94802
  • Robirx7
    #59880
    Szórakozásnak milyen autót ajánlanátok? lehet akármilyen idétlen, drifteljen, csússzon-másszon, legyen olyan mint egy hajó vagy tank, lehet buldózer de papir repcsi is, és a legeslegfontosabb hogy igc legyen.Nekem éppenséggel a vipera jutott eszembe, de lássam mit szóltok ti is..
  • csiles
    #59879
    Na én leteszteltem:

    Audi R8 4.2 Police kiadás B class 591 Overall (Eredeti partjaival)

    Quqa féle autópálya:

    nitró nélkül 320 km/h
    nitróval 330 km/h

    Csiles féle autópálya:

    nitró nélkül 330 km/h
    nitróval 339 km/h (324 km/h-nál nyomtam nitrót)

    Az autó tényleges végsebessége 331-332 km/h amit a Csiles féle autópályán tudtam megnézni, mikor elfogyott a nitró s visszaállt a nitró nélküli végsebességre...

    Dodge Viper SRT10 Red Juggernaut kiadás B class 599 Overall (átalakítva 599-es Overallra)

    Quqa féle autópálya:

    nitró nélkül 328 km/h
    nitróval 335 km/h

    Csiles féle autópálya:

    nitró nélkül 331-332 km/h (ennyi a vége)
    nitróval 344 km/h

    Mind2 eredeti, a skillezéshez nem nyúltam, a Viperába TE skillek vannak, az eredeti, míg az R8-ba nincsen semmi sem. Mind2 eredeti kasznival, 3as ültetéssel van.

    Csak annyi a változás, hogy a Vipera 606-607-es értékről van lebutitva 599-re. S lett belőle B kategóriás TE pályákhoz verda.

    Még a válaszodat megvárom, aztán részemről lezárva a téma.. Ha kell róla videó, holnap csinálok egyet.
  • zsomboor
    #59878
    Ezt én ismertem eddig is, valahogy véletlen berakott aztán próbálgattam hogy hogfyan és rájöttem
  • Quqa
    #59877
    De a jugger-től csak gyorsabban eléri a max. sebességet nem megy gyorsabban egy centivel sem, mindegy!

    Más: találtam egy új bug-ot (vagy csak én nem ismertem) a 6 sávos drag végén, ha mellé álok a kapuknak, utána garázs és vissza és bedob a falba.
  • nfsmw4ever
    #59876
    Ahh. köcce. A tegnapi az a szokásos szívatásadagom volt. Előbb működött nekem is...
  • SUNNY84HUN
    #59875
    ez cink :D



    #59821 DEREKASNFS kollégának



  • goregrind #59874
    ...csak unatkoztam!

  • csiles
    #59873
    Na látod itt a baj... mindenféle segédeszköz nélkül kellene menni, tehát se jugger, se ready se semmi... Csak 1 db árva nitró, semmi más..

    Vedd elő a 4.2-es R8 Audidat, meg az alap Dodge Viper SRT10-et, s megnézem, hogy ott, ahol mondod, kinyomod-e belőle a végét... Ha ezt még megfűszerezed egy videóval, annak csak örülni tudnék...

    Az, hogy a lejtő mennyit tesz a kocsi végsebességére, az teljesen lényegtelen...

    De tudod mit? Teljesen felesleges ezen vitatkozni, neked ott jó, nekem meg már nem ott, hanem amott...
  • Quqa
    #59872
    Nekem egyszer sem dobta meg jól kell átvágni a füvesen, a lejtőn viszont dob rá +1-2-3-4 km/ó-t mint már írtam, ez máshol nincs. Gyengébb kocsinál jugger-el kell felfelé menni és a hídnál már a max.-on vagy utána mehet a NOS, bár utóbbit sok helyen lehet próbálni, de nekem minden járgányt sikerült a végéig nitrozni.
  • csiles
    #59871
    Én a függőleges autópályát használom, fent van egy fényképezőgép, oda teleport, aztán irány lefele.. Az alagút után már max sebességgel mész, s még belefér egy nitró is, kisebb autóknál 2 is readyvel..

    Amit te mendasz, az azért nem jó már nekem, mert van benne egy törés miközben lejt az út, középen elválasztó, s némelyik autót megdobja, ami ott fut középen a füves rész, mikor keresztül mész, s ráadásul a szakasz végén emelkedik az út, s ott is középen egy sziget, s amiatt sok autó nitrós végét nem tudtam megnézni...

    Azért váltottam oda, ahol most vagyok..

  • Quqa
    #59870
    #59863
  • Quqa
    #59869
    Az a szakasz a leggyorsabb bármit mondasz nincs más, és könnyű oda portolni a felső drag miatt.
  • csiles
    #59868
    Érdekes kis összeállítás...
  • BONESAI
    #59867
    Automatán nem fogod elérni egyik autód végsebességét sem Turnpikon. Ha mégis, fizetek egy sört
  • Quqa
    #59866
    És már írni sem tudok *végsebesség lenne helyesen!
  • csiles
    #59865
    Értem, maradok a saját verziómnál, amit a videóban mutattál az semmiben sem jobb, amit én találtam.. Az elején az autópályás részt nagyon sokáig használtam, de találtam nála jobbat.. Ami nekem jobb..
    Dragon meg nem közlekedek, az tényleg felejtős, az nem adja vissza a valós értékeket..
  • zsomboor
    #59864
    A játékban meg 6400
  • Quqa
    #59863
    Ezt akartam link-elni.

    #59861 Értsd már meg DRAG-on magasabb a végsebsaség világos!
  • chris1997
    #59862
    6900SB a Cobra a Web Dealsben.
  • BONESAI
    #59861
    nincs NOS löket automatán
  • chris1997
    #59860
    Rakd be a linket.
  • veszettróka
    #59860
    Jóvanna belülről (motorháztető) nyomom mindig, nem látom a nitrópukikat :D
  • chris1997
    #59859
    ?
  • csiles
    #59858
    Miért nem működik a youtube beszúrás?
  • veszettróka
    #59857
    vagy automatán nincsenek?
  • csiles
    #59856
    Érdekes kis összeállítás..

  • BONESAI
    #59855
    Automata váltó
  • veszettróka
    #59854
    a-a a nitrólöketek miatt nem lesz tiszta gyorsulás.
  • csiles
    #59853
    Érdekes kis összeállítás..

  • BONESAI
    #59852
    Ha Turnpike DRAGon nem nyomsz perfektet, és automatában mész akkor olyan,mintha kinn mennél a szabadban, csak éppen mutatja a pontos sebességed a verseny végén és fix a táv
  • chris1997
    #59851
    What better way to pay respects to the man behind one of the most iconic cars in automobile history than by bringing you the Shelby Cobra 427S/C “Legend” to the game!

    Carrol Shelby a legend of the automobile industry, a race car driver himself decided to create the fastest light car available at the time by adding muscle to a small light body. In 1966 the AC chassis was retrofitted to accept the Ford 427 engine and the suspension and braking systems were upgraded to handle the added weight and power.

    The Shelby Cobra 427S/C “Legend” comes equipped with a Ford 427ci (6.9L) engine with a compression ratio of 11.5:1, 409 bhp @ 5600 rpm and 462lb-ft @ 2800 rpm of torque. Top speed of 265kph/165mph and speed times of 0-60mph in 4.5 seconds and the ¼ mile in 12.4 seconds.

    You can get this great car with a V8COBRA custom license plate, in its Custom World Vintage Series Livery with the iconic blue body and, white Shelby stripes combination, classic meatball styled number panels, aftermarket sponsor logos. This racer sits lowered over custom painted BBS wheels.

    This legendary car is one of the most coveted cars in the market today! If you are a true racer at heart this car is a must in your garage!

  • Quqa
    #59850
    Ez a faltól – falig módszer mutatja a valós gyorsulást, a drag pálya egy kalap szar, mert túl hosszú és a gép eléri/elérheti a max. sebességét különösen NOS-al, a gyorsulási versenyen meg máshogy mennek az autók. A hajógyárban a fal az fix pont a hídon hol a vége, az nem lesz pontos.
    Megj.: A videó elején levő autópálya rész a World leggyorsabb szakasza +1-2-3 km/ó.
  • chris1997
    #59849
    Akkor kinyírok valamit. Mondjuk a füvet.
  • BONESAI
    #59848
    Nincs még benn... szerintem Car Packból lehet majd nyerni, nem csodálkoznék... vagy jobbik esetben topup lesz
  • SUNNY84HUN
    #59847


  • BONESAI
    #59846
    Akkor felveszlek majd, én aktív vagyok
  • csiles
    #59845
    Miért, a hajógyárnál eléri?

    A nitrós végsebességet máshol nézem. A hosszú függőleges autópályánál.
    Nitróval gyorsulós tesztet még állóhelyzetben csinálok, arra meg elég a híd..
  • chris1997
    #59844
    úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

    Mennyibe fáj?
  • csiles
    #59843
    Nem vagyok elkényeztetve privát emberkékkel, most is fent voltam a játékban kb 2 órát, s a 41 emberből 0 vagy 1 ember volt fent... Szal ezt hanyagolom.. (Nálam az emberek 90%-a abbahagyta a játékot, vagy havonta 1-szer ha felnéznek..)

    A másik:

    Rabidfox: Kösz a linket, meglestem, 2 hely is van, ahol én nézem az autó menettulajdonságait. Bár én ezeket magamtól keresem, nem figyelek ilyen oldalakat..

    Ezen vitatkozni felesleges, Quqa a hajógyárat szokta meg, én meg a hidat.. de a végeredmény ugyanaz... bizonyos értelemben.
  • veszettróka
    #59842
    Mert a nitróval gyorsulós tesztnél némelyik kocsi eléri a végsebességét ott a hídon? A falba csapódás előtt.