78
    #59263
    ahm má értem.... mintha olvastam volna is a fórumon:)
  • csiles
    #59262
    Azt azért kaptad, mert mindenki, aki Lunaron ment időt, annak csillaga van.. Nekem is, meg mindenkinek.. Azt a pályát kivették, s max jövőre teszik vissza... Erre a stat úgy reagált, hogy akkor az ott futott időeredményt kiveszik az összetett eredményből, azt meg úgy lehet, hogy csillagoznak.. Ha meg majd visszateszik a pályát egyszer, akkor a csillag is el fog tűnni..
  • RoboKutya78
    #59261
    de mééé isenit nekijee és még ráadásul sp mpdban
    holnap futok egy jobbat rajta:)
  • chris1997
    #59260
    Kivették a Lunar pályát, azért csillagos.
  • RoboKutya78
    #59259
    ezt kb azé kaptam mert facebokos autóval mentem?
  • RoboKutya78
    #59258
    eme területen hol lehet óvást benyújtani kinek nem tetszett ez a köridő?
  • tutuhawer #59257
    a nyilvános fejléces témához nincs arcuk az adminoknak, pedig tényleg nem lenne hülyeség.

    Quqa: wolfgibkay a videó készítésekor még nem tudta, hogy az az idő kb 1000. helyre elég.
  • trakk
    #59256
    Ez csak egy launcher-frissítés volt, és arra jó, hogy aki eddig bannolva volt, de be tudott lépni, az már nem fog tudni. Ennyi.
  • gyeprefos007
    #59255
    Végülis "kell" egy ilyen is :D
    Az konkrét :D
  • csiles
    #59254
    "Nem tudod lezárni , mert a stat oldalon néha tényleg idióta módon nulláznak / vagy saját döntés alapján."

    Erre meg csak azt tudom írni, hogy ha létezne az a fejléces dolog amit írtam, akkor ugyanúgy meg lenne jelenítve az is, hogy kit moderáltak el egyéni elbírálás alapján, vagy kit miért nulláztak le egyedi elbírálás alatt... Így az indokolatlan nullázásoknak is véget lehetne venni.. Aki meg valakit nulláztatni akar, az meg tegyen le valamit a virtuális asztalra, ami "kézzel" fogható, és egyértelmű.

    Persze ebbe is bele lehet kötni, de vannak finomhangolt csalók is, akik tudatosan csalnak minimálisat, de ha csak a kanyarban csalnak, azt is észre lehet venni, s egy kanyarokkal teli pályán minimális csalással is másodperceket lehet nyerni...
  • tutuhawer #59253
    az, hogy ők a csalókat hogy szűrik, az ő dolguk. De ne a stat oldal számai alapján tegyék mindenáron. Sőt: ha a statoldal egyértelmű, az náluk is egyértelmű. Ha a statoldal nem egyértelmű, akkor náluk továbbra is egyértelmű. Ha a külső programot használó srácokat tiltják, akkor a driftelősöket, artmoney-sokat is. Az meg nincs a statban benne. Szóval nehogymár egy kutyafasza stat oldalra alapozzon az EA. És nem is teszi, de te se tedd, azt kérem :)
  • Drope
    #59252
    Faszomat már h nem lehet kontrollerrel tolni..:S
  • tutuhawer #59251
    Miért nulláznak valakit ok nélkül kép nélkül, érdekes időeredmény nélkül? Soha senki nem jelentette fel, multiplayerben ment mindenki szeme láttára. Van ilyen is , tudod . Baromira tud szubejktív is lenni a stat oldal, és az alapján nem mindig könnyű megmondani, ki a csaló és ki nem.

    Csabát például sokszor lehetett látni, hallani... mégis itt van velünk, és innen üdvözlöm.
    Nem tudod lezárni , mert a stat oldalon néha tényleg idióta módon nulláznak / vagy saját döntés alapján.
  • csiles
    #59250
    "- Fixed an issue that allowed banned players to be able to log into the game"

    Én ezt úgy értelmezem, hogy akit tiltasz a listádban, azzal a játék nem fog összedobni eventben.. Mert ugye eddig úgy volt, hogy hiába tiltottad, ugyanúgy összedobta a boldogot a boldogtalannal...
  • Quqa
    #59249
    Oke ennek a nagy része tiszta is volt, de akkor ezt mi alapján akarták meglépni, fotós – videós bizonyíték alapján, vagy az e miatti vagy esetleg (report-olt) stat nullázás következménye lett volna. Ha jó a gondolatmenetem pl. viki hogy tudott ma belépni a játékba, mert rá volt bizonyíték, nullázták is ami magyarán szólva szart sem ér. A kitiltás az már valami, az már igazságos és meg is érdemlik egytől – egyig.

    Ezt meg csak úgy!
  • csiles
    #59248
    Engedd meg, hogy rövidre zárjam ezt a témát.. Mégpedig nagyon egyszerű módon. A stat oldalak adminjai csinálnak minden egyes profilhoz fejlécet, amikben a következők valamelyike állnak:

    - Nullázott csaló, csatolva mellé bizonyíték, ami lehet nyomatékosított, egyértelműen csalásra utaló kép, és/vagy videó. S ezt bárki láthatja, megnézheti.

    - Saját maga által kérve, hogy nulázzák. De ha kiderül róla, hogy csaló, s van róla kép és/vagy videó, akkor az is odakerül a neve fölé, meg az is hogy miért volt eredetileg nullázva, mert abból kiderül, hogy csak időtöltésből csaló, a stat oldal hidegen hagyja...

    - Egy harmadik csoport, akik nullázva vannak, de csak azért, mert még nincs értékelhető eredménye a legutóbbi globális nullázás óta..

    Szóval, én el tudnék egy ilyet képzelni, a képek meg a videók repkednek ezerrel, de azokat jó látható helyre kellene pakolni, s a legjobb hely a neved feletti fejléc lenne... Ott rögtön kiderül, hogy miért van nullázva...

    S ha valaki csak nem áll le, jönnek a folyamatos jelentések, akkor a statoldalon levő adminok jelentik az EA technikai részlegének, ahhol utánanéznek az egyén múltjának, vagyis hogy mennyi reportot kapott a világból, s ha megüt egy bizonyos szintet, akkor kivágják a 3,14-be...
  • Hunn1a
    #59247
    Múltkor úgy sem volt semmi érdekes, majd hátha most. Mondjuk a sima Eclipse GS-T...
  • tutuhawer #59246
  • chris1997
    #59245
    Ja

    Én meg léptem filmet nézni, nem jönne francért sem az Initial D, szóval marad a hagyományos DVD.
  • Hunn1a
    #59244
    Milyen hosszú a várakozás... Jövő héten jön az új IGC-s csapatváltás, ugye?
  • tutuhawer #59243
    ha fotó vagy videó alapján tiltanak le, akkor a nem a stat oldal alapján, hanem a stat oldal fórum bejegyzése alapán tiltanak le. Az úgy OK is.
    A csillagozás pedig egy nem elfogadott időt jelent a stat oldal szerint. A speedapi közölt egy X adatot a stat oldal felé, és eddig OK is. De ez nem jelenti azt, hogy A vagy B időeredmény csalás lenne. Nekem is volt a világranglista első alatt fél perccel egy időeredményem, és volt T3-as autóval T1-es pályán. Ha te ezt meglátod, nem mondhatod, hogy csalás. Az EA sem mondhatja ez alapján, hanem megvizsgálják, hogy van-e beavatkozás külső program által. A nálam több csillaggal rendelkező, akár lenullázott sofőrökre se mondhatod rá 100%-osan biztosan, hogy csalt.
    A játékos törléseket biztosan nem egy stat adatlap alapján intézik. Ha igen, akkor Dominic Herbst nagyobb király, mint hinnénk, és Falco is nagy király. Ők pont ugyanolyan programozók vagy mi... van egy oldaluk. Az övék. Vannak rajta adatok. Amiket egy hivatalos forrásból érnek el. De ez a hivatalos forrás tele van hibával. Rosszul küld adatokat. Nagyon rosszul. Erre alapozol. Rosszul teszed. Az esetek nagy részében egyértelmű, de nem mindig tudod megmondani, mi micsoda.
    Nem kell például csalnom, hogy azt hidd, csaltam. Például a durability, a speedbug, ami jelen van, valaki érzi is. Szóval vannak módok, hogy lehet gyorsabb az ember és akár odapörkölhetek egy A-s autóval C-s pályára vagy D-re, mittudomén... Toyota MR2-vel sima ügy. Lehet véletlen, lehet direkt is, de kurvára nem használtam fel külső programot hozzá. Vágesz? Azt vizsgálják meg, ki hazsnált külső cuccot, és ne azt, kinek milyen időeredményei vannak csillagozva.
  • RoboKutya78
    #59242
    kezd tetszeni a szám a fotóm mellett de osszátok meg ahol tudjátok köszi
  • nfsmw4ever
    #59241
    Ment a teccik :-)
  • Quqa
    #59240
    Miért nem jó a low minőség én a kezdetektől (majdnem beta-tól) úgy tolom és teljesen jól elvagyok. Ráadásul úgy nincs elmosódás, bár azt meg lehet oldani ahogy olvastam és este vagy sötét helyen is jobban lehet látni. Gépet húzni nem lehet, én annak idején egy élég gyenge vason toltam az Undercover-t, amit lehetett húztam rajta.

    +PÜ.
  • nfsmw4ever
    #59239
    Szivesen! Aki tud az segíteni próbál, aki meg ért is hozzá, az segít is.
  • RoboKutya78
    #59238
    Ne már hogy csak 20 szavazat ne csináljátok már lájkot neki könyörgöm!!!
    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=433307863417865&set=a.433306750084643.1073741825.120894394659215&type=3&theater
  • NicoKoko759
    #59237
    A videós dolgot megnéztem. Grafikát építene, nem butítana, de az nem gond, mert minden átírható lenne. Egy gond van, mégpedig, hogy nálam nem indul el a játék, ha berakom oda, ahova kell. Na sebaj, akkor marad a gyenge grafikai beállítás. Azért köszönöm a segítséget!
  • SUNNY84HUN
    #59236
    az a gond van 1 határ amitől tovább nem lehet piszkálni a forráskódot , mert utána kifagy és errorozik csak újratelepítés segít
  • Quqa
    #59235
    #59234 Oda ment volna!
  • Quqa
    #59234
    A csíterek jól el vannak magukban, más úgysem szívesen megy velük. Te mit keresel ott, hogy keveredtél oda?? Legalább lehet tesztelni kinek van jobb trainere.
    Remélem megy a BandiCam!

    #59151
    A nullázás az egy dolog azt vágom a csillagos idő az már más tészta, pláne ha túl jó vagy jobb mit lehetne.
    Ugye volt már rá példa hogy a NFSW Stats fórumra felrakott fotó alapján töröltek valakit a játékból vagy nullázták?
    Az eredmények honnan jönnek nem a speedapi küldi a stats oldalra a játékból, akkor nem hivatalos?
    Mi alapján törölnek valakit, ill. a törölteket most mi alapján akarták nem beengedni a játékba (ahogy látszik nem sok sikerrel), vagy mi lett volna a mai leállás indoka ami megint nem sikerült?

    Ezek csak kérdések, várom a válaszodat!
  • nfsmw4ever
    #59233
    Értem, azért is erőlködtem a globálissal, mert az van adva a játékban, neked meg valami szelektív buhera kellene :-) Nna erre nem tudok semmit. Globálisra van valami extraszuperhűdecsilivili belenyúlkálás, ami jelen esetben neked abszolút nem jó. Az első link alatti ami leginkább szelektív. De nem értek ezekhez (szerencsére. van amit jobb nem piszkálni :-) )
  • Hunn1a
    #59232
    Az a nagy baj az RZ-vel, hogy Keisuke Project.D-s kasztnija elérhető csak. Arra gondoltam, leszedem a sima FD-ről a kitet és arra rakom össze a RedSuns matricát.