94802
  • BONESAI
    #59841
    Tökéletes a turnpike drag privátban.. beteszed automatába a váltót, s csak nyomod a gázt perfekt nélkül. 0.85km
  • Ryder159
    #59840
    Komolyan mondom, érződik a gazdasági válság. A multkor CCX, most egy Ferka....
  • csiles
    #59839
    És azt a hídon nem lehet megcsinálni? Vonaltól volnalig, vagy vonaltól kék falig?
    Én ott teszteltem, s egyértelműen láttam, amiket kellett... S még hely is van bőven, meg nincsen semmilyen szemét (akadály) ...
  • BONESAI
    #59838
    Lehet, csak kétszer láttam átfutni nálunk
  • veszettróka
    #59837
    World Garage
    Az oldalon kicsit lejjebb ott vannak a mérési módszerek képekkel.
  • Ryder159
    #59836
    Az a murci Győrben van, ha csak el nem adták azóta
  • BONESAI
    #59835
    Amióta van automataváltós turnpike, azóta hülyeségnek tartom.
    Lényeg, hogy egy bizonyos részén a hajógyárnak délkeleten, kigyorsul a járdáról és megnézi mennyivel megy neki a falnak, ami kb. negyed mérföldre van
  • chris1997
    #59834
    Vonaltól-falig gondolom..majd Quqa elmagyarázza, vagy megmutatom hétvégén.
  • csiles
    #59833
    Ezt a "gyorsulást a hajógyárban" valamit magyarázd már el nekem, lehetőleg videóval, hogy hogyan csinálod, mert már megöl a kíváncsiság...
  • BONESAI
    #59832
    dede.. meg valakinek volt egy régi (nem LPs) papajaszínű Murciélagoja is
  • nfsmw4ever
    #59831
    Pedig neki a meló miatt nem is kell sietni...
  • Ryder159
    #59830
    Grafitszürke, nem?
  • BONESAI
    #59829
    Nálunk Újvárban a helyi temetkezési vállalkozó Ferrari F430al jár
  • BONESAI
    #59828
  • Ryder159
    #59827
    Ilyet tavaly nyáron láttam Somorján pirosban. A hangja elég brutál. Ma meg Komáromban egy sárga Ferrari California és egy AMG SL65 előzött ki...
  • nfsmw4ever
    #59826
    A RESET-re, vagy a búsztos gomra kell kattintani, ha ingyé szeretném folytatni?
  • chris1997
    #59825
  • BONESAI
    #59824

    Tehát elvileg ma bekerül... remélem A classos lesz, és úgy értem A class KING.
  • nfsmw4ever
    #59823
    Azután szödtem össze :-), hogy kikerült a bannerba. Nekem az nem volt korán, kérlek. Egyébként nemsokára felnézek és bepróbálom a másik profilt is. Dupla vagy semmi alapon. 3 hete úgyis hintába rakott a játék, hogy összeszedtem és mégis bepirult. Két heti supportolás után tértek át arra a nyelvre, ami a kommunikáció alapja lehetett volna. Persze úgy, hogy elmagyaráztam nekik, hogy nem (csak) dedósok ölnek pénzt a játékukba.
  • Quqa
    #59822
    Akkor nem csak Tutu-nál van fekete lyuk hanem nálad is, vagy megint rosszul emlékszel. Én direkt egy alacsony szinten lévő driver-nél próbáltam ki a gyémántot (amit vagy 2-3 hete vittem el 4. napig, amúgy sem szedem ott) és ott nem vett le semmit, tehát vagy hamarabb mentél TH-zni mint lehetett volna, vagy az előbb állítás az igaz.
  • nfsmw4ever
    #59821
    No, ezmiezmár???? Tegnap folytattam a TH-t, mivel 0 SB a folytatás szerda reggelig. Ma pedig nézem az Origin-ben és lekapott 500 SB-t az egyenlegemből. Most én vagyok noob és rosszul kattintottam, vagy csak szimplán engem szívatnak ismét? Mert ha 500ba fáj nekem, akkor ültetve marad a th streak....

    Szájkaratét végig követtem. Nem semmi volt. A bug nekem is ismert régóta és ezért nem is foglaltam állást. Kíváncsi voltam pro és kontra. Őszintén örülök, hogy korrekten zártátok az ügyet (Bár a hangsúly pár százalékot feljebb volt itt-ott)!
  • Quqa
    #59820
    A gond az ezzel a vidoval hogy a class rendszer előtti és akkor sokkal rosszabbul ment a 996 mint most, nem beszélve azóta áthangoltak egy raklap járgányt. Ráadásul a gyorsulása csak a hajógyárban derül ki a két fal között.
  • BONESAI
    #59819
    Nekem volt Stingray, hát nem jó semmire. Még újítás után is szar volt, eladtam
  • BONESAI
    #59818

    Tisztán látszik a különbség, emiatt ne rombold le őket
  • Quqa
    #59817
    Jaj én is lemaradtam a szálkaratéról. Nem kell fotózni elég fájl és mentés másként!
    Miért nincs mindenkinek fejléce aki itt van, valamit titkol talán? Mondjuk nekem sem kell!
    Ha lesz is Quqa tuning leírás az biztos fizetős lenne.
    A 996-os Porsche meg szerintem annyival másabb a 997-töl, hogy jobban fordul és így kanyargós pályán lehet jobb, de mivel összehasonlító tesztet nem találtam le kell ütnöm nullára mind kettőt hogy kipróbáljam.

    Aki nem ismerné Chevrolet Corvette Stingray, különben meg ott van a NFSW Vikia-ban csak keresni kell.
  • chris1997
    #59816
    E héten egy JDM találkozó videóval?
  • TOMDRIVER333
    #59815
    Na tényleg nagy csalódás az IGC-sek. (legalábbis nekem ez a véleményem, nemtom ti hogy vagytok vele)
  • goregrind #59814
    Lambó mániákusoknak: Lamborghini Veneno



  • goregrind #59813
    Tévedtem vagy nem, én már nem tudom! Mindenesetre nagyon nagy a hasonlóság!

    LOTYO vs LOTYI
  • lorci
    #59812
    Köszi!Végre tudom folytatni a boost gyüjtést, mert utoljára nem ment se a 10minut,se a nincsmail.-se.
  • SOLYMOSIROLAN
    #59811
    de zsír ujra van lexus... :D meg a ford... a corvette nemtom melyik
  • DEJAVU71
    #59810
    Nem tevedsz
  • goregrind #59809
    ...persze mindez csak a halovány memóriából lett előásva, ha tévedek akkor már most elnézést kérek!
  • goregrind #59808
    Anno nálam volt baráti listán, "LOTYO" néven. Ha jól emlékszem, akkor a "LOTYI" profilon látható másik profil, a "BOGYESSZ" a barátnője keze alatt ment állítólag! Nemrég én is összefutottam "LOTYI"-val, de lelépett a lobby-ból, gyanítim emlékezett a nevemre! ÉS hogy miért? Akkor csinált egy TH hekket, én töröltem a listámról és ha ő az, akkor elképzelhető a további trükközés!
  • SUNNY84HUN
    #59807
    majd meglesem ha fellépek , kár hogy nem lehet teszt körre vinni 10 percet mint más autósban mielőtt megveszed :D
  • chris1997
    #59806
    C talán? Passz
  • SUNNY84HUN
    #59805
    milyen az a Chevrolet Corvette Stingray ... alapból melyik class ?
  • SUNNY84HUN
    #59804
    köszönöm és elküldöd nekem
  • Dealcsy
    #59803
  • chris1997
    #59802
    Kicseréltem.

    Sunny:
    Legközelebb, ha ilyenek lesznek, rohadjak meg, lefotózom :D