94802
  • Szabi1991
    #17483
    ehh
  • Szabi1991
    #17482
    jé már tapad a kanyarban :O
  • SUNNY84HUN
    #17481
    örülök hogy a te dögöd is a régi pompában csillog , hasítunk majd megint mint a régi szép időkben
  • Gam3r
    #17480
    És mivel a t1es skyline jobb mint a silvia , így nem kérdéses hogy azzal már nem nagyon fogok foglalkozni:)
  • Gam3r
    #17479
    Bár tegnap előtt 2 ültetést is nyertem , 1 3asat , 1 2eset , max a 2eset eldöntöm melyikre rakom , illetve a 3asat , mivel a silvián és a BMW -n kívül (na jó még jön a 959) mindegyik kocsi le van ültetve.
  • tutuhawer #17478
    hmmm, csiles biztosan jobban érzi a Porschét, lehet, hogy ezért is érezte/akarta érezni jobbnak. Én route 55-n teszteltem a bmw-t, meg station and fisheren, és a kritikus pontokon nagyon sokat javult, ahogy a Skyline r34 is a 2100-as bodykittel. Hát Ezért ment olyan jól Sunny gépe... kevesebb csúszás, szebb ugratás, jobban megy a járdára is, jobban ütközik - ezek nem újdonságok, de nekem több hónap után most megint azok mégis. Holnap festem is a Skyline-t, az biztos
  • Gam3r
    #17477
    Érdekes , pedig emlékszek is rá , amikor tesztelte csiles a bmw m3 vs 959 ügyet , és mondta mind 2re vett 3as ültetést , és 959en sokat , bmw m3an alig dobott , én szín tisztán emlékszem , kivéve , ha megmásították az emlékemet...
  • tutuhawer #17476
    nekem nagyon sokat segített a bmw-n.
  • Gam3r
    #17475
    Valaki mondana tippet hogy a boss 302 jobb-e a BMW M3 E46-tól , vagy a 959től?:)

    Utóbbira ültetést is fogok rakni , mert mint halottam a BMW-n nagyon keveset javít.
  • Szabi1991
    #17474
    igen
    passz, a T2eseket lazán legyorsulja, a T3asok nagyrészét is... a kigyorsítás kanyarokból elég jó, de a nagyobb kanyarokba nagyon le kell lassulni mert fordulni azt nem szeret... 2-3 nitro-t elhasználva egy versenyen ha nem rammolnak ki T3asok nagy részét is könnyedén maga mögött hagyja :D


    ha többet versenyeznék és ismerném a pályákat akkor biztos jól szerepelhetne
    na meg most még elég gyenge cuccok vannak benne, a váltó az egyetlen ami egy jobbfajta, ültetve sincs... remélhetőleg majd picivel fordulékonyabb lesz ha lesznek jó cuccaim hozzá :)


    a mai termés :D

  • tutuhawer #17473
    Ünnepllőbe öltözk a Skyline-om!!!!!!!!!!!!!! összehekkeltem a boostot a bodykitre, amit elvettek tőlem!
  • Gam3r
    #17472
    Ingyenes boostból van ez az autód?
    Hanyadik lenne ez a t2es ranglistán / vagy mit előtt , után?
  • Szabi1991
    #17471
    jah, de ha jól elkapom a rajtot akkor éppencsakhogy lemaradok mert tovább tudsz nitrózni egy picit.. inkább a kanyarokba bukok rengeteget :D

    na meg ez továbbra is csak egy T2es elég kezdetleges cucokkal.. a tiéd meg T3as és gondolom hogy elég jó cuccok lehetnek már benne :D

  • tutuhawer #17470
    OK, De zöldet akarsz bele, ne is tagadd
  • csiles
    #17469
    Ez sem igaz, én például agyonvertelek :P (911 gt3)
  • csiles
    #17468
    Buktad, mert a Skyline-omba kék motorom van XD
  • norby9201
    #17467
    Én ma keményen 2db 1-es ültetést nyertem
  • nzotya1
    #17466
    Köszi
  • SylarHun
    #17465
    Végleges Exige CUP Adneralin.

  • Szabi1991
    #17464
    pl itt jobbra majd 9 után
  • Szabi1991
    #17463
    fck yeah



    pfúúúú -.-
  • nzotya1
    #17462
    Légyszi,ird le a cimet ahova irhatok.
  • Szabi1991
    #17461
    írj a magyar supportnak
  • nzotya1
    #17460
    Nem mostani a gond,csak már bosszant.Igy nem használhatom kodokat.Nem tudom,hogy lehetne megcsinálni.
  • tutuhawer #17459
    én az imént léptem ki az oldalról, nálam OK volt a dolog.
  • nzotya1
    #17458
    Sziasztok!Valaki tudna segiteni nekem?Nem enged bejelentkezni az oldalra,pedig a játékba bejelentkezik simán.Mit tehetek?
  • varazslo1
    #17457


    Régi accommal hülyültem egy keveset.
    Másra nem igen való s nincs is időm rá az új,rendes accom mellett.
  • Gam3r
    #17456
    Valami hack-et bekapcsoltál , vagy mi?
  • Tarpi
    #17455
  • varazslo1
    #17454
  • Tarpi
    #17453
    akkor jogos volt, hogy lecsalóztam
  • SUNNY84HUN
    #17452
    semmi ...
  • Tarpi
    #17451
    Van olyan autó ami top speed-be eléri az 548km/h-t
  • norby9201
    #17450
    Nitró nagyon megtépi igen,de végre nem feltétlenül jobb az e30-nál :D
  • SUNNY84HUN
    #17449
    anno én ezért belesz@rtam hogy body eltűnik és csalóznak , de kijavították és istenkirály ...

    a te régi bodyd még kapható boostért csak ahogy írtad carbon motorháztetős , de az én body-m már boostért sincs és még hasonló se
  • tutuhawer #17448
    engem viktor lebaszott, hogy mit csalózom le a haverját, mert jó időket megy, ez után leblokkolt. A haver gyenge silviával powerup nélkül 350+ tempót ment és 1:16-ot spade-en. Majd kérte, hogy vegyem már fel havernak... majd ha piros hó esik, akkor OK. Pár nappal később a haver le lett nullázva, és nem is én kértem, hogy psztítsák ki a stat oldalról... Itt a kép, nem titkos, ez után mindenki döntse el, mi volt a helyzet, leftő, hátszél, meglökték vagy valami:

    Van még pár szar fotóm, de most legyen elég ez, kár, hogy nem látszik, hogy groupban beszélgetünk, és én kértem, hogy ne lezsírozott futamok legyenek, hanem fasza verseny. Elég jó kis versenyez, mi? Csaló, magyar, az arcomba tolja a trainert, még a hülye porsche 911 gt3 rs-t is meg tudom ítélni, köszönöm, mert sokat láttam, szóval szerintem ennél csúnyábbat az oroszok se tudnak csinálni. A hazugság, hogy hülyének néz, az nagyon bántó
  • Szabi1991
    #17447
    na már meg is kaptam egy magyartól hogy csaló vagyok -.-
  • Szabi1991
    #17446
    viszont ha használok nitro-t akkor egyenesbe eléggé ellehet húzni :D
  • tutuhawer #17445
    ez is megvolt, de én ezt kérem, viszont már nem kapható:

    Még ma is nagyon sokszor gondolok arra, hogy micsoda külső tuningot basztam ki a szemétbe a csalózások miatt. Mekkora szar, hogy most ez a bodykit carbon motorháztetővel kapható csak, ami neekem szar
  • norby9201
    #17444
    Igen én már rég mondtam hogy brutálisan gyorsul az a mustang,de kanyarba az e30-al befogható.