94802
  • nfsmw4ever
    #62168
    Köszi az infot. Akkor majd azt is megpróbálom. Eddig a proxy switcher is elegendő volt a huncutsághoz.

    Érdekesség a top up-ban (Ahogy Bonesai is írta)
    50,000 Audi R8 LMS Ultra + Car pack + Platinum pack + csoki tábla
    17500 Lambo LP640 Drag + Car pack + Platinum pack + csoki
    8000 Nissan 370Z Roadster + Car pack + Platinum pack + csoki
  • RoboKutya78
    #62167
    ez csak bemelegítő volt a Romulánok úgyis csak májusban debütálnak stoban addig boostot kell gyűjtenek a hajójukra:)
    Ez csak bemelegítés volt most ezeket tervezgetem fejbe az audival jelentkezem legközelebb ebben a formájában:)



    A többihez meg kell találnom a megfelelő nélkülözhető autót:)
  • chris1997
    #62166
    Nekem a launcher leáll, amikor be akarnék lépni..fuuu
  • TOMDRIVER333
    #62165
    Válts át tunnelbearral us-re és a gamelauncherbe pedig APEX-US-ra
  • tutuhawer #62164
    jut eszembe... tudom überelni egy videóval, hanggal, zenével, de a kiabszott youtube-ra nem tudtam feltölteni rendesen. Délelőtt indítottam, délután megnáztem, kész , de a 4 percből 1 percet töltött fel a szemét... Valamelyik nap nekimegyek megint... 4 órás mutatvány kb a feltöltés, de mondom, nekimegyek, mert HD istenkirály tuttifrutti videó lettt.
  • tutuhawer #62163
    tedd le kicsit a csillagrombolót a parkolóba, mert ennél te többet ,jobbat tudsz festeni. A nemzeti színekre adok egy piros pontot viszont
  • nfsmw4ever
    #62162
    Itt a bibi. Free Gift sincs nálam.... Így kattintani sem tudok :-(
  • TOMDRIVER333
    #62161
    Nektek nemjött be semmi se miután a free giftre kattintottatok?Én nem kaptam semmit pedig próbáltam többször. :(
  • balinttb
    #62160
    Bocs, utolsóhoz nem UK vpn hanem US és ugy jó. az UK az earn boosthoz.
  • balinttb
    #62159
    Nekem müködik mind a két megoldás igaz a banneres csak 1x jelent meg de én nem tunnelbearel csináltam hanem ezzel:VPN
    FAQ-nál leirja hogy állísd be, Earn boostnál is ezt használom, nem kell nézni igy az adatmennyiséget.
  • RoboKutya78
    #62158
    Alkottam Tutu elbújhat mögötte :)

  • chakon88
    #62157
    egyébként amikor új memó képfájlt akarok csinálni akkor újra kell indítani előtte a launcher-t ? Minden egyes képfájl készítése előtt vagy csak elég 1x ? :)
  • goregrind #62156
    kb 30-40 alkalommal próbáltam, semmi!
  • Tarpi
    #62155
    nekem sem hozott eredményt egyik módszer sem. :(
  • chakon88
    #62154
    Egyébként pontosan úgy van leírva a nézőkében , hogy "CONSUMABLE" ? Semmi szóköz vagy pontok a betűk között ? Mind nagybetű ?
  • chakon88
    #62153
    CONSUMABLE keresés és egyszer csak kidob egy ablakocskát hogy nincs ilyen.... Igen csak próbálkoznom kell a létrehozásokkal...
  • RED BULL F
    #62152
    CTRL+F - nekem nem találta meg a szót egyébként.
  • Gyuszopapa
    #62151
    Én se tudom hogy hogy találom meg a keresett szót hisz nem találok a menüpontban keresést.
    Mivel nyissam meg a a fájt mert a commanderrel megnyitva nincs rákeresési lehetőség.
    Valaki rakhatna fel videót hogy ő hogy csinálta.
  • chakon88
    #62150
    Ebből mire kikeresem a CONSUMABLE-t akkorra már fekhetek is lefele mert erősen este lesz xD
  • BONESAI
    #62149

    Ez nem rossz
  • RoboKutya78
    #62148
    van ám hangja üresen a Mazda rx-8 bak:) gurgulázik.

  • chris1997
    #62147
    Bent is van.
  • chris1997
    #62146
    Először működjön nekem is, aztán berakom.

    5 perc
  • Hunn1a
    #62145
    Blackfox infóját az ingyen A/M ajándék szerzéséről be lehetne tenni a Tippek, tutorialok cím alá.
  • chris1997
    #62144
    ChatBot.
    (Cleverbot :P )
  • tutuhawer #62143
    én mindenkinek azt írom, hogy good racing.
  • BONESAI
    #62142
    Nekem tegnap ugyanez volt, csak Aventadorral volt a faszi. Próbálta bemagyarázni, hogy az Aventador legyorsulja a Cinquet... nem voltak drag skilljei, én meg triplákat váltottam és mégis lehagyott Runwayen...
  • goregrind #62141
    De ezen mit akart letagadni? Hihetetlen arcok vannak és lesznek ebben a játékban, és sajnos nem lehetek ilyenkor mögöttük! Pedig annyira nyakon b@sznám - a gépét meg ki az ablakon!
  • Gyuszopapa
    #62140
    Egy kis finom csalás.


    Utánna persze ment a tagadás 1000-el.
  • trakk
    #62139
    A francért nem tudják külön is berakni őket, a Vesna kéne, de a Z4 már megvan, ráadásul pont ez.
  • nfsmw4ever
    #62138
    Ha tetszenek ezek az autók, megéri. A Bömbi különösen, mert az sosem lesz igc ezzel a kinézettel, bár nekem az NFS kiadású jobban, de sokkal jobban tetszik. De inkább hobby autók. A bömbivel pl privátban lehet jókat menni Aston Martin ellen.
  • BONESAI
    #62137
    Elég olcsó, ha tetszik a Z4 GT3 akkor megéri. De nem versenyképes egyik autó sem.
    Viszont néhány országban a topup mellé ad ilyen Car Prize Packot és Platinum Packot is. Nem tudom, hogy lehetséges ez, de tegnap találtam ilyet proxyval lengyeleknél.
  • Gyuszopapa
    #62136
    Megéri ez a Car pack?Jó gép az a Z4 GT3 és a TT?
  • goregrind #62135
    Vele összeakadtam az éjjel, legalább is ilyesmi névvel és F1-el. Full ultra cuccok, 4 csillagos skillek és TRAINER! Csak úgy szórta a mágneseket és puffogtatta a nitrót!
  • nfsmw4ever
    #62134
    Bakkker. Ár lemaradt. Spring Car Pack - 4900 SB
  • nfsmw4ever
    #62133
    Sziasztok! Hazaérek melóból, látom nyomják megen a carpackot. No mondom veszünk egyet-kettőt.:
    1. Nissan 370Z Roadster pkg (vagy mifene)
    2. Mazda RX-7 Battle (kis unicum így koradélután)
    Hát hmmm... Vegyes érzés. De nem olyan rossz, mint némely E-spec :-) Azokat legalább garantáltan kivették.
    Afterpack-ok is le vannak akciózva.
    A Webdeals-ben:
    Spring Car Pack

    The Spring Car Pack includes the BMW Z4 GT3 “Easter” Edition and Audi TT RS Coupé “Vesna” Edition; two cars created to celebrate Spring and its holidays. Both cars come with custom liveries that feature exclusive vinyls, body kits and neon’s that are sure to turn heads no matter where you go! Get this fresh new car pack today and cruise in style!
  • chris1997
    #62132
    OFF: Az RTL Klubbon vége az autómániának? Vagy mi volt ez?
  • RoboKutya78
    #62131
    vagy fohászkodjatok az ea magyar szerkesztőségének
  • RoboKutya78
    #62130
    Baromi egyszerű szerintem a dolog.
    A wikit kérjétek megy hogy magyar hozzáférést is adjanak ehhez az oldalhoz.
  • BONESAI
    #62129
    High Stakes TE