94802
  • BONESAI
    #61244
    A pályás-napirendes cucc nagyon hasznos szerintem
  • trakk
    #61243
    A napirendért én vagyok a felelős, úgy látszik, tizenötödikénél becsúszott egy baki, de már javítva.
  • goregrind #61242
    dobja be valaki a linket ahhoz, most melózok a menün...
  • goregrind #61241
    A térkép az én bakim...
  • Quqa
    #61240
    HG: A térkép direkt nincs a linkek között? A pályák napirendje meg nem mindig pontos (pl. ma sem), bár utóbbit nem tudom ki frissíti.
  • trakk
    #61239
    Hát, legalább valakinek, fórumon elég egybehangzóan megkaptam, hogy idegesítő a zene. :D
  • chris1997
    #61238
    Köszke. Ritka az, amikor megtetszik egy Dubstep :D
  • BONESAI
    #61237
    F1-em többet megy nitró nélkül
  • trakk
    #61236
    Excision & Downlink - Crowd Control (Delta Heavy Remix)
  • chris1997
    #61235
    Mosógépmuzsika címe?
  • SOLYMOSIROLAN
    #61234
    http://picturepush.com/public/12422696 itt a link ha valakit érdekel, szerintem egyenlőre nem megy rosszul
  • SOLYMOSIROLAN
    #61233
    megfuttatam a lexsust:)
  • nfsmw4ever
    #61232
    Akkor az info megerősítve
  • zsomboor
    #61231
    Jól hiszed
  • SOLYMOSIROLAN
    #61230
    meddig lehet jelenlegi ICG-ket venni?
  • nfsmw4ever
    #61229
    20 perc múlva CGS. (Azt hiszem a Chicane szerón)
  • nfsmw4ever
    #61228
    Ohh. Köszi!

    Rexinfernum: Fején találtad a szeget. Ugyanezekkel van "bajom" nekem is. Tény hogy lehet brutál jó időket futni, de úgy érződik, mintha az én/mi autónk kevesebb lenne azonos körülmények mellett is. Szóval értetlenkedek néhol továbbra is. Azt tudom, hogy egy-egy jobb időért vért okádok és üvöltve nyomom a nitrókat és messze nem olyan szép az én futamom, mint amit jó pár rekord videón látni. Lehet napi 12-16 órát kellene tolni a játékot, mert a versenyszámok alapján, a "profik" is ezt teszik. De lehet "csak" generációs különbség van az ő tudásuk és az enyém között. Meg az a napi tíz óra meló sem tesz jót a reflexeknek, sem a türelemnek. De sebaj, kicsit többet költök nitróra, meg mysterire, aztán nekiesegetek. És tolom ész nélkül
  • chris1997
    #61227
    Zonda Drag
  • goregrind #61226
    Ok, elhiszem a profizmust meg a kilométereket. De amint az előbbi videón is látható volt, úgy ezen is megfigyelhető, hogy az új skill rendszer előtti. Akkor én még porsche huszár voltam ezerrel, ment is mint állat! De ha véletlenül picit is falhoz csaptam, nem tapadt mint a 3 napos fika, mert az NFS fizika idióta! Ez tény! És nézd meg az alábbi videót 0.22-0.25 közt, a kanyar előtti falazást. Egy picike lis kilengés csak szinte észre sem venni. Na, ez a varázslat ám!

  • nfsmw4ever
    #61225
    És azmiaz???? (I am noob?)
  • chris1997
    #61224
    Kivették a Sleight Runnert.. ideje volt.
  • nfsmw4ever
    #61223
    Igen. Ez a nagy kérdőjel bennem is ott szuszog már jó régen, jó pár nagy név és videóik kapcsán. Én még nem találtam rá legitim magyarázatot... De tény hogy hihetetlen profik tudnak lenni.
  • BONESAI
    #61222
    Videón futának néznek ki a köreik, az igaz. De ha megpróbálod lefutni őket akkor rájössz, hogy lehetséges idők mind
  • nfsmw4ever
    #61221
    Kilométert. Jó sokat Tény hogy félelmetesen uralja az autóit. Egy trófeám is akad tőle, ahol nem bírt az RTR-x-emmel Szép is az a kép (nekem:-) )
  • goregrind #61220
    ...meg hogy a répába tapad ez ilyen sebességnél a kanyarokban? Mindegy, részemről IT'SAMAGIC kategória, nem agyalok ezen!
  • goregrind #61219
    Ennek a poseidon pofának olyan szinten startol majd tép végig a pályán az összes autója, mintha p*csánrúgták volna! Mi az isten nagy pálcáját tett ez bele???
  • BONESAI
    #61218
    SPEEDBOOSTER27el megyek.. lazán ment egy 3. helyes időt Skirmishen (22.70)
  • Quqa
    #61217
    Mondom engem nem érdekel, de a beérkezett időt nézik nem fogják kockázgatni (nem is lehet). Itt egy jó régi videó rosszul felvéve (low), de jól feltöltve és a vége kristály tiszta!
  • chris1997
    #61216
    Támogatva :D
  • nfsmw4ever
    #61215
    Jár a zöld pirospont Így kell ezt csinálni.
  • goregrind #61214
    Tőlem aztán lehet qkázni a statot, nem azért játszom! Elindítom (ha indul), ki egy masina a garázsból és gyia! Az sem érdekel, ha 10-ból 20-at veszítek, a lényeg a száguldozás!
  • BONESAI
    #61213


    Ebből már tényleg látni, hogy 19.62-t mutat amikor beér. Általában 0.02-0.03at kell hozzáadni és megkapjuk a végső időt. Az ideje a stat oldalon pedig 19.641, tehát nem fogják más időhöz asszociálni, hanem ahhoz amit ezen a videón futott.
  • Quqa
    #61212
    Nem kötekedésből, de én ennyit látok belőle és nem a játékban kell a full minőség , hanem a felötlésnél (HD), mert itt nagyon leromlott, és én ebből 21,04-et veszek ki , de lehet más is!Nem mintha annyira érdekelne a ranglista!
  • Hunn1a
    #61211
    Látom, egyszerűsödött a linksor. Tetszetős.
  • BONESAI
    #61210
    Szerintem látható, de majd elválik. Akadozik a játék ha HDben veszi fel, az a gond.
    Szerintem viszont elfogadják neki, már csak a többi dragos helyezéséből kiindulva is.
  • Quqa
    #61209
    Biztos az én szemem a rossz, de én nem látom sehol (homályos), ha az eredetin látszik HD-ben kéne feltenni egy jó konvertálóval, mert így szar se látni belőle.
  • BONESAI
    #61208
    Hát akkor dobhatod a statisztikát a kukába.. sajnos a drag is fontos a jó helyezéshez.
  • goregrind #61207
    kötőjel missing... azaz azért a 9-15 másodpercért...
  • goregrind #61206
    Eddig nem igazán voltam az a nagy drag fanatikus, de most a sok-sok videó után, amit végiglestem eldöntöttem: LESZ@ROM a drag-et,azért a915 másodpercért nem éri meg!
  • tigris013
    #61205
    Szeva! Gratula a rekordért szép teljesítmény. Az már máskérdés hogy el is fogadják-e. Menjél pár kört Perfect10N-el, ahogy én szoktam mert néha beszokodt hívni groupba és mentük pár privátott és ki is vette a csillagos időimet