94802
  • Guido992
    #61484
  • Robirx7
    #61483
    okkéé..szóval az eladás részéről még mindig nem tok semmit, akkor veszem a Solticét, de eladhatom-e ezt a fajta dragos gtr-t úgy hogy slottot is kapjak vagy hagyjam meg mert elég használható és csak 50en vegyem a pontiacot..?
  • Quqa
    #61482
    Igen, C-D-ben a GPX a legjobb IGC-s!
    A GT-R-ek közt az a legjobb (a Nismo-t nem számolva) jól fordul, tapad és elég jól gyorsul különösen dragon, bár a Mucik simán elverik ott is.
  • Robirx7
    #61481
    Én ilyenkor például úgy fogom fel hogy hiába lettem a csalók miatt pl 3ik mégis első vagyok mert én azt a helyet csalás nélkül értem el..de a kérdésemre tud vki válaszolni?
  • Nomish
    #61480
    Istenem...ennyi anya b*szó tetves csaló,rammer,vezetni nem tudó bal*aszt...komolyan mondom. Elkezd a célvonalban ugrálni,végig pattogja a pályát,vagy csak simán hamarabb rajtol el mikor még el sem kezdődik a visszaszámlálás,vagy 590-el hasít,vagy csak simán balfasz,és faltól falig megy,borogatja a trafficot,ha meg előzni akarom rám húzza a kormányt. Kezd a tököm tele lenni ezzel a játékkal megint.
  • Robirx7
    #61479
    C/D class-ra jelenleg a soltice a legjobb(igc)?azon gondolkodtam hogy eladom a gtr specv-t, ugyis A-ra van lp650 meg gts szóval ez a gép elég haszontalannak tűnik...adjam el?(ez az ingyenes drag fajta szóval nem tom ha megkapom a slottot), vagy várjam meg az 50et és csak akkor vegyek C/D-re is vmit?
  • zsomboor
    #61478
    Én eddig bármikor láttam valakit falon átvágdosni az nem tudott célbaérni, ment tovább a célvonalon túl is..mivel én nem próbáltam és nem is fogom, így mondjuk nem tudom hogy most mi van
  • Quqa
    #61477
    Ha lenne akkor az auto finich-t nem kéne DNF-re dobni. Találkoztam nem rég egy ilyen árkon – bokron keresztülmenös gyíkkal Out-on, ráadásul magyar volt, de mikor ráírtam, hogy looser hacker kilépett.

    #61473 Ui:
    Az ilyen nem tudom mit csinálna az új Alien-ben (besza-behugy), ha nem öltek már meg vagy 18.652.245-szor a metamorfok – és csak elején vagyok a legkönnyebben – akkor egyszer sem (keresem a lőszert, pajzsot nem utánam lopóznak és ezt húzták le több helyen), pedig már végigtoltam 1-2 lődözős cuccot.
  • Hunn1a
    #61476
    Beachfronton mentem egy lazát a Project.D-s 86-osommal, és egy 7-7 Medion tuned turbó esett belőle. Klassz.
  • zsomboor
    #61475
    Checkpointmost is van, wallhack nem működik pont ezért...
  • RoboKutya78
    #61474
    checkpoint-ot sose láttam worldbe bár lehet rosszul figyeltem.
  • Quqa
    #61473
    A kölcsönzős az 820 ov. volt (jól fel van az húzva), tehát megvette neki apuci, csak nem bír vele játszani, ráadásul TE-n. Nem értem miért nem teszik vissza a pályákra a checkpoint-okat (állítólag volt), az ilyenek mehetnének DNF-re + levonnának tőlük vagy 50.000 IGC-t. Az a gép azonosítás nem, hülyeség, azért nem hinném hogy naponta venne a 10 éves pulyának egy új lapot, valószínű azt mondaná egy oltári nagy pofon kíséretében olvassá büdös kölök.
  • veszettróka
    #61472
    Csak "tolja / pörgeti / viszi ki" a játékot. Gyorsangyorsan. Nehogy soká tartson. Annyi más "gama" van még amit "ki kell vinni".
  • Ryder159
    #61471
    Valószínűleg beleunt abba, hogy ő heteket fut egy jó alkatrészért, addig mások a gép közelében sincsenek, hanem ilyen botokat használnak, és tele vannak ultrával. És látván hogy nem csinálnak velük semmit, ő is megpróbálja. Nem mondom hogy ez így rendben van, de egyrészt aki így gondolja annak igaza van. Ha már az elején tettek volna a csalók ellen, akkor most nem volna minden második játékos csaló...

    Már gondoltam, hogy nyitok egy új profilt, és abban olyan pofátlanul csalok, amennyire nem szégyenlek. Kíváncsi vagyok mikor bannolnának. Bár szerintem mindenki tudja a választ. Hisz amikor a CarreraGT volt a STD autó, olyan képet küldtem, amin én is CarreraGT-vel voltam, lecseréltem car changer-el, elküldtem Drew bának névvel, és még mindíg él az a profilom.
  • RoboKutya78
    #61470
    áá szánalom facebok world oldalon most az a legnagyobb buli hogy közzé kell tenni a teljes autós kép gyűjteményt...
    Büszkélkednek a 200 forgalomba helyezett boost csodával ...... na hagyjuk
    Már alig várom a csütörtököt végre kiderül stoban mit rejtegetnek számomra:)
  • RoboKutya78
    #61469
    akkor vak is vagyok még nem hatott a reggeli bögre kávé:)
  • trakk
    #61468
    Fekete a Meki, szóval nem rental volt.
  • RoboKutya78
    #61467
    aha főleg ha egy napos ren autóról van szó bár mintha tuningolt overe lenne ha igen akkor nem vágom ennyire nem bánták a csalókat ?
    Ha egy napos cucc akkor se vágom a csalását bár egy nap alatt sok jót ki lehet bulizni ezzel a módszerrel egy perc alatt gondolj bele hányszor tudod lenyomni a teleport gombot.
    Azért lehet az álkarimmal kipróbálnám de lusta vagyok rákeresni erre a csítre.
    Erre a megoldás tényleg az lenne ha nem a karakterét bannolnák a játékból ha bannolják hanem a hálókártyája vagy az alaplapja azonosítóját mac számát tennék bannlistára. Bár ezeknek ez se fájna apuci másnap új alienwer notásal állítana be fiacskája szobájába.
  • Hunn1a
    #61466
    Ne agyalj rajta, mert a végén még öngyilkos leszel. Ez olyan, mint a tegnap az FB-n terjedő vírus (szerencsére csak Chrome felhasználóknak lett belőle bajuk).
  • trakk
    #61465
    De ha tényleg csak feladatként, egy nyűgként fogja fel a játékot, akkor megint megkérdezem, hogy minek játszik?
  • veszettróka
    #61464
    Fogyasztó, a jövő generáció
  • Gyuszopapa
    #61463
    Kényelem,nem kell koncentrálnia,görcsölnie hogy nyerjen.Az a helyzet lassan már a a jónép egy része úgy tekint egy játékra mint egy feladatra,márpedig ha nem a játékélményért játszik valaki akkor elveszik az egész varázsa és feladatként tekint rá,a feladatot pedig álltalában nem élvezzük és próbáljuk minél könnyebben gyorsabban végrehajtani.
  • trakk
    #61462
    Nem tudom, mi történt HS-en, de mást se látni ott, csak csalókat, 4 emberből 3 autofinish-t tolt ellenem. A legelső egy Murci volt, azon annyira nem is lepődtem meg, IGC-s dög. A második már egy cinegét dobott be instant a célba, ott már felvontam a szemöldököm, de aztán berakott ezzel:

    A számláló bugos, itt is autofinish történt. De kérdem én, az ilyen mi a fenének játszik? Megvan neki a top autó, súlyos összegekbe fájt neki, mégis inkább vezetés nélkül akar nyerni. Mi ennek az értelme?
  • Gyuszopapa
    #61461
    Itt a hülyék csalnak akik még csalni is bénák,játsz a BF3ban csalókkal 1 szerveren,ott csak azt látnád hogy hullasz mint a légy.
  • goregrind #61460
    Még egy kép tőlem - nektek! Nagyon megy a mai nap...

    Aki ezt ma túlszárnyalja, az nyeri az ingyen rózsaszínű F1-et (full Ultra és 4 csillagos skill).


  • goregrind #61459
    ...a szabad kóborlás közbeni trollkodás megengedett???



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sztori röviden:

    Nem akadt épp' semmi olyan futam, ami bejövős lett volna, ezért csak száguldoztam össze vissza. Feltünt közben egy challenger, amelyik folyamat világított elől. Pár percig "követtem" (épphogy tudtam), majd amikor csattant egy falon gyors klikk a nevére és ment az üzenet. Persze beálltam vele szembe lássa kitól kapott üdvözletet, erre nem köddé vált...
  • goregrind #61458
    bömös vs efegy...


    Én csak lazán séta autókáztam...


    ...volt aki egy picit izzadt...


    ...és volt, aki meg úgy durrogtatott mint józsi bá' a bableves után...



    Ja, 20ezret is kaptam még! Aki a kicsit nem becsüli... Vagy ajándéku nyihuhu?
  • goregrind #61457
    Jó neked! Én eddig 2X futottam össze Tutuval, 1X a főnök úrral - és ennyi. Mármint azt számolva, hogy történt is-e valami lényeges, mert volt pár magyar aki felbukkant innen, de leléptek mindig a lobby-ból...

    Ja, meg párszor összeakadtam Viki-cimbivel is! De onnan én tipliztem...
  • SUNNY84HUN
    #61456
    ez tegnap volt többször multiban összefutottunk ;) tök jó volt


    ezt meg csak úgy
  • BONESAI
    #61455
    Reventonnal már nem rossz. Arra a pályára a 4x4 meg a nagy launch grip kell. Launch gripem meg 20% Paganival, úgy mentem 9.71-et. Félkész kocsi.
    Többi pályán meg más a helyzet
  • tigris013
    #61454
    Javitottam időt

    Rockport Turnpike - 9.67 Lamborghini Reventonnal
  • chris1997
    #61453
    Van egy sanda gyanúm, hogy aki borult az nem ő.
  • kanyesz07
    #61452
    Hogy borultál ekkorát egy full egyenes szakaszon?? Vagy az más?
  • RICCS98
    #61451
  • SUNNY84HUN
    #61450
    új igc ről a véleményt osztom " nesze semmi fogd meg jól " , mind volt már igc , evora amúgy nem rossz dög szvsz

    #61428 egy időmben ment rendesen , most nem tudom hogy jó e még a trükk
  • kanyesz07
    #61449
    na ez ám a durva..

    Aventador Limuzin
  • kanyesz07
    #61448
    Izélik a Venenot hogy szép meg 3.5millió meg gyors, meg csak 3 db készül. De játékilag végsebessége 354. Gyorsulása 0-100 ra 2.5 ami jó
  • TOMDRIVER333
    #61447
    Most már új sincsen, miért, miért?
  • kanyesz07
    #61446
    vagy egy Lamborghini Urus :D
  • kanyesz07
    #61445
    Előbb a Régi EB