94802
  • tutuhawer #60843
    nekem adjanak skilleket, a boost nem kell. Kb 20 skill ment a kukába korábban, méghozzá csak a legkiválóbbak közül. Visszakérném. A viccet félretéve skill mindig kell manapság, de a boost helyett 1 ingyen vásárlásra jogosító univerzális kódot is adhatnának. Mondjuk nem tudom, mit vennék belőle...
  • chakon88
    #60842
    De am emiatt a hülye hiba miatt írhatnának mindenki számlájára egy "kisebb" összeget vigaszdíj gyanánt.... Nem kell "nagy" összeg csak "jelképes".... Szerintem jelen pillanatban egy "szerényebb" összeggel is meg lenne mindenki elégedve mint például 5k BOOST ?!?! :D :D :D ( senki ne vegye rossz indulatnak :D )
  • chris1997
    #60841
    A kérdőívbe lehúztam az egész supportot de azt az Edwardot megdicsértem :-D kezd megint hasznos lenni.. Vagy lusta volt aztán inkább írt boostot nekem. :-D
  • chris1997
    #60840
    Valós.
  • Dealcsy
    #60839
    Ez valós volt, vagy fals? Mármint a boku-zás.
  • Milo82
    #60838
    Ez jó,még szerencse hogy képben vannak!
  • TOMDRIVER333
    #60837
    Egézségeedre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem a második egyben az utólsó is lessz.[spoiler] Na jó, csak hülyéskedtem. :D
    [/spoiler]
  • chris1997
    #60836
    Első doboz elfogyasztva :D
  • zsomboor
    #60835
  • Hunn1a
    #60834
  • chris1997
    #60833
    Na most bealmalézek..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Edward
    How much Speed Boost did you purchase that you did not receive?
    you
    2500
    Edward
    I've gone ahead and credited your account with the points
    Edward
    You should be all set!
    you
    Checked, Thank you :)
  • Hunn1a
    #60832
    Klasszikussal élve: disz iz ö biginning of a bjútiful frendsip...
  • chris1997
    #60831
    Csak egy chatbeszélgetés kezdete:
    Edward
    Hello and thank you for contacting Electronic Arts. My name is Ed, how can I assist you today?
    you
    Hello. I bought 2500SB with SMS in February, but I didn't recieved it, but the money was dissapeard from my mobile. I wrote to Boku, but still nothing
    Edward
    What game are you referring to?
    you
    Need For Speed World


    ..........
  • mormotax2
    #60830
    Hát ez fasza 2 nap után végre oda űlhetek a géphez othon vagyok de már elöre félte milesz és ennyi féle hiba űzenetet még nem láttam , kapják már beeee
  • Hunn1a
    #60829
    Legalább valami hasznos. Nekem a mostani sorozatomban még egy általam is használt skill nem volt.
  • CortezK2
    #60828
    Azokat adom is el egyből, de a legjobb: a fix 18.(?) napi pro alkatrész is naná hogy velo fék volt (Nehogymár véletlenül kapjak esetleg egy sziszegő csigát)
  • Ryder159
    #60827
    Nekem 19,20,21. nap 3 csillagos race cash
  • CortezK2
    #60826
    Nekem most szombaton volt a 19. nap, valami 1*os skill, vasárnap meg nem tudtam belépni, úgyhogy 2 hétig gyűjthetem újra a semmit
  • Ryder159
    #60825
    nincs e-mail, azt oiginen kell megkeresni a supportot és ott tudsz nekik írni
  • BONESAI
    #60824
    Ad valaki mailcímet az EA supportra? A weboldalukból semmit nem lehet kivenni
  • zsomboor
    #60823
    Na, ez egy jó ötlet, régen én is gyűjtögettem
  • Dealcsy
    #60822
    Jobb szórakozás híján elkezdtem gyűjteni a hibajelentések képernyőképeit...XD
  • TOMDRIVER333
    #60821
    Ettől a játéktól már minden kitelik...
  • Hunn1a
    #60820
    Jaj, ne is mondd... TH 19. nap: legalapabb Amerikon kerék.
  • goregrind #60819
    Hogy került oda??? Pár perce még az én mottóm volt ott, azóta be sem jelentkeztem, nem is lehet...
  • Quqa
    #60818
    Felpakolhatnád az összeset vagy ha van videó az a legjobb, hogy mennyire használható, bár megvenni úgysem fogom csak érdekel.
    Más:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És akit érdekel itt a megfejtés ki az új tag az orosz szexbomba leánycsapatban. Mivel használható képet nem találtam a videó lett megállítva. Képben az új kislány a szövegben a régi.
    Régi tag 2,00
    Új tag 1,17
    Ez meg Sunny-nak egy kis ajtócsapkodásért.
  • CortezK2
    #60817
    Nekik az mindegy, a lényeg hogy megkapják az aranykártyából a legdurvább americon féket ami létezik
  • nfsmw4ever
    #60816
    Köszönöm! És neked is Chris! Meg is marad a kicsike. Bódottááááááááá
  • BONESAI
    #60815
    Mottó kopipészt?
  • goregrind #60814
    Az viszont tuti, hogy pár csiter feljutott, és most is agyatlanul nyomulnak... Legalább annyi agyuk lenne, hogy rájöjjenek: Ez bizony nagyobb részben az ő hibájuk...
  • Ryder159
    #60813
    ááá eddig ami nem működött az kivették a játékból.
  • TOMDRIVER333
    #60812
    Én 4 gyémántot sikerült összegyűjtenem utána out of memory, szupeeeeer...
  • goregrind #60811
    kapcsolnák le inkább az egészet 1-2 napra, amíg valamit sikerül összebarkácsolniuk. Ez, ahogy most megy, ez egy rossz vicc...
  • goregrind #60810
    Én be tudtam lépni! nyomtam egy picike kis gázt - és máris kidobott! Kb 0,5 másodpercet sikerült autókáznom!
  • DEJAVU71
    #60809
    Azt gondolnam, h egyszer csak megjavitjak
  • BONESAI
    #60808
    Pedig ma benn a West Park Lyons, az egyik legszarabb idős pályám... Meg a THm is gone... na majd írok egy kártérítést követelő levelet a supportnak azt cső..úgyis resetelni akartam a THt szerdán, de ezt nekik nem kell tudniuk
  • SUNNY84HUN
    #60807
    először kiveszik a kocsikat utána a garázst , végül a szervert nyugdíjaztatják bizonytalan időre mint a chatet
  • zsomboor
    #60806
    Elképzelhető
  • Ryder159
    #60805
    Két hete folyamatosan szarok a szerverek. Szerintem kiveszik, mint a chat-et
  • chris1997
    #60804
    megjavították a szervert...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...aztán megint elromlott de újra megcsinálták..[spoiler]aztán megint összeesett
    [/spoiler]