94802
  • gyeprefos007
    #61324
    lehet :D
  • chris1997
    #61323
    Ennyire sok a magyar nyertes? :D
  • gyeprefos007
    #61322

    Srácok 370Z roadsterhez tud valaki egy színsSÖRT?
  • chris1997
    #61321
    Na, van beacon :D Egy-két kör megy Nismoval és R8-al, fakje.
    Egy tisztességes 1:23 megvan az oldschool GT2-vel. 1:27 Nismo és 1:28 R8. Audival még javítok.
  • chris1997
    #61320
    Úgy van.
  • trakk
    #61319
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az IE8 egy buta böngésző, kár is vitatni.
  • RoboKutya78
    #61318
    kezd értelmesen kinézni a fejléc grat :)
  • nfsmw4ever
    #61317
    Mert minden kis gyorsulás számít. A sling nem sok, de csak ad egy kis pluszt is. De mivel az neked is lehet, hát nyom egy kis egyebet.
  • Quqa
    #61316
    Ha már valaki speed hackel, mi a jó anyjáért nyom mellé sling-et, nooormááális!? A mágnest már meg sem említem!

    Más: ki cseszte a fejlécet …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert újra látom … [spoiler] meg a makró ablakban nyílik … [spoiler] és igen Krisz, IE8 alatt!
    [/spoiler] [/spoiler]
  • chris1997
    #61315
    Jaja.
  • nfsmw4ever
    #61314
    Azt tudom. Csakhogy mondjuk neked, meg nekem a nissan matyi jobban esett.
  • chris1997
    #61313
    Még van.
  • nfsmw4ever
    #61312
    A Nissan, azért jobb volt, neeeem?
  • chris1997
    #61311
    Tegnap óta :D
  • Hunn1a
    #61310
    A jó hír: van Renner, mint TopUp ajánlat. A rossz hír: 17.500 SB-s feltöltéstől. [#fejet_falba]
  • SUNNY84HUN
    #61309
    eléggé csúnya az a sebesség amivel mentél , még s classban is megírigyelné az f1 is :D
    gondolom meglökött szépen párszor :S
  • veszettróka
    #61308
    azaz :)
  • chris1997
    #61307
    WaTtaFak road :D
  • veszettróka
    #61306
    Ezzel vigyázzatok WTF Roadon - nagyon nyomja a hülyegyerek (mágnes!) a versenyeket egymás után, fáradhatatlanul.


    És igen, azért juggeres kocsival nyomja hogy...

  • Nomish
    #61305
    Srácok,gondoltam szólok,hogy nem működik az ingyen speed boost topik. Rákattintok,előhoz egy új oldalt,és halott linkre dob.
  • noblem1983
    #61304
    Gondolkodok rajta. Nagyon sajnáltam, hogy nem tudták időben befejezni de elég szutyok volt az idő. Cserébe jókat röhögtem néhány ausztrálon ahogy hülyültek az esőben
  • goregrind #61303
    Nem, én ilyen kis tudatlan vagyok és nem tűnt fel a neve kapásból! És miután mögötte haladtam (már amennyire bírtam) az sem tűnt fel, hogy úgy száguld, mint a single futamokban a damilos autók! Az sem tűnt fel, hogy az S emelkedő után ahol van a nagy ugrató a táblával, ott úgy szárnyalt mint egy boeing! Majdhogy nem a benzinkútnál landolt! Szóval nem, nem tudtam én semmit!
  • BONESAI
    #61302
    Ja hogy te nem tudtad hogy csal? Sajnállak
  • goregrind #61301
    Mint ahogy az a tisztelt versenytárs nevén is látható, ő soha nem nyúlt semmilyen illegális eszközhöz! Ő teljesen tisztességesen verszenyzett és versenyzik a jövőben is! Ráadásul négy csillagos skill-ek és alkatrészek vannak a tarsolyában, szóval neki nincs is szüksége semmiféle külső alkalmazásra! Legyünk büszkék sz ilyen játékosokra!



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]Ok, most picit nem mírtam igazat!
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • Ryder159
    #61300
    ja mondjuk ez is igaz. Jobb lenne ha a magyar ranglistás helyezést tudnánk kirakni, de az szerintem lehetetlen, legalábbis az én programozói tudásommal.
  • nfsmw4ever
    #61299
    Pontosan. Ennyi.

    Megj: Nissan matricák beújítva
  • chris1997
    #61298
    Inkább alszok
  • Hunn1a
    #61297
    Jövő héten jönnek az új IGC járgányok. Jaj de várom már. Jöjjön már a Miura (legalább)!

    Lesz rajtam kívül más Forma-1 fan, aki megnézi az Ausztrál Nagydíj időmérőjének végét éjjel 1-től élőben az M1-en?
  • tutuhawer #61296
    Én mindig azt mondtam, hogy nem fontos az összesített helyezés, egy-egy kedvenc pályánkon odatesszük magunkat igazán és már elégedettek is lehetünk. Valakinek lehetősége sincs, hogy minden pályán jó feltételekkel menjen, nem is lehet elvárni. Nem is várja el senki, hogy mindenáron lépkedjen előrébb a most kezdő játékos, csak szerintem egy minősítést ad a nevünk mellé a ranglistán levő helyezés, én pedig a fórumban feleslegesnek tartom. Akit érdekel, hányadik vagyok, az megnézi a profilomat rákattintással.
  • chris1997
    #61295
    Igen, fejléc kihúzása, de én a stat oldalt nem találom fontosnak. De ha kell, akkor legyen.
  • Ryder159
    #61294
    igen arra, plusz szélesebb lenne a fejléc, mert láttam hogy van akinek nem fér ki a mottó
  • BONESAI
    #61293
    Gondolom a ranglista összesített helyezés. Én jó ötletnek tartom
  • chris1997
    #61292
    Öhm..rank?
  • Dealcsy
    #61291
    Viszont hosszútávú bokros teendőim miatt bizonytalan ideig hanyagolnom kell a játékot. Tegnap már össze se szedtem a kavicsokat.
    De a fórumot követni fogom, hogy ne maradjak le az újításokról.
    Azért függesztem fel a játékot, mert elvett sokkal fontosabb dolgokból értékes időt, ami a továbbiakban mérhetetlen luxus lenne a számomra.
    Remélem nem húzódik soká ez, legfeljebb 2-3 hétig.
  • Ryder159
    #61290
    Ha minden jól megy akkor a fejlécben megjelenne a Rank. Először is el kéne dönteni hogy kell-e vagy sem, másodszor hogy hova
  • Dealcsy
    #61289
    A menü tényleg jobb lett, átláthatóbb.
  • Dealcsy
    #61288
    Chris: A hivatalos nyereményjátékok leírásáért kaptál egy zöld pluszt.
  • chris1997
    #61287
    Kipróbáltam valamit, de balra húzza a menüsort :D
  • goregrind #61286
    ...a térkép hun-é van megen főnök úr...
  • trakk
    #61285
    Hát ez gyönyörű egy menet volt, alig láttam valamit.