94802
  • SUNNY84HUN
    #17443




  • SUNNY84HUN
    #17442
    erre az aranyos body-ra gondolsz





  • Szabi1991
    #17441
    hmm, vettem egy régi mustangot, gyári állapotba legyorsul bármit és akkora előnyt szerzek hogy a célig nem érnek utol :o
    (direkt figyeltem hogy egyszerre indult el mindenki, szal nem ragadtak be bug miatt)

    T2es autó, de lemard a tuningolt slr,e46, gt3rs is o.0
  • Tarpi
    #17440
    ma délután már háromszor nem adott a futam végén rep-et cash-t, és átlépte a kártyákat .
  • Kicsizoli
    #17439
    Egy hete kezdtem ez játékot, nem igazán értem hogy hagyhatok egy "autóválasztásban" gyengének titulát S13mal szinte mindent legalábbis idáig...

    Hogyan tudok autót cserélni, mert csak 1 tárhely, van de nem engedi az autót eladni...

    Lvl11 vagyok

    előre is köszi a segítséget..
  • Szabi1991
    #17438
    ezt utoljára bő egy éve tapasztaltam, ehh :-/
  • Tarpi
    #17437
    Bugok, tapasztalta már más is?

    Utolsó voltam, rányomtak egy plusz kört és két körrel, első lettem mindenki másnak 3 kört kellett mennie.
    Első beért a célba két körrel, rányomtak egy plusz kört és mindenki másnak 3 kört kellett mennie.

    futam után nem ad rep-et és cash-t, a kártyákat pedig átlépi.
  • tutuhawer #17436
    Szerk: lemaradt, kicsit ide is tartozik, nem csak az offtopicba: addig kattintok ma, amíg a kibaszott 2100-as bodykitet megvehetem a skyline-ra, mert én mentem Sunny gépével, és valami trükk van benne. Szerintem a széles, június előtti nagyon szép bodykit az, és nagyon érdekel az ügy. illetve letöröltem 500 000 értékű bodyt, amit megérdemel újra az r34-es csodaautóm, meg fogja kapni, top prioritású boostos tétel ez. kell 1000 boost, pontosan...
  • varazslo1
    #17435
    THX TUTU :)

    az utolsó sorod felvilágosított..eddig a free módban, azaz az utcáról akartam írni s nem jött össze..
    amikor readyzni kell,ott kell az ablakban :D
  • varazslo1
    #17434
    Most próbálkozunk egyik haver gépén is...jó,hogy van két accom...de egyenlőre úgy néz ki, hogy nála sem jobb a helyzet :S
  • tutuhawer #17433
    felülre teszem megint, szóljatok a haveroknak, használjátok:
    A baráti üzenet a verseny elötti ablakban /f szóköz után beírva karakterlimit nélkül jól működik. Bebarnul a betű, ha elküldöd, azaz jó. Írjátok meg a haveroknak is. Köszönjük Csilesnek, aki kitalálta nekünk a trükköt. A haveroknak írjatok máris, hogy /join gn 3 a magyar cset parancsa minden indításnál/sofőrváltásnál is.Amikor belépsz a játékba, hamar egy gyors versenyindítással beugrasz egy lobbiba, és mehet az üzenet körbe.
  • tutuhawer #17432
    @macilac: passz
    @bbatty: pár pohár bor és pálinka után is le tudom írni, hogy az eagle drive-mítosz egy kutyafasza
    @Sunny: valamelyikünk téved, ez bizonyosnak tűnik, én 3 kék és 3 piros vagy esetleg kék rugó kombinációt próbálok. És már most tudom, hogy a zöld motort ajánlja a garage, de kösz nem kérem, mert volt már. Már most kérem Csilest is, hogy Skyline R34 ügyben ne "zöldmotorozzon" nekem, köszi
  • varazslo1
    #17431
    Hol kell írni a játékkal kapcsolatban a fejlesztőknek, vagy kinek??

    2 napja már alig tudok belépni a játékba...fél,esetleg egy órákat besz igénybe...
    Az éjjel újra raktam,most meg az van,hogy még mindig tőt..óránként jó,ha pár mega lejön :S
    Net sebességemmel semmi gond,legalább is a firefox megy rendesen s tőt is amennyivel kell,teszteltem.
  • bboyatty
    #17430
    Nem tudom, hogy csak én vagyok így vele de jó ideje nem kapok szart sem. Tegnap este 30 Eagle drive-ból kaptam egy lila fóliát, csávóka akivel mentem meg elég szépen aratott. Ma is letoltam 10 All in-t, 5 Most Wantedet meg jó pár multi versenyt főleg Westpar and lyons és Lyons and hwy 201-en és kaptan egy darab t2-es 0 0 1es féket. Kezdek nagyon megorrolni a játékra. (Tudom nem kényszerít senki, hogy játszak de akkor is kiakaszt a dolog.)
  • SUNNY84HUN
    #17429
    vitába szállnék vele simán mert 1 nagy cumpós túróst van úgy
  • SACONEX
    #17428
    most meg megy xD
  • Szabi1991
    #17427
    dehogynem, csak a sajátba van és be kel legyél jelentkezve hogy elérd... ^^,
  • SACONEX
    #17426
    nem megy az "ingyen SB" topik
  • Szabi1991
    #17425
    Massively Multiplayer Online Racing Game :D

    ez nem Role-Playing Game...
  • Zero07
    #17424
    *World
    (epic fail >.<)
  • Zero07
    #17423
    A címnek nem Need for Speed Wolrd (MMORPG)-nek kellene lennie?
  • norby9201
    #17422
    Hát akkor bocs,de ez kicsit szarkazmusként hangzott

    Az a bizonyos képzeletbeli fal meg nem mindenhol van ott mert ha az ugrató legszélén ugrunk akkor átugorható az épület

    Egy kis érdekes pillanat a game-be
  • SACONEX
    #17421
    Rendőr Skyline 2000 kicsit átalakítva :D


  • Lupous
    #17420
    Maga az ugrás jött be, és ezt dicsértem. Kár h kissé félreértetted :P fészpálmm :P (Am ja vidiszerkesztéshez talán jobban értek mint te :D, csak vasam nincs hozzá :( )

    Kicsit kiábrándító h a levegőben egy láthatatlan falnak csapódunk...így nem lehet átugratni a golfpálya főépületén :(.
  • barack1997
    #17419
    Már jó :D
  • barack1997
    #17418
    Nekem is rossz a link...
  • Gam3r
    #17417
    Na az ment akkor a skyline-ra:D
  • Szabi1991
    #17416
    QQ - Quick Quit... :D

    használata pl. "ha nem tetszik, akkor QQ [elmehetsz] " :D
    (WOW-os szleng)
  • Gam3r
    #17415
    Amúgy meg nem tudom mi van most a szeróval de 3 rendszámtáblát adott kb 20 perc alatt 1 bushido , 1 QQ , 1 France , na most a QQ mit jelent , vagy kit??

    A france-val meg sokat kezdhetek...:D
  • Gam3r
    #17414
    Miért foglalkozol az ilyenekkel , mert szerintem jó videó lett , amúgy meg nem hiszem hogy beszólásnak szánta:)
  • Gam3r
    #17413
    Igen , tényleg nagyon szép , de ezzel a kocsival az a gond hogy több tuningot tesz az ember bele , akkor nem fejlődik úgy mint a többi autó , pl a példa az én m3-am mióta van benne jó pár pro cucc és csak 1 race tuned , attól se lett sokkal jobb , ezt azért javíthatnák szerintem.

    Mostani végsebem 353 , szóval e téren se fog sokat fejlődni a kocsid , bár az én kocsim tuningjai főleg gyorsulásra mentek , azaz ilyet kaptam:D Nitróval 393 , de volt már hogy 396-ot is mentem vele , amit még máig se tudok , gondolom nekem jöhetett egy csíter...:D
  • Dannyspeed9601
    #17412
    Miután már fél pályával vezettem, gazdagsrác úgy gondolta, hogy kiszáll....
  • Dannyspeed9601
    #17411
    Ja,csak ahhoz képest, hogy mennyire istenítve van a GT3 és mennyire fikázva az M3, elgondolkodtató...
  • RYO21
    #17410
    GT3 RS nitróval simán kihúzza a 390km/h-t.
  • norby9201
    #17409
    Valahogy sejtettem hogy valaki nem bírja ki hogy ne szóljon be... nem vagyok egy nagy angolos és nem vagyok számítógép technikus,szóval nem egyszerű megtalálni sony vegas progin a dolgokat számomra,de gondolom te ontod a jobb 1080p-s HD vidiket amiket több órán át szerkesztettél :)
  • thomson002
    #17408
    Porsche Cayman S SHIFT edition 1.2 :
  • Dannyspeed9601
    #17407
    Nekem akkor is az M3 GTR adja a legjobban, bárki bármit mondhat.
    És ha a jelenlegi végsebességnél,ami 340km/h 1 pro 2 race többi street cuccal elég szép.
    És ha 340km/h-nál nitrózol a drágával,meglep egy ilyen végsebességgel:
  • Lupous
    #17406
    Epic pro vagy :)
  • RYO21
    #17405
    Egy sport alkatrész amelynek jobbak a százalékai, jobb egy tunedtől, amelynek kisebbek a %-ai?
    Ugyanígy improved -> tuned?
  • norby9201
    #17404
    Próbálkozok a videózgatásokkal/szerkesztéssel,de nem egy egyszerű dolog