94802
  • Gam3r
    #17403
    Powerupokkal , azonos pro alkatrészekkel , melyik megy jobb időt a porsche 959 , vagy a BMW M3 E46.

    Illetve valamelyik jobb a BMW M30 sport Evoulution-nál?
  • tutuhawer #17402
    Szasz, most dumáltam 2 órát egy top100 játékossal, aki szerntül hiszi, hogy a 3 kék 3 piros pro tuned a skyline r34-be most megfelelő. Nekem a rugóm kék, de előbb egy bodykit kell az r34-re, utána teszek fel új rugót, ha esetleg fel is teszek. A motortér az már bekékólt, a gumi meg a fék piros, szóval jól áll az r34-esem, ami nem csoda, mert no1. T2 autóm, minden fejlesztést megkap azonnal
  • Big Boss Hu
    #17401
    Nekem a kék-kék-zöld-piros-...-..kezdet szinte minden autónál jól bevált.
  • SUNNY84HUN
    #17400
    pusztítani fog a dögünk , mondjuk így is

    ám a sky r34 hez a színskála így áll : kék - kék - . ... - piros - ... - sárga

    a pontozott rész még teszt alatt ,, de a többi tutkó mert bevált 100% ra és teljesen ellentéte a world garage-os írásnak , nálam a számok bizonyítottak és többen is elismerték,,
  • Szabi1991
    #17399
    jó a link és a topik is...
  • janihunk
    #17398
    Simán bejön.
  • smokes
    #17397
    off topik ("ingyen SB") ezt az oldalt be sem tölti szal a link nem jó vagy az oldal
  • Ryder159
    #17396
    Igen ezt én is megfigyeltem, a Medion cuccok mintha "nehezek" lennének. Nekem is Medion volt anno a Focus-ban. Majd lecseréltem Velo tunnedtra, és ugyan az autó gyorsulása nem változott, kaptam +15km/h, és sokkal könnyebben kanyarodik. Holott ha a számokat nézem, pont a gyorsaságnak kellett volna csökkennie, és a gyorsulásnak nőnie.
    Azért vártam legalább +20-at, mert néhány pályára a 320km/h (most már 321km/h) kevés. Most megint szoknom kell az autót, majd utána meglátom, hogy a változás pozitív, avagy negatív irányba ment.
  • tutuhawer #17395
    ha már számok. Manapság egyre többször jut eszembe a Skyline-ügy. Javítják kicsit végre, avagy mi lesz januárban... Mert még mindig a legnagyobb statja ennek a gépnek van: nekem jó érzés nézni, már alig várom hogy Istent játszhassak vele jövőre, mert megteszem, amint variálnak vele picit is.
  • tutuhawer #17394
    a 20-as helyett a mínusz másodperceket számold majd - ha ugyan jó az új alkatrész. Mondom is a trükköt: BMW M3 E46. Mediont tuned motor és mellette a velocicom improved turbo. 150 Km/h-ig tudtam perfect startolni, úgy lefulladt az autó, és mondom erre, hogy igeeeeeeee? akkor a 9-9-0(inkább 10-10-0) motort kiveszem, habár helyette semmi sincs. És lám, a kocsi jobban fordul, ugyanúgy gyorsul szinte. Most teszelem megint, meglátjuk, mit tud. Arra akarok kilyukadni, hogy ne a nagy pozitív számadatot várjad, hanem a jó érzést, amire azt mondod, hogy hoppá, javul a gép. Javult a géped? Akkor mindegy, mik a számok. Ugyanígy a medion tuned turbót kibasztam a bmw-ből annak idején, és velocicom improved ment helyette. Az eredmény egy új autó. És nem érdekeltek a számok, mert a tuning jó irányba ment, és éreztem is. 350Z ugyanez: már nem race tuned a 350Z-m, hanem kevesebb, mégis jobb az autó a kék motorral és kék rugóval. Lehet, mégis jobb, mert van egy ventura 9-es fékem benne, amivel egyelőre nem tudok bánni. Isten adja, hogy kapjak egy URSA féket, hadd nézzem meg, milyen és akkor a számok csökkennek, de én javulást várok. így gondolkozz majd, ne számokat nézz.
  • Ryder159
    #17393
    Nem akartam 1000-el menni, de legalább egy 20-ast vártam még pluszba...
  • tutuhawer #17392
    te még mindig azt hitte, hogy 1000-rel mész majd.
  • norby9201
    #17391
    Egyszerű és szép,de én a matricákat a neon színeire festettem volna hogy passzoljon hozzá
  • Ryder159
    #17390


    A gyorsaság statja 525-ről 546-ra nőtt, és ezért kaptam +1km/h-t.
    Na ez egy pofátlan átbaszás. 3 hete hajtottam egy kiba**tt váltóért, számtalan multi verseny, nagyrészt győzelemmel, és ez a jutalom? Hát basszák meg!!!
  • bboyatty
    #17389
    Proxy basztatás miatt tuti nem mivel nem csináltam olyat. Előbb felléptem és minden ok, lehet nekem szarakodott csak az éjjel, de már ok.
  • SylarHun
    #17388
    Átfestve az Exige Cup Adrenalin.



    A többi kép ITT !
  • SylarHun
    #17387
    Az a helyzet, hogy nálam az éjszaka is és most is hibátlan a szerver.
    Lehet a sok proxi basztatás miatt van gondod.
  • RoboKutya78
    #17386
    Kellemes karit mindenkinek!!

    Skacok kérdés kérés

    Aki esetleg Stemen be van reggelve és nem tud vagy nem akar részt venni a nagy karácsonyi bulin és van szene is az küldje már át nekem ha nyerek ne leszek hálátlan.:)
    privben megadom a felvételi mailcímem
  • bboyatty
    #17385
    Amúgy működik már rendesen a szeró?
    Az éjszaka be akartam lépni és kb 10 percembe került amíg belépett aztán szaggatott mint állat ezért úgy döntöttem lefekszem.
  • bboyatty
    #17384
    Jó, hogy a free SB-t mindenki észervette.
  • High end PC #17383
    :DD
  • Szabi1991
    #17382
    tényleg soha-senki nem olvassa még a fejlécet se ? :D

    "A "magyar csatornára" való belépés a játékban: /join gn 3"
  • High end PC #17381
    mióta van ez az új chat, beírom hogy /join 3 és ezt írja:Channel 1-3 does not exist. Please join another... mi???
  • csiles
    #17380
    megy a játék, fel lehet menni, csak kb 10 perc tétlenségbe kerül...
  • High end PC #17379
    először csak nem engedett SB-t venni, most meg már a szerver se megy... jólvan, fasza hogy így ünnepekre, mikor lenne idő tolni, nem megy!!! -.-
  • smokes
    #17378
    azért jó lenne ha holnap működne a server mert ne akkor legyen jó mikor az embernek dolga van vagy melózik
  • Gam3r
    #17377
    Csak nálam léptetett ki a szerverről , és nem enged vissza?
  • SACONEX
    #17376
    jah bocs elnéztem már bent van a gémbe :S hát akkor csak remélem h hamar kijavítják...
  • SACONEX
    #17375
    nem ma tennék be az adrenaline exigét car dealer-be? mert akkor gondolom lesz leállás és csak észreveszik hogy hopp nem megy a szerver...hát remélem hogy hamarosan javitják :D
  • Ryanxx18
    #17374
    uhh, ne hülyüjj xD még csak az kéne... :P
    De komolyan nem említették előre hogy lesz karbantartás,? mert ez igy gáz!
  • Szabi1991
    #17373
    hát ha szabadságon vannak és csak magától állt le akkor Január 2-ig nem lesz :D
  • Ryanxx18
    #17372
    Meddig nem lesz szerver? Kéne earn boost. :(
  • Szabi1991
    #17371
    nem haragszom én, de a facepalm megvolt :D
  • mongoose789
    #17370
    Jaj bocs ne haragudj csak annyira stresszbe jöttem h nem is figyeltem
  • Szabi1991
    #17369
    tényleg ennyire nehéz 2kommentet visszaolvasni ? -.-
  • mongoose789
    #17368
    Nektek megy aworld honlapja?
  • SACONEX
    #17367
    hát én is azért csinálom most ezerrel mert lehet hogy nemsokára kiveszik :D remélem hamarosan megy a weboldal
  • Ryanxx18
    #17366
    Nekem is kéne , most akarok egy-két speed boost ot szerezni, csak 35 boost kellene a kocsimhoz, nem nagy a kívánságom.
    Remélem nem most szedik ki az earn boost szerzést a népszerűsége miatt.
  • SACONEX
    #17365
    nekem sem jön be....pedig kééne :S
  • Ryanxx18
    #17364
    Őöö, másnak se jön be nfswolrd oldal? Nekem karbantartást ír ki, de a game szerver elvileg működik.