94802
  • Dealcsy
    #60202
    Lehet, nem véletlenül 'találták ki' azt, hogy hétfőtől-máig ingyenes a th streak. Valamit tudtak, amit nem árultak el.
    Valószínű komoly karbantartási munkák folynak, de ezt csak én feltételezem.
    Ergo, ha folytatom a gondolatmenetem, akkor holnapra cakkom-pakk rendben lesz a rendszer.
  • Robirx7
    #60201
    akár miről is legyen szó sztem nem haragszik..de majd megmondom neki akk..
  • Guido992
    #60200
    Ez nem igaz.. megint nem enged fel szerora... mi a fene van a szerverrel???? 1 hónapja tiszta gené.. -.-
  • Dealcsy
    #60199
    Tesód 1EDI1?
    Üzenem neki, bocs a múltkori tahóságom miatt.
    Tudni fogja, miről beszélek.
  • Robirx7
    #60198
    nekem eddig sok komoly festésem nem volt, esetleg ha kiváncsi vagy nézd meg a tesóm profilján(1EDI1)
    az rx7et meg a lancer x-et, a robirx7-en meg az lfa-t, más igy nem jut eszembe amit jobban átfestettem volna..
  • chris1997
    #60197
    A lemanyót én vezettem volna a charger be se ért volna xP ego:off
  • Robirx7
    #60196
    a 100 zsarus kártyát akkor kell megcsinálni amikor az első boss pályáján vagy, szerintem ezt már tudjátok. Egyszer próbálkoztam vele, lett belőle egy 45 perces üldözés, több mint 100at lezúztam, karcolásnál dettó, erre fel azt irja ki a végén hogy csak 98-.-"
  • Dealcsy
    #60195
    Az eltolódások a motorháztető egyenetlenségei miatt vannak... amúgy egyenes a vonal.
  • BONESAI
    #60194
  • Dealcsy
    #60193
    Tudom, azt írtam, hogy bűn a Lexus IS300 kasztnijára festegetni, de a kivétel erősíti a szabályt. Még mák, hogy hamarabb megcsináltam, mint ahogy kivágott a játék. Huh...
    Lehet, hogy már más megcsinálta ezt, de nekem ez az első komolyabb 'festegetésem'.
  • csiles
    #60192
    Ez a videó hibádzik, számomra elvesztette hitelét, mikor a futam végén észrevettem, hogy 0-ra le van törve a durability-je, holott a futamban még legalább 80%-on van....
  • zsomboor
    #60191
    Dettó
  • Dealcsy
    #60190
    Nálam is kampec. És egyszerre két hibával vágott ki: 7-es szerverhiba, meg out of memory.
  • BONESAI
    #60189
    Legalább nem vagyok egyedül..
  • zsomboor
    #60188
    Beszarok mostmár...mi ez? minden nap...fogadjunk megint megismétlik hogy harmadjára sem képesek ugyan azt megjavítani csak jó pár órával később
  • BONESAI
    #60187
    Nekem minden megvolt talán
  • lorci
    #60186
    Épp akartam felmenni hogy guruljunk valamerre erre megint leállt
  • veszettróka
    #60185
    Karácsonykor felraktam, amikor az a cheater invázió volt itt, kicsit más így a World után. :) Angie-ig egy tök alap Camaroval, onnan az ő kocsijával (fteljesen feltuningolva) Így a végén meglett az 1 millió pénz is az a reward kártya pipa. Feltöltöttem a garázst 240sx-ekkel, aztán alfa brerákkal, aztán camarókkal, majd megvettem megint uazt a chargert. +3 reward kártya pipa. Már csak a tolj meg 100 zsarut hiányzik.
  • BONESAI
    #60184
    Nálam elment a szeró megint.. nem tartott sokáig
  • BONESAI
    #60183
    Nekem amúgy a Collector's Edition van meg, abban van pár extra cucc. Nem tudom, mi a helyzet a simával, de ebben volt CCX is
  • veszettróka
    #60182
    Igen, bevallom, most futottam cheattel hoyg felvághassak vele. (NEM)
  • BONESAI
    #60181
    Szép
    Robi, majd szólunk Chris-nek, hogy dobjon neked egy fejlécet XXROBIXX driveredhez (Apex)
  • Robirx7
    #60180
    tehát te megverted dáridót egy chargerrel..lehet hogy jó kocsi de azért ez már egy kicsit gyanús :P
  • Robirx7
    #60179
    ténleg és én kaphatok fejlécet majd? :D
  • veszettróka
    #60178
    [off]te szoktál itt bitch plese-elni ugye? :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor tess: neked is egy bitch please :D
    [IMG][/IMG]
    nyereményből talán látszik ki volt az ellenfél[off]

  • Robirx7
    #60177
    na azért az elég érdekes :D egyszer majd kipróbálom én is..slr-rel egyszer sikerült kielőznöm..azonkivül mindig a pontokkal vertem meg. De corvettel már mentem wolf ellen(amikor murcival van), a vége az lett hogy lehagytam egy fél km-re, erre meg ő magától berepült a kanyonba xD
  • BONESAI
    #60176
    Én azokkal spec nem tudtam megverni őt a canyonban... de Corvette/Viper a lejtős egyenesen a start után behozta, jött a 90 fokos kanyar, ott már neki tudtam csapni a falnak.. aztán elékerültem és ha nem este ki az ívből akkor olyan 15-18 másodperc alatt megvertem
  • Robirx7
    #60175
    na jó én azért annyira profi nem voltam sose, hiába toltam végig a karriert már vagy 10-12szer, maradtam a klasszikus slr mclaren/carrera gt használatnál a főnök ellen
  • BONESAI
    #60174
    Én Darius-t 4x Corvettel, 3x Viperrel vertem meg
  • Robirx7
    #60173
    a carbonban ez volt az egyik kedvencem, t2 versenyeken elég durva tudott lenni, a másik meg a z06..na azzal lehetett driftelni meg gyorsulgatni, kár hogy ebben a játékben igy lebutitották ezeket az autókat
  • Robirx7
    #60172
    :D..de akkor is kell egy ilyen, nem is értem mért szedték ki, lehet hogy nem valami jó de a kinézetére nem lehet panasz az biztos
  • tutuhawer #60171
    öreg charger nem vén charger, legendásan nagy kedvencem a Dodge. Annak idején - nehéz elképzelni, tudom - de a york roadon kiváló futamokat lehetett vele futni. nagy király volt a gép, de ennek vége. Nem is erős, nem is kanyarodik úgy, hogy illene, eléggé leharcolt sajnos. De királyul néz ki, főleg a hátulján az R/T logóval, ami egyedi darabokból összeállított... Szóval fasza gép, de nem eladó: nem lehet megvenni a játékban éppen :) A Mitsubishi EVO IX MR sem eladó, nem kapható. Hasonlóan kiváló gép, mint a Charger. Első Tier2-es autóm a Micsu volt
  • Robirx7
    #60170
    tutuhawer nekem is kell olyan charger :(
  • Robirx7
    #60169
    ááhh igazából annyira nem érdekel ez a dolog csak úgy kiváncsi voltam hogy a jó kis 25,000ik helyemről előrébb tudom-e magam tolni..
  • tutuhawer #60168
    én megpróbáltam bemenni oda, aztán pár kanyar után köszöntem szépen. Több értelmet látok abban, hogy megpróbálok életet lehelni a simraceway-be.
  • Robirx7
    #60167
    én is fejlődtem most downtownban a murcival :P 0 nitróval 3,01.. 3al 2,55 xD
  • tutuhawer #60166
    nekem frissültek a mai futamok. Direkt nyomkodtam is, hogy lássam, hogyan fejldőtem station and fisheren pl. A ToDoList nekem is szar, de az amúgy is szar az új rendszerben.
  • BONESAI
    #60165
    Meghülyült az oldal, ha megnézed jobban még a tegnapi pályák vannak kint a ToDo Listben
  • Robirx7
    #60164
    mért van az, hogy downtown challenge-ben jobbat mentem az m3al mint a murcival és mégse irja ki az új eredményt a stat oldalon?-.-"
  • tutuhawer #60163
    ha 1000-rel hasítok, te látod a newsban azonnal, hogy megelőztelek. Szerintem nem mentette el a játék. DE!!! Az 51 százaléknál lehet érdekesség ám... kártya nélkül quit eventtel megkaptam a pro kereket, meg is kaptam a magamét érte. A végsebességgel meg nem kell foglalkoznod. Ha te túllősz a célon, akkor a nemzetköziek tudják, hogy semmit se jelent, a magyarokat meg itt levajazzuk, megbeszéljük, nincs is gáz. Ha gáz lenne, én is bemennék a rockportra amerikai szerveren, aztán annyi. Akkor már ketten lennénk. /Csináltam ilyen példát magamból, működött annak idején/