94802
  • DEJAVU71
    #60282
    Hat igen, en is ugy gondolom, csak most olyan csabito arban van az E30, pardon, volt, mert nekem olyba tunik, h mar benn sincs. En legalabbis nem talalom
  • BONESAI
    #60281
    MR2
  • chris1997
    #60280
    Azon mit kell magyarítani?
  • DEJAVU71
    #60279
    Nagyon gondolkozom az E30 on, melyik hasznalhatobb idoket futni, az E30, vagy az Mr2? Termeszetesen B csucsan gondolom.
  • Hunn1a
    #60278
    Teljesítményben a kettő két külön kategória, ne hasonlítsuk őket össze.
  • Hunn1a
    #60277
    És másnap figyelni az Autóskártya blogot (blog.hu-s oldal), jópofa véleményezés lesz. Meg magyarított LosMinidrivers-képsor.
  • Dealcsy
    #60276
  • RoboKutya78
    #60275
    dobj egy fotót róla dawenek hátha belefér nekik a 4-5 órás áll szerver karbantartásra.
    Ezt is csak azé találták ki hogy kifújják a port az asztali gépekből amit ők szervernek hisznek:)
  • DEJAVU71
    #60274
    Szia, veletlenul epp jelen voltam abban a multyban, ahol benyomta a speedhacket az a csiter aki megtolta Vidiat, es vegigcikazott a terkepen, mint egy tornado. Az volt benne az erdekes, szamomra legalabbis, h nem nyomta be a verseny kezdtekor, hanem, csak kesobb, de akkor aztan mindenkit letarolt a palyan
  • BONESAI
    #60273
    A ProCarnál ez régi bug
  • CortezK2
    #60272
    Szerintem nem ;)

    #60268 Próbáltad feljebb venni a grafikát és úgy megnézni?
  • chris1997
    #60271
    Nincs mit.
  • Milo82
    #60270
    Király látom van fejlécem!Köszönöm!
  • Milo82
    #60269
    Az E30 jobb mint a GTS?
  • balinttb
    #60268
    Mit lehetne ilyenkor tenni? Bent a garázsban még látszik rendesen az autó hátulján lévő matricák, ha kijövök már nem.
  • chris1997
    #60267
    Meg.
  • Gyuszopapa
    #60266
    A TH-s Procar megéri a 2800 Sb-t?
  • Dealcsy
    #60265
    Igen. Nem egyforma. Ez csak most tűnt fel, hogy mondjátok. Ha megnézitek, akkor az a POLICE matricából az első két betű mind a két esetben.
    Amúgy ezt sima félkörívekből, körökből meg téglalapokból nem lehet megcsinálni, kiszámoltam. Mert mire végzel a felirattal, nem marad hely a csillagoknak. Így is a végén még kellett szerválnom három matricahelyet, egyszerűsíteni kellett, ami bonyolultabbá tette a helyzetet.
    De még szerencse, hogy a POLICE és az EUROSPORT szavakban sok a betűátfedés.
    Nekem az S betű nem tetszik, azt nem tudtam sehogyse megoldani a POLIISI matricából. Pont azért, mert a betű a szó közepén van.
    ROBOKUTYA által említett csillagot tudtam, hogy egy hangyányit el van csúszva, de az volt az utolsó matrica és türelmem a végére nem maradt.
    Összesen másfél óra munka volt. Maga a művelet 1 óra, fél óra ahhoz kellett, hogy kitaláljam, hogy zsúfoljam bele ezt az egészet 31 matricahelybe.

    Úgy érzem, valahogy jót tett a festegetési morálomnak, hogy megnyertem a HP vinylt.
  • Hunn1a
    #60264
    Az lett volna igazán nagy arc, ha a GTS árát is felezik. De így se rossz, az E30 pont beférne a keretembe. (Ha nem body- meg felnileárazásokra tartogatnám azt a kicsivel több, mint 1500 SB-t...)
  • Ryder159
    #60263
    97 éves a BMW ezért az 50% os leárazás...
  • RoboKutya78
    #60262
    Nem jött össze az 50 de köszi annak aki beletette a szavazatát
    aki meg még nem az még ma megteheti.
    Ea valenti.

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=433307863417865&set=a.433306750084643.1073741825.120894394659215&type=3&theater
  • tutuhawer #60261
    Kiváló festés lett, nekem is tetszik. Nem könnyű dölt betűket feltenni, jár is érte a piros pont.
  • chris1997
    #60260
    Az összes BMW Akciós. Kivéve a Z4 GT3, ami Limited Time autó.
  • chris1997
    #60259
    Azzal veszek fel mindent alapból :D
  • RoboKutya78
    #60258
    nyugodtan bandicamet ajánlom :)
  • chris1997
    #60257
    Nem rossz, kéne kód és lehet lenyúlnám az ötleted :D

    Frászt, legyen buliból, nem kell kód
  • RoboKutya78
    #60256
    de milyen buli kvíz lenne ebből az ötletből nem? :)
  • chris1997
    #60255
    :D
    Pedig nagyon Subaru Boxer motornak tünt
  • RoboKutya78
    #60254
    fele stimmel elárulom az autó egy Ford RS :)
  • nfsmw4ever
    #60253
    Nekem annak tűnik, de passzolok.

    Más. Olvasgattam itt a top speedes mizériát és megnéztem a profilom. 502 km/h jelenleg. Na most megfogtak ezzel, mert lövésem sincs, mikor keletkezett és a képek közt sem lelem. Biztos nem mostanában jött össze, mert akkor rémlene. Viszont régebbről valami 830 pár rémlik, mikor HS-en kidobott a tenger fölé és volt valami verseny is ahol felszaladtam 500 főlé, de azt jóval többel, mert a kedves sporttárs volt szives betolni a célba, természetesen utolsó nitróm közben (azt hiszem a Verona lehetett a célegyenesben). Ha esetleg valaki tudja, mikor eshetett ez, akkor ossza meg. Nekem rejtély és magyarázatom sincs rá. Egyelőre vállvonogatás a részemről.
  • chris1997
    #60252
    Lement a csatornába, ahol a High Stakes is végződik és ez egy Subaru WRX STI 06'
  • goregrind #60251
    Az autó hangja nagyon subarus tényleg...
  • nfsmw4ever
    #60250
    Talán a Lincoln ahol kezdődik, a helyszín. Autóról lövésem sincs... (Corvette, Subaru???)
  • nfsmw4ever
    #60249
    Mondanám, ne görcsölj, de úgyis fogsz. Meggajdult a világ. Én is görcsölök. Van hogy nagy dolgokat le se szrok, kis dolgon meg 48 órát dühöngök. De legyen kis pozitívum is. Emlékszem még mikor képekkel igazoltad a top speed jegyzett/nem jegyzett fajtáit. Olvastam az összehasonlító elemzéseid is. Tuning tanácsadásban is hallgattam már némely érvedre. Nem nyalok, és nem is ismerlek, de ne gondold hogy porba hullik, minden szavad, csak mert aki elfogadja/követi/meghallja az kussba van. Olvashattunk itt olyan elemző tesztet tőled is, ami nem kevés időbe és alkatrészbe fájt neked. Te ezt szereted is csinálni, és jól van ez így. A vállveregetés meg amúgy is ritka mostanság, mint kispénzűeknek az adó-visszatérítés. Végezetül pedig bocs, de én is kissé depi vagyok. Főleg hogy még megyek vissza melóba....
  • csiles
    #60248
    Igen, az csalóka, mert a 2 O nem egyforma, de én már ebbe nem kötök bele. Nekem az tetszik, hogy megcsinálta, s jól megcsinálta. Az O betű meg korrigálható, s valszeg ki is fogja javítani, ha teheti..

    Én az O belső körének az átmérőjén nagyítanék az egyiknak, vagy csökkentenék a másiknak. De precíz kéz kell hozzá, s türelem, ami nekem nincs meg, ezért nem is kötöttem bele.
  • RoboKutya78
    #60247
    ehh ez tényleg direkt ilyen...
    de az O betű az mégis csalóka nem?
  • csiles
    #60246
    Nincs azzal semmi baj... Íme:

    [spoiler][/spoler]

    Nekem tetszik, gratula.
  • RoboKutya78
    #60245
    skacok új játékot találtam ki minimális videó részletből találd ki merre járt az autó illetve milyen autó :)
    Pl erre gondoltam.
  • RoboKutya78
    #60244
    rálesek élőbe is .
  • RoboKutya78
    #60243

    csak 4 et kapsz mert így ránézésre az alsó félkör csillag egy kicsit elcsusszant és valahogy gyanús nekem az o az euro szóba valahogy ferde vagy nem tudom Kicsi a táv r és az ó között.
    De pofás.
    Tutu biztos látja mire célzok:)