94802
  • kanyesz07
    #62328
    lvl 51 ért legalább pénzt adhatott volna IGC vagy eg y 500boostos xd
  • nfsmw4ever
    #62327
    Amit én eddig láttam
    Hunting tábla
    Wanted tábla
    500+HP tábla
    Gold X neon
    Másra még nem bukkantam képen sem.
  • TOMDRIVER333
    #62326
    Most mi a francnak mind tölt fel 1,44 GB-t, mit csináljak hogy ne mind töltse fel?
  • TOMDRIVER333
    #62325
    Kiváncsi vagyok vajon lehet más neont is kapni, nem tudjátok?
  • TOMDRIVER333
    #62324
    Jah, ezt próbáltam elmagyarázni Chirsnek is. :D
  • BONESAI
    #62323
    Ez mind azért van, mert valami nagy durranásnak akarják beállítani és minél többet eladni belőle. Kétségbe vannak esve, mert eddig nem kapkodták szét ha jól sejtem...
  • Hunn1a
    #62322
    Vicces, hogy FB-n az Estoquét reklámozzák a hivatalos oldalon, pedig nem is most lett bemutatva, illetve nincs is rá akció. Ennyire nincs semmi infó? Pedig jó volna egy 1 napos bérleti kódot kapni rá...
  • nfsmw4ever
    #62321
    És a proxyswitcher szopik. Nekem legalábbis azt írja a legtöbb ip-vel, mikor indítom a launchert: Servers down. Thank you patience bla bla bla. Vagy ilyesmi. Úgyhogy ide valami stabilabb megoldás kell, de arra én is kíváncsi vagyok.
  • nfsmw4ever
    #62320
    New account Tunnelbear :-)
  • chris1997
    #62319

    B-terv? Proxy Switcherhez lusta vagyok.
  • RoboKutya78
    #62318
    na most elképzelhető hogy azé nem kapok semmit mert az előző ajándok giftek is bent vannak a listámban?
    mert most hogy a kapott linket egybekötve a tunnelel belinkeltem volt minden ikonok videó az oldalon bejelentkeztem, de így se találok semmit..
    Ennyi erőből levélben megdobhattak volna mindenkit valami kóddal miből állt volna bezzeg az ezt vedd meg 3 szoros áron mint bárki más aaaz meegy..
    Megint ez a rühes pesszimizmus beszél belőlem hiába 35 évesen borúsan látok mindent már.
  • chakon88
    #62317
    Na akkor megpróbálom úgy... Hátha lesz valami
  • noblem1983
    #62316
    Néztem a Gamersgaten de ott nincs semmiféle World pack most. Megnéztem amazonon van 3 új pakk de ahogy látom meg is kapták a magukét az írásbeli értékeléskor
  • nfsmw4ever
    #62315
    Okés. Köszi. A sok szemét mellett elfér ez is. Ebből legalább már hasznot is húztam.
  • trakk
    #62314
    Azért ne dobd a kukába, ezt nekem is kidobta már egyszer, aztán meg megint működött.
  • nfsmw4ever
    #62313
    Szerintem igen. IP címed legyen amcsi és annyi. Gondolom.

    Cseszhetem a könyvjelzőim Chris Négy neont kiszedtem. Ötödik kísérlet, a reklám megtekintése után - Page Not Found Váááááááááá.
  • chakon88
    #62312
    De ugyanazt el tudom érni az OPEN VPN-el is mint a TunnelBear-el nem ?
  • chakon88
    #62311
    xDxDxDxD
  • chris1997
    #62310
    Fuuu
  • trakk
    #62309
    Tuti.
  • chris1997
    #62308
    Tuti meg kell várni a Play gomb felvillanását?
  • trakk
    #62307
  • chris1997
    #62306
    xP
  • nfsmw4ever
    #62305
    Ahogy mondod. Rákos sjtek összessége. De remélem nem csak 24 óráig jók a mentett linkek. Mert így azért kiegyezek.
  • trakk
    #62304
    Nem, indíts újat.
  • nfsmw4ever
    #62303
    Nem :-) Bezárod és újra elindítod...
  • trakk
    #62302
    Nekem egész konkrétan TunnelBear-rel semmit sem mutatott, aztán belenyúltam a memóriába, ott pedig ott volt, szóval egy bughalmaz az egész. :S
  • chris1997
    #62301
    Új launcher? Wut? Reinstalláljam?
  • nfsmw4ever
    #62300
    Gemini faktor. Ezért írtam, hogy szerintem random. Egyébként ez a memképfájl nekem sem volt nyerő. A Tunnelbear-os, US kapcsolatos bejelentkezés hozta meg a termést.
  • trakk
    #62299
    Próbálj új launcherből új memóriaképfájlt menteni, és abban keresni, de ha sehogy sem találsz, akkor te nem kaptál ajándékot.
  • chakon88
    #62298
    Én úgy csináltam ahogy leírtad de CONSUMABLE sehol :S
  • Dealcsy
    #62297
    Ha egyéb problémája van kaoszgolyonak a hozzászólásom miatt, azt privátban intézzük el.
  • nfsmw4ever
    #62296
    Memória képfájl:
    Elindítod a launchert
    Bejelentkezel (Apex-US)
    Nem nyomsz a play gombra
    Megnyitod a Feladatkezelőt (jobb klikk a tálcán-Feladatkezelő, vagy Ctrl+Alt+Del és Feladatkezelő indítása)
    Jobb klikk az NFSW Launcher.exe-re - Memória képfájl létrehozása
    Kiírja hogy várj, amig fájlba íródik a folyamat, majd megmutatja az útvonalat ahová mentette a képfájlt
    Total Commanderrel betallózod (Rendszer fájlok és mappák megjelenítése engedélyezve legyen!!!)
    A Total commander ablakában csak simán egyszer rákattintasz a képfájlra és nyomsz egy F3-at
    A nézőke ablakában Szerkesztés - Keresés és beírod a keresendő kifejezést
    Ha van találat, akkor ott, azt a linket kimásolod a böngésződ címsorába.
    Végignézed, értelemszerűen ide-oda katt és örülsz az ajándéknak
  • Dealcsy
    #62295
    Ezt nem is figyeltem. Kösz
  • Dealcsy
    #62294
    Kaoszgolyo meg menjen a pi... sunyiba a csütörtöki hozzászólásával. Azt se tudja, mi a helyzet.
    Sértésnek max neki szánom ezt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyenkor mindig megmutatkozik, hogy ki hogy áll az élethez...
    [spoiler]Veheted ezt beszólásnak
    [spoiler]És ebben nagyon reménykedek
    [spoiler]Ilyen kiosztásos eset nagyon ritkán fordul elő velem, de helyre kell tenni a dolgokat
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • trakk
    #62293
    A 'Tippek, tutoriálok' menüpontban lévő linkben szerintem minden teljesen érthetően le van írva, lépésről lépésre.
  • Dealcsy
    #62292
    Valaki tömören, ÉRTHETŐEN elmagyarázná ezt az egész ajándék őrületet? Az e-mailből sem derül ki semmi.
    Annyit megértettem, hogy csak be kell jelentkezni és ha mákom van, akkor a VW helyett egy giftes szöveg lesz.
    De mi ez a memóriaképfájl? Valaki, aki ért hozzá, nem firkantaná le ide?
    Több mint 300 hozzászólás elolvasása után csoda hogy elvesztem a szálat?
  • BONESAI
    #62291
    Csak az tűnt fel, hogy csak tegnap voltak ilyen idők futva. Előtte Union Hollison 2.03ad volt, aztán jött egy 1.51 és 3. hely világrangon. Aztán meg a többi...
  • chakon88
    #62290
    Figyeljetek.... Lenne egy olyan kérdésem hogy OPEN VPN-el meg lehet csinálni azt az ajándékos dolgot ?
  • trakk
    #62289
    Mégsem megoldható.