94802
  • Dealcsy
    #60242
    Beleőszültem, de megcsináltam! Nem volt egyszerű. Néhol még így is improvizálnom kellett, főként a betűknél.
  • TOMDRIVER333
    #60241
    Én is elég szomorú vagyok a Barca miatt(a bajnokságot biztos megnyeri), és remélem a Milan-nal való visszavágón is csinál egy 2-0-át hogy legalább hosszabításba húzza el a mecset, és a 11-eseknél győzzön.(a remény utóljára hal meg.
  • chris1997
    #60240
    Na azért :D
    A Barca tényleg csalódás kicsit.
  • csiles
    #60239
    1. Chrissel nincs semmi bajom, egyik legjobb haver.
    2. Igen feszült vagyok, elég szar az életem mostanság..
    3. Senki sem hallgat rám, s ez itt is meglátszik, nem csak az életben...
    4. Barcás vagyok igen, s nekem se tetszett, hogy a legutóbbi 4 mérkőzésből 3-at elvesztett a csapat, de ez már csak ha a tortán, az megint más kérdés, hogy nálam szó szerint az...
  • TOMDRIVER333
    #60238
    Te csak hagyjad a Barcelónát.
  • chris1997
    #60237
    De sok a troll
  • goregrind #60236
    Igen (Nem!)
  • Gab0523
    #60235
    Nem (Igen!)
  • chris1997
    #60234
    Biztos velem van baj?!
  • tutuhawer #60233
    Hééé, vigyázz!!! ne szólj neki, most gödörben van a Barcelona...

    na leléptem kicsit...
  • Dealcsy
    #60232
    Már engedtessék meg, hogy megjegyzem minden rossz szándék nélkül, de ez az állandó bizonyítási kényszer/akarat miatt nem vagy egy kicsit feszült?
  • tutuhawer #60231
    a single rendőrös megoldás se szar, lehet , hogy félreértettem. Mindenesetre nem versenyen volt a top speed, hanem valahol külön. jó nekem a single player üldözés is , mint megoldás. Annyira nem érdekel a téma, hogy belépjek a játékba. Most sikerült indítanom a simracewayt, és kell a credit majd autókra, most vertem el M E30-ra... Szóval passzolom a NFS-t, csak ha zenét nyomok az internetről, mint a Tompika, akkor lépek be. /vagy ha elszarom a simracewayt megint/
  • csiles
    #60230
    Ahham, akkor neked írtam valamikor, hogy a single rendőrös az, ami jegyzi a sebességet, a TE nem... S ezt bizonyítottam is neked, képekkel... Szóval a srác hazudik...

    Sok minden változik a játékban az idő folyamán, de ezekben speciel nem... Ezek a kezdetek óta így van...
    Kivéve a drag, mert azt 3 napig nem számolta semmi sem, majd hozzácsapták a multi stathoz... Na én azóta nem dragozok... Ha nagyon statba akarják tenni, akkor legyen neki külön... De nem akartak még ehhez is hozzányúlni, mert az a kezdetek óta működik, s félnek, hogy esetleg azt is elbasznák...

    Tutu, ha érdekel a téma, a délután folyamán bebizonyítom neked kisnickkel, hogy nekem van igazam... Fel is vehetsz oda, behívlak groupba, s hallani, látni fogsz mindent...
  • tutuhawer #60229
    A team escape-et is kéne jegyezni vagy mifene. Van egy srác, akinek single X km/h, a multi Y km/h és az overall statsban pedig Z km/h a sebessége, egészen 600 km/h. Groupban mondta egy ismerősöm, hogy team escape-ezéses gruppen volt és villogott a news 600 km/h-ás sebességgel a srác neve mellett. Szerintem azt is jegyzi a profilba a játék.
  • BONESAI
    #60228
    Na végre működik, egy ideje már nem dobott le
  • BONESAI
    #60227
    Egyik kutya,másik eb.. új csapat kéne
  • zsomboor
    #60226
    Aha Már pár napja is megtaláltuk egymást, akkor is csak ugyan ezt tudta hajtogatni
  • BONESAI
    #60225
    Látom elvagy a Marc-ért könyörgő faszival
  • BONESAI
    #60224
    Mentem egy Runwayt. 20%os kanna jött belőle HSen meg kaptam egy profi drag-váltót. Kezd összeállni a cinque
  • Dealcsy
    #60223
    Hát mindig mások a szabályok, ha változik a gazda. Nekem semmi bajom Chrisszel. Szerintem ő hamarabb és jobban reagál az itt leírt dolgokra, mint anno Szabi. Más ember, más habitus.
  • zsomboor
    #60222
    Engem kitett még a profilom kiválasztása előtt
  • csiles
    #60221
    Igen, ezt már észrevettem, meg azt is, hogy elsőre nem hisz nekem jóformán senki, max akkor, ha valaki más is megerősít benne... Mind1, megszoktam azóta, viszont azt még nem, hogy amióta itt vagyok, nagyon átalakult a fórumozók légköre, amióta Chris a házigazda...

    De sebaj, majd ritkábban nyilvánulok meg, akkor, mikor már nagyon muszáj..
  • BONESAI
    #60220
    Kb 3 percig ment is...........
  • BONESAI
    #60219
    Gyere fel tesó, nekem elindult ez a szar
  • Dealcsy
    #60218
    Nehogy már emiatt keményebb hangnemet üssünk meg egymással. Én csak leírtam, hogy mit látok.
    Meg írtam is, hogy emlékezetből írtam a dolgokat, és tévedhetek én is. Egyre inkább bizonytalanodom el abban, hogy tényleg igazam volt-e. Bizony mostanában előfordul az, hogy hamarabb magyarázok, mint ahogy gondolkodok.
    Én nevetek ezen az egészen. Amolyan egymás heccelése dolog ez.
  • lorci
    #60217
    Nálam a múltkor is megesett 2-3 napja volt kb , hogy az A-s pályán belém jött egy roadster csaló és 606 körül volt a végsebességem és neki 917 kb.Jobb lett volna kikerüljön de hát olyan sebességnél nem sokat lát szerintem...
  • csiles
    #60216
    Ismerősöm nem vagy, így nem tudom megnézni a PLAYER PROFILE-ban a nickedet.. A NEWS valóban a legnagyobb sebességedet nézni, de csak 3 versenyt figyel: Multi (futam, drag), single rendőrös, single (futam), a többit NEM!!

    Így a szabad kóborlósat sem!!! Ott azt csinálsz amit akarsz, ott nem jegyez le semmit se!!! Szóval ha te úgy emlékszel, hogy a 440-et szabad kóborlásban mented, akkor nem mondasz igazat... Hülyének meg nem kell nézni a másikat...

    Én már szinte szarrá teszteltem ezt a fost, a dragon kívül szinte mindent tudok a játékról... De tudod mit, bizonyítsd be, hogy a szabad kóborlás menti a végsebességet...

    Én be tudom bizonyítani az ellenkezőjét, kis nickkel, nitró nélküli 200-as sebességem van jegyezve... De most jut eszembe, hogy én ezt már egyszer túltárgyaltam, s képekkel bizonyítottam... de akkor a Team Escape volt a téma...
  • Dealcsy
    #60215
    Akkor passz.
    Azt tudom, hogy nálam mi volt anno, de megeshet, hogy azóta átszabták a dolgokat a játékban.
  • BONESAI
    #60214
    A szabad kóborlásos sebességeket nem jegyzi fel. Lehet, hogy nem figyeltél akkor,amikor valaki meglökött versenyben.. én sem vettem észre az első ilyen esetem, amikor 419re lőttek fel.. csak később, amikor néztem a NEWS feedet... Én is estem már ki a térképről és 1080km/h-val zuhantam a semmibe.. mégsem írja a News feedben.
  • Dealcsy
    #60213
    Mivel most nem tudok belépni, ezért emlékezetből írom ezeket.
    A News a valaha elért legnagyobb sebességet jegyzi. Ez nekem 440 környékén van (ez volt a szabad kóborlásos valamikor 2011 január-februárjában.).
    A versenyben valaha elért legnagyobb sebességem 412 km/h volt kb 3-4 hónapja, erre tisztán emlékszem, kép is van róla (valahol), és anno ki is raktam ide. És az abszolút nem azért volt, mert speedhack-eltek volna, hanem nekimentem egy civilnek, benyomtam a nitrót és a szokásos késés miatt pont akkor lötte el, amikor hátulról telibe trafáltak (megjegyzem, ritka egy verseny volt, hogy csupa S classos autó és semmi csaló).
    Ha megnézem a Safehouse-ban a PLAYER PROFILE-omat és annak statisztikáit, a 440 környéki idő van benne.
    És mivel emlékszem, hogy mikor én is találkoztam csalóval aki belökött, sose mentem fel 400 km/h fölé (nyilván szerencsém volt, hogy olyanok voltak a csalók, akik nem mertek gyorsabban menni).
    Most kérdezed, hogy emlékszek ilyenekre. Csupán annyit jegyeztem meg, hogy 400 fölé sose mentem fel, mert erre kínosan ügyelek a szabad kóborlásos eset óta, hogy ilyen véletlenül se essen meg velem. Anno egy kicsit paráztam, amikor bejött a banhammer, de az is kicsorbult azóta.
  • Guido992
    #60212
    csak nekem rossz a szerver?
  • csiles
    #60211
    A szabad kóborlás sebességet, és a team escape sebességet és a privát futamok sebességeit a játék nem jegyzi!

    DE a multit, a single rendőrösdit és a single futamok sebességeit igen!

    A 412 km/h az reális, nekem 411 km/h van szintén GT3-al, de még a skill rendszer előttiből, és pro alkatrészekkel. Ekkor a maximális sebesség 413 km/h volt.. és a GT3 volt akkor a legjobb autó..

    Mikor bejött az ultra, akkor a végsebesség felment 419 km/h-ra, majd átalakították a skill rendszert..

    Tehát, akinek 419 km/h a végsebessége, azt ilyen téren nem gyanúsítható semmivel sem..

    Akinek e fölött van, pl 421 km/h azok jönnek azzal, hogy hátulról belerongyoltak stb... pár embernek elhiszem, a többinek nem, főleg, ha már előtte is keringtek róla érdekesebbnél érdekesebb pletykák...

    Az 500 feletti sebességűekről nincs miről beszélni... Én sok olyan embert kivágtam csak emiatt... Pár ember megmaradt, de csak azért, mert brutál sokat privátoztam vele, s ismerem a képességeit, meg a játékhoz való viszonyát...
  • BONESAI
    #60210
    Én sokáig nem, mert 5 pályára nem dob ellenfelet... tegnap mentem párat vidiával multiban, úgy jöttek össze elég jó idők.. loop 57. breaking point 91. stb.. mindenhol sikerült javítani. Pedig csak 70% a kanna skillem és nincs felcuccolva a kocsi se
  • Dealcsy
    #60209
    Ehhh... de rég mentem drag futamot...
  • zsomboor
    #60208
    Nekem is elég nagy, majdnem 480 körül asszem, még valamikor régen jött össze valahogy...bár engem nem zavar amíg sokkal nagyobb (akár 1000+) vannak a barátlistámon
  • BONESAI
    #60207
    Dragon elég gyakori, hogy szopatásból meglöknek 900al... úgy kijöhet bármennyi... nekem is pld úgy lett 440+
  • Dealcsy
    #60206
    Nekem a versenybeli legnagyobb sebességem asszem 412 km/h a Porsche 911 GT3 RS-sel. Mert pont akkor nitrópuffogtattam, mikor pont hátbacírtak.
    A szabad kóborlás-beli 4xx nem tudom mennyi az meg akkor jött ki, amikor egyszer falon kívül kötöttem ki és száguldoztam lefelé. Azért csak annyi, mert egyből teleportáltam magamat vissza a térképre és nem alt+f4-eztem, azért maradt meg ez.
    Azóta meg nem piszkáltak ezért.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már itt tartunk. Feltűnt hogy VIDIA max sebessége megugrott asszem 50 km/h-val ahhoz képest (550 és 600 között van valahol), amikor múltkor néztem a news-ban a topsebességeket. Nem akarom őt gyanúsítgatni, nem is áll szándékomban.
    Akkor ez is valami bug? Vagy hátbacírta őt is egy csíter?
    A másik érdekes az DONCSI002, 801 km/h-val. Biztos van ésszerű és reális magyarázat, de ez engem nagyon zavarna, ha ekkora lenne a max sebességem.
    [spoiler]Ha valaki ezekután azzal jön, hogy gyanúsítgatom, akkor
    [/spoiler]
  • csiles
    #60205
    Én ilyenkor mindig alt+f4-et alkalmaztam, az olyan, mintha elment volna a neted, vagy az áram, tehát az éppen futó eredmények elvesznek...

    Sokszor mondtam már mindenkinek, hogy akit hátba támadnak, vagy fellőnek az űrbe, az nyomjon alt+f4-et, mert úgy nem marad nyoma sehol, s nem támadja le senki sem, hogy hé, ott egy magyar cheater!!

    Aztán lehet magyarázkodni, s ez a hogy hogy hátba csaptak, azért annyi a végsebessége, ez már lejárt lemez, s lehet ellene tenni... alt+f4...
  • Robirx7
    #60204
    ezt a játékot már hiába foltozgatják..pont olyan mint a román utak, hiába javitják a kátyukat ki szinte minden két hétben, egy pár nap múlva ott egy mégnagyobb..
  • trakk
    #60203
    Szerintem meg csak figyelik a szervereket, és reménykednek, hogy majd hátha rendbejönnek.
    Legalábbis bennem ez a kép alakult ki azok alapján, amiket Drewbá' írt.