94802
  • TOMDRIVER333
    #60923
  • chris1997
    #60922
    #60908
  • TOMDRIVER333
    #60921
    Ebbe teljesen igazad van...
  • TOMDRIVER333
    #60920
    Szevasztok, csak nekem nem mutatja a fejléceket?
  • tigris013
    #60919
    Nálam nem talál senkit
  • zsomboor
    #60918
    Nálam megy minden eddig, multiba mentem párat meg College Asylum-on volt egy kis "dolgom" még
  • SOLYMOSIROLAN
    #60917
    sziasztok... ha worldon earn speedboostnél ki xelem az ikont, ami egyik nap megjelenik, az máskor meg fog még jelenni, vagy soha se?
  • Quqa
    #60916
    Azért tanácsként, ha szeretnél magyarokkal is menni (innen ezekkel a fa.....al a fórumról ), akkor nem ártana az Apex-re átjönni, mert mindenkinek itt van a fő profilja. Bár nem tudom ez szempont e?
  • nfsmw4ever
    #60915
    Jujjujj. Durvul a dolog.... Akkor csendben is írok tovább, nehogy baj legyen. Szeretnék még maradni picit ebben a galaktikában. Béke veled


    Pár gondolat:
    Ahogy elnézem, ma nem raporton, hanem inkább ravatalon volt a játék, itt minálunk. Pedig semmi különös, csak xar a játék. Pontosabban a szokottól kiemelkedően xarabb volt. De mi is a gond? Persze értem, volt itt felsorolás, meg sokkal én is egyetértek, meg tapasztalom. Kinek ez, kinek az, de mindenki talál benne kifogásolni valót. Aztán minket is lehet osztályozni, hogy kinek sport, hobby, időelverés, szórakozás, függés, vagy épp életmód akár. Gondolom ez szerint van különbség a probléma nagyságának érzékelésében is. És szerintem nem állja meg a helyét az a megállapítás, hogy ez csak egy játék. Nekünk, akik szeretjük a wördöt, ez maga A JÁTÉK. Gondolom mások is vannak úgy vele, hogy ott a többi NFS a polcon, de a wolrd az amit naponta el is indít. Gyémántért, időkért, cash gyűjtésért, bohóckodásért, haverokért, barátokért, küzdelemért, rendőrgyilkolásért ... egyremegy. Lényeg, hogy minden nap. És akkor nagy a baj, ha van egy nap, mikor indítanánk, de nincs! Szóval vannak gondok a játékkal, de korai még temetni. Jól vagy rosszul, de sokáig menni fog. Amíg győzöm, addig búszttal tolom, ha már nem engedi a keret, akkor anélkül. Úgy is kezdtem valaha. Persze nehéz lesz lemondani a luxusról. Visszafelé semmi sem könnyen kompatibilizálódik (de szép szó) De akkor sem fogom abbahagyni. Mert lehet hogy 100 meccsből, csak kettőt nyerek, mert rohadtul nincs skillem vagy alkatrészem, és stock verdákkal megyek majd a búsztos, krőzus gazdag, nagyképű atomantik ellen, de! De nagy élmény lesz, ha azon a két meccsen a tízcsillagos alkatrészekkel és subskillekkel megrakott anyuci szemefényét, ha csak egyetlen századmásodperccel is(akár száz nitró árán), de megverem. Mert akkor az lesz nekem a csúcsérzés. Lehet perverz, vagy beteges, de a diadal az akkor is diadal.
    Szóval én szeretem a world-öt és jobbulást kvánok neki!
    U.i.: Bocs a kicsit kusza gondolatmenetért, csak most értem haza, és hulla vagyok kb.
  • chris1997
    #60914
    Sőt akár ki a tejútrendszerből is :D
  • tigris013
    #60913
    Sziasztok!

    Végre van szerver, de még mindig nincs multi :(
  • nfsmw4ever
    #60912
    Persze. Mi más is lehetne. Aki le tud tiltani akár a naprendszerből is............. Ez a minimum cím/rang/státusz/jelző neki(jeeee)
  • chris1997
    #60911
    Isten?

  • nfsmw4ever
    #60910
    +k. fenebele...
  • nfsmw4ever
    #60909
    Legalább látszik (lácci) hogy dolgoznak odafent az Istenek.
  • chris1997
    #60908
    Szia

    ON/OFF: Bűvészkedünk a Chicane Fejlécesdivel, mert valószínű majd még szükségem lesz rá. Tehát, egy időre elment a fejlécetek.
  • rikitheboy
    #60907
    sziasztok en is uj vagyok itt
  • chris1997
    #60906
    http://nfsc-s.com/nfsw/XXPROSTREET

    Ez volnál te ugye? Mert akkor a Chicanere kell találnom valamit.
  • chris1997
    #60905
    De Drewbá' vezethet Hondát, ő csak manager, nem fejlesztő :D
    Sulinál mindig ott áll egy full fehér EK9 hatchback, nem messze tőle meg egy fekete 06' Impreza WRX STI, nagyon szép kis hely, ja meg Prelude is van.
  • SUNNY84HUN
    #60904
    az nem lehet mert a hondások nem ilyen hülyék , csak vadállatok de nem buták mint ezek
  • nfsbukta
    #60903
    Sziasztok , szeretnék fejlécet kérni a házigazdától én is , a nevem XXPROSTREET és a chicane szerveren vagyok , köszönöm
  • chris1997
    #60902
    Drewbá' Hondás :D
  • SUNNY84HUN
    #60901
    akkor ne tedd

    -----------------

    most egész barátinak tünik a szeró úgy veszem észre
  • goregrind #60900
    Ezt most nem kommentelném inkább...
  • zsomboor
    #60899
    Én minden pénzemet azokra a 60 ezres packokra költöm, nagyjából karácsony óta simán több mint 15 milliót vágtam ki rá, és így is kevés a nitró
  • SUNNY84HUN
    #60898
    + kis off : essettel sosem barátkoznék ha ingyenes kell és megbízható akkor avira

    #60895 de a sört meg a mozijegyet többször megveheted , ha ez elbukik akkor már nics több lehetőség a worldban
  • tutuhawer #60897
    jajajjja , így OK. Azt hitték a nagybfizetők, hogy hosszabb távú lesz, mondjuk... Na sebaj, most OFF: megbarátkoztatom az ESET-et meg a simracewayt....
  • Ryder159
    #60896


    heh, fail...
  • Gab0523
    #60895
    Amúgy, Tutu...
    képzeld el a szitut: Elmész moziba, kifizetted a jegyet, megnézed a filmet EGYSZER, aztán kész... megveszed a sört, megiszod egyszer... kész...

    Ez is ilyen. Kifizetted, hogy szórakozz kicsit, aztán elmúlik. Nem veszteség ez, mert akkor jó volt, lekötött.
    Így kell rá gondolni.

    Mindig nézzük-, és örüljünk a legkisebb a pozitív dolognak is. -kivéve, ha AIDS-tesztről van szó.
  • SUNNY84HUN
    #60894
    gonosz vagy , miért akarod hogy asszony a csapkodássl szétcsessze az ajtók zsanérjait a verdán
  • Gab0523
    #60893
    /Köszi, nagy leszek, meghálálom :)/

    Gondolkodj nyugodtan, Neked már mindegy. :P -ne hari :)
    De egyébként, tényleg gondolj bele.. Érdemes.
    Talán... TALÁN, ha sok ötletadó írna a fórumra, akkor Ők is belegondolnának.
  • kaoszgolyo
    #60892
    A kód elkelt. Köszönöm a lehetőséget.
  • Dealcsy
    #60891
    Kész az indycar logó.
    Azért csak mértékkel fikázni.
  • kaoszgolyo
    #60890
    Van egy -15%-os kódom, amit az Origin boltjában lehet letölthető EA játékokra beváltani. Akinek kell, írjon. Nagy tolongás esetén kényem-kedvem szerint választok, egyéb esetben az első viszi.
  • chris1997
    #60889
    [OFF] Drew Coffee :D
  • tutuhawer #60888
    / Szeva, elfelejtettem válaszolni, de a kérést teljesítettem /

    Aki boostot tolt bele, az elbukja, ez sajnos ilyen lenne. Az én skyline-om egymagában 5 000 Forintba került... már most elkároltam a veszteséget, mert használhatatlan az autó ilyen állapotban , amiben van. A world 2.0 annyira nem rossz ötlet... vagy a fene tudja, nem gondolkodok, az megárthat
  • Gab0523
    #60887
    Csitt!

    461. napon 1 csillagos, 3-2-es motor? :D
  • Dealcsy
    #60886
    Ennyit ér 1 év kitartó gyémántozás...
  • Dealcsy
    #60885
    Ha én állítgatom a felbontást, mi a francért kapcsol át ablakmódba? Mert hogy ahhoz hódziher nem nyúltam hozzá, az biztos.
  • trakk
    #60884
    Nálam tökéletesen megy, úgy, hogy közben seedel a torrent, szóval a hiba az ön készülékében lesz.