94802
  • Dealcsy
    #60883
    Hát a kelleténél jobban laggol. Fel is idegesítettem magam, hogy 10 métert 20 másodperc alatt tesz meg, még FREE ROAM FILTER: ON állása mellett is.
  • trakk
    #60882
    OFF: Valakinek esetleg nincs valami ötlete, miért akad el egyfolytában egy hibával a Vegas Pro 12 betöltése a GPU-gyorsítás inicializálásakor? VGA-m Mobility Radeon HD5470, legfrissebb driverekkel, Win8-on. Hetesen minden probléma nélkül működött, kompatibilitási mód se oldotta meg.
  • trakk
    #60881
    Most egyelőre stabilak a szerverek, peccselték őket, de majd még elválik, sikerült-e megjavítaniuk.
  • Gab0523
    #60880
    Őőőőőőőőőőőőőő...
    Én a World 2.0 lehetőségét, mint viccet vetettem fel.
    Jelenleg sajnos nem sok értelme lenne, merthát, hogyan?

    Pro?
    Ha készítenek egy teljesen új térképet, mindent alapoktól, az már nem éri meg a jelenlegi helyzetben, mert bár kevés az autós MMO, de az autós játékok nem is dominálnak annyira, hogy megérje többet is készíteni.

    Kontra?
    Meg kellene tartani a jelenlegi rendszert, leállítani 1-2 hétre, teljesen kipofozni, és bővíteni. Jelenleg az emberek választhatnak, milyen letöltési módot használnak. Annyiban változna, hogy megjelenésben is átalakulhatnának a dolgok; értem ezalatt azt, hogy pl, választható normál, bővített, vagy HD textúra, DX9/10/11 mód, stb.

  • Dealcsy
    #60879
    Hmmm...
    Változott a szerver állapota tegnap óta. "The servers are currently up and running." Nem úgy, mint tegnap, hogy valami technical difficulties volt vagy mi.
    Ez javulás vagy megint parasztvakítás?
  • chakon88
    #60878
    igen... pontosan az történ hogy DEL + reflex ENTER :S
  • Dealcsy
    #60877
    Temetitek a játékot?
    Higgyétek el, az EA, azonbelül a QuickLime úgyis rendbe teszi, ha máshogy nem, teljes szerverpark cserével.
    Mert szerintem ők se akarnak nemzetközi ismertségű gamer magazinokba kerülni negatív cikkekkel, mert az nem csak a NFS szérián éreztetné a hatását, hanem pl. a FIFA meg a többi 'finomságon' is.
    Hogy kerülnének be ilyen magazinokba negatívan? Szerintem nem csak én vagyok így ezzel, hogy valami hatalmas felháborodást kiváltó okról nem tájékoztatnám a nagyhalakat.
  • goregrind #60876
    Miken fantáziáltok ti...
  • RoboKutya78
    #60875
    Hát ez is egy jó megoldás lenne.
    De reméljük ha már átállnak akkor a bétásokat illetve a fizetett karaktereket úgy mentik át hogy jó legyen nekünk.
    Legalább valami extra plusszal tudjunk virulni a többiek között.
  • Gab0523
    #60874
    Ilyen serverek esetében általában nincs vagyoni visszatérítés, ellenben megeshet(ne) (nem fog), hogy adott esetben, megfelelő nyomás hatására tennének egy olyan gesztust, hogy azok, akik X összegben -Náluk könyvelve van, és hatóságilag ellenőrízve- költöttek a játékra, azok kaphatnának extra, hatalmas kedvezményeket a Store-ban való vásárlások után.
    GyK.: Fizess sokat azért, hogy egy keveset -valójában, semennyit sem, kőkemény parasztvakítás lenne- "visszakapj". :D
  • goregrind #60873
    Köszi a tippet Tutu!

    Igaz kerék és fék nem volt talonban speckó piros több csillagos, ezért csak egy csillagos került bele, de már így is egy szörnyeteg lett! Sikerült is megizzasztani végre a hasonló összeállítású orosz bömöst!
  • RoboKutya78
    #60872
    Ha azt a mennyiségű pénzt a criptyknek adom star trek szerverre akkor minden hajó ami eddig megvolt a játékban már rég meglenne.
  • RoboKutya78
    #60871
    Ja ja én már azon gondolkodtam megkérdem az ea supportot hogy ilyen helyzetben visszadobják nekem a lóvét amiről tudok igazolást adni nekik hogy mennyit költöttem a játékra
    Mert volt eszem és a vásárlási számláim meg a dobozos kártyák kódjai mind megvan akár a számlámról is összeszedem az infókat
    Úgy hogy ha baj van én azonnal reklamálok és hátha visszautalják azt a pár százast amit betoltam.
    Ezt nektek EA
  • Gab0523
    #60870
    Sziasztok!

    Hehe... A World 2.0 azt jelentené, hogy a bugok 2.0-ás verzióit betolják jobb grafika alá?

    Nade, ne hülyüljük el...

    Tutut (Toltam neked egy PM-et), az igaz, hogy EA-s szempontból ritka "vicces" lenne, ha a nagy igyekezet mellett befuccsolna a játék, és Istenuccse, amennyire furán állnak hozzá, még meg is érdemelnék, de nézd másik oldalról: Tegyük fel, valaki tejel (búsztot vesz), és a server azt "mondja": " Hopp, megszűntem!"
    Akkor azok a szerencsétlenek, akik tényleg fizettek a játékért, agybajt kapnak.

    (Egyébként, ha belegondolunk, a játékokkal alapjában is ez a helyzet; Megjelenik a FIFA2012 -mennyi? 12.000? 8.000?-, a csóka használja 1 éven át, aztán kuka, mert jött a '13. Pont ez az oka a rohadt sok wareznak, meg annak, hogy az éves sorozatok sorra "buknak". Hiába sikeres a COD, meg nő évről-évre a megvásárolt példányok száma. A vásárolt daraboké nő mondjuk 100.000 darabbal, de a letöltés nő 3.000.000-val. Kis szünetet kellene hagyni, 2-3 év legalább. 3 év múlva új epizód, és minden örülhetne... Kivéve a kiadó.)
  • Quqa
    #60869
    Ezért nem szabad az egeret az Enterrel együtt használni, mert meg kell erősíteni ha véletlen rányom valaki a törlésre, így sikerült nekem is törölnöm az első Silvia-m, még kezdő koromban. Azóta belépés csak billentyűvel vagy csak egérrel, a garázsban meg szigorúan csak egér, max. Esc.

    Más: Van egy érdekes kérdésem, miért nincs egyetlen egy verseny sem felül a gát felé? Nagyon komoly nitro pufogtatós verseny lehetne, indulhatna pl. a Paradise Hotel-től a tűzhányó felé és onnan felfelé a szerpentinen, fent egy pár alagút + rövidítés 2×2 sávon, lefele meg néhol 3×2 sáv csiki – csuki. A középső nagy hídon repülne mindenki és valahol Waterfront Road környékén lehetne (vagy kicsit feljebb) a vége. Ráadásul kanyonnak sem lenne rossz a lefelé vezető szakasz a hídig.
  • tutuhawer #60868
    rozsdás vagyok, nem kérdés. Elszállok, amatőr baleseteket csinálok, ma reggel mentem 5-6 futamot is. De a BMW-vel rekordokra mentem a múlt héten, miután az ultra kék motort kiszórtam és egy két csillagos verseny PIROS motorra cseréltem. PIROS-KÉK-KÉK-PIROS-PIROS-PIROS, a statisztikám alátámasztja. A mostanában futott időeredmények verseny motor, utcai váltóval szerelve alakultak. A nagy BMW-kbe piros mocit teszek. 2 éve már... :)))
  • goregrind #60867
    Reggelt népek!

    Nézegettem az elmúlt pár napban/héten, hogy mennyire faxányossan száguldozik az M3GTS pár emberkénél, gondoltam beszerzek én is egyet. Megérte! Ez nagyon beteg! Az erőcuccos és a váltót cseréltem eddig csak benne, a többi 2 *-os gromlen még csak, de így is szinte tépi az aszfaltot!

    Ha valakinek van egy jó tippje színsorra, azt megköszönöm!


    Más...

    Volt szó korábban arról, hogy egyeseknek kevés a NOS. Én ma kb 1.5 milkó játékpénzt költöttem a 60 ezres csomagra, összejött 160 NOS. Ajánlom azoknak, akiknek kifogyóban van!
  • tutuhawer #60866
    ha úgy olvasom a napi hozzászólásokat, hogy tudat alatt ott van, hogy a fele szemét, át lehet siklani véletlenül a lényeges felett is. Sajnos. Illetve lehetőség még, hogy annyit versenyeztél ma, hogy elfáradtál... :)))
  • trakk
    #60865
    Áhá. Tényleg. Hát így éjszakára még meg is vakultam, úgy tűnik.
  • tutuhawer #60864
    15 hsz-el alattad van :) Semmi gond. A baj nem itt kezdődik... Tata mellett
  • trakk
    #60863
    Aucs. Billentyű félrenyomása az más tészta. Ha esetleg a delikvensnél is ez történt, úgy kérem elnézésemet.
  • tutuhawer #60862
    játékostársunk delete - enter kombót nyomott. Te meg mered mutatni, mi az eredménye? Pokrivtsák Mónikának mutasd meg, hogy mered vagy nem mered.
  • trakk
    #60861
    Nem tudom, ki írta ide, hogy véletlen törölte a felhasználóját, de ez már nem az első alkalom, amit látok, és valahogy mindig femerül bennem ugyanaz a kérdés...

    Hogy a francba sikerült 5 és fél centit félrekattintani?
  • chakon88
    #60860
    ez mikor került fel ? mikori cikk ? am elolvastam és .......
  • tutuhawer #60859
    nem lenne szar, ha megbukna a játék amolyan derült égből villámcsapás formában. Vevő vagyok a tuningolós, városban versenyzős témára, ha legalább kicsit is normális keretek közt megy. NFSW 2.0 érdekelne, ha ez most összeesne. Mindjárt nyitok is egy topicot, megkérek pár photoshop-királyt, hogy rakjon össze látványos képeket és csak nekem csak most csak az sg-n lennének bennfentes infóim, belső képeim az NFSW 2.0-ról... :))
  • Quqa
    #60858
    Gondolod itt hibáról van szó, valószínű megtámadták, belassítják, túlterhelik a szervereket. Én előbb simán összeszedtem 3 profil gyémántot, de nincs visszaút, jelenleg. Persze lehet tévedek.
    Kis olvasnivaló!
  • mormotax2
    #60857
    na jóéjt mindenkinek kicsit sokk már ez a másfél nap
  • mormotax2
    #60856
    az
  • tutuhawer #60855
    a lucky towesre írjak??? Írok: a legkiválóbb pályákra tettek röhejes korlátot, pedig nagyon trükkös lenne a vége nagy autóval... Meg az eleje is elég hardcore a lucky towersnek. Kár érte... :(
  • mormotax2
    #60854
    mivan TUTUkám irjálmár valamit wazze
  • chakon88
    #60853
    Éppen azért kezdtem úgy , hogy "senkit nem akarok megbántani" ..... De nem ez a lényeg... Én nem mondtam azt , hogy nem tetszik mert igen is jó game.... a hibáktól eltekintve !! Nekem csak azzal a sok hibával ... szerverleállásokkal (meg egyebek) van bajom. Bocsánat ha megbántottalak , igazán nem állt szándékomban.... Még egyszer
  • mormotax2
    #60852
    érdekes hogy egy másik profilommal másik seron tudtam játszani és a lucky toversen 3,15 őt tudtam futni power nélkűl kis hibával jobb idö mint a mormotax2 es idöm amiben már untig van power up
  • tutuhawer #60851
    2010 júliusában vették le a BETA feliratot, és mindig voltak kisebb-nagyobb panaszok. Eleinte átlendültünk felette, később kaptunk pár újítást, aztán vártuk, hogy fejlesztik ezeket az újdonságokat, javítják a bugokat, csalókat írtanak, aztán már a 2. szülinap is megvolt, és kezdett fogyni a lelkesedés. Nem tudnak olyat mondani, amire mindenki felkapná a feét, hogy hűha, ez aztán a tuti, hú de visszatérek vagy hú de folyatatom, vagy hajjaj, de befizetek.

    Engem kicsit bánt, hogy téged zavar, hogy ilyen szar a játék. Te most könnyne mondhatod azt, hogy be is fejezed, mert nem jön be. Vagy tetszik? Nem. Sokan vagyunk , akik nehezebben lépnek ki. Szóval ne mondd, hogy lehetne jobb is, meg mit változtatnál, mert az olyan, mintha nem is mondanál semmit. Ez még Chris idióta Spoiler bohóckodásánál is rosszabb - nekem :))) Semmi gáz, csak engem megbántasz kicsit.
  • chakon88
    #60850
    senkit nem akarok megbántani ezzel de ha már egyszer kidobták a piacra ezt a játékoz hogy játsszon a "paraszt" és költsön minél több lóvét akkor már megcsinálhatták volna úgy hogy minden klappoljon minden körülmények között......
  • tutuhawer #60849
    a nagyját értik, nem rossz annyira a google fordító. A stat oldalon pl. direkt úgy írtam magyar szöveget, hogy betettem a google fordítóba, hogy angolul lássam, hogy néz majd ki... Értették, de nem törölték.
  • chakon88
    #60848
    most is facebookon van ez a Official Need for Speed World .... Jönnek sorban a dolgok hogy már csak xy idő van hátra az akcióból meg ilyesmi.... most egy kicsit rossz kedvemben vagyok így a hozzászólásom a következő volt a google fordító által.... Tudom hogy nem úgy jön le nekik ahogy én gondolom de a lényeg egyértelmű szerintem : Fuck ..... Sure, I want to buy it if you live in one of the actions of a saint does not work for the fucking server!!!! (By google translator)
  • CortezK2
    #60847
    Itt pont erre utaznak, mellényomsz, hopp töröltél egy autót/drivert, vagy megvettél véletlenül valami XP növelőt, vagy 15 readyt. Játszok másfajta mmoval, ott nem ilyen módszerekkel próbálják lenyúlni a pénzt.
  • chakon88
    #60846
    nekem most igen.... jól jönne a boost mivel én hülye fejjel véletlen kitöröltem egy 30-as karim ami már elég jó volt :S ennyit jelent 2 cm ..... és hopp.... DELETE + ( reflex ) ENTER :S :S :S :/ :(
  • tutuhawer #60845
    neked jól jön, de most belegondoltam, én mit vennék... gondolom, egy arany versenyskill packot. Vagy arany teljesítmény packot talán. Autót semmiképp... most adtam el 10-et.
  • chakon88
    #60844
    na az a kód nem is olyan rossz 5let van benne valami amit mondasz... LIKE !!!