94802
  • Hunn1a
    #61524
    Csak azért kérdeztem, hogy "Big Bull"-e ez, de ahhoz rövid a motorháza.
  • trakk
    #61523
    Vagy V8, ez a kettő van említve.
  • trakk
    #61522
    V10.
  • kanyesz07
    #61521
    Na mikor lesz meeting?
  • Hunn1a
    #61520
    Az Estoquébe V12, V10 vagy V8 lett építve? (Persze egyelőre csak elméletben.)
  • zsomboor
    #61519
    És mi az a Royal Purple motor benne ?
  • trakk
    #61518
    S, mi más lenne.
  • noblem1983
    #61517
    2 napja én is beírtam a friends üzenetbe az inas nevét mert dragon garázdálkodott. Tegnap szintén Turnpike.on zöld Impreza Hatchback-el akart volna mókázni de el is húztam onnan mikor megláttam
  • chris1997
    #61516
    Class?
  • trakk
    #61515
    Ééééés bekerült az Estoque, 7,6K-ért.
  • chris1997
    #61514
    Fakje új topup. Bukó megint a Nissan Vinyl.
  • nfsmw4ever
    #61513
    Nem az egyetlen. Szerintem. De még a privát szférában marad vele, és nem az ilyennel elért időket dörgöli az orrom alá, lelke rajta. Nem tudom szívből elítélni, ha privátban gyúr a cash-re, part-ra. Csak az a bizonyos határ idegesít. Képes-e az ember megállni....
  • RoboKutya78
    #61512
    Skacok hol találok a városban Pesten olyan számtech boltot ahova érdemes belesnem ha vga hűtőre lenne szükségem 5770 ati alatt lassan kifekszik a gyári cucc.
    A vicc az egészben itt Kispesten már lejártam a lábamat Terminál központ Europark, sehol semmi eböl a szempontból mindegyik egy kaki áruház.

  • RED BULL F
    #61511
    Én is ismerek olyat, aki be is vallotta hogy használja. És a barátlistámon is rajta van. Sőt, ha jól láttam még a fórumon is megfordult a múltkor.
  • kanyesz07
    #61510
    emlékszek TE-n egy cheaterel mentem, taxis matrica volt rajta , fordal volt, és a rendőröknek segített elkapni.. Majd olyankot írt hogy nyugodtan jelentsem stb.. Én pedig meg se mukkantam..
  • Hunn1a
    #61509
    Én azt mondom: amíg szól a zene, nem érdekel, ki mit csinál. Ha beérek, beérek.
  • kanyesz07
    #61508
    nem ám :D
  • kanyesz07
    #61507
    én még most is csalok a worldon
  • RoboKutya78
    #61506
    Én a legelső csalásomat régóta ismert csapattársak ellen követtem el Cal off Dutty első szériájában.
    Bejelentés nélkül mentem fel hogy csalni fogok ellenük kipróbálás céljából.
    Kb egy 10 15 perces csetepaté után egyes ismerőseimben felbukkant a kérdés hogy én játszok e vagy más?
    Aztán persze bevallottam hogy mit művelek ellenük majd elkezdtem nekik felsorolni mit látok a csíter szemszögéből. Hány méterre volt, milyen pózban állt, milyen fegyvere volt, mennyi tölténnyel
    Kb mindig az utolsó másodpercben kerültem el a pályán és szúrtam hátba. Bevallom egy kicsit izgatott a dolog hogy hű de jó vagyok vele, de a másik oldalról visszaérződött hogy mennyire utálják a dolgot még akkor is ha kihívásnak tartotta ellenem így játszani.
    Aztán később a csíterek ellen használtuk a dolgot fel. Amikor szerencsétlent kiszúrtuk mit csinál a pályán a csítert a saját fegyverével üldöztük ki a szerverről:)
    Na ezen eset óta nem volt csít a kezemben.
  • Quqa
    #61505
    Nekem is volt ilyen, hogy KITT-et nem tudtam lerázni a Murcival, még dupla NOS-al sem Welcome to Palmont-on a hosszú egyenesben. A végét aztán elcseszte.

    HG: mi ez a szar térkép , szerintem a régi sokkal jobb, szebb és nagyobb meg csak amúgyis jobb …
  • nfsmw4ever
    #61504
    Talán igen. Ezért is kellene tömegesen fellépni a fizetős játékosok részéről. De mennyivel könnyebb csalni nekik is(mint újabban látható, tapasztalható). Amíg ez így szempont, addig nem lesz tömeg, aki kiállna a tiszta játék mellett. Bár nemcsak a fizetős játékosokat érinti, sőt őket kevésbé. Mert mondjuk megvehetik azt, amit egy ingyenjátékos, max csak nyerhet. A legtöbbet tőlük veszik el a csíterek. De ez csak filozofálgatás. Ami nagyon nem jó, hogy a sok csíteren és viselkedésükön, verseny moráljukon elkeseredett, eddig 110%-osan tiszta magyar játékosok kezdenek elgondolkodni ilyen-olyan csaláson. Tudom, hogy nem mások megalázása a cél, nem mások falbadöngölése és nem is a top idők elérése. Sokkal inkább a nyerhető alkatrészek és a tetemes mennyiségű igc beszerzése a motiváció alapja. És erre csak nagyon csendben jegyzem meg, ismerve az összképet: kicsit megértem. De hol van a határ. Hol lesz a határ azután ha egyszer valaki megteszi???? Nekem a pár másodperces privát HS a legcsábítóbb, szigorúan a 60 lvl profilban. A kicsikkel most úgyis megálltam, mert nem jön be nekem a rep duplája. Ha lehetne inkább 500-1000 búsztért én csökkenteném a magam, verseny után kapott rep-jeim számát, mennyiségét. Az bejönne. Szóval a privát HS... Elgondolkodtató, hogy egy röpke délután több millió cash és jó pár part, after összeherdálható. Jó lenne. Csak félek, hogy a saját lábam nyomától nem látnám többé azt a határozott, ám vékony vonalat amit... Amit csak egyszer kell, egyszer lehet átlépni.
  • Milo82
    #61503
    Amíg ennyi ember veszi a boost-ot a sok csaló gyökér mellett addig minek tenni ellene gondolják ők!
  • RoboKutya78
    #61502
    Amíg mókolnunk kel a boost vásárláshoz az earn eléréséhez én nem csodálkozok ezeken
    Én mint magyar ezeket a szempontokat látva csodálom hogy eddig kibírta a játékos csoport csít használat nélkül.
  • nfsmw4ever
    #61501
    Épp most futottam vele össze Runway-en. 401-el bírt csak menni, mivel nem lett első, inkább DNF. Tényleg szégyen....
  • tigris013
    #61500
    reportoljátok ám :D
  • nfsmw4ever
    #61499
    Nem az egyetlen sajna. És félek, hogy a számuk csak növekszik.....
  • tigris013
    #61498
    Sziasztok!

    Magyar cheater, és még hozzá Boost-ol is. SZÉGYEN GYALÁZAT!
    http://picturepush.com/public/12448044
  • nfsmw4ever
    #61497
    Elérkezett a végső idő. Miután már mindent tudtál bannolni az univerzumokban, nem maradt már más, csak az Entitás eszközei. Gratulálok! Ez is egy eredmény
  • RoboKutya78
    #61496
    Javaslom linkys ruter és mondem használatát nekem kb nem hazudok nyóóc éve lassan kikapcsolás nélkül duruzsol.
  • chris1997
    #61495
    [OFF] Nem nagyon leszek gépközelbe mostanság. A Router összefosta magát és a modem sincs jól. Kivégeztem :-D
  • RoboKutya78
    #61494
    nem hitten volna hogy beadod a kulcsot és belesel a játékba:)
  • RoboKutya78
    #61493
  • JAKX
    #61492
    Jaj de szép is volt: hárman indulunk körversenyen, a harmadik fél valahogy ott ragad a rajtnál, na jó benézet valamit, lehet. Megy a futam, lökdösődés, nitró stb. az arc még mindig ott áll a rajtvonalnál. Jön a cél, te már elkönyveled magadban az első helyett, mert hát első vagy. Beérsz: tüzijáték, hurrá nyertél TE lettél a MÁSODIK!!! A kis satnya megelőzött.
  • chakon88
    #61491
    sorry.... no comment....
  • tutuhawer #61490
    Szevasz
    külön kiemelte a Nissan, hogy az nem Skyline. Nissan GT-R R35. :)

    OFF: megyek , megkeresem a USS_ROBOKUTYA nevű hajót a star treckben... Most mindenért megfizet, az biztos...
  • chakon88
    #61489
    Sziasztok.... Most látom hogy milyen gépek mennek és köztük van a Skyline Spec-V is.... Még jó hogy megint meg tudtam venni ......
  • Robirx7
    #61488
    pont annyi slot van elfoglalva ahány autóm van
  • Robirx7
    #61487
    body lent van már rég-nem is értem hogy tudtak olyan idétlen kittet kitalálni-festés..az meg egy ilyen egyszerűbb versenyes van rajta, nézd meg :) akkor szerintem megtartom, aztán kivárom az 50et és veszek akkor kocsit, remélem addig nem szedik ki a soltice-t :S
  • trakk
    #61486
    A Snowzilla nagy port kavart, pont amiatt, hogy nem járt hozzá slot, de ha eladod, és ha jelenleg nem foglal több helyet, mint amennyid van, akkor lesz egy üres helyed.
  • Nomish
    #61485
    Eladásnál 0 igc-t kapsz érte az biztos,car slot általában megmarad,legalábbis akárhányszor eladtam ilyen ajándék autót Lancha Delta,Boxster spyder,Dodge red jugger stb,mindig megmaradt a slot. Bár inkább tartsd meg,le róla a body,alapbol nem lesz rajta spoiler,és mehet rá valami vagány festés.