94802
  • RoboKutya78
    #59960
    ezzel repüljetek inkább

  • Hunn1a
    #59959
    Te jó ég, 5 csillagos cuccok... Akkor lenne korrekt, ha a TH kiegészülne egy (de inkább 3) olyan körrel, ahol ultra cucc jön garantáltan. És hogy fogják az új szintet hívni? SuperDuper vagy mi? Jó ég, még egyik kocsim se full ultra, erre jön az új csúcs.
  • BONESAI
    #59958
    6400
  • RICCS98
    #59957
    Mennyibe kerül a most berakott Shelby?
    Csak nem vagyok NFSW közelben..., xd
  • Ryder159
    #59956
  • mormotax2
    #59955
    nem rosszbol irtam csak nekem ojan az enyém mintha őreganyám repegetne a trabantjával amugy az x2 elhagyhatod csak mormota
  • goregrind #59954
    Szia mormotax2!

    Itt egy videó csak neked, csak most a kérdéses Porsche-ról. Amit még tudnod kell, hogy ez a "Porsche 911 Carrera S Snowflake Edition", a Silver Starter Pack-ból!

  • BONESAI
    #59953
    De meg is lökhette vmi.. nekem is úgy lett anno időm turnpiken hogy megnyomott egy cinque
  • SUNNY84HUN
    #59952
    akkor grat neki
  • Ryder159
    #59951
    Nekem nincs is olyanom
  • BONESAI
    #59950
    A Roadtser nagyon jó drag kocsi. De ma futott még jobbat, 9.48 cinquevel
  • SUNNY84HUN
    #59949
    az szép és jó de érdekelne dragban hogy tud a ROCKPORT TURNPIKE -on top 1 lenni a cinkék , gt2 , stb buta dög előtt a roadster murcival ... , vagy éjjel nappal dragot tolja és mikor szeró is pörgött és húzta úgy futotta azt
  • chris1997
    #59948
    Én tuti megveszem....ha lesz olcsó boost :-D
  • zsomboor
    #59947
    Én se várom, gyűlölöm
  • gyeprefos007
    #59946
    Én sem várom azt a fostaligát :D sztem nem sok kocsi van ami rondább annál :D
  • Ryder159
    #59945
    A veyront mindenki várja (rajtam kívül), ezért hasonlóan a többi nagyon várt autóhoz, lószart se fog érni.
  • BONESAI
    #59944
    Gratulálhattok VIDIÁnak, ő a top1 magyar dragversenyző
  • NicoKoko759
    #59943
    Én már beszereztem 1-3 hete azokat az autókat, amibe 5*-os alkatrészek kerülnek majd. Úgy csináltok, mintha nem lett volna szó már erről az 5*-os dologról. GTO , SRT8, SRT10, Skyline R34, WRX STI, Supra, EVO X, LP640, M3 E46. Ezek tuti várományos autók. Van belőlük nekem pro tuned, ultra tuned, hát a gyémánt tuned sem maradhat ki!
  • BONESAI
    #59942
    Most miért borulna fel a class rendszer? Ha valamit Bben akarsz hagyni akkor logikusan csak olyan cuccot raksz bele, amivel Bben marad... az 5 csillagos cuccok főleg az S class-t érintik
  • csiles
    #59941
    5 csillagos alkatrészek? Akkor itt a class rendszer is fel fog borulni... Mert nagyon sok autóban nem fér el az 5 csillagos alkatrészek... Szóval annak bevezetése nyomán lehet elölről kezdeni mindent... Remélem megvárják, míg lelépek a játékból... Csak 3 hónapot bírjanak ki...

    Az 5 csillagos alkatrészekre, és a vele felfordult Class rendszerre már nem vagyok kíváncsi... Nagyon sok régi motorost fognak elveszíteni, de úgy néz ki ezt már leszarják... Az új motorosoknak meg már csak úgy van esélyük valamire, ha egyből beleölnek a játékba százezreket... Köszönöm, én ebből mér nem kérek...
  • mormotax2
    #59940
    a másik észre vételem ez a videó piszkálja a fantáziám REX mert az én gt3 am mintha talicska lenne a tiédhez képest igy még egyszer sem láttam gyorsulni
  • mormotax2
    #59939
    az 5 csilagos alkatrészekröl csak anyit hogy igy is nehéz már nyerni 2 csilagos tunedet vagy ha 3 csilagos esik akkor már karácsonyvan a skillekel is ez a hejzet a legtöbb automban az van amit a storban megvehetek mert nincs jobb ma elkurtam fél mikulást skiil pakra 10 nos lett a vége egy árva skill sem volt benne a nosnak örülök mert félnap allat kapok ennyit
  • goregrind #59938
    Ma reggel történt...

  • zsomboor
    #59937
    Ezek csak gyorsultak meg rammolták össze-vissza a GT3-am...tegnap is láttam egyet, 26-ot ment Heritage Heights-en egyetlen power up nélkül, + 1s perfect starttal levágta a GT3-am amiben volt 5....mióta megint áttértem az amerikai szeróra 6-ból 5 csaló volt F1-el...
  • BONESAI
    #59936
    Nekem pár hete volt szerencsém autofinishes F1hez
  • zsomboor
    #59935
    Ez igen, 2 csaló F1, méghozzá egy versenyen belül...gondolom együtt voltak
  • Dealcsy
    #59934
    Grand Sport Vitesse? Sang Noir?
    Magyarul beszélj, mert nem értem. Nem ismerem ezeket a dolgokat, bár érdekelni sem érdekel.
    Én maradok a jól bevált vastalicskámnál: LEXUS IS300 (IS200).
  • BONESAI
    #59933
    Vettem bizony... és a Veyront is venni fogom. (HA Grand Sport Vitesse lesz, más nem kell). Megcsinálom Sang Noir stílusban
  • Dealcsy
    #59932
    Akkor vetted a lapot...
  • BONESAI
    #59931
    Akkor lesz IGC amikor 3 Elite kocsit kapunk IGCnek egyszerre és cserébe E-D class autókat vesznek ki
  • Dealcsy
    #59930
    LOL Veyron... XD
    Húzzuk le a népet pénzzel...
    Fogadjunk, hogy a bejöveteltől számított egy órán belül az összes topidőt bitorlóknak meglesz?
    Én arra várok, hogy mikor lesz IGC-s járgány, majd akkor esetleg, amúgy... :DDDDD
  • BONESAI
    #59929
    Nem fosok, mert az egyik kedvenc autóm. Amúgy az F1 sokkal könnyebb a Veyronnál, kisebb is stb.. azt már tudjuk, hogy az F1 igenis jól megy itt Worldben, kíváncsi leszek mit hoznak ki a Veyronból
  • Quqa
    #59928
    Mert, az F1 egy igazi város vadállat? Ha a valóságot néznénk akkor az EVO-k a WRX, Focus-ok stb. rally járgányok vernének mindet, de itt a német gépek mennek/mentek mindig is a legjobban, csak az utóbbi fél évben jöttek be az új és gyorsabbak, de ennek vége!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LESZ! [spoiler] Most fosol hogy megvetted az a szart aranyáron és mehet a kukába, mi!
    [/spoiler]
  • veszettróka
    #59927
    Az Elite zsarus Viperről tud valaki egy oldalnézetes free roamban lőtt képet rakni?
  • chris1997
    #59926
    Akkor jó
  • BONESAI
    #59925
    Jöhet
  • chris1997
    #59924
    Jön? Vagy majd jöhet?
  • BONESAI
    #59923
    majd pont a Veyron fogja megverni városi pályán az F1et
  • Quqa
    #59922
    A Dodge Viper SRT elég jól driftel csak gyenge, a legjobb a Dodge Charger lenne, de az már nincs viszont hasonló a Challenger R/T amit csak be kel lóbálni a kanyar előtt és gézelvételre máris kilincsel előre fordul. Ültetni szigorúan tilos!

    #59910 Ez most komoly vagy csak megint valami ígérgetés mint az új városrész, kanyon stb.

    Más: Jó hogy jönnek az 5*-os cuccok, mert könnyebben lehet nyerni majd 4*-ost, én már kaptam is 2-öt …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … 1 ready újra töltött + 1 race cash-t!

    És így lassan elérjük a kb. 1 év volt 420 km/ó-s sebességeket, akkor ezért vették vissza annak idején.


    #59918 Nana, ha nem lesz csillagászati az ára én megveszem és akkor az F1 mehet a 3,14ba!
  • BONESAI
    #59921
    Jön még az Agera R is, az tuti jobb lesz a simánál