94802
  • zsomboor
    #60162
    Ja, biztos unatkoztak a sok semmivel amit az előző leállásnál csiáltak aztán elütötték valamivel az időt...
  • Hunn1a
    #60161
    Ja, kicsi újítás: az megvan, hogy most már egyenesen álló első kerékkel állnak az autók a garázsban?
  • goregrind #60160
    Mára asszem leparkolok, majd holnap újra próbálkozom...
  • goregrind #60159
    még nem frissített! Az Union&Hollis eredményem jobb már egy másodperccel asszem, de még a régit látom ott! Remélem viszont, hogy ez a 440 feletti sza**ág nem kerül be sehová sem, mert megőrülök akkor! Hogy húzná a lónak a pikulájára az ilyen idiótákat az aki megcsinálta őket! Miért nem vonat tolta az ilyen babakocsiját?!?

  • BONESAI
    #60158
    Nálam még mindig 419 a végsebességed
  • goregrind #60157
  • goregrind #60156
    a "valyon" meg pontos "J" te majom...
  • goregrind #60155
    Fa**om a bu*i hekkerekbe! Qrva speed hack+tank mód, persze eltalál engem és máris 440 felett lett a sebességem! Ha ilyenkor alt+f4-el kiléptem, akkor valyon ez az adat bekerül a statisztikába vajon? Ha igen akkor azonnal nulláztatom magam...
  • Hunn1a
    #60154
    Volt egyszer olyan (Beachfronton), hogy a cél előtti utolsó nehéz jobbosban én igyekeztem jól kanyarodni, az ellenfél meg wallride-olt. És közel azonos idő alatt teljesítettük a kanyart, kijárati sebességben legalábbis ő volt előnyben, hiába középmotoros a ClioV6.
  • tutuhawer #60153
    semmi gáz nincs ebből, érthető azért. meló + teló = kapkodás, nincs itt gond
  • mormotax2
    #60152
    Az az igasság munka hejen vagyok telorol irok és állando forgalmam van szinte igy kicsit kapkódva irók
  • BONESAI
    #60151
    Sziasztok

    Még a Hastingshez visszatérve:


    #60147 mindjárt felmegyek és megdöntjük

  • goregrind #60150
    Teljesen igazad van abban amit leírtál!

    Viszont irományodat olvasva olyan, de olyan deja-vu érzésem támadt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben a stílusban, ennyi helyesírási hibával már láthattunk itt hozzászólást, csak épp' más név alatt - de ugyan ilyen külalakban!

    Persze mindez csak megjegyzés, semmi közöm semmihez! Csak muszáj volt leírnom!
  • DEJAVU71
    #60149
    Akkor huzzal bele
  • mormotax2
    #60148
    Szép reggelt sziasztók volna egykis hózzáfűzni valóm ehez a videohóz beszélűnk ítt a legjóbb autokról a legjóbb skillekel és alkatrészekkel meg van tőbb ezer nitrója és evel nincs is semmi gondóm mert biztos nem keveset költőt már a játékra de hógy ijen idöket lehesen futni ijen tőrés zúzás mellet azt abszurdnak tartóm álandwó falazás nemcsak a kanyarokban fák ószlópók trafikok mimeg majd megbolondulunk egy tiszta versenyért hogy legyen egy jó időnk
  • lorci
    #60147
    Egy kicsit meglepett, hogy hova kerültem Burrows-on és , hogy kit kén-e megelőzni

  • goregrind #60146
    Nem picit néztem be! Megyek is kávézni újra asszem...
  • goregrind #60145
    hmmm... lehet igazad van! Nemrég keltem és még cak 1 kávén vagyok túl!
  • zsomboor
    #60144
    Vagy ha az én időmre gondoltál akkor ahhoz még kerek 1 percet adj hozzá
  • zsomboor
    #60143
    Az F1 ami a videón van vagy én nézek valamit rosszul
  • goregrind #60142
    Nagyon érdekelne engem ennek a cinkének a színösszeállítása! Az enyém 827-es, egy rakás felfüggesztést és gumit elpazaroltam már - de közel sem tapad ennyire!
  • zsomboor
    #60141
    Hát nem tudom, van itt mindenféle autó teljesítméynyét/kezelhetőségét érintő bug....az se mindegy milyen autóval tölt be a játék
  • Dealcsy
    #60140
    Hip-hip HURRÁ!!!
    Akkor újra megtanulom a pályát, mert már elfelejtettem, hogyan is van.
  • csiles
    #60139
    Akkor ennyi a különbség a nappali és az éjszakai mód között... A másik, amire gondolok, hogy multiban jobban húz a szerver, mint singleben... Mert nekem 823-as Cinegém van, de hogy 7:05 alá nem megyek be ha fejre állok se... Mindenesetre single-t menni fogok még ott, s lehetőleg nappal legyen akkor...

    De előtte még meg kell oldanom hogy össze tudjam szedni a köveket, mert bejelentkezés után egyből kivág 5-ös kóddal... Most épp újratelepítem ezt a szart... Muszáj laposon megcsinálnom, mert most a PC mással van elfoglalva...
  • zsomboor
    #60138
    Ja ami a vicces még amúgy hogy a 06-os SP idő az viszont power up-os, igaz abban mentem mindennek neki, csak egy próba volt aztán meg már nitróm se nagyon maradt és annyiban hagytam...
  • zsomboor
    #60137
    Na eddig jó, mind1 nem fogok most szórakozni vele, ugyhogy linkben itt van (remélem )
  • zsomboor
    #60136
  • zsomboor
    #60135
    Hát valahol van róla screenshot a 6568 között, tuti pu nélküli volt
  • csiles
    #60134
    Működik valakinél ez a fos, vagy csak a laptop szórakozik velem? Most már bejelentkezni sem enged... Inaktív a login gomb...
  • csiles
    #60133
    Sztem ott is nitrós időd van, csak más kérdés, hogy nem túl jó idő az... Ezt onnan mondom, hogy van egy 7:06.1-es időd Cinegével, nekem meg egy 7:06.3-as időm szintén Cinegével... Az nitró nélküli, és max 1 sec maradt a pályába... Nem mentem sokszor, csak 3szor, a 2. időm lett a legjobb, s hagytam a fenébe..

    Nitrózva amolyan 6:50-es időt lehet menni vele.. De nitró nélkül 7:05 alá nem mész...
  • csiles
    #60132
    Ezt nevezem én indulásnak:

    Szerver_error_neterror 5 kurvaannyapicsája... Play gomb megnyomása után...még a töltési ablak előtt.. Mondjuk az más kérdés, hogy nem saját gépen vagyok, hanem egy laptopon, de össze kéne már szednem azt a kibebaszott köveket...
  • tigris013
    #60131
    akik ezzel az overall os tuningal voltak azok nem mentek jól, simán verhetők
  • zsomboor
    #60130
    Annyira sokan azért nem, nálam biztosan vannak sokkal jobb sofőrök, márpedig ha én 66. vagyok úgy hogy dragra nem igen van autóm még és van egy pár pálya ahol még nem nagyon próbálkoztam...Hastingsen pl power up nélküli időm van még csak és az se teljesen jó, csak hát ugye most mikor lehetne ott menni a szerver nem akarja...
  • nfsmw4ever
    #60129
    Sok mindent láttam már, és ezt így nem merem kijelenteni, de tény hogy elvesznek közöttük a jó sofőrök. Bár azok emberileg is normálisak. Vasárnap valami orosz kolléga kenyegette el a pofám, cinegével. Nagyon ment a csávó. De amikor fölényesen nyertem véletlenül, nem ugrált hogy csalok. Nyomtuk tovább. Ő többet aratott, de meg is érdemelte. ÉN csak az F1nek köszönhetően estem be néha elsőnek. De jó volt hogy pu nélkül is nyomtuk, és ott elugrált tőle az F1.
  • speedboy71
    #60128
    Az első 50 a ranglistán tuti valamit használ mert olyan időket nem lehet menni.
  • nfsmw4ever
    #60127
    Na végre valaki. Láttam már pár videót. Többek közt ez miatt is rinyálok egy éve, hogy az accomban le vannak "butítva" a verdák. Nem vicc. A chican szerón röhögve futok jobb időket, mint az apexes profiljaimban. De! Megnéztem pár top idős vidit és... úgy látom, hogy egyesek félelmetesen URALJÁK az autójukat. Az nem vezetés, vagy nem billentyűvel nyomják, hanem akarattal. A 911GT3RS vidik a leg szembetűnőbbek nekem. Van pár olyan autóm és egyik sem közelíti meg a videóban szereplő teljesítményt. Az irányíthatóság/stabilitás-ról nem is szólva. Cseszhetem én a skilljeimet, a tuti alkatrészeket, a sok gyakorlást. Értem én hogy vacak sofőr vagyok, ezzel ne is legyen gondom, de könyörgöm, azért hülyének nem kell nézni. Áhh, hagyom is. Csak nyomom fel a pumpám.
  • zsomboor
    #60126
    Nekem meg a gyári van még benne
  • BONESAI
    #60125
    Nekem megremegni az F1 nem szok, de szintén saját összeállításom van ami nagyon nagyot tud rúgni
  • speedboy71
    #60124
    Mi van már megint ezer a szarral .Ki dobál állandóan! És persze pont akkor mikor 200 méterre vagyok a céltól első helyen :((((((
  • zsomboor
    #60123
    Hát nem tudom, start elég random, néha jól indul, máskor meg ugyan azt csinálom és nem, esetleg be is ragad...