94802
  • Quqa
    #63731
    De az gond, mert itt mindenki APEX-en van.
    Akit zavarnak a csalók a World-ben, játsszon GTA V-el, ha ... tud!
  • DEJAVU71
    #63730
    Hat eleg paranoiasnak tunt, de te csak jobban ismered
  • kenderbajusz
    #63729
    Most nézem , hogy a Chicane - US ra regeltem .... ugye az nem gond ? :)
  • kenderbajusz
    #63728
    Na így mindjárt más :) THX .. feliratkozom
  • veszettróka
    #63727
    Kicsit várj. A community mánáger azt írja, befenyíti a fejlesztő bandát hogy 3250 legyen a juggeres Nismo.

    "Hey All,
    The NISMO Juggernaut should be on sale for 3250 SpeedBoost. I'll go harass the dev team about this now."
  • veszettróka
    #63726
    Szerintem nem kaki.
    Ezt olvastad? Info
  • Ryder159
    #63725
    Ez tuti rosszul számol. Z4 GT3 0 darab?
    Porsche 911 GT3 RS csak 29 ezer? akkor nem is játszanak 25 ezernél többen a játékkal, mert van akinek 2 is van belőle...
  • tutuhawer #63724
    és hoppááá. kösz az infót, jár a piros pont
  • tutuhawer #63723
    én már készítem a korábban belinkelt képemet még egy hozzászólásra :))
  • trakk
    #63722
    Pár órán belül valami bejelentés érkezik, hogy miét is lett eltolva a peccs, lehet izgulni. Vagy nem.
  • tutuhawer #63721
    a poén második része:
    simracewyben is LOST CONNECTION TO SERVER és JOIN TIMED OUT hibákkal szoktam találkozni. Mondanom se kell, hogy az autók és pályák letöltéséért felelős program nem tudott egy időben csatlakozni a netre, nem tudtam játszani... Mi ez, ha nem NETERROR_CONNECT_ ... a végét meg tudod :))
  • csiles
    #63720
    Tudod mit, erre a legegyszerűbb válaszom: "NETERROR _ CONNECT _ KURVAANYJAPICSÁJA"
  • csiles
    #63719
    Az illetőt én is ismerem, valószínűleg szerverlassulásba futott bele, mert a nap 24 órájában játszik, s néha elfelejt újraindulni, s olyankor nem tudja mit beszél vagy lát. Jó ember ő, csak néha túlzásba viszi a dolgokat.
  • tutuhawer #63718
    van, akinek ez a hsz se "jön át" a hosszúsága miatt
  • DEJAVU71
    #63717
    Koszi szepen
  • csiles
    #63716
    Tutu: Már nem emlékszem, mit ítram neked, de akkor már értem, hogy miért nem reagál a nép a 4-5-6 soros kisregényeimre, pedig elég hasznos infót osztok meg az ismerőseimmel... Legközelebb szótagolva írok, hátha úgy eljut mindenkihez, többek között hozzád is.

    Juggeres Nismo: első ára 4700 boost volt, amit később fel vittek 5400 boostra, ahonnan indulnia kellett volna. Ha most megint 4700 boost, akkor tuti kiveszik, s jól teszik.

    A csaló gyerekről: Annak idején ellenem Silviával jött egy hosszú sprint pályán, én Elisel voltam, végig előtte voltam, de lerázni nem tudtam.. Kb 2 tizeddel nyertem... volna, ha az utolsó egyenest végigviszi, s nem lép ki DNF-re... hozzáteszem privátban... a pályának az utolsó szakasz egy hosszú egyenes volt, végsebesség miatt nem tudott volna már megelőzni feltűnés nélkül, s inkább a menekülést választotta... privátban DNF ... Egyenesekben elmentem, kanyarokban durván rámesett... Mégegyszer nyomatékosítva, ő Silviával, én Elissel... Az újak kedvéért egyszerűsítve: Az akkor T1 király a T2 király ellen, azon a pályán NORMÁL esetben a T2 király nyer kb 10-12 sec-el...
  • kenderbajusz
    #63715
    Ez a ranglista egy kalap kaki .... Fostalicska A kat ( 712 pontal ) BMW M3 GTS el , a ROCKPORT TURNPIKEon mentem 10.70 időt ... mások Zondával + S kateg kocsikkal mentek ennyit , és még ki sem kerültem a "dicsőség falra " ..
  • tutuhawer #63714
    én ismerem. Majd egyeztetek vele. ha online leszek...
  • DEJAVU71
    #63713
    Sziasztok
    Erdekes talakozasom volt egy magyar jatekossal worldon. Multyban futottunk ossze az ironhorse es coast on, o gt2 vel volt, en meg a zonda f el. Rakoszontem, mert hallottam mar a nevet, es eddig csak jot hallottam rola...Mondom, eddig...
    Az tortent ugyanis, hogy volt, hogy alul maradt es gunyos uziket irt, hogy jo volna, ha kikapcsolnam a gyorsulo hacket, mert akkor nem mennek a falba, meg ilyenek
    Aztan kozolte velem, h blocklistre tett
    Ugyhogy innen szeretnek uzenni neki, hogy, ha ennyire jo, akkor kene tudja, hogy ki csal es ki nem, nem csak megfutamodni. Mert mar az utolso menetben, amikor latta, hogy mar nem tud utolerni, akkor kilepett
    Szoval, a neve Metasoft, aki ismeri adja at neki szivelyes udvozletemet
  • tutuhawer #63712
    ez a kép régi.
  • Hunn1a
    #63711
    Most, hogy már nincs a csapatban, már mondhatja...
  • TOMDRIVER333
    #63710
    Kb. vagy 1000 boostal kevesebb kelett volna legyen...most kell várjak ameddig leárazzák a stock Nismo-t.
  • tutuhawer #63709
  • BONESAI
    #63708
  • veszettróka
    #63707
    "Ford GT – Supercharged V8, the GT is an absolute bullet that’s ready to compete with any other 200 MPH supercar in NFSW..."

    "Audi R8 4.2 FSI Quattro Shift Edition - ... With great performance and superstar looks, you are sure to intimidate your rivals."




  • TOMDRIVER333
    #63706
    Épp azért kérdem, azt írták hogy 40% off, ha ez nekik 40%, akkor nem tudnak számolni, kretén banda...
  • trakk
    #63705
    Én még ennyit sem vagyok hajlandó adni azért a rondaságért. :D
  • chris1997
    #63704
    Egyetlen 911 amit csipek.
  • chris1997
    #63703
    Még mindig örülök hogy a kedvencek mennek kifelé :-D és az egyetlen 911 is fakje.
  • trakk
    #63702
    5500 az eredeti, és le van akciózva kemény 4700-ra.
  • TOMDRIVER333
    #63701
    Mennyi a Nismo Red Jugg eredeti ára?
  • veszettróka
    #63700
    Kösz. Videjóságod 10 sec alatt végignézve, legújabb Dodge Viper háttérképek begyűjtve.
  • chris1997
    #63699
    Kiveszik az 5.2, Shift R8-at régi GT2-t... EZAZ.
    Mp4-et is drag crown vikit nismo Juggot az Lp550 Gallardot és a Ford GTt
  • BONESAI
    #63698
    Más:
    Bristol Bayshore zene:
  • veszettróka
    #63697
    Teljesen feltuningolva a tiedé is annyi lesz.
  • kanyesz07
    #63696
    de csak a top speed és egy reventón .. Hogy a faxomba lehet az 873?
  • BONESAI
    #63695
    873 stat.... nem km/h
  • kanyesz07
    #63694
    'Top Speed: Reventón 873/1000 .. Az .. az ... az mi?... azt hogy?
  • kanyesz07
    #63693
    már megint csalással gyanusítgatsz?
  • Hunn1a
    #63692
    Ó, nocsak. Köszi!