94802
  • chris1997
    #59920
    Nekem is ugyan ez a célom. Csak Ageraval.
  • zsomboor
    #59919
    Én nem venném készépnznek hogy a Veyron olyan jó lesz...sőt, valahogy van egy olyan érzésem hogy ugyan úgy lesz mint a Carrera GT
  • BONESAI
    #59918
    Remélem sikerül kiépítenem az F1et mire bejön a Veyron. Úgy porig fogom alázni mindet, hogy öröm lesz nézni
  • zsomboor
    #59917
    Lassan ott tartunk hogy megint 450-el megy az autó kanyarban

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már akinek van pénze rá, mert gondolom nem lesz egyszerű nyerni már ha egyáltalán lehet majd...
  • veszettróka
    #59916
    Ja, 9- re járnék dolgozni, 5 kor végzek (1 órás ebédszünettel), hétvégente mennék szörfözni a sziget (Vancouver island) túloldalára. Gondolkodás nélkül bevágnék 6 kulcsosokat is ebbe a szarba amivel foglalkozok. Csak ne baszogassanak már a központból - olyanok akik azt se tudják mi a játék témája - hogy több profit kell, különben is mit akarnak már, sima időbéres alkalmazott volnék. :D
  • tutuhawer #59915
    iiiigeeeen? akkor menj te a .....!
  • veszettróka
    #59914

    Mi a bánatos pék fa... Eh, mindegy, szerintem én is így csinálnám a helyükben.
  • chris1997
    #59913
    .....
  • tutuhawer #59912
    ejha, 5 csillag??? 3-ig is alig tudok elszámolni :( Így se szar az autó, de 5... Akkor lemaradok jobban, az már tényleg sok. Rákaptam kicsit a versenyekre itt, elég jól is ment 3 csillaggal, de az 5 ellen ... Kinek van pénze 5 csillagra a válság közben? Dél-amerika? Ázsia? Honnan van lóvé a kis köcsögöknek, nem tudom
  • kaoszgolyo
    #59911
    Itt egy script, amivel a böngésző vagy a launcher elindítása nélkül meg lehet nézni a szerverek állapotát. Csak le kell tölteni és elindítani, minek utána megjelenik egy ablak a szerverek állapotával. Lényegében ennyi. A jelenlegi szerverinfókkal működik, de ha változtatnak valamin, könnyen használhatatlanná válhat. Persze nem árt, ha van a gépen AutoHotkey, mert az szükséges hozzá. Akinek nincs AutoHotkeye, annak igen szörnyű lehet az élete, ám ezt enyhítendő húzhatja a cuccot EXE változatban is. Ha van rá igény ott és képesség itt, kijavítom a felmerülő hibákat. Nem mintha sok értelme lenne ennek a cuccnak, valami azt súgja. Na mindegy, ha már megszületett, hadd éljen. Kérdezni privátban lehet, mert a fórumot nem olvasom. Vezessetek óvatosan. Üdv.
  • trakk
    #59910
    Éééééés jöhet a vihar, jön a Veyron.
  • trakk
    #59909
    Még valami, aminek lehet örülni, jönnek az 5 csillagos alkatrészek.
  • trakk
    #59908
    Amire lehet számítani:

    - Ford Lotus Cortina "Tripod" Vintage
    - Dodge Challenger Concept Cop

    - Ford F-150 Raptor "Rex" Drag
  • UDINEI
    #59907
    Köszi az infót .
  • Quqa
    #59906
    2,7? Széria őskövület 2005-ből!
  • trakk
    #59905
    Szia, elvileg 2-ig, de van egy érzésem, hogy jóval hamarabb kész lesznek.
  • UDINEI
    #59904
    sziasztok meddig tart a szerver karbantartás ?
  • Hunn1a
    #59903
    A Genfi Autószalonon mutatkozott be a GT-R legújabb fejlesztési lépcsője, mely már 2,7 másodperc alatt képes elérni a 100 km/h-t.
  • trakk
    #59902
    Szép darab, lehet a mai nap autója... a Veneno úgyis tegnap mutatkozott be.
  • veszettróka
    #59901
    A mai nap autója: link
  • SUNNY84HUN
    #59900
    ennyi



  • SUNNY84HUN
    #59899
    szép szép de már elvont formája van , mint egy lapos tetű lehet kövezni de nekem nem jön be a régebbiek jobban néztek ki ..........
  • trakk
    #59898
    Nekem kapásból a Scighera jutott róla eszembe.
  • chris1997
    #59897
    Úuuuuuuuuu... Ezmarha szép. Aventador2 elől. Viszont a hátsó lámpáján van még mit igazgatni.
  • CortezK2
    #59896
    Ennek már Transformers feelingje van
  • trakk
    #59895
    Egy kicsit, igen, és van egy baromi nagy Italdesign-fílingje is.
  • BONESAI
    #59894
    Gyönyörű... bár kicsit a Zonda R-re emlékeztet, főleg hátul
  • trakk
    #59893
    Ha már a peccs leírásán nem nagyon lehet mit nézelődni, itt az új Lamborghini:
  • SUNNY84HUN
    #59892
    1óra és leállás , biztos nagyot alkotnak megint
  • chris1997
    #59891
    Körülbelül.
  • trakk
    #59890
  • chris1997
    #59889
    Hát..
  • Hunn1a
    #59888
    Na, azon a helyen nem tudnák lemérni az A-spec Viperát, az biztos...
  • trakk
    #59887
    LP 640 “Vesper” Drag Edition, Shelby Daytona Coupe “World Vintage Edition”, and Subaru Impreza WRX STI
    Ez lemaradt.
  • trakk
    #59886
    Purpose:
    The purpose of this maintenance window is to deploy server / a game patch to Need for Speed World. Please see Release Notes below.

    Date:
    March 5th, 2013

    Duration:
    4 hours
    Start: 1pm (13:00) PST – 4pm (16:00) EST – 9pm (21:00) UTC
    End: 5pm (17:00) PST – 8pm (20:00) EST – 1:00am (01:00) UTC

    Bug Fixes/Changes:
    - Fixed an issue that prevented the Private Race initiator from being able to join his/her created match after receiving a separate Private Race invite
    - Some vinyl distortion issues were fixed for the Chevrolet Corvette ZR1 “A-Spec”, Lamborghini Murciélago
  • Robirx7
    #59885
    tökéletes válasz csak az a baj hogy mind2 tetszik..ooouu most kezdjek bele 1,75 millát gyüjteni?áh nem sok értelme van :S nem hogy a múltkor adtak volna mindenkinek egy olyan E-spec viperát :D mert az boostot ugyse ér, aztán a kérdés meg lenne oldva.
  • Quqa
    #59884
    Pont jó típust választottál ami nem is gyorsul, nálam az én helyemen 331, ha nagyon kell fotó csinálok, de legyen neked igazad …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … pedig nincs!
    És valamit rosszul csináltál mikor mérted!
  • zsomboor
    #59883
    Szerintem jelenleg Evo VIII, tökéletesen teljesíti sőt túlteljesíti az összes kritériumot amit megadtál, amellett hogy csak 650k, de a Viper is kb. ugyan ez csak az drágább meg gyorsabb
  • Robirx7
    #59882
    nagybátyámnak ilyen mikrobussza volt régen xD persze a sima..:)
  • SUNNY84HUN
    #59881