94802
  • bboyatty
    #94722
    Dettó, egyszer rászántam az időm, hogy beállítsam de nem lett belőle semmi. Nekem is magas, pedig követtem a leírást de nem tudom hol rontottam el. Remélem lesz majd olyan verzió is ami feltelepíti magát és csak elindítani kell.
  • RoboKutya78
    #94721
    ahogy látom van leírás, de nekem ez sokk
    Letölt, beállít, elindít max ennyire vagyok képes:))
  • RoboKutya78
    #94720
    na talán ha lesz új masinám előveszem vagy megpróbálom beállítani a notimra hátha elbírja.
    Sajna az asztali gépem valszínű kihalásra ítéltetett egy gigabte ep45 ds3 alaplapra lenne szükségem hogy egy időre legyen még masinám.


    valahova le kéne írni hogy mit csináljon az aki játszani akar.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.08.05. 19:54:52
  • goregrind #94719
    Itt a teljes lista a mentett profilokról. Még nem volt időm az összeset testre szabni a szerver progihoz, ezért nem kerültek feltöltésre! Jelenleg más fába hanyítottam a fejszémet a játék területén, szinte minden időmet lefoglalja...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    _CHEATER_!_GREGBMW\
    _CHEATER_!_VIKTORHUNGARY\
    _ACRYSE (ex PERFECT10N)\
    _cheater_MONSTEREN3RGY5\
    _cheater_MONSTEREN3RGY6\
    _DENGHINI\
    _derekas\
    _GIGAXER0\
    _ID#666_KULUVAS\
    _JUSSI\
    _NFSDREW\
    _PIONEERHUNT24 (503 cars!)\
    _RUSSTYRUSS\
    _RYUMAKKURO\
    _SOEREN\
    _TCMCHRIS\
    _WollFussel\
    ABASC1\
    AGRADO\
    BARTUCZK\
    BASE\
    BBATTY\
    BIGGERTHNYOURS\
    BLACKFOXHUN\
    BLACUS27\
    BLACUSHUN\
    BMEGNFS\
    BRIANOVERCLOCK\
    CHAPWEES\
    CORTEZK2\
    CRIMSON89\
    CUEBLER\
    CUKORBOGR17\
    CSILES\
    CSILLAG71\
    CSIZIHUNGARY\
    D3R3KA5\
    D3R3KAS\
    DEJAVU71\
    DEREKASLEGION\
    DEREKASNFS\
    DEREKASWORLD\
    DYINGWORLD\
    GERGE1Y\
    HUNNOOBKING\
    JUHAAASZ\
    KAOSAMIGO\
    KISMAKESZ\
    KISMALAC\
    LAMERGYURI\
    LAMERGYURI2\
    LAMERGYURI3\
    LOCTITEHUN\
    MERTCSAK1\
    METASOFT\
    MINEHEADHU\
    MOTOLIFE1\
    MOZIKA\
    MRDEREKAS\
    N0XW1LL\
    NAMELESSNOOB\
    NEO1018\
    NFREE\
    NFSWHUNDOTEU\
    NFSWORLDISDEAD\
    NOBLEM1983\
    NOBLEM1983X2\
    NOKEDLIVERKLI\
    QUQA\
    QUQA1\
    QUQA1 old\
    RABIDFOX\
    RAFANGEL\
    REXINFERNUM\
    ROBOKUTYA\
    SDFSDFSD6575\
    SEVERINUS\
    SHOOTER1234\
    SILENTAPOSTOL\
    SILENTJUDAS\
    SILENTMANIAC\
    SPEEDBOY71\
    SPEEDDEMON1996\
    SUNNY84HUN\
    SZABI\
    SZATIRKA\
    T0M1HUN\
    T0MDR1VER\
    TCMCHRIS\
    TIGERHUNTER\
    TUTUHAWER\
    VANBAJ\
    WANTED0\
    WASPZOTYA\
    WEREWOLF\
    XXKONDIXX\
    ZOJI001\
    ZSOMBOOR\
  • RoboKutya78
    #94718
    hm az enyémet nem szedted le pedig felajánlottam robokutya néven futott
    :(
    bár nem hinném hogy játszanék vele mostanában. Géphiányom lesz.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.08.05. 10:52:48
  • SUNNY84HUN
    #94717
    itt vannak profilok
  • alfa20
    #94716
    Feltőlteni még nem sikerült a profilokat?
  • tutuhawer #94715
    hú, mennyire szerettem volna egy olyan motort... És nincs benne pénzes befizetés, kizárólag versenyzés, tím eszpész, privát futamok összessége adta ki a tuningot olyan szintre, amilyen lett. Megnéztem volna, milyen lett volna a gép, ha megkaptam volna azt a motort, mert legendák keringtek, mennyit változott az autó, amint bekerült az utolsó puzzle darabka, lásd: ultra tuned motor. Remélem, jól megy a verda, elvégre évekig világelső volt a PEPSI McLaren MP-4 12C GT3
  • goregrind #94714
    Tutu úr verdája komplít! :crazy:

  • RED BULL F
    #94713
    - egy időre
    * örökre
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.07.23. 20:37:13
  • RoboKutya78
    #94712
    voot csak ugy tudom hacker vót :)
    és befagyizták utána a csetet is ha jól emlékszem egy időre:)
  • RED BULL F
    #94711
    'Vót ilyen is

  • RoboKutya78
    #94710
    Ez még mindíg ügyes ötlet volt töllem:)))
  • RoboKutya78
    #94709
    http://imgur.com/a/zmkxq#0
    Itt van a teljes Xfire képkészletem wörldből lehet valaki magára ismerhet a sok kép között:)
    Lesz kedvem kicsit kiválogatom.
  • RoboKutya78
    #94708

    Rocat az igazi :)
  • RoboKutya78
    #94707
    srácok valaki nem csinált mostanság steamen képet a játékból
    Kellene a piaci kódja a játéknak
    ha valaki csinált az keresse ki nekem valahol itt kell lennie.

    Steamen a készített képeknél kikeresed a játékot rákattansz a lemezen levő képekre és a remote\?????\screenshots közötti szám kéne nékem:)
    Fel szeretném dobni az xfirés képeimet steamre.
  • tutuhawer #94706
    Aki "needforspeeedezett" , annak könnyen megtetszhet ez a játék ismét. Most újabb akciókkal, feljesztésekkel:
    Csatlakozz egy korábbi NFS World közösséghez az nfswhun.eu oldalán:
    http://www.nfswhun.eu/index.php/topic/568-real-racing-3-mobil/?p=14495
  • tutuhawer #94705
    ha lenne PC-m, akkor játszanám a RRRE-t. Már egy rakás cuccom van hozzá, akciósan veszegettem, időt nem vesztegettem.
    Androidon most mentem pár online futamot a real racinggel és kezdeti NFS World jellegű a futam. Laggolunk kicsit ide-oda a kb 6 fős futamban. Rá tudok nyomni, hogy menjünk tovább, nem javítok autót és már tesz is a kövi futamba, variálja a pályákat, ha mindenki kész, zöld, akkor indít is a pályán. Több autóval lehet menni, különböző kategóriákba lehet feljebb lépni, ha az alsóban már jól mentünk. Az ára ingyenes, mint a NFS World, de az aranytallér már odabasz, az olyan, mint a BOOST. Most variálják át a naponta belépős ajándékozós rendszert, mint a gyémántos volt NFS-ben, már van fenn hír valahol a facebookon állítólag. Az egy jó kis funkció, tetszik. Befizetések és vásárlások mehetnek a google pénztárcával játékon belül. Pályák vannak, jönnek, variációik is vannak, autók közt van Porsche és Ferrari, ami nem semmi: Ferrari F40, F50 és az újak is, Porsche is szintén, mivel EA termék, tele van: régi Porsche, új Porsche, a Le Mans-i győztes autó, van minden, Bugatti, Koenigsegg meg az anyjapicsája is benne van. Nekem Skyline-om van, elég balfasz módon megy, olyan, mintha valami 4 fokozatú automata váltó lenne benne, hangra nem tudok vele menni, nagyon balfasz megoldás.

    !!!
    Akit érdekel a Real Racing 3 akármilyen mobil eszközön, azoknak ajánlom az nfswhun.eu oldalát, amit goregrind irányít , ott van külön topik a játéknak. Lehet ott dumálni róla, belépek oda én is, szintén mobilról a tapatalk alkalmazással.
  • Quqa
    #94704
    Ok, de azt írja nincs PC-je akkor mint tolja?
  • Szabi #94703
    csak pc-re van
  • Quqa
    #94702
    Én nem tudnám megszokni a képernyőt forgatva még a joypadot sem. Nagyon beszippantott a szimes világ, pedig nagyon kíváncsi lennék mit kezdenél a murván + a jeges aszfalton! Azok nagyon tetszenek.
    Az RRRE-t azt min tolod droidon is van?
  • tutuhawer #94701
    OFF
    majd egyszer. Már nincs konkrét időpontom új PC-re, nem is igénylem. Vennem kellett egy új telefont, azzal viszont eljátszogatok a real racingben, nem is olyan rossz, sőt, szerintem nagyon jól fejlesztgetik. A karrier mód minden játékban egy szar, mert előre megmondják, hogy lépkedjek előre, ahogy ebben is, de az online funkciókat szépen adogatják hozzá. Van időmérés, online verseny, festegetés, videó visszajátszás, képek mentése, akciók, stb. Ajánlom mobil eszközre, nekem ez most fontosabb volt, mint az új PC. Platformot váltottam most.
    Ha lenne PC-m, belépnék a TheCrew-ba, viszont ez mellett egy rakás értékes tartalmam van a RRRE-hez, és ott már mennek a bajnokságok a jól megszokott rendszerben, az is nagyon jó.
  • Quqa
    #94700
    És mikor fogsz megfelelni a gépigénynek abban krúúú nevűben, mert lassan mindenki abbahagyja te meg még be sem léptél.
  • alfa20
    #94699
    Köszi!
    Nem akarlak sürgetni, csak az utolsó nap elfelejtettem menteni így csak a régi mentésem van meg.

    más:
    az mitől van, hogy az új felhasználó szerkesztőben át írtam a PowerUp-okat 15-ről 25-re, de a játékban meg minden 0, hiába írom vissza nem segít :(
    ezt valamelyik XML-ben is át lehet szerkeszteni?
  • goregrind #94698
    Bocs, felejtettem! Annyira belemerültem a játék szerkesztésébe, hogy teljesen kiment a fejemből! Még ma intézem!
  • alfa20
    #94697
    sikerült feltölteni a profilokat?
  • tutuhawer #94696


    Jó kép, köszi az emléket!
    Pár képem van a google drive-ban nekem is, előkeresek egy top3 legemlékezetesebb momentumot.
  • SUNNY84HUN
    #94695

    Utoljára szerkesztette: SUNNY84HUN, 2015.07.18. 11:53:08
  • tutuhawer #94694


    #94693
  • Quqa
    #94693
    Nincs halál ujjszületés nélkül!
  • Tunner22
    #94692
    Viszlát World!
  • RoboKutya78
    #94691
    Sikerült lementenem az x-fire oldalra töltött cuccaimat lassan felteszem majd valahova őket megosztásba
  • RoboKutya78
    #94690
    És még mindig ezzel a képpel búcsúzok :)
  • RoboKutya78
    #94689
    Ha valakinek kellenek ezek az accuntok és le lehet tölteni őket robokutya robokutya1 robokutya2 használja egészséggel őket :)
    http://imgur.com/a/dSZrl#0
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.07.15. 18:50:28
  • Malachit
    #94688
    Én egy utolsó be nem fejezett 'D' TE-vel búcsúztam a hivatalos játéktól. Valahol a pálya harmadánál írta ki a szerver kapcsolati hibát. Előtte még gurultam párat az újonnan beszerzett Veyronnal. Beálltam vele a búcsúzó kereszteződésbe, stb. :)
  • RED BULL F
    #94687
    Ha már így vége lett az egésznek, fejlécbe be lehetne szúrni egy és két linket.

    (Plusz esetleg egy backup-ot a játék fájljairól.)

    Csak hogy tudjuk, van élet a halál után, még ha nem is teljes.
  • InfoCsill
    #94686
    A legelső kép a játékról, mikor bejelentették, ezzel búcsúznék a játéktól.
    Volt idő, mikor naivan még azt is vártam, hogy majd elkészítik hozzá az Undercover térképét is. Hát abból sem lett semmi sosem.
  • Quqa
    #94685
    Hát ennyi volt! NFSW
  • bboyatty
    #94684
    Köszönök mindenkinek mindent, a sok segítséget, a versenyeket és szeretnék gratulálni azoknak, akik a végéig "okosságok" nélkül tolták.
    Remélem lesz egy második rész is ami sokkal jobb lesz ettől.
  • RED BULL F
    #94683
    Szép volt, jó volt, élvezetes volt minden hibája ellenére. Kár, hogy ilyen csúfos véget ért és ennyi ideig vergődött teszthalott állapotban, többre is vihette volna. Újabb fekete pont az EA-nek, reputációjuk csak csökken a szememben.

    Elolvasom megint a versem, kacagok egy jót, és végiglapozgatom a képernyőmentéseimet. Köszönet a sok krúzért, a SB farmolós tippekért, az olcsó Lengyel boostért és a végtelen porsche-s bugért! Szevasztok!