94802
  • Novin
    #62128
    Hali!

    melyik verseny ad jó cuccokat 29 szintnél?
  • TOMDRIVER333
    #62127
    És még megjelenik a NFSW home de csak a szilviás meg az audis háttérképpel.Vajon ott még meg kell jelenjen más is?
  • TOMDRIVER333
    #62126
    Én meg is csináltam ezt, rákattintottam a FREE GIFT-re de nem találtam semmit se a Store-ba.
  • tutuhawer #62125
    nonszensz.... Egy-másfél éve még igent mondtam volna, pár arcot meg is kértem volna, hogy legyen ilyen, a kézikönyvet is lefordítottam, frissítettem, , de most ki az, aki szívesen tesz bele energiát...? Szerintem nem éri meg a befektetett időt. Ha valaki mégis belekezd, és lehet hozzászólni, akkor hozzászólok, én ennyit tudok tenni, ennyit meg tudok tenni.
  • trakk
    #62124
    A wikiknél van lehetőség más nyelvű testvéroldal létrehozására, szóval ha valakinek van türelme és kitartása ahhoz, az belekezdhet egybe.
  • RED BULL F
    #62123
    Nekem lenne egy olyan ötletem, hogy a wikihez hasonló magyar nyelvű oldalt lehetne csinálni a world-nek, ahol szerepelnének a kocsik leírásai, vélemények róla hogy milyen a kezelhetősége, gyorsulása, hogyan megy a kategóriájához viszonyítva, melyik osztályba érdemes tuningolni, javasolt tuningok színei, skillek leírása (igen, tudom hogy ez a TCM-en már ott van) stb... Igaz időigényes lenne, de ahogy elnézem, itt már van jó pár tapasztalt ember, aki tisztában van a vasak teljesítményeivel. Plusz sok-sok felesleges kérdést el lehetne ezzel kerülni Mit gondoltok?
  • chris1997
    #62122
    Amúgy Ageráról leszedtem az ültetést és jobban érzem.
    Szerintem péntekenként kéne majd írnom egy CGS élménybeszámolót :D
  • chris1997
    #62121
    Szerintem Drewbá' miattunk fog 800+ os autót hozni köv. CGS-en, lehet kövezni. :D
  • trakk
    #62120
    Ha az elején nem találtál "CONSUMABLE" szót, akkor elvileg nem tudsz mit kezdeni ezekkel a linkekkel, de azért próbáld meg, hátha valamelyik ér valamit.
  • tutuhawer #62119
    Szasz, mára sikerült bejeznem, ez így kész. Örülök, hogy egy kritikusnak is tetszik. /napfénytetős, ugye látszik?/
  • csiles
    #62118
    Na olyat már talált. És akkor hogyan tovább?
  • chris1997
    #62117
    Na Drewbá' beszót' :D
  • trakk
    #62116
    Igen, van benne összefüggő szöveg, próbálj rákeresni a "vex.wildtangent.com"-ra.
  • csiles
    #62115
    Te F3 nézőkével összefüggő szöveget ki tudsz venni a fájlból??

    Vagy nálad is így néz ki, mint nálam??

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MDMP“§±a ÑÒLQ&  t Ä  L 8  Ä< „ PX ø½  à»    8 ¤  è Ü     C  ±  HK  Dw ;ýþ è ÷
    !ÒLQ
     € € €   0 r  ÄÿÿÿK ö z é p - e u r ó p a i t é l i i d Q
      K ö z é p - e u r ó p a i n y á r i i d Q    Äÿÿÿ  °ý~ 3 ð Ð Ð}  €ý~ à€ Ð  ‚ P  Pý~ àő Ð p‡ ø Ðú~ ð  Ð @¦ Ø  ú~ àù Ð ‘ x °ù~ àê Ð à• 4 ðø~ à– Ð °¹ ˆ Àø~ àu Ð €¼ „ ø~ ж
    0 Ð P¤ Ü 0ø~ à Ð © ´ ø~ àˆ Ð ð­   ñ~ ঠРÀ²   pñ~ À” @ Ð · à
    @ñ~ à] Ð `¥ ¤ €ð~ àG Ð 0Á 
    Àï~ À† @ Ð Æ ő ï~ À™ @ Ð ÐÊ ¦  0ï~ àF Ð  Ï °
    ï~ à, Ð pŐ    í~ àâ Ð @Ù 8 pí~ àÎ Ð Þ ¥ ÿÿÿÿ @í~ `S
      Ð àâ ¤
    í~ à3 Ð °ç ä ñ~ à9' Ð €ì 0
    Pð~ àÓ" Ð Pñ 8 ð~ à‚" Ð ö | àì~ à¦' Ð ðú p pú~ à, Ð Àÿ È @ú~ à Ð  @    EòBG'Î Ý<Z ²8 ¾mu    ·þBG'Î _vmp  P  pdÿBG'Î #$ •&up  ø  CG'Î %.Aw  Ø  CG'Î E>Aw  x   OCG'Î aa ű2rq  4  0åDG'Î aa jx3t  ˆ  ðq“DG'Î g¶;i  „  à»DG'Î åæ :űi  Ü   ÇöDG'Î aa v©€ E>Aw  ´  àc÷DG'Î aa :űi    »4EG'Î ÿÖap     ­™GG'Î #$ #$ •&up  à
     ðUÍIG'Î TŐbp  ¤  PöJG'Î :v  
     °ùhJG'Î aa aa E>Aw  ő  À7zJG'Î aa aa E>Aw  ¦  őJG'Î îbp  °
     P”7KG'Î aa •&up    PƒLG'Î Á'Ât  8  °/LG'Î NS! :űi  ¥  à·“LG'Î aa å¿u  ¤
     ”LG'Î #$ å¿u  ä  pHnTG'Î /$8l  0
     €onTG'Î /$8l  8  €onTG'Î /$8l  |  €onTG'Î /$8l  p  dxG'Î E>Aw  È   «¢G'Î E>Aw   ű @ őu cÉ5QjK ½ïþ    v(   v( ?   ¬ `  w  îÇ ®ªÄNL ½ïþ    =E±  =E±?    " ï  Űt ð úº «H¸PHL ½ïþ    _F±  _F±?    " 
     Őt À §… H¸PˆL ½ïþ    _F±  _F±?    % 3
     Őt € ð' ®H¸PÎL ½ïþ    _F±  _F±
  • Nomish
    #62114
    Gyönyörű,egyszerűen tökéletes! ^^
  • trakk
    #62113
    Azt szerintem felejtsd el minél előbb, mert reggelig se végzel vele. Ha a keresés funkció nem találta meg a kulcsszót, akkor vagy próbálj új képfájlokat menteni, vagy még várj vele (mást úgyse nagyon tudsz).
  • csiles
    #62112
    Igen.
  • tutuhawer #62111
    aki tuningolja, annak mondom, hogy ilyen motor és turbó van benne:
    link
  • tutuhawer #62110
    Ezt küldöm a BMW-fanoknak, külön Szegedre Nomishnak, aki majd töröljön ki a barátlistáról, aztán felvesszük egymást újra
  • trakk
    #62109
    Mit értesz manuális keresés alatt? Végiggörgetni az egészet?
  • Faster111
    #62108
    Mi az a Tunnelbear?
  • csiles
    #62107
    És ha a kulcsszót manuálisan akarom megkeresni, azt látnom kéne? Mert nálam csak bughalmaz van nézőkével...
  • trakk
    #62106
    Nézőkével kell megnyitni, ha nem találod a kulcsszót, akkor próbálj új launcherből új képfájlt menteni, ha azokban se találsz, akkor te még nem kaptál ajándékot.
    A méret pedig teljesen normális.
  • csiles
    #62105
    Ezt a fájlt mivel nyitod meg? "GameLauncher.DMP"

    Én nekem regisztrált Final 7.0 Total Commanderem van, s F3 nézőkével mindenféle értelmetlen karaktersokaságot nyit meg. Rákeresek a kulcsszóra, amit "természetesen" nem talál meg. F4 el megnyitva a jegyzettömb túl nagynak nézi a fálj, ezért meg se nyitja...

    Am nekem ez a "GameLauncher.DMP" fájl cirka 642,7 MB-ot tesz ki. Normális méret ez? Ha nem jegyzettömbbel nyitod meg, akkor mivel nyitod meg? Nálam a Microsoft Word sem nyitja meg...
  • chris1997
    #62104
    Cuki :D
  • LsDbácsi
    #62103
    Na én meguntam a gyütögetést xD itt a mai végeredményem:
    1 db Wanted rendszámtábla
    2 db 500+hp rendszámtábla
    3 db Hunting rendszámtábla
    5 db Gold X neon
  • BONESAI
    #62102
    SACHSENPOWER picit begurult

    REWOPNESHCAS / SACHSENPOWER
  • chris1997
    #62101
    Csabesz rámírt, jó kis este lesz :D
  • Hunn1a
    #62100
    Mekkora mázli, hogy tesóm gépén meg Win7 van...
  • trakk
    #62099
    Azt hiszem, Vista óta van ez.
  • Hunn1a
    #62098
    Nekem, mikor jobbklikkelek a GameLauncher.exe-re, nincs egyáltalán ilyen lehetőség a Feladatkezelőben. Lehet, hogy csak Win7 alatt működik?
  • trakk
    #62097
    *HUNTING
  • trakk
    #62096
    Látom, még hiányzik a HUNGING tábla.
  • Nomish
    #62095
    Nem tudom nálad mi lehet a gond,nekem elsőre siekrült. Íme a bizonyíték.



    Próbálkozzatok,biztosan ott lesz az AM/Store/Gift menüpont alatt. Invertory nem fogja jelezni.
  • chris1997
    #62094
    Asszem jól indul a CGS, Drewbá' Raptorral nyomul, azt hittem Nismoval jön :/ Akkor Hummer.
  • zsomboor
    #62093
    Az volt az első próbálkozás nálam, így sincs semmi
  • chris1997
    #62092
    CGS után kipróbálom
  • Nomish
    #62091
    Srácok,új módszer az ajándékokhoz. Eddig 2 Gold X Neon,3 Wanted rendszámtábla, 1 Hunter rendszámtábla és 2 500+HP rendszámtábla. Amit tenni kell,Tunnelbearrel US-ra állítjátok a tartózkodási helyet. Elindítjátok a Launchert,és beállítjátok APEX US-t Beloginoltok a launcherbe,és amint bejön a play gomb,abban a másodpercben felette ott lesz egy FREE GIFT banner,arra katt,és dobja is a giftet,akárhányszor meg lehet csinálni. Sok sikert^^

    Az első infót meg köszönjük BLACKFOX-nak! ^^
  • TOMDRIVER333
    #62090
    Nekem megint nem adtak semmit...nemtom mi ez a random osztogatás, de már engem idegesit.
  • chris1997
    #62089
    Majd Kati megvéd :D