94802
  • goregrind #63168
    ...legyél te is núúúúb!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs, nem tudtam kihagyni!
  • BONESAI
    #63167
    Egyiket sem. Zonda Cinque-t inkább
  • chris1997
    #63166
    Szerintem odacseszős a Carrera GT teljesítménye. Csak a V10 betegség nála is jelen van(Nincs erős nitrója(Csak az M6nak van erős nitrója, meg az Estoquenak)
  • goregrind #63165
    Számomra a Carrera GT nagy csalódás lett. Igaz nekem csak az első generációs verzió van meg, amit jelenleg lehet venni SB-ért azt nem teszteltem még.
  • nfsmw4ever
    #63164
    Aventador. Carrera GT csak pu mentes versenyen jó, de ott nagyon. Bár lustább, mint amit elvárnék tőle.
  • chris1997
    #63163
    Oké :D
  • Tarpi
    #63162
    Az SLR 722-öt felejtsd el, ha csak nem dísznek kell. Lassan gyorsul, és botrány a kanyarodása.
    A Carrera GT sokkal használhatóbb, igaz ez csak egy napig volt meg, de a full ultrás változata.
    Avantadort ne ismerem.
  • chakon88
    #63161
    hjubgjgj
  • chris1997
    #63160
    Ave
  • POWRFRAR
    #63159
    Aventador vagy Merci SLR Mclaren 722 vagy Carrera GT lene érdemes meg venni?
  • kenderbajusz
    #63158
    Új rekord :))

  • tigris013
    #63157
    Sziasztok!

    Ha valakinek problémája lenne az időimmel amiket mentem, annak most üzenem hogy nem fogok videóval bizonyítani mert csak 23 FPS-el veszi fel minimumon és nagyon laggol a játék. Tehát a megoldás az privát versenyen való verseny vagy fogadja el az időket.
  • sipoczgabor
    #63156
    mindenki érjen be, és kevés időkülönséggel..
  • chris1997
    #63155
    :D Igaz
  • TOMDRIVER333
    #63154
    Toyota Supra is the best :D
  • kisss19
    #63153
    A TeamEscape verseny lényegét el tudná magyarázni valaki? Mitől függ az érem és a cash? Próbáltam már nekimenni több rendőrautónak, hátha magasabb lesz a cash a végén és a helyezés, de úgy tűnt ez nem számít.

    Még valami, származhat hátrány az add friend-ből? Mármint visszaélhet vele valahogy egy rosszindulatú barát, azon kívül, hogy meghív egy group-ba, majd rögtön a verseny indulásakor benn is van a célba? Cheaterek, pl.: MANGARJ meg NIHILIKX
  • chris1997
    #63152
  • veszettróka
    #63151
    Jobban fordul kék váltótól minden - nekem azért kell. :D Hogy jobban gyorsul alul felül, meg váltóáttét meg iylenek? Mész 3-4 versenyt elkezd húzni a játék aztán tökmindegy hol húz a turbó milyen a váltóáttét. Sztem.
  • kisss19
    #63150
    Sziasztok!

    Tök jó lett volna tegnap ez a sétaautózás, ha nem negyed 9-re érek oda, már csak 2 autó körözött körülöttem és úgy nézett ki tőlem várják az útvonalat. Pedig én is arra számítottam, hogy lesz előttem egy Vezér aki mögött csak "..tövig nyomom a gázt...", így meg nem győztem alt-tab -ozni. Mikor pedig már őket is elvesztettem, tovaszáguldoztam a táv feléig, megálltam minden csoportnál magyar zászlós autókat keresve, de mivel nem találtam teleportáltam a finis közelébe.

    Ez egy jó megkülönböztető jelzés lehet mindenkinek, hogy magyar színeket használ ilyenkor az autón, mert TRAPI írta a max 2 márkát, de szerintem ennél jobb a magyar zászló körben az autón.
  • Hunn1a
    #63149
    Sajnos. Pedig de kéne a 86-osba... Amúgy a kék váltó rövid fokozatai keresztbe tesznek a zöld turbónak?
  • veszettróka
    #63148
    Akkor valami mást kéne kékítenie pl a váltót a zöld helyett - a kék ultrafasza váltó meg ritka nagyon.
  • chris1997
    #63147
    lemenne a gyorsulásmutató és akkor az Audi pöcse kisebb lenne. Jó a kék, csak kéne belőle egy Tuned.

    Szerk: Nincs is ultra piros rugóm :D
  • BONESAI
    #63146
    Beletennél egy piros ultra tuned rugót, még jobb lenne
  • tutuhawer #63145
    ilyenkor jut eszembe, milyen találó a névválasztásod, Bmeg :)
  • chakon88
    #63144
    Reggelt népek :D
  • chris1997
    #63143
    Át az F1-en :D
    Rabid: Sakk-Matt :P
  • veszettróka
    #63142

    Eddig miért nem volt a legjobb cucc a legkedvencebb autódba? Na mindegy bent van, nem csak mutatóba van.
    Már megérte hogy piszkáltalak. :D
    Akkor grat. a számháborút te nyerted, nekem nem megy tovább.
  • BONESAI
    #63141
    És hol fogsz vele menni? síneken?
  • chris1997
    #63140
    Ja nem, az már Nismóban van :/
    Akkor nesze:
  • chris1997
    #63139
    Rakom bele a Tuned rugóm, 907-es :D
  • veszettróka
    #63138
    "Rabidfoxnak üzenem, hogy kapja össze magát a CLE Corvettel, mert az Audim már 905-nél jár gyorsulásban :D"



    AWD meghajtás adta kis előnnyel- amit rajtnál kapsz - ne gyere, mert első egyenesben visszaszerzem. Menjen inkább a tiszta számháború. Hajrá, te jössz :)
  • nfsmw4ever
    #63137
    Igen. Ha cseréled akkor megy a levesbe.
  • csipesz07
    #63136
    Amit 1x megnyertem/megkaptam fejlesztést és bele raktam a kocsimba, azt egy másik autóba már nem tudom bele rakni? Szóval csak 1x használatosak ezek a cuccok?
  • RoboKutya78
    #63135
    skacok aki használja még a régi X-Fire kliens progiját az lesse mér meg nekem hogy a játékfelismerő (launch--Detekt game) része a dolognak nálatok is inaktív?
  • BONESAI
    #63134
    Hát az kéne, legalább egy 3 csillagos
  • lorci
    #63133
    Még egy kis nitró erő és verhetetlen leszel.
  • BONESAI
    #63132

    Végre versenyképes vagyok!
  • csipesz07
    #63131
    Egy kicsit ratyin van megoldva. Na mindegy. Köszönöm az infókat!
  • BONESAI
    #63130
    Na már csak 1 kő kell
  • tigris013
    #63129
    Azt megint kidob