94802
  • BONESAI
    #62048
    De nemigaz mert 6 váltós kell dragra. 7ben nem tudsz olyan gyakran váltani fokozatonként. Meg eleve, nagy gyorsulású autó kell dragra.

    (tapasztalat - Aventador)
  • tutuhawer #62047
    eladni? Az megy... A McLarent tegnap már nagyon nézegettem, de olyan faszán néz ki a sok sárga cucc benne. Tök vicces, hogy majdnem kész (Az evo x-ben és egy eladott micsu eclipse GSX-ben van a két ultra tuned, ami kéne éppen). Szóval... átépítem talán gyorsulásra, elvégre 7 fokozatú váltó van, lehet ide-oda tenni-venni, nem...? De. Há' nem? De. Igazam van, nem? Há' de. Haha, há' nem? De....
  • veszettróka
    #62046
    Vagy eladod az egészet a fr.... érted, jól eladod és nincs gond :D
  • tutuhawer #62045
    jaja, így korrekt. Jól sejtettem, hogy ezt akarom feltenni... Kár , hogy hiányzik 10 bószt, és nem tudom feltenni. :) Majd remélem, szólnak a hírolvasók, ha DODGE aftermarket akció van. Már 5 %-os leárazás is nyerő lenne nekem

    Kösz az infót Fox, jár a piros pont
  • SUNNY84HUN
    #62044
    hát nem csak lobbyban , mert anno free ben is megváltozott a festés vagy éppen a körülöttem állóknak is az lett a festése ami éppen nekem volt
  • veszettróka
    #62043
    Ez új body - amelyik az RS4 verőn (khmm... az lesz tuning után :D) is van :
    ..
    A legfelső a listában, az aftercucc-szétválasztós patch-csel jött be (vissza?). V4 es - vagy hogy nevezitek errefelé. A többi autosculptos szerintem megvolt korábban is, vasalódeszka spoilerrel társítva.
  • chakon88
    #62042
    és kaptál is ?? vagy ki próbáltad ? :D
  • BONESAI
    #62041
    Csak a lobbyban mutatja festés nélkül a kocsit ha úgy lehúzod az ablakot.
  • SUNNY84HUN
    #62040
    anno akkor volt ilyen hiba ha éppen lehúztad alt + tab - al a játékot és utána visszaléptél ,
    de mostanában nem tapasztaltam pedig lehúzom párszor tálcára
  • goregrind #62039
    Más is panaszkodott már erre-arra! Igaz az, azok a személyek használtak mást is a játékhoz - nekem nincs ilyen gondom!
  • Guido992
    #62038
    Csak nekem bugos a játék megint? össze vissza változik az autoim festése ha garázsba megyek vagy versenybe, vagy lobby-ba... egyszer ilyen egyszer olyan, mitöl van ez?? Tegnap is ilyen volt frissitettem a video kártya szoftverét és most megint ilyen.. a játék a hibás??
  • tigris013
    #62037
    Milyen nitróval akarod, erős legyen mert akkor a Murcielago LP650-4 Roadstert vedd, de ha imkább gyenge nitróju auot kell akkor Aston Martin
  • tigris013
    #62036
    Sziasztok!

    Mi a helyzet world terén? Jó már, vagy még mindig kidobál?
  • SOLYMOSIROLAN
    #62035
    ingyen speedboost NFSW oldalon getnél, earn 36 db...:D
  • bakcica
    #62034
    Melyik a legjobb gyorsulásra, amit boost nélkül meg lehet venni? A Murcielagoval szemezgetek. De ott van még a Nissan, meg az Aston Martin is, amik jónak tűnnek.
  • chakon88
    #62033
    az 1000 boost pl annak jön jól akinek pont annyi hiányzik akármihez is :) De van benne valami amit mondasz .... :D
  • goregrind #62032
    Már viccnek is rossz, ami az elmúlt 1 hónapban folyik a játék körül! Nincs olyan nap, hogy ne lenne szerver probléma - amit elvileg javítanak, valójában, semmi sem történik. Fosnak a játékosok véleményére, csak a szuper-duper autókat nyomatják, hogy minél többet költs... Ennyire nem szarhatnak bele a "fejlesztők" az egészbe?!?!

  • tutuhawer #62031
    ha leköphetnénk valamelyik fő fejlesztőt, main developert, szerintem többet érne minden boostnál. Kurvaanyázás is beleférne szerintem simán. Vagy csak hangosan felolvastatnánk vele a hivatalos fórumból pár panaszt, bejegyzést. 1000 boostért karosszériát lehet venni meg egy szárnyat és vége.

    Veszettróka!!! az aftermarket shopban legutóbbi nagy változtatáskor kaptunk új bodykitet a challengerhez, nem??? Mert jobban tetszik nekem az, ami nem az autón van... Hogy tehettem fel azt, ami annyira nem is tetszik...? Ezért kérdem.
  • chakon88
    #62030
    Sziasztok.... Úgy látom a hsz.-ok alapján hogy nem nagyon lesz ma sem game :S Ez elszomorít.... most már igazán lehetne valami értelmes ajándék amit értelmesen fel is lehetne használni értelmes dolgokra :) Pl. gondolok itt egy kis boost-ra.. :) Nem nagy összeg... Szerintem megelégedne itt egy pár ember akár 1k boost-al is :) De nem vagyok telhetetlen , hirtelen az is elég lenne ajándék gyanánt ha nem lennének többet ilyen "szerver problémák" :D ÁMEN
  • chris1997
    #62029
    Sok almalét igényel.
  • tutuhawer #62028
    simracewayben fél óra játék alatt elérhető.
  • chris1997
    #62027
    Viszont a drag 240SX el nagyon szemezek
  • chris1997
    #62026
    Fene.. Pedig kéne az a buggy vagy mi.
  • tutuhawer #62025
    ma is 5 percenként ledobál :)) Így korrekt
  • tutuhawer #62024
    nem tudod megvenni, mert megint 5 percenként ledobál az nfs.
  • lorci
    #62023
    Mennyenek a levesbe, hogy megint minden 5 perce ledobál...
  • chris1997
    #62022
    Ezért kérdem :D
    Remélem 5000 körül van.
  • Quqa
    #62021
    Ja ez engem is érdekel, azonnal megvenném!
    Különben jó lenne, mert nem kéne kerülni a rajtnál simán átmenne felettük is.
  • chris1997
    #62020
    Mennyi boost?
  • Quqa
    #62019
    Ja mint régen mindig jött a free-ben a reklám, ha ide reggelsz ez meg az, csak nem volt benne – acc.

    #62018 Mi-az felszántották az aszfaltot?
  • tutuhawer #62018
  • chris1997
    #62017
    Csórikám szerintem acclopást gondolt ki magának.
  • Quqa
    #62016
    Utánanéztem, az olcsó orosz boost vaklárma, 500 rubelért csak 8000 jár, az 50.000-es meg 2000 pénz, tehát ua.
  • chris1997
    #62015
    Lustaság félegészség :-P
  • CortezK2
    #62014
    Kell neked ennyire sietni a versenyeken, most van vele egy csomó plusz melód
  • lorci
    #62013
    Probléma megoldva küldtem pár videót az adminnak. Most látom, hogy az első 25-ős időhöz videó kell mert automatikusan blokolja a stat oldal ha valaki top 25-be bemegy, bár nekem esetleg A classon van esélyem oda bekerülni...
  • Dzsimmi
    #62012
    És harmadjára is meghoszabbították a CD Galaxisban a starterpack akciót a hónap végéig.
  • Hunn1a
    #62011
    A 34-es.
  • Novin
    #62010
    Hali!

    csak annyit szeretnék kérdezni hogy a 2 kocsi közül melyik éri meg jobban:

    - skyline gt-r R34 v-spec vagy a gt-r R32 ?
  • BONESAI
    #62009
    Jó, lehet van pár kivétel