94802
  • Dzsimmi
    #62288
    Megtörtént,az volt az első.
    Nem hiszem,hogy lesz valahol is javítás már úgyse sok kedvem volt javítgatni.
    Esetleg ha megint nullázzák az eredményeket valamiért.
  • trakk
    #62287
    Megoldható, küldd el PÜ-ben az egyik linkedet, összerakok neked egyet ahhoz.
  • chris1997
    #62286
    Csak kéne az 500+HP tábla link :D
  • trakk
    #62285
    És basszameg, tényleg működik. Jó érzés kijátszani a rendszert. :D
  • nfsmw4ever
    #62284
    Igen. Én is ebben a tudatban gyűjtögettem. Smucigok...

    Jaja Chris! Közben így újítottam a gold neont én is. Szóval könyvjelzőzve. (nekem Ctrl+D :-) )
  • trakk
    #62283
    Magam is kipróbáltam, tényleg így van. Ez azért fura, mert a GMG starter pakkokból annó ugyanabból a táblából több egy helyre került.
  • chris1997
    #62282
    De, csak a linket meg kell tartani(Ctrl+H :P ) és újra megcsinálni a reklám cuccot.
  • BONESAI
    #62281
    Rendben.
    Ha lesz még ilyen szólok. próbáld meg megváltoztatni az Origines jelszavad
  • Dzsimmi
    #62280
    Itt válaszolok mivel nincs takargatni valóm.
    Nem nem én futottam őket.20-a óta csak gyémántozok.
    Sajnos vagy nem sajnos sok játékos tudja a jelszavam,de van egy olyan akinek nem kellett volna ezek szerint.
  • nfsmw4ever
    #62279
    Nem hülyeséget rok. Most próbáltam.
    Tehát, nyertem Wanted táblát, X neont, több mint négyet. Felmegyek a worldbe. Egy autóra rádobáltam ezekből egyet-egyet. Install. Ki az utcára, vissza a costumization szekcióba. És bizony ezekből az afterekből egy darabom sincs. Gondolom nem négyet rakott alá egy autónak a neonokból. Szóval akárhányszor is nyerek ilyen cuccost, ha nem használom el, nem rak be többet egy darabnál a raktárban.
  • trakk
    #62278
    Mivel látom, kissé elveszett a kommentem, leírom megint: a gifts szekcióban ugyanabból a cuccból több egy helyre kerül, tapasztalatból tudom.
  • BONESAI
    #62277
    Leveszem őket.
  • lorci
    #62276
    A franc essen bele én hiába csinálom meg azt a memoria képfilet amikor rákell keresni arra az izére nem kap semmit amit megtudnék nyitni firefox-ba...
  • Dzsimmi
    #62275
    Szeva.

    Látom már mi a probléma,ha tudod akkor töröld a 03.23-ai időimet,ha csak azokat nem lehet,akkor ezeken a pályákon elért eredményeimet: college asylum,dover street,bristol & bayshore,paradise hotel,old quarter,ocean view és union & hollis,ha nem megy akkor vegyél le légyszi a magyar listáról.

    Köszi
  • nfsmw4ever
    #62274
    Örülök, hogy sikerült!
    De most elment a kedvem kissé. Egy óra alatt 5 neon, 6 rendszám. A giftek közül felpakolok egyet-egyet és ezzel vége is a készletnek. Pofára estem. Szóval csak egy mehet az inventoryba.... Én meg örültem, mint majom a f... Hogy, huhh mennyi összejött. Erre mindenből csak egy...
  • tigris013
    #62273
    Azt megint Lost Conection from server, mi a rák van megint :(:(
  • BONESAI
    #62272
    Nem is az a lényeg, hanem a New Ride-os kék tábla.
    Ui: hogy a rákba találtad meg azokat az üziket? Te tudsz valamit
  • Quqa
    #62271
    Vót má, több ezer hsz.-al korábban! #47142, #56930
  • tigris013
    #62270
    Ezaz Lost Conectionnal kivág :(
  • SUNNY84HUN
    #62269
    mondok jobbat nekem sokszor sikerült , írta is hogy ajándék neon , tábla megkapva .. de sehol sincs a játékban a giftekben és a storeban sem , szóval nyaljon sót hogy sehol sincs , én nem küzdök vele pár szaros cucc nem ér ennyit
  • chris1997
    #62268
    Nyugi értem, ott a 2.-ik Huntingom, most már csak a 500+HP tábla link kéne.
  • chakon88
    #62267
    én feladom ezt az ajándék mizériát.... sehogy nem jön össze....
  • SUNNY84HUN
    #62266
    mit bántotok ? :D

    -------------------------------------------

    és a worldot ez jellemzi mostanában :S
  • trakk
    #62265
    A Gifts szekcióban egyféle cuccból többet egy helyre rak be, tapasztalatból tudom. Attól, hogy egyet mutat, több van ott.
  • chris1997
    #62264
    Inkább a rendszámát a Hondájának
  • BONESAI
    #62263
    be is taggolom őt rajta FBn
  • chris1997
    #62262
    így ám...Sunny Time
  • BONESAI
    #62261
  • TOMDRIVER333
    #62260
    Majd meglátod te is hogy hogy értem.
  • TOMDRIVER333
    #62259
    Nem úgy értem, hogyha próbálod többszö a free giftet és nem mész be a játékba és kapsz például 5 gold x neont, abból csak egyet ad, el kell használd azt és utána próbákozol hogy adjon még egyet, tehát én csak egyet kaptam nem többet, érted?
  • chris1997
    #62258
    De te nyertél sok darabot mindegyikből, naná, hogy ott marad.
  • rikitheboy
    #62257
    Milyen ADBLOCKR-ol beszelsz Tom??
  • TOMDRIVER333
    #62256
    Igen megadja, Chris, tedd a tutoriálhoz hogy:Egy meglévő külső kiegészítőből csak akkor tudsz kapni még egyet hogyha azt már feltetted az egyik autódra.Vagy valami ilyesmi. :D
  • TOMDRIVER333
    #62255
    Észrevétel: Ha gyűjtöttél sok pl. "WANT3D"-es rendszámtábát akkor neked csak egyet tesz be a store-ba.Most kiváncsi vagyok arra hogy, hogyha egy meglévő rendszámtáblát vagy neont felteszel egyik autódra, és megint kapsz egy ugyanolyat ha rákattintasz a FREE GIFT-re akkor az beteszi vagy nem.
  • TOMDRIVER333
    #62254
    Úgyértem hogy azelőtt nem sikerült.
  • TOMDRIVER333
    #62253
    Jah, és azért nem sikerült mert nem kapcsoltam ki az AdBlock-ot, kapcsold ki te is.
  • chris1997
    #62252
    TunnelBeares módszerrel ugye?
  • TOMDRIVER333
    #62251
    Kikapcsoltam és sikerüüüüült, kösz.Egy óra alatt sikerült gyűjtenem:
    2x"500+HP" rendszamtablat
    1x"HUNTING" rendszamtablat
    Egy jo par "GOLD X NEON"-t(kb 5-öt)
    És egy jó pár "WANT3D"-es rendszámtáblát(abból is kb 5-öt)
    És ezt minössze egy óra alatt.
    Remélem más rendszámtáblákat és neonokat is tesznek be.Kár hogy spoilereket meg felniket nem adnak
  • chris1997
    #62250
    Bárcsak fizetnének érte, akkor engem is érdekelne :D
  • lorci
    #62249
    Bárcsak igy maradna minden...(ez csak álom)