94802
  • tigris013
    #60122
    Ha megint meglátok F1-et zöld-zöld-zöld-piros-piros-piros tuningosat látok és le mer cheaterezni szétrugom. Nagyon rosz az overallos tuning, simán lerajtoltam a saját tuningommal
  • BONESAI
    #60121
    Bizonyára kifejlesztettek egy olyan minimális hatású hacket, amivel mindketten nyugisan játszhatnak a toppon. Nézd meg PERFECTION videóit.. hiába F1, az úgy nem kanyarodik...
  • nfsmw4ever
    #60120
    Igen azt, kérlek. Csak nyugodtan. Bár bizonyára ez csak vélt párhuzam lehet...
  • BONESAI
    #60119
    Viktor barátunk az Ultimate Racing Aliens klánban van, ahol PERFECT10N is.. hát.. nem tudom mit gondoljak
  • nfsmw4ever
    #60118
    Eeegen. Ez a másik új sportág. Telibeverni a versenytársat, ahol csak lehet. Annyira bejön ezeknek az ilyesmi, hogy garantáltan pluszkört nyom. Ráadául, ha rosszul talál el, és ad egy adag lendületet, akkor a végén még én tarthatom a hátam, hogy csíter vagyok. arra azért ügyelnek az ilyen majmok, hogy az utolsó egyenesben legyorsuljanak, mert az már milyen volna, hogy nem ők bontanak aranyat. Vagy csak kilép, úgy hogy zár is a verseny és vagy elég a 30mp nekem, vagy nem. A szeró viszont most megoldotta. azt hittem eltűntek a csíterek, erre nem is, hanem mindenki. Céltalanul őgyelegtem az utcán és sehol egy teremtett lélek. (új városrész helyett Ghost City) Sőt még a single ellenfelek is eltűntek. A garázsbelépéssel le is zárult a dolog. A színes kukac futam sehogy sem akart véget érni, ezért AltF4. Majd holnap ha lesz időm.
  • Milo82
    #60117
    Ja,akkor félre értelmeztem az üzenetet az "istenektől"!Azt hittem eddig nem volt! https://world.needforspeed.com/news/article/9919
  • BONESAI
    #60116
    Eddig is benne volt
  • Milo82
    #60115
    Mármint a car pack-ba!
  • Milo82
    #60114
    Meg bekerült a Nissan GT-R SpecV (R35) “Unlimited AWD” Drag Edition?Pazar
  • chris1997
    #60113
    1950SB a car pack.
  • BONESAI
    #60112
    Engem még egyszer sem dobott le, pedig mentem pár versenyt
  • chris1997
    #60111
  • zsomboor
    #60110
    Volt egy olyan is hogy 2-en F1-ekkel jöttek, rammoltak mindenkit addig míg ki nem lépett aztán továbbáltak a következő áldozatra és azt is kinyírták...majd mikor csak én maradtam utoljára akkor hátulról tologattak, próbáltak elrepíteni stb...másik játékossal csak néztünk, ő próbált segíteni elzárta az utat, illetve elzárta volna de úgy mentek át rajta hogy kirepült a világból is szerintem...
  • csiles
    #60109
    Húúúúú, én őt ismerem!!! kb 2 éve van a blocklistámon... -.-
  • nfsmw4ever
    #60108
    Undorítónak érzem, hogy valaki nagymennyiségű autóval, jól felépített, skillezett állománnyal, jó sofőrképességgel is akár, ilyen szutykokhoz nyúlnak és nem is érzik kényelmetlenül magukat. Abszolút de semmi illegitim nincs benne számukra. A szégyent meg sem említem, mert az nekik már túl emberi dolog lenne.
  • BONESAI
    #60107
    Vagy csak kidobtak pár csalót
  • zsomboor
    #60106
    Nekem még 1x se sikerült...
  • DEJAVU71
    #60105
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ritka, h engedjen vegigmenni egy palyan
  • Milo82
    #60104
    Ja ezek azt hiszik ha nem nyernek F1-el akkor a másik biztos csal pedig csak bénák(nem mind!)
  • zsomboor
    #60103
    Először azt hittem hogy az egyik csíter F1-et láttad te is, de nem...az is rózsaszín volt, de valami Stephanie meg pár szám volt a neve
  • veszettróka
    #60102
    E class team escape: All-InOut, időlimit 4:00 perc
    +
    2013.03.05 patch
    =
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    All-In: limit 4:45!!!
  • Milo82
    #60101


    Engem is le csíítereztek ma!
  • goregrind #60100
    ...a szerver erroros édes anyjukat már!
  • zsomboor
    #60099
    Én ma 5, igen 5 csaló F1-et láttam Campus-on, a többiről meg ne is beszéljünk...de ha nem volt épp csaló akkor én voltam anyázva hogy takarodjak a csítemmel
  • nfsmw4ever
    #60098
    Sziasztok. Hullafáradtan hazaesek, erre... Már megérte felmenni




    És még van pofája elnézést kérni, meg "Jézus szeret téged"-el jönni!!!! Elgurult a gyógyszerem.
  • tigris013
    #60097
    mert nem olvasta el a hack-hez tartozo readme fájlt :D
  • goregrind #60096
    Vazze! Tök fehér lett a porsche! Mi a....
  • Quqa
    #60095
    Akkor bocsesz rosszul értelmeztem!
    A cél nekem is az volt hogy lássa mindenki nem biztos ő megy rosszul, hanem a másik túl okos.

    Biztos van itt jó számteches az a gondom hogy nem jelenik meg a fejléc, de (és ez a lényeg) ha rákattintok a hsz. számára (pl. #60095) akkor látszik. Miért és simán miért nem. A másik érdekesség úgy működik ha állítok az adblock-on, tehát bekapcsolom vagy ki és ha így látszik akkor úgy nem de ez is változó. És van mikor (100-bol 1x) látszik minden magától. Van erre valami megoldás.
  • Tarpi
    #60094
    Minek csal az olyan, aki nem tudja azt használni.
  • tigris013
    #60093
    Még mindig Fatal Error Code 7 van 10 percenként
  • goregrind #60092
    Hopp! A szakértői megjegyzés!
  • goregrind #60091
    Harmadszor indítom ma a játékot, harmadszorra frissít a launcher! Mi a tökömet csinálnak?!?
  • tigris013
    #60090
    Ezt lehet speed hack-el is csak akkor a max speedhack kell, nem pedig az unlimited speed hack
  • zsomboor
    #60089
    Nemááááá csinálják már meg, nekem még ma Hastings-en kéne valamit alakítani, de az olyan hosszú hogy azalatt 3x is kifagy
  • goregrind #60088
    ...töröld majd az "Egyébként" sort Krisz!

    Csak jeleztem, hogy sajnos ott van aminek nem kellene...
  • zsomboor
    #60086
  • chris1997
    #60085
    Inkább törlöm.
  • zsomboor
    #60084
    Nem, azt írja hogy a weboldal címe a jelszó, és hogy ne menjünk rá a weboldalra...
  • Quqa
    #60083
    Nincs ott semmilyen jelszó, mert be kell reggelni a csiter oldalra és ha valaki letölti és telepíti lehet kap egy jó kis keylogger-t és csókolom, + ha valaki használni akarja tele a NET hasonló oldallal!
  • goregrind #60082
    ha jól megnézed a videónál a leírást, ott a jelszó! Le nem töltöm, nincs kedvem még csak gyanúba sem keveredni! ;)