94802
  • veszettróka
    #62008
    "Chris: A felsorolt autóid jobban gyorsulnak az átlagnál. Kiegyenlített harc ez, ha úgy vesszük..."

    Nem. Mert már a Cinque meg a kb 895-ös gyorsulást 840-nek hazudó 997 GT2 az átlag.
  • Quqa
    #62007
    Én a múltkorában előkapartam a Raptort a gift-ek közül, kapott 1 azaz egy db IGC-s perfect-et (1s) és marhára meglepődtem a fix B-s pályán lerajtolta az MR-t (4s). A szlalomban is utána kullogott, mondjuk utána rányomta a nitrót és el is ment, de marha élvezetes azzal a döggel menni (0 PU-val), súrolja a földet a tükre kanyarban!

    #62004 Nincs lenézés, csak értetlenkedés, de ezt megkapta tőlem Tutu is annak idején!
  • nfsmw4ever
    #62006
    Szerintem nincsenek lenézve az időmérőzők. A játék alkalmas (nagyonis) erre, tehát teljes létjogosultságuk van. Nekik az A játék. Nincs ezzel gond. Én személy szerint örülök neki, hogy magyar pilóták is vannak a top élmezőnyében. Szép eredmény és grat nekik/nektek! Ezért írtam hogy több dolog van ebben a játékban, mint ami elsőre látszik. És ha nincs ez a k... áramkimaradás, már a Dover Street-en dühöngök. De így marad a pihi. Holnap is van nap.
    Szeretem a World-öt. A hibáin kívül mindenestől
  • chris1997
    #62005
    Hát ja. Akkor.. SpecV
  • BONESAI
    #62004
    Én csak azt mondom, hogy nem kell lenézni azt, aki időmérőzik. Ezt főleg QUQAnak mondom.
    Tomi, teljes mértékben igaz, hogy az F1 nem egyenlő a győzelemmel. Számos képem van, amin az F1 alul marad. (előbb posztoltam is 2-t, de eltűnt a HSZem -_-, most meg nem fogok bíbelődni, ígyis lassú a gép.
    Chris: A felsorolt autóid jobban gyorsulnak az átlagnál. Kiegyenlített harc ez, ha úgy vesszük...
    QUQA: ma ránézek a rubeles boostvásárlásra
  • chris1997
    #62003
    Fuuu arról lemaradok :-/ tavalyin kinn voltam k...a jó volt.
  • SUNNY84HUN
    #62002
    tessék pl itt egy jó kis autó nem über brutál de azért komolyan megy ... és jobb dögöket reggelizik , régi már majd nem feledésbe merűlt profilom előkapartam picit pár versenyre :))




  • Hunn1a
    #62001
    Bizony. Meg vele együtt sok más is (motorszalon, autószalon, fedett pályás Gymkhana...)
  • Quqa
    #62000
    Nem azt mondjuk csináld ha ez a célod csak erre kockulni, pont elveszted a lényeget a szórakozás a kikapcsolódás örömét. Lehet kár volt bedobnom ide azt a magyar ranglistát, azóta megy ez az őrület egyeseknél.

    #61986 Mi, a GT3 egy nagyon is faszányos járgány és ahhoz érteni is kell, (a többi nem neked szól) míg az F1-en elég a gázt nyomni és körülbelül tudni merre is van a pálya az meg fordul autó-matice!

    Ezt #61899 valaki nem próbálta igaz e?
  • chris1997
    #61999
    Mi? E hétvégén?
  • Hunn1a
    #61998
    Ó, igen. Vagy legalább a bodykitjét. Tiszta Wangan Midnight...

    Az megvan, hogy a Hangyász kint lesz hétvégén a Tuning Show-n a Hungexpóban?
  • nfsmw4ever
    #61997
    Ugye-ugye
  • chris1997
    #61996
    De előbb rakják be a Hangyászát.
  • nfsmw4ever
    #61995
    Köszi a támogatást! Jó tudni hogy nem vagyok egyedül.
  • Hunn1a
    #61994
    Ehhez annyira, de annyira illene a totalcaros Bazsó Gábor "Karotta" hangja...
  • Hunn1a
    #61993
    Én meg ezért kerülöm mostanság az osztályfüggetlen futamokat. B szinttől lefelé van esélyem, azokra van kimaxolt overallú autóm (E: S14, D: Clio, 240Z, C: Impreza, Z4M, B: Boss'69, RZ). Onnan felfelé csak joyride. Különben folyton csak bánkódnék.
  • nfsmw4ever
    #61992
    No látom érdekes dolgok alakulnak itt.
    Figyu Bonesai!
    Csak hogy tiszta legyen. Elismerem az eredményeid. Igen, a tiéd is. Meg másét is. Aztán mondjuk elismerem Robokutya vagy pl Tutu festéseit is. Meg másokét is.
    Akkor most hol a hiba? Mitől TÖBB egy időmérő, mitől több az aki gyorsan tud menni egy-egy, vagy akár az összes pályán? A kinyilatkoztatásodban a hangsúly volt nekem a bántó. Mert ilyen alapon minden hülye bogárgyűjtő elmehet a fenébe, mert hol vannak azok a gusztustalan ízeltlábúak, az én elsőrangú bélyeggyűjteményemhez.. Ez kicsit sántít, de azt hiszem kifejező. A másik pedig, hogy egy igc játékos nehogymár szarabb legyen (versenyzőként vagy emberileg), mint egy kőgazdag "top" pilóta...
    Nos mi is van a wolrdben:
    -autók
    - matricák
    - versenyek
    -rendőrök
    -sofőrök
    - botok
    -városrészek
    - alkatrészek
    -látványelemek
    -kishatósugarú chat
    Ezekből úgy gondolom, hogy ilyesmiket lehet:
    -venni és venni autót, autóka, látványelemeket
    - menni versenyt élő pilóták ellen, mellett
    -menni scriptek és algoritmusok ellenn, mellett,előtt
    - menni barátokkal vagy ellenségekkel, gyerekkel, feleséggel
    -festeni szépen és rondán szép és ronda autót
    - tuningolni
    -gyűjtögetni (igc, part, after)
    - rendőrt ölni
    -dumálni
    - bohóckodni
    - gyorsulni, lassulni
    - krúzolni
    -mutogatni a festést
    -jó emberekkel ismerkedni
    - stb...
    Szóval hogy kinek mi fontos, az igaz. De hogy bármelyiket is leszóljam a másik ellenében... Nem tudom. Az nem etikus. Szerintem.
    Én elismerem a tudást, az emberséget. Mindegy hogy fest, versenyzik, küzd vagy csak szabadon száguldozik valaki. Túl sok minden van belezsúfolva ebbe a játékba ahhoz, hogy egyértelműen rangsorolni lehessen ezeket a dolgokat. Az időket, azt lehet rangsorolni. Ha neked csak ez a fontos, vagy ez a valami, akkor told a gázt. Én biztos nem foglak lenézni ezért. Az F1-et sem nooboztam le soha, nem is fogom. Megvettem, mert az volt az álomautó nekem. Erre kiderült, hogy csak a képességeim erősíti fel. Vagyis sokkal bénább vagyok vele, mint egy olcsóbb autókával.
    De hajrá és told neki. :-D Hamarosan én is felnézek. Két pályán kellene mennem, mert ott még nincs időm. Festegetni hétvégén fogok.
    és remélem nincs harag.
  • chris1997
    #61991
    Akár, de CLE Corvette, Zed-Tune, vagy bármi mással.
  • TOMDRIVER333
    #61990
    R8-ra gondolsz? :D
  • chris1997
    #61989
    Non-Cosmic nitrójú autóval tessék jó időt menni.
  • TOMDRIVER333
    #61988
    Én azért nevezném noobnak mert könnyen irányitható, jó a végsebessége, nitrója, és igy érthetődő hogy jó időket tudsz csinálni, elvégre bárki jó időket tudsz csinálni ezekkel, de GT3 az más, vagy az M1 aval hogy menj egy jó időt, meg kell szenvedni, saját tapasztalatból mondom, és nagyon hiányoznak azok a régi idők amikor a top legjobb gépek az M1, RTR-X, GT3 Rs, M3 Gts stb. voltak, és én nem feltétlenül rád értettem hogy noob, mert neked lehet hogy van egy F1-ed, vagy egy Cinque-d de te tudod kezelni, irányitani és igy érsz el időket, de vannak sokan akik megveszik, nem tudnak vezetni és mindenkit megvernek kihasználva csak a jármű előnyeit de nem kihasználva saját vezetési képességeit, nitróznak mint az őrültek, rammolnak is ráadásul, és ez ami zavar engem...És ezért néhányszor kerülöm a multikat.
  • chris1997
    #61987
    És, ha kirakod EA fórumra, ide, PH!-ra vagy TCM-re? Akkor már nem.
  • chris1997
    #61986
    Én nekem rossz szokásom a GT3 nevezetű bogarakat lenézni :D
  • BONESAI
    #61985
    Ez meg a másik. Miért noob az, akinek F1-e vagy Cinqueje van? Ilyen elven ugyanúgy lehetsz noob te is mert GT3ad van és nem IGC autókkal versenyzel
  • SUNNY84HUN
    #61984
  • goregrind #61983
    Már elmondható ez (ismét) a Porsche-ről is, hihetetlen mennyiségű 911-el akadok össza napok óta...
  • SUNNY84HUN
    #61982
    ön elismerés :) , vannak művészi lelkek is akik alkotnak csendben a háttérben és 1x robbantanak
  • noblem1983
    #61981
    Nem lenne rossz egy akciós árú starter pack. Ha lehet fizetni Paypal-al akkor fasza lesz
  • kaoszgolyo
    #61980
    Manapság ilyet írni: kérkedés. :)
  • SUNNY84HUN
    #61979
  • BONESAI
    #61978
    És látja vagy 3-4 ember akivel privátozik. Megéri akkor festeni egy autót 3 órán keresztül? Szerintem nem
  • TOMDRIVER333
    #61977
    Megy single-ben, vagy ahogy Chris mondta, privátban, vagy TE-re, mert a multiba sok F1, Pagani Zonda noob van.És még közösségi oldalakon is megtudja mutatni, meg fórumokon.
  • chris1997
    #61976
    Használja privátban.
  • BONESAI
    #61975
    Kérdéssel válaszolok: Aki kifesti az autóját de nem megy vele multiba, azzal mi van?
  • chris1997
    #61974
    Nem hiszem, hogy sokat mutat, mert aki tud vezetni csak nem megy multiba, azzal mi van?
  • BONESAI
    #61973
    *halmozása
  • BONESAI
    #61972
    Persze. A győzelmek halmozási ugyanazt adja vissza, mint a statoldal.
  • TOMDRIVER333
    #61971
    És én azt kérdem tőled:Hogyha nem létezne statoldal, akkor te még multiznál?
  • BONESAI
    #61970
    Lehet igazatok van. De akkor sem a festegetés a leglényegesebb. Ez egy autós játék. Ha csakis egyszínű autókkal lehetne versenyezni, nem is nyomatnátok?
    Tudom, hogy kihívás festeni egy jót, bár én még mindig azt mondom, hogy az időmérőknek több értelme van. Mégiscsak mutat valamit a játékosról.
  • TOMDRIVER333
    #61969
    szerk: #61959 evel értek teljesen egyet :D