94802
  • trakk
    #62088
    Ugyan, tettem én már ma ott eleget egy banhoz, nem kell még több.
  • chris1997
    #62087
    Rakd ki EA fórumra.
  • trakk
    #62086
    Közben összetettem a még ki se adott új LFA replikáját, már amennyire a rétegek engedték:
  • trakk
    #62085
    Nope, akárhányszor találsz linket.
  • nfsmw4ever
    #62084
    Köszönjük a hasznos infót Szeretem az ilyeneket. Sajna ez jelenleg nekem nem működik, pedig vagy 15 próbát megejtettem. Majd reggel meló előtt is próbálok.
  • chris1997
    #62083
    Még mindig nincs Tábla, hagyom egyenlőre.
  • LsDbácsi
    #62082
    Én már 1 rendszámtáblát és 2 gold X neon-t szedtem össez 1 profilba :D
  • SUNNY84HUN
    #62081
    gondolom csak 1x lehet megcsinálni 1 profilban?
  • trakk
    #62080
    Ja, tényleg, oda kerül, nem az inventoryba, bocsesz.
  • chris1997
    #62079
    Kihúztam a szervereit, most nem a World szervereit húztam ki véletlenül :D
  • tutuhawer #62078
    az a kedvenc autója, na... :D na leléptem , megnézem, megy-e a SRW :D
  • chris1997
    #62077
    Seems Legit :D
  • BONESAI
    #62076
    azta kurva
  • chris1997
    #62075
    Mindegy hogy US vagy EU?
  • LsDbácsi
    #62074
    Zsíír, lett egy Hunting rendszámtáblám:D
    ja és nekem nem az inventoryban volt hanem a store-ba 0 boost-ért.
  • tutuhawer #62073
    Köszönjök, az ingyen cucc jó dolog, ez a srác tudna mesélni:
    http://nfs-s.com/nfsw/7ZMYSYBD
  • SUNNY84HUN
    #62072
    nekem feladta a leckét :S
  • trakk
    #62071
    Az úgy teljesen jó, engem is mindig úgy dobott vissza, mégis megkaptam a cuccokat. Neked is ott kell lennie az inventoryban, ha minden jól ment.
  • Nomish
    #62070
    Én meg is találtam a linket,többet is...ám de mikor beillesztem böngészőbe,és rákattintok a dolgokra,visszadob a world oldalára,de hiába vagyok beloginolva,és megadva h maradjon bejelentkezve...akkor is úgy nyitja meg a world oldalát,hogy nem vagyok beloginolva...és így nem kapok semmit sem :S
  • SUNNY84HUN
    #62069
    erre sincs :S
  • chris1997
    #62068
    Akkor várok, mert nekem semmi.
  • trakk
    #62067
    Próbálj új launcherből új memóriaképfájlt menteni párszor, ha akkor sincs semmi, akkor még várnod kell.
  • chris1997
    #62066
    Na én nem találtam ilyet.
  • SUNNY84HUN
    #62065
    már az első 40mp kemény :O
  • trakk
    #62064
    Na, hogy ne csak a hivatalos fórumon okosítsak, bedobom ide is, hogy lehet jelenleg rendszámtáblákat és neont szerezni ingyen:

    1. Elindítod a launchert, bejelentkezel, megvárod, míg működővé válik a Play gomb
    2. Indítasz egy feladatkezelőt, jobb klikk a GameLauncher.exe-re, katt a "Memóriaképfájl létrehozása" opcióra
    3. Amikor végez, kiírja, hova mentette, azt megkeresed Total Commander-ben, nyomsz rá egy nézőkét (F3), rákeresel erre: CONSUMABLE
    4. Ha találsz ilyet, azt a linket kimásolod, megnyitod böngészőben (kikapcsolt AdBlock-al), kattingatsz párat, és kaptál cuccot
  • Quqa
    #62063
    Most nézem nem is azt akartam linkelni, mert átugrott, ezek a kemények HP+MW+UC egyben.
  • veszettróka
    #62062
    Kösz , lekötött.
    (Az elején néhány olyan felvételnél ahol tiszta kék az ég, ott vissza kellett tekernem mert az eget figyeltem a meteort várva )
    13:34
  • BONESAI
    #62061
    Sok sikert hozzá
  • SUNNY84HUN
    #62060
    némelyik részese lettem volna a sz@r is megállt volna bennem :D
  • Quqa
    #62059
    Újra:
    Az oroszoknak minek NFSW, elég ha kimennek az utcárakimennek az utcára … a barmok.
  • chris1997
    #62058
    A spájzban, kiderült, hogy 3db-ra volt limitálva 1500SB-ért+1.000.000$-nyi IGC-re/db. Hát megszereztem mind, kettőt bezúzattam, egyet meg elégettem. :P

    Más: Oroszok tudnak valamit..
  • Quqa
    #62057
    Na mivan mivan, hol a homokfutónk Krisz + én is nagyon várjuk, mennyi az monnyad má, homokos part már van is hozzá!

    Más: Az oroszoknak minek NFSW, elég ha kimennek az utcára … a barmok.
    Ezen meg beszartam.
  • tutuhawer #62056
    ejha... most elég tuttifrutti módon pörög a meg ryan MP4 12C-m.... Meglepően jól gyorsult... addig megyek vele, míg megint szar nem lesz 5 és 6 fokozatban ... :D
  • SUNNY84HUN
    #62055
    muszáj bedobnom ide ;)

    #62054 hát igen

    #62053 már nekem se , anno mindegy volt win gomb vagy alt tab kombó ugyan az volt de hangsúlyozom már ennek 2 éve hogy jelentkezett

    #62052 komolyan :) haljon meg a lovam :D
  • nfsmw4ever
    #62054
    Ismerős érzés. Nekem is esett be egyértelműen magyar kolléga. Köszönés, szép az autód, persze semmi reaga, csak szolidan és szerényen elnyomott a nyakamba 17 mágnest szűk két perc alatt...
  • Quqa
    #62053
    Mit kínlódsz alt+tab-al elég a win gomb mellette, így nekem sosem volt matrica/szín stb. gondom!
  • tutuhawer #62052
    zsiroskenyer nevű játékos visszaírt oroszul? :))) C'mooon maaaan :D
  • SUNNY84HUN
    #62051
    ma marha sokat toltam így du ahogy hazajöttem a rockridge union kedvenc pályámat , még most is imádom csak ritkán van :S , a1 oda nagyon jó -c - ben máshol nem állja meg a helyét abban az osztályban , de ott igen komolyan :) , a sok futam alatt sok emberkével taliztam arra fele , volt akinek vitezistu vagy zsiroskenyer meg stb magyarra utaló volt a driver neve ráírtam illedelmesen köszöntem és ruszki kriksz krakszokat írtak vissza , szóval van ez így , de többek között futottam ott Zsombor kollégával is
  • chris1997
    #62050

    Wut?!
  • tutuhawer #62049
    Besenyő NMIVD István , aki vagyok, azaz Besenyő "nekem mindig igazam van dragben" István azt mondom: te nem vagy normális.

    Amúgy: igazából kösz a tippet, még ízlelgetem a témát, a fene tudja...