94802
  • csiles
    #15749
    Csak megsúgom neked, ez hekker videó, azért repked olyanokat, ezért száll el egy csomó csíter, mert olyankor vezethetetlen a verda, de meg is érdemlik.

    Az előző videóra meg annyit, hogy volt benne pár hiba, legalább 1 sec-et benne hagyott.
  • norby9201
    #15748
    Sorry a dupláért,de ezt még látnod kell amiről beszéltem hogy nem szabad hibázni nitróval. Ezek szándékos bukások,de látszik hogy megvadul egy kis nitrótól

  • norby9201
    #15747
    911...


    Bár múltkor egy ocsmány rtr-x ment 50 sec-es időt
  • SACONEX
    #15746
    6-8-3as kék pro improved váltó és 3-3-9 es 2kulcsos piros tuned gumi van benne, a többi az meg tuned 1kulcsos(gyári)
  • SACONEX
    #15745
    amúgy meg az R8 V10 jól gyorsul, bár a nitrója nem olyan erős perfecttel 210et megy, vége 344 nitró nélkül nekem... szóval vannak ennél jobb autók is :D de kanyarban jó, igy ültetéssel nem szokott kifordulni
  • Gam3r
    #15744
    (Még egyszer bocs a dupláért)

    Nem rossz idő bár én silviával megyek 1:33-at :)
  • Gam3r
    #15743
    Akkor azért mivel én legjobb időmre 4 másodpercet vertél , de már így érthetően:)
  • SACONEX
    #15742
    egyik durvább cheater waterfronton 42MP-t ment...
  • SACONEX
    #15741
    jah az az 50mp ugy volt hogy amikor volt az event a sok cheater ellen mentem, egyik meg ott a végénél waterfront roadnak belémjött hátulról és 600-al betölt a célba XD kicsit csodálkoztam is hogy ehh de gyorsan megyek....
  • norby9201
    #15740
    Akkor egy ÜberBunny se menne rossz időt xD

  • Gam3r
    #15739
    (Bocsi a dupla kommentért)

    Azt hogy csináltad?

    Annyira jó lenne az r8?
  • Gam3r
    #15738
    Tudom , elég jó időket mentem vele mikor csak 2 pro (1 improved , 1 sport) volt benne és 1 race , a többi bolti (a mostani időlistámon is azok voltak mivel most főleg privátozok , ha játszok).

    Majd ha felfullozom akkor kíváncsi leszek mit tud majd a kicsike:)
  • norby9201
    #15737
    +ahogy elnézem nincs is szükséged rtr-x-re...
    WATERFRONT ROAD AUDI R8 COUPÉ 5.2 FSI QUATTRO (MP) 00:50.183
  • norby9201
    #15736
    Meg látom BMW M3-asod van.... ha azt felfullozod nemhiszem hogy kellene jobb. A bömös nagyon jó kis gép mivel rohadt stabil
  • Gam3r
    #15735
    Igen mondom én rövid távra próbáltam ki bár még mindig engedi a haver hogy ha akarom nyugodtam próbálgassam.

    Épp ezért az első okot nem is kellett volna mondanom.

  • norby9201
    #15734
    A porsche is hajlamos elég sűrűn ilyen "kitörésekre" szóval olymindegy,hogy melyik kocsit veszi meg.
  • norby9201
    #15733
    Látom nagyon érdekel az RTR-X... Meg is értem,hisz gyönyörű
    Igen,erős a nitrója és kanyarban is jó,de persze ennél a kocsinál is előfordulhat hogy kanyarban kidobja a seggét ha nemfigyelsz oda.
    De ez még mindig nem jelenti azt hogy egy T1-es,T2-es kocsinak ne lenne esélye
  • Gam3r
    #15732
    Nézd tényleg eléggé sofőr függő ez szerintem.

    Kb 911 gt3 és rtr-x között úgy kell választani , melyiket tudná jobban irányítani , vagy melyik tetszik neki jobban.

    Mivel egyik haver mondta ha kicsit megnyomja a "fordulást" hajlamos neki rohamosan fordulni és keresztbe állni , tehát lehet hogy a porshe könnyebben irányítható , de erről nincs tapasztalatom azt tudom amikor haver profilját próbáltam , akkor nem nagyon tudtam a porshe-t irányítani bár csak 3 menetre próbáltam ki:)
  • SACONEX
    #15731
    és az rtr-x nitrója erős-e meg kanyarban jó az rtr-x?
  • norby9201
    #15730
    911-el az a gond hogy nagyon meg kell gondolni hogy hol kezdesz el nitrózni...bármiféle kanyarban elkezded és megállás nélkül tolod neki akkor egyszerűen keresztbefordul,és kib@szottnagyokat lehet vele borulni
    RTR-X meg a 911 hasonlóan gyorsul persze ez is függ pár dologtól.. mert ugye nemmind1 hogy hol kapod el a perfectet. Havernak múlt héten mondtam meg hogy a perfect startnak a magasabb fordulat a jobb,mivel magától nem jött rá
    Szóval a lényeg az hogy fürge,stabil kocsi kell(Szerintem). Ha T1 akkor a Skyline 2000 tökéletes egy Gallardo Balboni elveréséhez is akár(megtörtént esemény xD )T2-ben 2 kocsit ajánlok: 1,BMW E30, 2,'69 Ford Mustang 302 Boss. Ennek a 2 kocsinak is hasonló a gyorsulása,vagy akár mondhatom hogy ugyanaz,mivel fej fej mellett mentem mindig haver mellett. BMW úgymond "fürgébb",kanyar az erőssége ,nitró egész jól meghúzza,de nincs valami sok ramja :S Mustang... nemrossz kanyarban,de nem egy e30 :) nitró valami brutálisan meghúzza és van azért van ramja is
  • SACONEX
    #15729
    jó de RTR-X vagy GT3 RS gyorsul jobban, veszi jobban a kanyarokat?
  • chris1997
    #15728
    ez így van
  • Cortinaar
    #15727
    Igen, tudom, attól függ, hogy az ellenfelek milyen autóval versenyeznek és mennyire jó? Többször előfordult, hogy a Ford Cosworth-ommal, ami alig tuningolt, elverek Lotust, sőt, még T3-as BMW-t is, mert az illető abszolút nem tudja kezelni őket. Viszont van, hogy Fordomnál gyengébb, vagy ugyanolyan kaliberű verdával lehagynak. Persze attól is függ, hogy ki hányszor ront, illetve nagyban számít a forgalom is.
  • norby9201
    #15726
    Szerintem nincs olyan kocsi hogy legjobb,csak jó sofőr jó kocsival
  • Dannyspeed9601
    #15725
    Haver accján kipróbáltam, nálam a gt3 rs mindent ver, még az rtr-x-et is.
  • SACONEX
    #15724
    melyik kocsi most a legjobb az RTR-X?
  • norby9201
    #15723
    Ha a 911-re gondolsz akkor azt még a 2. legjobb kocsinak mondják,bár szerintem sokfajta kocsival lehet zúzni..én például haver accján egy félig se tuningolt 69-es mustang boss 302-es ami t2-es...station & fisher pályán 2. lettem..elöttem egy rtr-x ért be és rámvert nem egész 0,7sec-et.
  • norby9201
    #15722
    Hmm itt valami nem stimmel...



  • Cortinaar
    #15721
    Porsche RS mennyire jó? Azt tudom, hogy a 959 és a BMV van a toppon, de mégis, jelenleg hol helyezkedik el? Aston Martin milyen?
  • SylarHun
    #15720
    Ne butáskodj már! Miért törölnék azoknál akik megvették?
    Egyszerűen, csak egy darabig nem lehet megvenni. Aztán majd alkalmanként beteszik.
  • Cortinaar
    #15719
    Jó, közben már elolvastam az oldalon, csak nem lesz elérhető az autó, de akinek van, az tud majd vele versenyezni továbbra is. Ennek mi értelme, hogy kivonják? (sőt, lehet, hogy csak egy időre)
  • Cortinaar
    #15718
    A Porsche RS-t dec. 7-től nem lehet majd megvenni? Akinek garázsban van, annak nem fogják törölni, ugye? :)
  • Cortinaar
    #15717
    Ezt dobta a 18. napon. Fincsi!
    http://picturepush.com/public/7100586][/URL]
  • Gam3r
    #15716
    Akkor első dolguk én lennék , mivel csítereknek nem írok rózsás szavakat:)
  • zoji
    #15715
    Tutu, neked is írtam, de te sem látod
  • zoji
    #15714
    Csiles, most is válaszoltam neked, de biztos nem láttad.

    Lehet sokat káromkodtam, multiba?
  • csiles
    #15713
    Én pl nem látom, most is írtam neki, de a reagálását nem látom.
  • tutuhawer #15712
    Szevasz Zoji, elnézem neked, de nekem pl mindig jönnek a köszönéseid, nálam nincs gond.
  • zoji
    #15711
    Tele van a tököm, már 3. napja nem tudok se köszönni, se válaszolni a chat-en, vagyis bármit írok, nem kapja meg senki a barát listámon. Bugba szaladtam, vagy le vagyok tiltva esetleg?
    Úgyhogy elnézést a barátoktól, nem bunkóság miatt nem válaszolok nektek.
    Kíváncsi leszek ez meddig fog tartani.
  • Dannyspeed9601
    #15710
    Ez aztán a kitartás, de azért egy ilyen fékért sztem megérte