94802
  • TOMDRIVER333
    #61968
    #61951 egyetértek
    #61957 egyetértek
    #61958 nem értek egyet
    #61958 teljesen egyet értek
    :D
  • mormotax2
    #61967
    az sem semmi mikor valaki baromi szépeket alkot az autoibol vagy jobbnál jobb időket fut de mivan ha csak a versenyzésröl szol az egész mindegy mijen lehetöségeim vannak de legyözni másokat bármi áron
  • SUNNY84HUN
    #61966
    sg vel volt valami valóban , mert nekem is bajos volt palemoon x64 el - mozilla x64 és ie64 el is
    de most már ok
  • chris1997
    #61965
    Akkor nem én vagyok a ludas. IE Fail :P
  • Quqa
    #61964
    Hát most már az összes SG oldal lassan jön be, eddig csak ez volt marha lassú, úgy hogy le is fagyott.
  • nfsmw4ever
    #61963

    A GAMERSGATE webshopban 75% leértékelés lesz a hétvégén. Hátha akar valaki, valamit szerezni onnét.
  • chris1997
    #61962
    Akkor a topik így kérdem? :P
  • Quqa
    #61961
    Festeni????? Játszani egy játékkal, lehet rosszul gondolkozom nem az lenne a lényeg, különben nem zavar csak elismerés nem jár érte. A Mecsekben feltolni egy hegyi futamot az elismerhető, de egy arcade játékban időket figyelni. Esetleg egy komoly szimben az is kihívás, de itt, na hagyjuk is.

    #61960 Nem az SG-vel van gond, mert más oldal simán bejön csak ez tölt napokig.
  • chris1997
    #61960
    Ha az SG, akkor megvan a hiba. Legalábbis sejtem.
  • nfsmw4ever
    #61959
    Ezzel így nem értek egyet. Mert nem kisebb kihívás valami komolyat alkotni fix formákból, kötött darabszámmal, mint akármilyen autóval, baromi jó időket menni. Az eleje igaz, hogy kinek mi. De nem szólnék le véletlenül se senkit, aki dédelgeti, festegeti a kedvenc, vagy épp vágyott verdáját, és az eszményi festésével a hátsó két helyen végez, esetleg DNF. Egy-egy komoly festésben nincs kevesebb idő az ember életéből, mint a hardcore multiban. Én nem vagyok se jó pilóta, se tehetséges festő. Én csak szimplán imádom birtokolni az autóimat és megszerezni6venni azokat. Festek ahogy tudok, megyek ahogy tudok, de nem érzem kevesebbnek magam versenyzőként ez miatt.
    Lehet ez csak egy autós játék, lehet ez csak a versenyről szól, DE mégis rengetegen naponta játszanak és nincsenek benne a top százba, de még az ötezerben sem. Lehet ez csak egy arcade szimulátor, mégis több ezren tolnak privát versenyt, poweuppok nélkül, jegyzett idők nélkül. Lehet ez csak a gyorsaságról és a reflexekről, meg a beleölt pénzről szól, de több százan festenek gyönyörű freskókat az autóikra és teszik közszemlére egy-egy parkolóban, kereszteződésben, közösségi oldalakon...
    Úgyhogy szerintem ez a játék sokkal többről, pontosabban több mindenről szól, mint időeredmények. Szerintem! Nyilvános megkövezés mellett is így gondolom. És elnézést a hittérítő kirohanásért!
  • BONESAI
    #61958
    Kinek mi a lényeges. Még mindig jobb időket futni mint festegetni a virtuális autókat. Már bocs
  • Quqa
    #61957
    Nem, mert ha a GT2 ütközik akkor lassul, a Zonda meg nem, a másik bénák gépe hasonlóan, vagy hogy úgy fordul mint a villanyvasút az meg mi. Az F1, Zonda = gyárilag hack-elt szgk. A legnagyobb gondom ezekkel, hogyha megelőzöm valami mással egyből ramol, leszorít stb., mert a szarjával nyerni kell neki mindenképp/bármi áron! Nekem vagy 1 éve megvan, de két kezemen meg tudom számolni hányszor mentem vele MP versenyt (bár dragon kipróbáltam párszor). Azzal nem kihívás versenyezni … szerintem!
    Megj.: mi van oldallal olyan lassan frissül, hogy néha fehér képernyő marad csak, nem sok az a villódzó marhaság vagy más a gond?

    #61955 Ha valaki csak azért megy fel hogy mindig az időket hajszolja az nálam elásta magát, a játék lényege a szórakozás, de lehet hogy tévedek.
  • Gab0523
    #61956
    Sziasztok! 2.0

    Srácok, nekem ez magas... Twitteres nyereményt privátban küldik el és mail-re kapja a nyertes?
  • BONESAI
    #61955
    Nem is vita tárgya, így futom az A-s időim. Sajna nem futja egy versenyképes A class kocsira, ezért kell a McLarent használnom
  • nfsmw4ever
    #61954
    Hát én is. Jó lett volna. Erre most fellépek és te még bent vagy. Rádírok, ami kb 2 perc után jelent meg a chat ablakban. A single sem töltött be. Belépek garázsba..... aztán eluntam a színes kígyókat és altF4. Ettől ma már nem sokat várok. A kavicsok meg szerteszét még csikanon.
  • chris1997
    #61953
    Mert A Classban a 997 GT2 nem az? :D Csak kérdem.
  • RED BULL F
    #61952
    Felléptem gyémántozni, és egy általam eddig soha nem látott, ERRORCODE_7 és Out of memory kombóval kivágott a játék. Az konkrét g**i
  • Quqa
    #61951
    Vita eldöntve.
    Megj.: minek kéne totálkárosra törni a garázsban szépen kihúzgálom a cuccokat belőle és meg is van mennyi üresen.
    Azért csak halkan jegyzem meg aki csak F1-el, Zondával tud MP versenyre menni az egy noob looser, sajnos tegnap akartam menni pár kört és szinte mindenhol ezekkel találkoztam.
  • SUNNY84HUN
    #61950
    pedig örültem végre mehetünk multiba egyet
  • SUNNY84HUN
    #61949
    ja engem is levágott :S
  • nfsmw4ever
    #61948
    Na veled is csak az előszobáig jutottam.... Bakker.
  • nfsmw4ever
    #61947
    Már majdnem megvoltam a festéssel. Pontosabban már a save gombot nyomtam, mikor... Elhajtott a szeró engem a búsba
  • BONESAI
    #61946
    Totálkárosan 731 az Overallja, ami A classb, bőven.
  • SUNNY84HUN
    #61945
    nekem megy bár 1x ledobott azóta 1órája semmi , éppen a az italy pályán nyomulok
  • Milo82
    #61944
    Nem megy,ismét a játékosok türelmét kérik!
  • nfsmw4ever
    #61943
    Eeezzzzaaaaazzzzzzzz! Ddde kirrály! Ismét egy eredmény!
  • Robirx7
    #61942
    valakinek megy a world?
  • chris1997
    #61941
    Nincs mit :D Te is bekerültél az "értelmetlen idióta" képek közé :D
  • nfsmw4ever
    #61940
    Most veszem észre és köszönöm Mester! Végre én is bekerültem a bannerbe. Jobban esik, mint ha a topszázba esnék. Tök jó.
  • Gab0523
    #61939
    Na, így huszadik körben...
    Szóval, kereken huszadszor próbálok ma belépni, hogy felkapjam a cuccot... Nem lehetséges. Ilyenkor jut eszembe az a videó, ami YouTube-on szálldogál és Lilu van rajta és éppen ajánlatot tesz. -.-
  • kaoszgolyo
    #61938
    A Firefoxos ABP-hez van egy Element Hiding Helper nevű cucc is, amivel sokféle dolgot el lehet rejteni. Én arra használom, hogy a feleslegesnek ítélt elemek ne foglalják a helyet. Csak ajánlani tudom.
  • chris1997
    #61937
    Kiszedtem azt a szart a bannerből :P Nekem se tetszett
  • tutuhawer #61936
    sikerült blokkolni a bannert, köszi. A céges gépen fontosabb, de itt is jobban esik a fórumozás, nem villog a pofámba a piros szöveg a chat ablakkal...
  • tutuhawer #61935
    az megér vaqy 700 000-t... mindennel együtt
  • kaoszgolyo
    #61934
    Ki lehetne találni egy sablon szöveget, amit minden ember elküld a játéktanácsadóknak, ezzel leterhelve a rendszert, azaz rávilágítva arra, hogy némi apró kis probléma van a felhasználói élménnyel egy ideje...
  • tigris013
    #61933
    Sziasztok!

    Ahogy most kidobott a játék, látom még mindig fos a szerver
  • kaoszgolyo
    #61932
    Szerintem inkább a lánnyal dugjál, ne a Worlddel szopjál...
  • chris1997
    #61931
    Akkor jó.
  • kaoszgolyo
    #61930
    Az reklámblokkoló. Még a neve is az... Valószínű, ezért nem értettem a "vagy nem" részt. Azt hiszem, most már mindenki számára érthető minden. :)
  • Dealcsy
    #61929
    Az még várat magára. Pont azért mert a mostani dolgot kell elintéznem, hogy az a 'projekt' is elindulhasson. Mert hát melyik lány szeretne egy pénztelen csavargót?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy fiú vagyok, a félreértések elkerülése végett.