94802
  • goregrind #62248
    A séróm már nekem is kiment ma... Az hagyján, hogy folyamatosan csitörökkel rak össze, de egy idióta (IRONDEMON) olyan szinten tolta, hogy az már viccnek is rossz! Az agyatlan barmoknak ennyit jelent ez az egész....
  • RoboKutya78
    #62247
    Nézz bele és gyógyultan távozol a játék fórumának oldaláról:)EZT A PESSZIMIZMUST:)
  • RoboKutya78
    #62246
    Tele a hócipőm az olyan játékokkal amikben régiók alapján skatulyázzák az embereket befele meg ípécím tartomány alapján korlátozzák a hozzáférést bizonyos dolgokhoz
    Ezekkel a mókolásokkal meg tele a hócipőm. Ilyet nem hiszem el hogy bármilyen más játék megengedne magának. Mi majmok meg eltűrjük hogy ennyi kpt kihúznak belőlünk más ország meg bagóért játszik a "játékkal" mert ez már nem játék.
    Most már hónapok óta nem adtam nekik semmi kp-t azt hiszem átestem a kritikus szakaszon kezdek tisztulni, bár fáj a szívem az új cuccok iránt de neem....
    Ha tudok más mmot amibe ilyen módszerekkel lehet és kell hozzájutni ajándékokhoz extra dolgokhoz írjátok meg:)
    A pokolba a bétás matricás karakteremmel azt hittem hasznot húzok belőle.
  • nfsmw4ever
    #62245
    AD block ki van kapcsolva? Az gond lehet ha nem. A másik a net minősége. Ha gyengül a jel, akkor van hogy nem tölt be teljesen az oldal.
  • TOMDRIVER333
    #62244
    Olvastam a lentieket es latom hogy nem mindenki kapta meg az ugynevezett FREE GIFT-et, es nalam egy olyan hiba jelent meg ami latom hogy ez meg senkinel sem jelent meg: rakattintok a free giftre, bejon egy world-os hatter rajta meg nem jelenk meg semmi es az ajandekokat se kaptam meg, mar vagy harmadjara kerdem:nem tudjatok mi lehet a bibi?
  • nfsmw4ever
    #62243
    Ez az 59. helyezés számomra az Apexen, teljesen elfogadható
  • nfsmw4ever
    #62242
    Lehet akartak, szerettek volna a stat oldalon is valami újat. Mert ilyen az ember. Csakhogy ezt egy statisztikai oldalon nehéz kieszközölni.
  • zsomboor
    #62241
    Eleve nem értem hogy miért rakták be..előtte se volt egyik ilyen ideiglenes pálya rangsorolva, pont ezért
  • nfsmw4ever
    #62240
    Szerk: Utalva arra, hogy amikor bekerült a Lunar, akkor is volt gond a stattal.
  • nfsmw4ever
    #62239
    Ez a Királynő Bukása evolúciós jelenség gondolom. Ha egy zárt rendszerbe változás történik külső tényező miatt, akkor a rendszer azt megpróbálja egalizálni, és törekszik az egyensúlyra. Amikor ez a külső tényező megszűnik, akkor elvileg minden visszaáll a régi kerékvágásba. Elvileg. Merthogy a valóságban az egy újabb változás, tehát ismételten alkalmazkodni kell a rendszernek. És ha a két változás között nincs elég idő az alkalmazkodásra, akkor mutáció hiányában a rendszer életképtelenné válik a kettős változás hatására....
    Na jól van, ez biztos nem az
  • zsomboor
    #62238
    Hát mondom, szerintem azzal kavartak valamit hogy kiszedték a stat oldalról a Lunar-t..legalábbis tegnap még ott volt és működött is normálisan, most már nincs, és nem is működik
  • nfsmw4ever
    #62237
    Érdekes hogy a magyar ranglista teljesen épnek tűnik... Helyes
  • zsomboor
    #62236
    Én se féltem, úgy is megcsinálják...így legalábbis biztos nem fog maradni
  • nfsmw4ever
    #62235
    Nem tudom, már éccaka is owerload-ozott. A top100at meg nem féltem. Meg lesznek azok
  • zsomboor
    #62234
    Na ja, top100 5-6 ember kivételével el lett tűntetve De ahogy nézem kivették a pályák közül a Lunar-t, gondolom az kavarta meg..
  • chris1997
    #62233
    Szard le, engem most inkább az érdekel, hogy Raikönnen tud mutatni valamit ma is.
  • nfsmw4ever
    #62232
    Hmmm... A Stat oldal is érdekeset mutat. Kb mindenkit nulláztak
  • nfsmw4ever
    #62231
    Az igaz. Az is érdekes, hogy ha fut a háttérben a Fraps és nem nyomok semmi gombot, egeret, akkor 3 másodpercenként elmegy a kép. Vezetés közben meg nem. Ha meg veszek fel, akkor vagy frankón megy, vagy 10 mp lagg, aztán vagy kifagy vagy fel is vesz... Ez lehet csak nálam gond, de valóban rendesen vannak gondok a játékkal. A versenykereső pl 20ból 21szer tímeszpészre dobna be... Kár hogy versnyeznék.
  • Szabi #62230
    viszont a játék még mindig borzalmasan fos, stabil 60fps erre 15mpenként megakad -.-
  • nfsmw4ever
    #62229
    Nekem is csak ott talált, ahol látszott is a Frre Gift felirat.
  • Szabi #62228
    nem talál ilyen szöveget tc :D
  • tutuhawer #62227
    a festés OK, Nissan OK, jár a piros pont. De miután szétboostoltad az agyadat is, csak ez a szutyok bodykit került egy Silviára...? ajjaj, ezért fekete pont jár tőlem. Az megbontja az egységet nagyon.
  • Quqa
    #62226
    Ha már mindenki festeget, ezt már nagyon rég óta meg akartam csinálni, bár a kaszni elég bugos és nem is ez van rajta, de ez hasonlít a legjobban a filmbelire + a szárny, felni, üveg, neon (ami nem is kéne rá) csak rá van húzva az eredetiség kedvéért.
  • trakk
    #62225
    AM store, gifts szekció, a WANTED tábla a 4-féle ajándék egyike.
  • chakon88
    #62224
    hát ez nekem sem jön össze :S Nem dobja ki "FREE GIFT"-et :S Pedig a hivatalos oldallal is felismertettem hogy usa na meg a launcher-t is átállítottam apex-us - ra de semmi :S Mondjuk én ezt használtam : OpenVPN GUI ... Nah mind1.... Jó 8 ALL.... :)
  • RoboKutya78
    #62223
    hova dobja ezeket a cuccokat a megvásárolható cuccok közé? elképzelhető hogy én egy wanted plates kaptam volna?
  • chakon88
    #62222
    már semmi.. meg van :D xD
  • RoboKutya78
    #62221
    na most meg végigfutott az oldal megtalált mindent de hiányosan töltötte be az oldalakat beléptem és megint semmi amikor visszaszámol a continue felirat akkor mit kell tenni?
  • chakon88
    #62220
    Skacok... Azt hiszem hogy itt fórumon olvastam egy progiról ami halál egyszerű volt. Az is ilyen ip változtató progi volt vagy valami olyasmi.... Nem Tunnelbear vagy Proxy Switcher volt ... Csak egy egyszerű valami de nem találom a progit... Amikor megvolt akkor tudom hogy a world hivatalos oldal vissza jelezte hogy nem magyar vagyok hanem amire állítottam az meg usa volt. Meg tudnátok mondani annak a proginak a nevét ?
  • Quqa
    #62219
    Újabb ésszerű és hasznos újítás amit pár napja vettem észre, beérek a célba single-ben, a vége képernyőt úgy hagytam (kb. 2 percig) mert dolgom volt, és miután beért mindenki még mindig nyomták a mágnest és fel alá furikáznak a bot-ok.

    #62213 Hányadik próbálkozásból jött össze?

    #62216 Vagy esetleg azt is, hogy Quqa nem kapott!

  • RoboKutya78
    #62218
    soha többet pénzt nem adok ezeknek a kibebaszott embereknek......
  • RoboKutya78
    #62217
    de már megint engemis kihagytak hihetetlen vip vagyik ott az a kibaszott beta logo is és semmit nem küld ez a majomarcú most már mérges vagyok hogy nem tudok személyesen beszélgetni vele...

  • trakk
    #62216
    Chris, légyszíves szerkeszd már bele azt, hogy nem mindenki kapott.
  • mormotax2
    #62215
    a tunelbear modszert probáltam én is sikertelenűl
  • RoboKutya78
    #62214
    hát nem tudom én csinálok valamit szarul vagy mi de követtem a leírásod a fileban nem talált hivatkozást a leírt szóra a tunelblade mg nem használt:(
  • chris1997
    #62213

    Na csak sikerült egy tábla :)
  • chris1997
    #62212
    Hogyan szerezz ingyen Neont, rendszámtáblát? Két fajta módszer van rá.
    Első:
    1. Elindítod a launchert, bejelentkezel, megvárod, míg működővé válik a Play gomb
    2. Indítasz egy feladatkezelőt, jobb klikk a GameLauncher.exe-re, katt a "Memóriaképfájl létrehozása" opcióra
    3. Amikor végez, kiírja, hova mentette, azt megkeresed Total Commander-ben, nyomsz rá egy nézőkét (F3), rákeresel erre: CONSUMABLE
    4. Ha találsz ilyet, azt a linket kimásolod, megnyitod böngészőben (kikapcsolt AdBlock-al), kattingatsz párat, és kaptál cuccot
    (by: BlackFoxHun)
    Második:
    1. Elindítod a Tunnelbeart amit Itt tudsz letölteni
    2. Regisztrálsz rá, kiválasztod az ingyeneset és bekapcsolod, utána a kapcsolót US-ra rakod
    3. Elindítod a launchert, belépsz, de előtte a Shardot váltsd át Apex-US-ra(vagy Chicane-US-ra, ki, hol van)
    4. Sok Szerencsét hozzá.

    Ui: Nem mindenki kapott ilyen ajándékot.
  • BONESAI
    #62211
    Sziasztok skacok, további jó versenyzést
  • IDFMAXIMUS
    #62210
    Szevasztok ujbol szolni szeretnek akit erdekli hogy SZERETETEL varunk minden kedves NFS WORLD b aratot es egyeb jatekosokat a NON STOP mukodo TS-unkre jo fej amdinok es jo tarsasag

    93.115.172.68 TS-ip

    tovabbi szep estet akinek nem mukodik azt meg kerem jellezen
  • Quqa
    #62209
    Akkor mi a túró, ki kapja és ki (én miért) nem!

    #62208 Hát én nem bújom a NFS fórumokat, max. azt a pár magyart olvasom.