94802
  • bboyatty
    #94762
    Helló! Gondoltam a napokban, hogy felnéznék, kicsit nostalgiázni, átlapozni az autóim, csak az a baj, hogy nincs meg a mentésem. Esetleg nem maradt meg valakinek, mert annó amikor leálltak a szerverek tudom, hogy le lettek mentve meg is találtam a hsz-t amibe belinkelte SUNNY de ott már nem elérhető. Ha valaki tudja honnan lehet letölteni írja le nekem.

    Köszi.
  • ets2mpHUN0519
    #94761
    sziasztok
    egy haverommal szeretnék lanon multizni a WORLDel csak nem tudom hogy kéne
    valaki segitene? köszönöm
  • goregrind #94760
    Új offline szerver!
  • ShifTime
    #94759
    Egy pár régi kép a bétából. :D


    Utoljára szerkesztette: ShifTime, 2017.02.13. 14:24:15
  • XENON57HUN
    #94758
    Hát,amelyik kitalálta a traffic magnet dolgot,az ...... . .. .... ..... .......!!!!!!!! Sajnos nem írhattam ki amit gondolok. :) Nyugodjon békében a játék a csalóival és a fura dolgaival együtt. :)
  • SUNNY84HUN
    #94757
    ha egyszer online menne újra , dobnám félre a crewet meg az új nfs-t ( na jó nem de azért szakítanék sok időt rá ) :) jó öreg ram partik , meetek

    jó öreg r34

    Utoljára szerkesztette: SUNNY84HUN, 2016.09.25. 10:37:40
  • CARBON96
    #94756
    Sziasztok!
    Nem nagyon volt kedvem foglalkozni a NFS World Offline-al, amíg nem láttam azt, hogy kiforrottabb és stabilabb lenne. De tegnap nekiültem, mert már hiányzott a játék nagyon. :D E videó alatt: https://www.youtube.com/watch?v=MKdrYKrPLUA lévő cuccokat leszedtem és legnagyobb örömömre tökéletes fut a játék. Azonban van egy olyan rész, ahova a saját régi mentését beteheti az ember, nos, nekem volt egy mentésem még akkorról, amikor még online ment a játék, ezt bele is raktam. A profilnév pipa, elért pontok pipa, viszont az autóim, amik voltak, azok nincsenek benne. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet valahogy oldani, hogy meglegyenek a régi autóim? Továbbá az is érdekelne, hogy hogyan lehet mentést csinálni az előrehaladásról, hogy később egy esetleges gép újratelepítés utána onnan tudjam folytatni, ahol abbahagytam.
    Előre is köszönöm!
  • alfa20
    #94755
    már szedem is :)
    köszi!
  • goregrind #94754
    Egy kisebb térkép frissítés + az offszerver 1.8 beta (update 3 hotfix#3)
  • alfa20
    #94753
  • goregrind #94752
    ...hogy itt is legyen egy kis frissítés!

    NFS World - Open races mod
  • RoboKutya78
    #94751
  • illesgergely
    #94750
  • alfa20
    #94749
    Zsír, megyek meg is lesem :)
  • RoboKutya78
    #94748
  • RED BULL F
    #94747
    Még hiszem, hogy egy szép napon feltörik a játék fájljait és az NFS World elnyeri azt a méltó formáját, amelyet el kellett volna
  • RoboKutya78
    #94746
    nagyon ki tartó vagy
  • RED BULL F
    #94745
    Hahó! HAHÓÓÓÓÓÓÓ!! Van itt még valaki?

    Közben folynak dolgok a háttérben, az Offline szerver már egész szépen alakulgat. Helyet kapott benne már egy "gazdaság rendszer" is (értsd: tudsz szintet lépni, menti adataidat a játék) és a legtöbb tuning, matrica és kocsi is alapból elérhető, bármiféle trükközés nélkül.

    Online téren még folynak a munkálatok, de az sem kivitelezhetetlen úgy tűnik.
  • XENON57HUN
    #94744
    Igen,én is azon gondolkoztam,hogy egy kisebb vagyont kéne fizetni az EA számlájára,hogy ez ne legyen illegális...
    Utoljára szerkesztette: XENON57HUN, 2015.08.20. 18:57:01
  • Quqa
    #94743
    Azért annyira ne éld bele magad egy lopott adatokkal illegálisan létrehozott szerver mennyire lesz hosszú életű.
  • goregrind #94742
    Kérdések és válaszok privát szerverrel kapcsolatban ITT! Köszönjük megértésed...
  • tutuhawer #94741
    a privát szerveren nem lesz csalás?
  • Zero07
    #94740
    Köszönöm, működik. Azt esetleg nem tudja valaki, hogy power-upokat miért nem engedi használni?
  • goregrind #94739
    Nálam az 1.7-es verzióban működik rendesen, persze nem mindegy milyen időpontra állítod!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Day/night cycle in game server settings

    I quoted this from official EA forums to somewhere in between the 235.863.498.743 pages for the Offline topic, but I guess this info should be in a separate topic for easy finding purposes instead. So here it goes:

    "It appears that the actual cycle time is 5 hours 40 minutes, with a pad at 00:00 of 1 hour 20 minutes by switching from day back to dawn, so that the first night occurs at 04:35 instead of 03:15 and shifting each day. If I remember correctly, a few years ago, the day / night cycle was 5 hours 40 minutes without a pad, so that when night time occurred varied from day to day with the pattern repeating every 17 days.

    Start of night in game times based on entering and exiting garage. If going through a tunnel, or teleporting, the switch to night mode may occur about 1 minute earlier.

    04:35
    10:15
    15:55
    21:35

    During a night period, the game may switch to a bright moon or even dawn like lighting at around 20 minutes after the start of night mode, then back to night mode 30 minutes after the start of night mode. The night mode lasts about 40 minutes."


    Thanks to this info, you should know that if you want to start the game in nightmode, you should set the in-game time of the servereditor to 4:35 or 10:15 and press Save before you launch the server+game.

    Times after 12:00 won't work, since 15:55 will appear as 03:55 in systeminfo.xml, same for 21:35, it gets noted as 09:35.



    És egy kis infó azoknak akik várják az új offSzerver verziót (és nem látogatják az nfswhun.eu fórumot - ezáltal lemaradnak pár új hírről):

    Az 1.7-es verzió az utolső offSzerver verzió, Berkay nem csinál többet! Jelenleg már a privát szerveren dolgozik! Infók magyarul itt!
  • RED BULL F
    #94738
    Megvárni, míg berkay kijavítja.
  • Zero07
    #94737
    Viszont karácsonyra meg sikerült átállítanom.
    Ezzel mit lenne ajánlatos kezdeni?
  • RED BULL F
    #94736
    Bugos a cucc.
  • Zero07
    #94735
    Sziasztok! Esetleg nem tudják mi okozhatja, hogy habár a server editorban az időt átállítom, mindig reggeli idővel indít a játék?
  • Deluxe22
    #94734
    Meg legalább feltuningolhatod/kipróbálhatod azokat a kocsikat, amelyeket nem tudtál megszerezni amíg mentek a szerverek. :)
  • bboyatty
    #94733
    Valami 130 mega + 4.4 giga maga a játék, 5-ből bőven megvan.
  • RED BULL F
    #94732
    Az érdekes, mert nekem a legújabb verzió van fent, és már jóval a szerver telepítése után frissítettem, de se előtte, se utána nem volt semmi ilyesnemű problémám, mint amit jeleztél. De az a lényeg, hogy működik a dolog végül.
  • RED BULL F
    #94731
    A szerver valami 2 mega körül van, a játék meg annyit, amennyit eddig is.
  • RoboKutya78
    #94730
    hány gigát foglal a játék a szerverrel együtt?
  • bboyatty
    #94729
    Tegnap este körbejártam a "világot", jó volt de nem az igazi, minden esetre, nem törlöm le, mikor unatkozok, festegetek építgetek, arra jó másra nem nagyon.

  • bboyatty
    #94728
    Nem azzal volt a baj, igazából az oldotta meg a dolgot, hogy nem a packban szereplő java-t tettem fel hanem megkerestem én a legújabbat és azt telepítettem. Azóta már fel alá kocsikázok a térképen, szép meg minden, de nincs olyan hangulata mint annó. Ha unatkozok jó lesz, csinálok egy-egy autót meg ilyenek.
    Azért köszi, hogy segíteni próbáltál.
  • RED BULL F
    #94727
    Annak a 3 ablaknak el kellene tűnnie. Valamit nem csináltál jól a telepítés közben. Python? esetleg?
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.08.08. 19:26:34
  • bboyatty
    #94726
    Csináltam képeket is, esetleg ha tudja valaki miért csinálja ezt az besegíthetne. Most már elszánt vagyok, hogy meg akarom csinálni, már 2x megismételtem az egész folyamatot. 10 ennyire egyszerű lépést nem lehet 3x ugyan úgy benézni...vagy mégis?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Rányomok a Sart server gobra, a gom elszürkül és onnantól nem is tudok már kattintani rá, de nem is vált át Close serverre, mint ahogy azt kéne.

    Aztán kattintok a Start NFS World-re, akkor bedobja ezt. Nem is kéri, hogy tallózzam be az nfsw.exe-t.

    Ez a két cmd ablak jön be a Start server megnyomása után.


    Utoljára szerkesztette: bboyatty, 2015.08.08. 17:35:23
  • bboyatty
    #94725
    Régebbi verzió elindítja (1.6-ot próbáltam) a szervert de out of memory-t ad ahogy elindítom az nfsw.exe-t. Marhára idegesít, hogy nem tudok ennyit sem megcsinálni, mások meg turkálnak a játékban megcsinálnak mindent én meg 10 egyszerű lépést nem vagyok képes helyesen megcsinálni.
  • bboyatty
    #94724
    Mindent videó alapján csináltam de nem indítja a szervert, rányomok, hogy start server, beszürkül a gomb bedob 2 cmd ablakot, egyik üres másikban ezt írja: FAKE HOST ready on port:5222 COMMAND HOST ready on port:5333, rányomok, hogy start NFS wolrd és kiírja, hogy nem indítottam el a servert. Annyi különbséget látok, hogy a videóba a server mappában neki van egy + src mappa ami nekem nem jelenik meg...nem tudom felfogni tényleg tényleg egyszerűnek tűnik és mégse siketül...:P
  • alfa20
    #94723
    Azért az 1.7-est szerver verziót nem egy ördöngösség fel tenni,
    10 lépés első körben:


    ezután már csak egy parancs ikon kell a szervernek és mindent maga kezel, már nem kell külön futtatni a szervert és külön indítani a játékot, sokat egyszerűsödött, ahogy a telepítés is.

    forrás: http://www.nfswhun.eu/

    #94717: igen, tudom köszi, de én csak azért zargatom mert neki az utolsó napi 24.-i mentések vannak meg, nekem meg a 10.e az utolsó, a többi nap nem mentettem, gondoltam majd az utolsó előtti nap, de akkor meg nem tudtam már játszani vele, így menteni sem :(