94802
  • BONESAI
    #61284
    Nem, nem szabálytalan. A profik így csinálják.
    Legközelebb majd jobban figyelünk a videózásra, VIDIA meg feltölti HD-ben Youtubera. Úgyis tervezünk még javítani ott, nemdebár barátom?
  • Ryder159
    #61283
    De, mivel a Chicane profil linkjei csak egy c betűben különböznek. Aztán azt beíratni a megfelelő helyre. +award[3]+
  • chris1997
    #61282
    Amint írtál, átnéztem és egyből levágtam :P
    De, semmi egyéb? Gondolom nem csak egy rohadt CÉ betű kellet? :D
  • Ryder159
    #61281
    Akkor fasza. Nézd meg a kódot, szerintem érteni fogod a változást. Kell még egy olyan 3 vonásos elválasztó a végére, és ha APEX szerver akkor nem írsz utána semmit, ha Chicane akkor egy c betüt...
  • chris1997
    #61280
    Ja, működik. Akkor kész a fórum új verziója, Chicane-el, menüvel, Bannerrel, stb. :D
  • Ryder159
    #61279
    Na az éjjel megálmodtam, hogy lehetne betenni a chicane fejlécekez is, és nálam működik.
    Ha valaki van itt, akkor mondja meg hogy nála is jó-e minden, látja ez a sajátját, és lentebb XXPROSTREET fejléce is látható e. Ajánlott egy CTRL+F5-el frissíteni. Köszi...
  • SUNNY84HUN
    #61278
    ezt meg csak úgy a nagy nissanosoknak
  • SUNNY84HUN
    #61277
    hát ez igen f@sza

    c classos pálya




    ez meg nem tudom miért vette magára bent volt a futamon ,lehet neki is koszos volt a lelke
  • trakk
    #61276
    Na igen, az egy dolog, hogy az Infinitit elírták, de az még jobb, hogy a G35-höz nincs is bodykit.
  • tigris013
    #61275
    Sziasztok!

    Magyar rekord: Northbay&Harbor 2:04.1, rapid fire nélkül Pagani Zonda Cinque-val, csak még nincs frissítve
  • SUNNY84HUN
    #61274
    igen én is örülök neki , sokba volt eddig , de nem 1 hét alatt állt össze , bár már nem olyan a szerelem a száguldozás meg a bütykölés iránt mint régen már kopik az iránta érzett vágy mert a családom fontosabb ,ha szeretnél valamit tudni vagy kérdezni gyere oda ha látsz ne itt írogass offolj mert agyonvág Chris

    A csalókal itt semmit nem tesznek , én is akit 2éve jelentettem meg küldtem videót képeket még vígan játszik 1 hete lobbyban is volt velem és ugyan úgy csalt a wowról hallottam hogy ott baszkódják a csalókat ki rendesen..
  • Milo82
    #61273
    Select Manufacturer Body Kits on Sale for 50% Off!
    Porsche, Volkswagen, Ford, Ford Shelby or Infinite
  • gduck
    #61272
    Hopsz, mi ez a lvl60 ? Egyre messzebb leszek :)
  • nfsbukta
    #61271
    sorry hg kis off :
    ez tök jó hogy megépítettétek én nekem is álmom jobban megvariálni a toledot , mennyibe fájt ez eddig neked , szoktam vagy is szoktuk látni hogy sokat krúzoltok meg centrum parkolóban is gyülekeztek esténként :)

    +++++++++++++

    a csalók engem kikészítenek nincs valami program ami tíltja ezeket vagy valami a szerveren , én anno wow oztam és ott volt hogy 10 ezer embert kb kivágtak csalás miatt , nem foglalkoztak vele hogy fizető vendég volt vagy sem , .. itt is azt kellene
  • SOLYMOSIROLAN
    #61270
    srácok, olyan érzésem van, mintha duplázó lenne a worldbe... 32 ezer chas-t kaptam gemért meg 54 ezer xp-t!!!
  • lorci
    #61269
    Ezen a videon se látszik a kártyaválasztás és ennek a videónak is kb olyan a minősége mind amit én felvettem.Ha ennek elfogadják akkor kapják be stat oldal adminjai
  • Quqa
    #61268
    Különösen azért mert el is lett váltva vagy 4x, meg a vége sincs meg. Azért dobtam be ezt, profin vált, mégis csillagos az ideje pedig csak 5. lenne.
  • Gyuszopapa
    #61267
    Most nem akarok itt kukacoskodni,de a lefelé váltás a plusz nitrózásért az nem szabálytalan?Mert itt azt látom hogy 5-4-5-4 utána 6-5-6-5.
  • chris1997
    #61266
    Pofás térkép.
  • tutuhawer #61265
    Helóheló
    A Poseidon mindig feltette a videóit, nehogy kérdőjel maradjon. Ezt nagyon nehéz megdönteni, adu ász kell a kébe. A videóin meg kell nézni, mikor készült, a skilleket tekontve - elsősorban.
    VIDIA videóját megnéztem, hát a fene tudja, a kártyaválasztásba lesz, aki beleköt. Érdekel az ügy, mit mond majd a drag főnöke. A végén már igazán mindegy lett volna, hogy akad a játék vagy sem, az odőt és a skilleket, de főleg a kártyaválasztást szépen be kell mutatni. Kíváncsi vagyok, mit mondanak. Nem semmi ügyesség nyomogatni a gombot, én összevissza váltogattam a fokozatokat a lambómmal...
    Simracewayben kicsit könnyebb most a dolgom, a gázzal kell játszani, az autó végig. mind a 100 körben 4. fokozatban jól el van...Bőgetem a motort 55 percig, jó móka az is, meg a gyorsulás is
  • trakk
    #61264
    Egyébként ha már térkép, akkor inkább ez.
  • trakk
    #61263
    Eléggé egy átmeneti időszak ez a mostani, április végéig nem lesz pontos ott semmi, szóval nézd el ezt nekem.
  • Quqa
    #61262
    Ja hónap azt elírtam, de az sem sem stimmelt, fel volt cserélve.
  • chris1997
    #61261
    Ezt régen kinyomtattam, még bölcsis koromban ráírtam, hova kell mennem, ha a rend őreit le akarom rázni a WRX-el vagy a Mazda3-al. És amikor még szentül meg voltam róla győződve, hogy az R8 4.2 teljesen versenyképes
  • chris1997
    #61260
    Átírtam, de szerintem a Wikia jobb :)
  • Quqa
    #61259
    Van egy ilyen térkép is ha valakit érdekel mit, hol, hogy hívnak.
  • trakk
    #61258
    Nem hetek azok, hanem hónapok.
    Az ötleted meg nem is hülyeség, lehet, hogy meg is csinálom majd, de csak egy külön táblázatba.
  • BONESAI
    #61257
    nfs-s mutatja az aznapi pályákat
  • Quqa
    #61256
    Amit lehagytam ma pl. B hét lenne, de az A jobban hasonlított a valósághoz.
    Nem tudom mekkora meló lenne az, ha a lista felett/alatt lenne egy 1-31-ig tartó számsor link (a napokat jelölve) és abban lehetne külön látni csak az aznapit.
  • trakk
    #61255
    Más:
    Chris, ugyan írd már át a Wikia-t Wiki-re plíz. :)
  • trakk
    #61254
    Az ehavi lista megegyezik a decemberivel, a CR és Hastings kivételével, mert azok akkor még nem voltak bent. Azokon kívül mindennek stimmelnie kéne, de ha találsz mást is, szólj és javítom.
  • goregrind #61253
    nem volt yooo 5let! Van egy erős indokom rá, hogy miért!
  • chris1997
    #61252
    Kiegyenlítettem a menüt
  • chris1997
    #61251
    Áhh..Az nem is volt köztük. 10perc talán.
  • goregrind #61250
    Vót ám, de a nagy agyammal kiselejteztem!
  • chris1997
    #61249
    ..pedig pont nekem van herótóm a dubsteptől általában :D
  • Quqa
    #61248
    A térkép.

    #61243 Nem csak ma nem stimmel, többször észrevettem már, bár lehet azóta már frissült.
  • chris1997
    #61247
    Wut térkép? volt térkép?
  • nfsbukta
    #61246
    #61051 meg vannak a forrásaim kicsi a világ
  • BONESAI
    #61245
    Abból tudom pld, hogy egyik napról a másikra hagyjam-e leharcolva az F1et ha van valami A-s pálya