94802
  • Hunn1a
    #61444
    A Veneno bejöhetne.
  • kanyesz07
    #61443
    És itt az új batman kocsi

  • kanyesz07
    #61442
    vélemény?
    Jövő autói
  • nfsmw4ever
    #61441
    Hát, mindenkinek igaza van kicsit. Pont mint a színsoroknál. Egyedi. Függ a net-konfig-aktív játékos szám-játékidő-háttérben futó folyamatok-merevlemez sebesség-től. Gondolom. Nekem a vasárnap hajnal, kora reggel a bejövős. A szerverhúzást meg kétszer egyforma körülmények között még nem tapasztaltam. Pedig súlyos másodperceket jelenthet. A halálom meg a civil forgalom, és azok viselkedése. Az is tény, ha kettőnél több cheater összefut egy versenyben, akkor kiakad a játék és borul még a fizika is.
  • BONESAI
    #61440
    A forgalom az versenyenként változó. Singleben általában több, mint multiban, mert több az "ellenfél". Viszont játékosonként egyedileg is változik egy adott versenyen belül.
    Nekem a nap-éjszaka nem nagyon kavart be eddig, bár tény hogy a legjobb drag időim nappaliak
  • zsomboor
    #61439
    Nálam akkor a leggyorsabb mikor elindítom és aztán egyre jobban belassul, úgyhogy kb. 30 percenként újraindítgatom
  • tigris013
    #61438
    Nálam meg pont az kell hogy sötét legyen mert akkor nem laggol a játék és még azt is észre vettem hogy kevesebb a traffic, de szerintem az géptől is függ aki időket megy hogy milyen napszak és mennyi ideje van bent a szerveren
  • kanyesz07
    #61437
    az első boostos kocsim. Akkoriban még nem volt hova tennem az ultrákat, mindenféle volt.. szinek úgy lehetnek hogy Zöld, Zöld, Kék , Kék, PIros, Kék
  • kanyesz07
    #61436
    785 re van nálam tuningolva. a Gyorsulása 898 ^^ . Meglepődtem mert direkt a célnál bekanyarodtam megvárni őket, vártam 6mp, már láttam őket.. Ájlávjúzondaf , minden gyilkosa a gépecske.
  • nfsmw4ever
    #61435
    Iiigen. Valami történt. Brutálisan mennek a Zondák. Ez valami silent kalibrálás lehetett. Tény, hogy nagyon mennek.
  • kanyesz07
    #61434
    Hirdetem a Zonda F em mostmár Aventador gyilkos is.
  • Hunn1a
    #61433
    Nem, az vagy az S15 volt, vagy az RX-7 RZ.
  • veszettróka
    #61432
    Erre vetted a widebodyt a múltkor?
  • Hunn1a
    #61431
    Szeretek joyride-olni. Dover Street a Project.D-s 86-osommal: a rajtrácson mindenki A szintű rajtam kívül + egy C szintű nitrólovag 86-osa.
  • veszettróka
    #61430
    Hajrá - alaposabb vagy mindenkinél hátha közben találsz 1 jobb módszert, ami mégtöbbet ad.
  • BONESAI
    #61429
    Pénz van, ész nincs
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden skill 4 csillagos


  • csiles
    #61428
    Ezt holnap este ki fogom próbálni, mert ez így, ilyen formába, ahogy leírtad, még nekem is új.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Négyfős TE: Menj be a célba nem utolsóként - lehetőleg úgy hogy azért mindenki beérjen - és amikor már csak egyvalaki van kint, akkor nyomd a Next gombot. Várd meg amíg az az utolsó is beér és akkor nyomd a 2. Next gombot az elszámoilás után. Ezzel kevesebb pénzt ír ki ugyan, viszont azt kb. triplázza, azaz a rendes max. pénz dupláját kapod."


  • trakk
    #61427
    A fórumon már találkoztam hasonló dologgal, állítólag ha valaki sokáig játszik, akkor egy idő után elkezdi "húzni" a szerver, ott ezt speedbug-nak hívják.
  • csiles
    #61426
    Én ennek a totál ellenkezőjét tapasztaltam tegnap reggel. Mentem pár singlet időre, s sötétben kezdtem. Előtte persze megnézem a magyar ranglistát azon a pályán, megkeresem rajta a régi időmet, plusz, 1-2 embert, akihez mérhetem magam. Mind2 fórumozik itt, mind2 a barátlistámba van, s nagyon sok idejük nitró nélküli.

    Na de a lényeg, hogy éjjeli, esti lámpafényben megközelíteni sem tudtam azt az időt, csinálhattam bármit... 1 órát elbasztam azon a pályán, aztán elkezdett világosodni, az idejeim meg javulgatni... Aztán azt vettem észre, hogy 1 nagy hibával mégis javítottam 1 secet az éjjeli fényes időmön... Hogy is van ez? Aztán rákoncentráltam, s rátettem még fél másodpercet...

    Szal, én szerény véleményem szerint a szerver "sötétsége" és "világossága" erősen befolyásolja a mért időket.. Persze az is számít, hogy milyen régóta lógsz a szerveren, de nálam ilyen lassúságot csak akkor okoz(ott) ha 10-12 órán át ment nálam a játék... Ma már nem, max 1-2 óra, így az újraindítás is felesleges.

    Szóval, aki időre megy, az lehetőleg "nappal" tegye, mert az éjjeli fények hatására, a szerverek is alszanak...

    A legeslegjobb módszer, európai idő szerint hajnali 2 és reggel 6 közötti időszakban ugyebár a szarveren alig vannak, ezáltal alig terhelődik, kinyerhető belőle a "szerverhúzás" (ami nem mindig sikerül) + a játékban jelenlévő mesterséges nappali világosság.

    Ezek a tényezők érvényesek arra, hogy egy jó időt össze lehessen kovácsolni.

    A kétkedőknek: Aki úgy érzi, van egy fasza ideje a "sötétségből", az vegye a bátorságát, várja meg a
    "nappalt" na meg persze a pályát, ahhol gurulni szeretne, s az álla fog leesni, mikor szarabbul megy, s mégis jobb időt fog futni...
  • veszettróka
    #61425
    Harc nem lesz, csak most már legalább a másik táborból is hangoskodnak :)
  • Hunn1a
    #61424
    Közel állunk a "japán vinnyogás kontra amerikai hörgés" harc kezdetéhez.
  • BONESAI
    #61423
    Pedig Nismoból rengeteg van
  • Nomish
    #61422
    Az "új" igc autókhoz meg csak ennyit : Nesze semmi fogd meg jól. -.-

    Igazán adhatnának valami ritkaságot játékpénzért. Vagy pl Nismo,Murcielago SV. Ezekkel elég ritkán találkozom.
  • veszettróka
    #61421
    [off]az nincs, de motor van benne :) [off]
  • BONESAI
    #61420
    Egy A class kocsiról beszélünk 731 overallal. A Cinque 744 ponttal megy 328-at, szóval...
  • chris1997
    #61419
    Csak?! :D
    Mi kerül 22.000-be rajta?
  • trakk
    #61418
    Kösz.
    Bár a wiki nem az enyém, én "csak" admin vagyok ott. :)
  • BONESAI
    #61417
    Láttam, hogy hiányzik az F1 sebessége a Wiki oldaladon. 330km/h felszerelés nélkül
  • Hunn1a
    #61416
    Szinte vérlázítóan olcsón mérik a Nakazato-32est. Főleg a Stingrayhez képest, ami talán még rosszabb is ennél. Legalábbis ATTESA E-TS rendszer nincs alatta.
  • veszettróka
    #61415
    Alkatrész: Treasure Hunt (min. 25 napig vidd el hogy lásd mi minden nyerhető ha rendszeresen csinálod)

    Pénzszerzés: Team Escape
    Egy kocsit megpakolsz ilyen rendőrös pénznyereményt növelő Pursuit Cash skill-ekkel, aztán gyítepaci!
    Még több pénz kell az egyes menetek végén?
    tipp:
    Ha Team escapen nyomsz legalább 1, mindenkire ható Team slingshot, vagy Team evade powerupot, akkor azért jár pár száz, ezer pénz pluszban.
    és trükk:
    Kétfős Team escapen szerezz egy kis előnyt a társadhoz képest, menj be lassan a célba, aztán figyeld hogy ő mikor ér be (a pályán, nem az eredménykijelzőn) és pont akkor mikor beér nyomd a Next gombot. Ha jól időzítettél, akkor a kíírt pénznyeremény dupláját kapod.

    Négyfős TE: Menj be a célba nem utolsóként - lehetőleg úgy hogy azért mindenki beérjen - és amikor már csak egyvalaki van kint, akkor nyomd a Next gombot. Várd meg amíg az az utolsó is beér és akkor nyomd a 2. Next gombot az elszámoilás után. Ezzel kevesebb pénzt ír ki ugyan, viszont azt kb. triplázza, azaz a rendes max. pénz dupláját kapod.

    Vagy ahogy Nomish is írja, nyomod a versenyeket, azzal gyorsabban telik az idő, s gyűlik össze egy rakás pénz. Márc 22-ig pénz, rep. duplázás van minden verseny végén.
  • BONESAI
    #61414

    Nem kapkodják el a beérést
  • Nomish
    #61413
    Most,gyakorlatilag mindennel jól jársz,mert duplázták a repet és a casht is. De én T.E. helyett inkább ajánlom a rövid 1-2 perces sprinteket,jól hoznak,és többet is tudsz menni mint mondjuk egy 3 perces escapen. Nem mellesleg gyakorlod a vezetést,visszarázódsz a ritmusba,és ha aranyat fogsz nagy eséllyel kapsz valamit. Bár nekem is legtöbbször A/M part vagy skill esik.
  • lolhunter
    #61412
    nagyon rég játszottam már az NFS Worlddel és nagyjából mindent elfelejtettem.. valaki meg tudná mondani hogy mi a legegyszerűbb módja a pénz és a jó alkatrésszerzésnek? mert nagyon ritkán kapok valami értelmes dolgot :\
    amúgy meg ez a World felhasználó ami a nevem már inaktív!
  • tigris013
    #61411
    Javaslok mindenkinek óránkénti reloggot mert ma tapasztaltam, hogy 4 órán át voltam a játékba és reggel privibe 9.70-8 között mentem Rockport turpike-on most meg 10.3-10.6, és jól váltottam. Ennyit számít ha sokáig bent vagy mert akkor lassítanak :(
  • kanyesz07
    #61410
    igaz
  • BONESAI
    #61409
    Az Evora veszélyes lehet a kisebb flexlambósokra nézve
  • chris1997
    #61408
    Bár az Evora megint elszaporodik, mint a "MODERÁLVA"...
  • chris1997
    #61407
    Máris kint?! És megint nincs R8 5.2, hálelújah :D
  • Hunn1a
    #61406
    Áldja meg őket egy kósza bontógolyó...
  • trakk
    #61405
    Ezek az autók jönnek IGC-ért jövő héten:

    - BMW M6 Coupe
    - Lotus Evora
    - Nissan Skyline GT-R R32
    szóval semmi új...

    És ezek mennek:

    - Pontiac Firebird Formula
    - Subaru Impreza WRX STI
    - Nissan GT-R R35 SpecV